5,0



Na podstawie 2 opinii
Weihenstephan 11341 Weihenstephan Milch 1,5 % 12x 1,0 l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
221,11 zł
221,11 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Mleko i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bären Marke Kaffeetraum – mleko skondensowane do kawy, 160 ml, opakowanie 24 sztuki46,38 zł/1l
178,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Śmietana 30% Creme Fraiche 1l - Grand Fermage39,99 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mleko skondensowane il latte Condensato 170g - Nestle146,41 zł/1l
24,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Bärenmarke mleko o przedłużonej trwałości 1,5% tłuszczu niskotłuszczowe ultra wysoka temperatura 1000ml12,94 zł/1l
12,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
11,50 zł/1l
138,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml
13,59 zł/1l
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
15,61 zł/1l
15,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Topstar® SI69 G21 Taboret fitness SITNESS 20 czerwony
7,03 zł/1l
7,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mleko Łowickie Krowie Bez Laktozy 0,5 l UHT w Kartonie 1,5 % 500 ml Łowicz
9,86 zł/1l
4,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mleko białkowe Schwarzwaldmilch, 1 litr
40,49 zł/1l
40,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml
43,76 zł/1kg
7,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Naarmann mleko pełne bez laktozy H zakrętka 1000ml
7,78 zł/1l
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mleko skondensowane Bärenmarke Die Ergiebige 10
34,81 zł/1l
11,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Andechs organiczne mleko kozie 3% - h-mleko 1 litr
20,25 zł/1l
20,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Mleko Uchate Polmlek 3.2 1 litr
4,99 zł/1l
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MinusL® 683225006 MinusL® H-Vollmilch laktosefreie Milch 10 x 1,0 l
141,86 zł/1l
141,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Napj - Bez Muhh 1,5% tuszczu 500ml
10,68 zł/1l
5,34 zł
Sprzedawca: taleoo

Oatly 482501, Napój owsiany, 1 l, 37 kcal, 157 kJ, 1 g, 0,5 g
21,51 zł/1l
21,51 zł
Sprzedawca: taleoo

Łaciate Mleko Uht 2,0 % 1 L
5,23 zł/1kg
5,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mleko o przedłużonej trwałości Weihenstephan 1,5% tłuszczu, 12x1 litr.
To niskotłuszczowe mleko UHT firmy Weihenstephan jest podgrzewane i homogenizowane w bardzo wysokiej temperaturze. Oferuje pyszny smak o obniżonej zawartości tłuszczu, idealny dla zrównoważonej diety.
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Mleko
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 199 kJ / 47 kcal, tłuszcz: 1,5 g, nasycone kwasy tłuszczowe: 1,0 g, węglowodany: 4,9 g, cukier: 4,9 g, białko: 3,5 g, sól: 0,13 g, wapń: 120 mg
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Molkerei Weihenstephan GmbH & Co. KG, Milchstr. 1, D- 85354 Freising
- Nazwa handlowa
- Weihenstephan mleko UHT o niskiej zawartości tłuszczu 1,5% 1-pak DE-BY103EG
- Producent
- Weihenstephan
- Numer producenta
- 1220770001
- EAN
- 4008452027589
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Mleko
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 199 kJ / 47 kcal, tłuszcz: 1,5 g, nasycone kwasy tłuszczowe: 1,0 g, węglowodany: 4,9 g, cukier: 4,9 g, białko: 3,5 g, sól: 0,13 g, wapń: 120 mg
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Molkerei Weihenstephan GmbH & Co. KG, Milchstr. 1, D- 85354 Freising
- Nazwa handlowa
- Weihenstephan mleko UHT o niskiej zawartości tłuszczu 1,5% 1-pak DE-BY103EG
- Producent
- Weihenstephan
- Numer producenta
- 1220770001
- EAN
- 4008452027589
Pasuje również do tego

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,68 zł/1kg
58,68 zł
Sprzedawca: Katomix

Masło Klarowane Ghee Khanum 500G Naturalne 99,8% Do Smażenia Tłuszcz
78,00 zł/1l
39,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
11,50 zł/1l
138,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Kiełbaski wiedeńskie 180g | ÖKOLAND
61,13 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
18,72 zł/1kg
9,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 1,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
5,41 zł/1l
7,12 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Mleko Uchate Polmlek 3.2 1 litr
4,99 zł/1l
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
15,61 zł/1l
15,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml
13,59 zł/1l
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut młody groszek i marchewka młode i delikatne wstępnie ugotowane 370ml
20,35 zł/1l
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister ciasto cytrynowe wilgotny biszkopt z cytryną 400g
35,57 zł/1kg
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Salami Meksykańskie Bell kiełbasa wieprzowa 250g
89,22 zł/1kg
24,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

La Costena Tortilla frisch 20cm
29,92 zł/1kg
23,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BAJGLE Z MAKIEM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
93,63 zł/1kg
17,79 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Pizza Chips 165g – Chrupiące chipsy ziemniaczane o pikantnym smaku pizzy
108,48 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Nescafe Kaffee Gold 32988 200g
442,55 zł/1kg
88,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Caffè Borbone Cialda, Podstawka pod kawę, Kawa, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
18 025,00 zł/1kg
129,78 zł
Sprzedawca: Sotel

Prasa do wycierania Leifheit Profi XL z kółkami i wycieraczką podłogową
208,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Delverde Spaghetti 72 Makaron Spaghetti z semoliny z pszenicy durum 500g
16,70 zł/1kg
8,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka przypraw Vegeta, torebka 200g
98,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Takis Volcano 100g
280,40 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

GymBeam pynne biako jaja - praktyczna forma 100% biaka jaja, szybkie i kompletne rdo biaka, idealne do koktajli proteinowych, pieczenia i gotowania
48,70 zł/1kg
48,70 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Tosty bezglutenowe 400g
62,25 zł/1kg
24,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najszybsza dostawa
Najwyższa jakość....
Oceniono dnia 23 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Śmietana 30% Creme Fraiche 1l - Grand Fermage



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,99 zł/1l

Bären Marke Kaffeetraum – mleko skondensowane do kawy, 160 ml, opakowanie 24 sztuki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,38 zł/1l

Śmietanka do kawy Naarmann 10% tłuszczu, poddana obróbce termicznej, kremowa 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
11,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11,18 zł/1l

Mleko skondensowane il latte Condensato 170g - Nestle
24,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
146,41 zł/1l

Polmlek Mleko Łagodne bez laktozy 2% 1 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,18 zł/1kg

Mleko Uchate Polmlek 3.2 1 litr



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,99 zł/1l

Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,59 zł/1l

Krem kokosowy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
27,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,61 zł/1l

Topstar® SI69 G21 Taboret fitness SITNESS 20 czerwony
7,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
7,03 zł/1l

Polmlek Uchate Mleko UHT zawartość tłuszczu 2,0% 1 l
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,71 zł/1kg

Mleko Bez Laktozy (3,5 % Tłuszczu)1 L - Sobbeke
21,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
21,47 zł/1l

Bärenmarke mleko o przedłużonej trwałości 1,5% tłuszczu niskotłuszczowe ultra wysoka temperatura 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
12,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,94 zł/1l

Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,76 zł/1kg

MILRAM śmietana do ubijania o przedłużonej trwałości, składany karton o bardzo wysokiej temperaturze 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
32,77 zł/1kg

Frischli Cappuccino z mlekiem 2,5% dobry specjał kawowy 1000ml
10,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
10,91 zł/1l

alpro soya Sojadrink Original 8003687 1l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
12,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,00 zł/1l

Meggle Creme Patisserie niesłodzona alternatywa bitej śmietany 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
19,11 zł/1l

Milram Moin mrożona kawa z mlekiem w opakowaniu 500 ml
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
7,78 zł/1kg

Mleko skondensowane do kawy marki Bären Kaffeetraum, 160 ml, opakowanie 12 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
89,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,36 zł/1l

Napój Kokosowy Barista Coconut 1l - METRO Chef
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,89 zł/1l