Kühne gourmet garnek miód chilli
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,24 zł
36,62 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Przetwory owocowe i warzywne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bigos myśliwski 710ml - Schronisko Bukowina63,38 zł/1l
47,99 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Ćwikła z chrzanem 240g - Schronisko Bukowina41,63 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kalafior w zalewie Cavolfiori 540 g Citres27,76 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kimchi ostre wegańskie 300 g Bukowina39,97 zł/1l
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kühne gourmet doniczka z korniszonami uszlachetnionymi ziołami 580ml
36,62 zł/1l
21,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne gourmet garnki słodkich pikli rafinowanych z miodem 530g
36,62 zł/1kg
21,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ogórki kiszone, kwaśne - fermentowane | wegańskie, 370 ml | MARSCHLAND
60,52 zł/1kg
19,97 zł
Sprzedawca: taleoo

Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
13,83 zł/1kg
138,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Korniszony kanapkowe Kühne ATG 185g
39,41 zł/1kg
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oliwki Taggiasca w zalewie, 220 g - Ranise
197,00 zł/1kg
43,34 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Korniszony 670g
22,85 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Urbanek Pieczarki Marynowane 290 G
35,69 zł/1kg
10,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Czarne oliwki Hellriegel w plasterkach
33,89 zł/1kg
96,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Karczochy marynowane Helcom 327ml
28,04 zł/1l
9,17 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Sos jabłkowy słodzony 720ml
18,62 zł/1l
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Marynowane w oliwie z oliwek, 240 g - Colimena
458,46 zł/1kg
110,03 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Filety sardynek w oliwie z oliwek, 160 g - Colimena
550,75 zł/1kg
88,12 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Helcom Ogórki konserwowe 900ml
9,97 zł/1l
8,97 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Czereśnie drylowane 720g
56,03 zł/1kg
40,34 zł
Sprzedawca: taleoo

Kühne Kale Fix & Ready
34,86 zł/1kg
23,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kühne Schlemmertopf Miód z chili – korniszony – Producent: Carl Kühne KG (GmbH & Co.) Kühnehöfe 11, 22761 Hamburg – Waga netto: 300 g – Opakowanie 1 szt.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Po otwarciu przechowywać w chłodnym miejscu.
- Zawartość
- 0.58 l
- Lista składników
- Korniszony, ocet brandy, cukier, ocet jabłkowy, sól, miód, papryka, czosnek, chili, naturalny aromat
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 261 kj Energia kcal 62 kcal Tłuszcz 0.2GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0.1GRM Węglowodany 12GRM Węglowodany, w tym cukier 11GRM Białko 1.4GRM Sól 1.5GRM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Carl Kühne KG (GmbH & Co.)Kühnehöfe 11, 22761 Hamburg
- Nazwa handlowa
- Cornichons
- Producent
- Carl Kühne
- Numer producenta
- 64348
- EAN
- 4012200417201
- Przechowywanie i użytkowanie
- Po otwarciu przechowywać w chłodnym miejscu.
- Zawartość
- 0.58 l
- Lista składników
- Korniszony, ocet brandy, cukier, ocet jabłkowy, sól, miód, papryka, czosnek, chili, naturalny aromat
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 261 kj Energia kcal 62 kcal Tłuszcz 0.2GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0.1GRM Węglowodany 12GRM Węglowodany, w tym cukier 11GRM Białko 1.4GRM Sól 1.5GRM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Carl Kühne KG (GmbH & Co.)Kühnehöfe 11, 22761 Hamburg
- Nazwa handlowa
- Cornichons
- Producent
- Carl Kühne
- Numer producenta
- 64348
- EAN
- 4012200417201
Pasuje również do tego

Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
55,53 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kühne gourmet garnki słodkich pikli rafinowanych z miodem 530g
36,62 zł/1kg
21,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Knax ostre i pikantne korniszony w słoiku wegańskie 670g
53,56 zł/1kg
19,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne gourmet garnki ostrych pikli uszlachetnionych chili 580ml
36,62 zł/1kg
21,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ogórki kiszone Hofgut Schlemmer z miodem w słoiku dobrego jedzenia 580ml
20,09 zł/1l
11,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco – meksykańskie chili con carne z zieloną papryką, 400 g, opakowanie zawierające 3 sztuki
49,24 zł/1kg
59,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf w sosie śmietanowym 810g
26,05 zł/1kg
21,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
29,91 zł/1kg
125,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut młody groszek i marchewka młode i delikatne wstępnie ugotowane 370ml
20,35 zł/1l
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Spreewaldhof kompot jabłkowy sos jabłkowy słodzony z kawałkami 360g
34,17 zł/1kg
12,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
9,37 zł/1l
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Beanz Pieczona biała fasola w sosie pomidorowym 415g opakowanie 6 sztuk
25,59 zł/1kg
63,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ogórek z przyprawami Sweety 670g
22,58 zł/1l
16,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ścieg jajeczny
55,17 zł/1kg
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jarmuż Hofgut ręcznie zbierany grubo siekany w słoiku 720ml
12,31 zł/1l
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pieczarki 3. wyboru w plasterkach ATG 230 g dobrej jakości 425 ml
26,12 zł/1l
11,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
72,50 zł/1kg
29,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Ogórki kiszone, kwaśne - fermentowane | wegańskie, 370 ml | MARSCHLAND
60,52 zł/1kg
19,97 zł
Sprzedawca: taleoo

Hengstenberg Mildessa kapusta kiszona w puszce wegańska 810g
19,27 zł/1kg
14,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne napar ogórkowy pikantny z octu brandy skoncentrowany 750ml
13,60 zł/1l
10,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Małże na ostro z piri piri, 110 g
109,53 zł/1kg
18,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
29,97 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Fasolka szparagowa Bonduelle 200g
37,12 zł/1kg
7,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle drobna zielona fasolka szparagowa do dań na ciepło i na zimno 200g
70,00 zł/1kg
7,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka z wędzoną wieprzowiną i dodatkowymi korniszonami 1200g
24,43 zł/1kg
29,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,16 zł/1kg

Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
74,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
97,00 zł/1kg

Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
56,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,70 zł/1kg

Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
133,30 zł/1l

Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,11 zł/1kg

Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
49,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,64 zł/1kg

Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,85 zł/1kg

Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,44 zł/1kg

Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
134,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 074,08 zł/1kg

Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,45 zł/1l

Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,95 zł/1l

Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,53 zł
Sprzedawca: Heartforcards
113,73 zł/1kg

Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,43 zł/1l

Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,94 zł/1l

Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,72 zł/1kg

Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
138,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,83 zł/1kg

Sos Sugo Scoglio Biffi 190 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
105,16 zł/1l

Czarne oliwki pikantne Nere Leccino 285g Citres



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,35 zł/1l

Oliwki zielone Giganti Citres 540g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
38,83 zł/1l

Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
22,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,97 zł/1l