Block House Original drobno starty chrzan naturalnie ostry 90g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

16,70 zł

185,56 zł / 1kg

+ 56,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Musztardy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Mostarda z mieszanych owoców 400g - Vergani
Mostarda z mieszanych owoców 400g - Vergani
87,47 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tubka 100ml opakowanie 20 sztuk
Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tubka 100ml opakowanie 20 sztuk
64,77 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
129,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bautzen musztarda średnio ostra kremowo-pikantna w praktycznym wiaderku 1000ml
Bautzen musztarda średnio ostra kremowo-pikantna w praktycznym wiaderku 1000ml
14,15 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Musztarda Maille Dijon Oryginalny unikalny mocny smak 200ml
Musztarda Maille Dijon Oryginalny unikalny mocny smak 200ml
72,90 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
15,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Musztarda Thomy Delicatessen 100ml
Musztarda Thomy Delicatessen 100ml
64,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bautzen musztarda średnio ostra klasyczna w niebieskim naczyniu 200ml
Bautzen musztarda średnio ostra klasyczna w niebieskim naczyniu 200ml
15,75 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
3,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Musztarda Händlmaier Old Bavarian przygotowana z delikatnym chrzanem 335ml
Musztarda Händlmaier Old Bavarian przygotowana z delikatnym chrzanem 335ml
43,64 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Händlmaier średnio ostra musztarda w butelce Vegan 400ml
Händlmaier średnio ostra musztarda w butelce Vegan 400ml
36,67 zł/1l
14,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Musztarda Maille Dijon z miodem – delikatnie pikantna, kremowa, klasyczna, 200 ml
Musztarda Maille Dijon z miodem – delikatnie pikantna, kremowa, klasyczna, 200 ml
103,25 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
20,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kamis Musztarda Chrzanowa 185G
Kamis Musztarda Chrzanowa 185G
31,37 zł/1kg
8,03 zł
-25%
5,96 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kamis Musztarda Sarepska 185 G
Kamis Musztarda Sarepska 185 G
31,37 zł/1kg
5,96 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Tracklements, mocna angielska musztarda, 140g
Tracklements, mocna angielska musztarda, 140g
186,21 zł/1l
26,07 zł
Sprzedawca: artbook-service
Zdjęcie produktu dla CateringLine - Musztarda średnio ostra 1kg
CateringLine - Musztarda średnio ostra 1kg
31,37 zł/1kg
31,37 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Fuchs Professional gorczyca cała do marynowania 700g
Fuchs Professional gorczyca cała do marynowania 700g
78,81 zł/1kg
55,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Musztarda Jaśnie Pana Francuska Bacówka 250G
Musztarda Jaśnie Pana Francuska Bacówka 250G
21,56 zł/1kg
5,39 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Musztarda Plebana Chrzanowa Bacówka 250G
Musztarda Plebana Chrzanowa Bacówka 250G
21,56 zł/1kg
5,39 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla CateringLine - Musztarda słodka wiaderko 5kg
CateringLine - Musztarda słodka wiaderko 5kg
39,98 zł/1kg
199,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Heinz Musztarda średnio ostra saszetka 100x17ml 1700g
Heinz Musztarda średnio ostra saszetka 100x17ml 1700g
51,85 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
88,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kamis musztarda STRONG z chili ciętym 185g
Kamis musztarda STRONG z chili ciętym 185g
22,33 zł/1kg
8,04 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Block House Original drobno starty chrzan, naturalnie ostry 90g

Klasyk, chrzan naturalnie ostry. Kulinarna pokusa z drobno startego chrzanu. Czysta rozkosz, która idealnie nadaje się do dekoracji lub uszlachetniania.
Ale uwaga: nie dla osób o słabym sercu, ponieważ ten chrzan ma ostry smak.
Koneserzy doceniają tarty chrzan w wielu różnych potrawach. Przede wszystkim jednak zachwyca on swoim pikantnym posmakiem nawet najbardziej wybredne podniebienia. Doskonale dopełnia smak potraw. Jego nieposkromiony charakter sprawia, że Block House Horseradish Naturscharf jest tak wyjątkowy.
To, czego potrzebujesz, aby szybko się przekonać: Czy 90-gramowy słoik jest dla Ciebie wystarczająco dużą porcją?

Block House Restaurantbetriebe AG
Lademannbogen 127
22339 Hamburg

Eugen Block Holding GmbH Lademannbogen 127, 22339 Hamburg

Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE)
Block Handels GmbH
D-22339 Hamburg

Opis produktu
Chrzan naturalny ostry 90g

Składniki:
Chrzan tarty (85%), olej rzepakowy, zakwaszacz
(kwas cytrynowy), przeciwutleniacz (NATRIUMMETABISULFIT)


Informacja o wartości odżywczej/100g:
Wartość kaloryczna [kJ]: 757
Wartość kaloryczna [kcal]: 182
Tłuszcz [g]: 11,0
...w tym kwasy tłuszczowe nasycone [g]: 1,0
Węglowodany [g]: 13,0
...w tym cukier [g]: 8,5
Białko [g]: 3,9
Sól [g]: 0,13

Alergeny zawarte w przepisie:
Zboża zawierające gluten: nie zawiera
Skorupiaki: nie zawiera

Jaja: nie zawiera
Ryby: nie zawiera
Orzeszki ziemne: nie zawiera
Soja: nie zawiera
Mleko (w tym laktoza): nie zawiera
Orzechy: nie zawiera
Seler: nie zawiera
Musztarda: nie zawiera
Nasiona sezamu: nie zawiera
Dwutlenek siarki i siarczyny: zawiera

Łubin: nie zawiera
Mięczaki: nie zawiera

Wskazówki dietetyczne:
wegetariańskie (ovo-lacto-wegetariańskie): odpowiednie
wegańskie: odpowiednie
Alkohol: nie zawiera

Temperatura przechowywania:
przechowywać w chłodnym, suchym miejscu (+12°C - +18°C)



Block House Horseradish Natural Hot (słoik 90 g)

Chrzan Block House ma naturalną ostrość i jest idealny do podawania jako sos lub dip do fondue, ale nadaje się również do uszlachetniania sosów. Słoiczek zawiera 90 g.



Kuszące połączenie chrzanu i śmietany. Pokusa z drobno startego chrzanu. Czysta rozkosz, która idealnie nadaje się do dekoracji lub uszlachetniania.
Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Zawartość
0.09 l
Lista składników
Chrzan tarty (85%), olej rzepakowy, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), przeciwutleniacz (NATRIUMMETABISULFIT).
Informacja o wartościach odżywczych
Energia: 182Kcal Tłuszcz: 11g w tym -nasycone kwasy tłuszczowe: 1g Węglowodany: 13,5g w tym -cukry: 8,5g Białko: 3,9g Sól: 0,13g
Alergeny
Dwutlenek siarki i siarczyny
Waga
90 g
Firma spożywcza
Block House Restaurantbetriebe AGLademannbogen 127 22339 Hamburg
Nazwa handlowa
Block House Horseradish Natural Hot
Producent
Eugen Block Holding GmbH
Numer producenta
12187
EAN
4009286121870

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Zawartość
0.09 l
Lista składników
Chrzan tarty (85%), olej rzepakowy, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), przeciwutleniacz (NATRIUMMETABISULFIT).
Informacja o wartościach odżywczych
Energia: 182Kcal Tłuszcz: 11g w tym -nasycone kwasy tłuszczowe: 1g Węglowodany: 13,5g w tym -cukry: 8,5g Białko: 3,9g Sól: 0,13g
Alergeny
Dwutlenek siarki i siarczyny
Waga
90 g
Firma spożywcza
Block House Restaurantbetriebe AGLademannbogen 127 22339 Hamburg
Nazwa handlowa
Block House Horseradish Natural Hot
Producent
Eugen Block Holding GmbH
Numer producenta
12187
EAN
4009286121870
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Block House Steak Pepper Special Seasoning w puszce 200 g
Block House Steak Pepper Special Seasoning w puszce 200 g
299,55 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
59,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Przyprawa do steków Block House z czarnym pieprzem 50 g
Przyprawa do steków Block House z czarnym pieprzem 50 g
495,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
24,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Parasol 200cm do ogrodu parasol plażowy ogrodowy uchylny regulowana wysokość
Parasol 200cm do ogrodu parasol plażowy ogrodowy uchylny regulowana wysokość
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
61,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Zdjęcie produktu dla Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,16 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
55,80 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Thomy Majonez sałatkowy kremowy z czystym olejem słonecznikowym 250ml
Thomy Majonez sałatkowy kremowy z czystym olejem słonecznikowym 250ml
39,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
9,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla WESTCOTT E-16459 00 Nożyczki uniwersalne WESTCOTT VINTAGE COPPER, długość: 204 mm
WESTCOTT E-16459 00 Nożyczki uniwersalne WESTCOTT VINTAGE COPPER, długość: 204 mm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
132,13 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
241,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla GOURMETmaxx szklane pojemniki do przechowywania żywności click-it zestaw 4 Doskonałe do zmywarki kuchenki mikrofalowej zamrażarki hermetyczne szczelne
GOURMETmaxx szklane pojemniki do przechowywania żywności click-it zestaw 4 Doskonałe do zmywarki kuchenki mikrofalowej zamrażarki hermetyczne szczelne
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 60
100,75 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Musztarda Thomy Delicatessen 100ml
Musztarda Thomy Delicatessen 100ml
64,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Anthon Berg Single Malts Scotch Collection praliny czekoladowe 230g
Anthon Berg Single Malts Scotch Collection praliny czekoladowe 230g
220,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
99,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Russell Hobbs mini rozdrabniacz 2466056
Russell Hobbs mini rozdrabniacz 2466056
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 47
179,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Debic Profi bita śmietana słodzona z praktyczną głowicą rozpylającą 700ml
Debic Profi bita śmietana słodzona z praktyczną głowicą rozpylającą 700ml
71,81 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
50,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Debic - Krem w sprayu słodzony - 700ml
Debic - Krem w sprayu słodzony - 700ml
297,07 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
207,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Zagatto Torebka Shopper Czarna ZG621
Zagatto Torebka Shopper Czarna ZG621
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
69,99 zł
Sprzedawca: Zagatto
Zdjęcie produktu dla Bautzen musztarda średnio ostra klasyczna w niebieskim naczyniu 200ml
Bautzen musztarda średnio ostra klasyczna w niebieskim naczyniu 200ml
15,75 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
3,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1957
422,72 zł
-35,32 zł
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Zdjęcie produktu dla TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 715
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g
Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g
85,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kochs naturalny krem chrzanowy wegański bez laktozy w słoiczku 90g
Kochs naturalny krem chrzanowy wegański bez laktozy w słoiczku 90g
110,11 zł/1l
9,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Händlmaier chrzan kremowy łagodny wyciskany butelka 225g
Händlmaier chrzan kremowy łagodny wyciskany butelka 225g
94,04 zł/1l
21,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Rolnik Chrzan Tarty 900 ml (860 g)
Rolnik Chrzan Tarty 900 ml (860 g)
13,38 zł/1kg
17,39 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Domowa musztarda Händlmaiers słodka w wyciskanej butelce Vegan 400ml
Domowa musztarda Händlmaiers słodka w wyciskanej butelce Vegan 400ml
46,70 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
18,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kellogg Company Smacks, Płatki pszenne, 400 g, Naturalny
Kellogg Company Smacks, Płatki pszenne, 400 g, Naturalny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
21,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 22 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Block House Original drobno starty chrzan naturalnie ostry 90g
Block House Original drobno starty chrzan naturalnie ostry 90g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
185,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Yildriz Mosterd-Dillesaus 265 ml – Pikantny sos musztardowo-koperkowy do ryb i sałatek
Yildriz Mosterd-Dillesaus 265 ml – Pikantny sos musztardowo-koperkowy do ryb i sałatek
95,40 zł
Darmowa wysyłkaRabat 10% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
360,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mostarda z mieszanych owoców 400g - Vergani
Mostarda z mieszanych owoców 400g - Vergani
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
87,47 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Musztarda American Classic Street Food 200g ROLESKI
Musztarda American Classic Street Food 200g ROLESKI
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
13,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ubena Rub malina musztarda przyprawa preparat pikantna ostrość 650g
Ubena Rub malina musztarda przyprawa preparat pikantna ostrość 650g
102,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
157,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Develey American Style Yellow Mustard in der Squeezeflasche 250 ml
Develey American Style Yellow Mustard in der Squeezeflasche 250 ml
8,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kühne musztarda średnio ostra klasyczna kremowo-pikantna 250ml opakowanie 10 sztuk
Kühne musztarda średnio ostra klasyczna kremowo-pikantna 250ml opakowanie 10 sztuk
120,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
48,08 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tubka 100ml opakowanie 20 sztuk
Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tubka 100ml opakowanie 20 sztuk
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
129,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Grashoff Quince Mustard Sauce słodko-pikantna musztarda delikatesowa 125ml
Grashoff Quince Mustard Sauce słodko-pikantna musztarda delikatesowa 125ml
28,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
225,04 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Grashoff morelowy sos musztardowy przyjemnie pikantny przysmak musztarda 125ml
Grashoff morelowy sos musztardowy przyjemnie pikantny przysmak musztarda 125ml
25,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
202,96 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Grashoff Sos musztardowy z zieloną figą do serów i dań mięsnych 200ml
Grashoff Sos musztardowy z zieloną figą do serów i dań mięsnych 200ml
25,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
128,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Develey – klasyczna, delikatna i pyszna musztarda do monachijskich białych kiełbasek, 500 g
Develey – klasyczna, delikatna i pyszna musztarda do monachijskich białych kiełbasek, 500 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
94,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
18,86 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos figowo-musztardowy Lacroix
Sos figowo-musztardowy Lacroix
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
102,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,52 zł/1l
Zdjęcie produktu dla LOEWENSENF Extra gorący w wiaderku gotowy do podania 5000g
LOEWENSENF Extra gorący w wiaderku gotowy do podania 5000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
128,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,73 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Clovis Dijon musztarda biała ostra mocna fine tuned w słoiczku 850g
Clovis Dijon musztarda biała ostra mocna fine tuned w słoiczku 850g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
57,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,34 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tuba 200ml 12 pack
Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tuba 200ml 12 pack
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
101,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,38 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Musztarda Thomy hot extra spicy classic w tubce 200ml opakowanie 12 sztuk
Musztarda Thomy hot extra spicy classic w tubce 200ml opakowanie 12 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
102,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Średnio ostra musztarda lion w kremowym, pikantnym wiaderku 5000 g
Średnio ostra musztarda lion w kremowym, pikantnym wiaderku 5000 g
121,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,35 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Händlmaiers domowa musztarda słodka saszetka 15ml 200 szt
Händlmaiers domowa musztarda słodka saszetka 15ml 200 szt
125,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Develey słodka biała kiełbasa musztarda saszetka 200x15ml opakowanie 3000ml
Develey słodka biała kiełbasa musztarda saszetka 200x15ml opakowanie 3000ml
109,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,40 zł/1kg