5,0



Na podstawie 8 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
20 kg piasku do fugowania DANSAND NoGrow „NATUR”
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
424,99 zł
21,25 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Piasek i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Fengda BD-60 korund do piaskowania gr.120 Fengda BD-178 mini pistolet do piaskowania 2 kg38,50 zł/1l
79,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Piasek do zabawy Hamann Plus 25 kg
16,24 zł/1kg
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Stones Eco Fugensand Terrassenplatten 1-10 mm Basalt 15kg
36,67 zł/1kg
549,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Piasek kwarcowy Knauf 5 kg 01 mm do 0,5 mm
79,40 zł/1kg
417,99 zł
-21,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

STONES ECO FUGENSAND 1-20 mm grau 25 kg 25 kg
24,56 zł/1kg
613,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Filtr Hamann Mercatus, ziarno 0,4-0,8 mm, 25 kg
16,72 zł/1kg
417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Cuxin DCM DiaBas – mączka z kamienia pierwotnego, 25 kg
18,68 zł/1l
466,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ROMEX ROMPOX® Fugensand NP 25kg Sand-Steingrau
26,48 zł/1kg
661,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ROMEX ROMPOX® Fugensand NP 25kg Sand-Basalt
26,96 zł/1kg
673,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

INNSPIRO, fioletny piasek, 600 g, do dekoracji i rękodzieła
108,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Askoll 281124, piasek kwarcowy "River Quarz", drobnoziarnisty
39,21 zł/1kg
156,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Askoll AA210004, piasek akwaryjny "Pure Sand Africa", 4 kg
40,30 zł/1kg
161,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Patapalooza – dekoracyjny żwir do akwarium, wytrzymały i nietoksyczny; idealny do dekoracji
130,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Haquoss Pro, piasek koralowy, bardzo drobny, jednolity rozmiar
62,00 zł/1kg
161,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Patapalooza, dekoracyjny zielony żwir, 10-20 mm, idealny do aranżacji ogrodów i terenów zielonych
121,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Piasek do spoinowania kostki brukowej 0-2 mm grafitowy 20 kg
2,25 zł/1kg
45,08 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Piasek do zabawy Gardenlux 20kg
7,68 zł/1kg
191,94 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
153,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Seachem Fluorit, podłoże akwaryjne, 3,5 kg
59,79 zł/1kg
209,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Aqua Excellent piasek biały 1,6-2,2mm 1kg
18,72 zł/1kg
18,72 zł
Sprzedawca: VISO

Olej regenerujący do piasku formierskiego, waga: 90 g
610,44 zł/1kg
54,94 zł
Sprzedawca: Zinn-Giesserei-Goehler
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
20 kg piasku do fugowania DANSAND NoGrow „NATUR”
ZASTOSOWANIE
Do ponownego fugowania i naprawy nawierzchni brukowych oraz płytowych
z betonu i kamienia naturalnego. Zoptymalizowany do chodników, tarasów i podjazdów
o niewielkim natężeniu ruchu. Do stosowania na zewnątrz
– do konstrukcji niezwiązanych.
PRACE PRZYGOTOWAWCZE
Nawierzchnia musi leżeć na solidnej i zgodnej z przepisami warstwie nośnej bezspoiwowej. Należy bezwzględnie przestrzegać obowiązujących wytycznych dotyczących
budowy nawierzchni brukowych. Materiał do spoinowania jest przepuszczalny dla wody, podobnie jak tradycyjny piasek do spoinowania, dlatego podłoże musi być przepuszczalne.
DANSAND® PFLASTERFUGENSAND®
- Waga
- 20000 g
- EAN
- 5707884999851
- Numer producenta
- DANSAND37FUGTY20
- Producent
- Dansand
- Waga
- 20000 g
- EAN
- 5707884999851
- Numer producenta
- DANSAND37FUGTY20
- Producent
- Dansand
Pasuje również do tego

ROMEX ROMPOX® Fugensand NP 25kg Sand-Steingrau
26,48 zł/1kg
661,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Filtr Hamann Mercatus, ziarno 0,4-0,8 mm, 25 kg
16,72 zł/1kg
417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

THEIS Środek wiążący olej Ölbond Fine 40 litrów
11,35 zł/1l
453,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dolobeach - Piasek do zabawy i na plażę 18 kg
23,28 zł/1l
418,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Piasek do spoinowania kostki brukowej 0-2 mm grafitowy 20 kg
2,25 zł/1kg
45,08 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Filtr Hamann Mercatus, granulacja 0,5-1,25 mm, opakowanie 25 kg
16,56 zł/1l
413,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Piasek do zabawy Hamann Plus 25 kg
16,24 zł/1kg
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ROMEX ROMPOX® Fugensand NP 25kg Sand-Basalt
26,96 zł/1kg
673,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ilość idealnie dopasowana
Nasze szczeliny, oczyszczone z chwastów, zostały teraz wypełnione tym piaskiem. Podana ilość na metr kwadratowy idealnie się zgadzała. Mam nadzieję, że teraz chwasty nie będą miały już żadnych szans!
Oceniono dnia 22 kwietnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Skuteczny piasek
Kupiłem ten piasek już wcześniej i miałem z nim tylko dobre doświadczenia. Chwasty trzymają się z dala od dna.
Oceniono dnia 25 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
HIlfreich
Pomocny w walce z chwastami między stawami, ale nie jest cudownym lekiem.
Oceniono dnia 2 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Znakomity
Gorąco polecam
Oceniono dnia 24 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie rośnie
Jeszcze nie przetworzyłem
Oceniono dnia 20 maja 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piasek do spoinowania
Odpowiada opisowi.
Oceniono dnia 28 kwietnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piasek do spoinowania
Dobra jakość
Oceniono dnia 7 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Fengda BD-60 korund do piaskowania gr.120 Fengda BD-178 mini pistolet do piaskowania 5 kg
156,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Fengda BD-60 korund do piaskowania gr.120 Fengda BD-178 mini pistolet do piaskowania 2 kg
79,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
38,50 zł/1l