Organiczne Allgäu Ghee, 250 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

46,51 zł

186,04 zł / 1l

+ 28,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 30 września – pt. 2 października
Nasze najlepszeoferty
Mleko i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Śmietana 30% Creme Fraiche 1l - Grand Fermage
Śmietana 30% Creme Fraiche 1l - Grand Fermage
39,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mleko skondensowane do kawy marki Bären Kaffeetraum, 160 ml, opakowanie 12 sztuk
Mleko skondensowane do kawy marki Bären Kaffeetraum, 160 ml, opakowanie 12 sztuk
46,36 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
89,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mleko skondensowane il latte Condensato 170g - Nestle
Mleko skondensowane il latte Condensato 170g - Nestle
146,41 zł/1l
24,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml
Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml
43,76 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla COCONUT GHEE150 g - COSMOVEDA
COCONUT GHEE150 g - COSMOVEDA
27 890,00 zł/1kg
27,89 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Napj - Bez Muhh 1,5% tuszczu 500ml
Napj - Bez Muhh 1,5% tuszczu 500ml
10,68 zł/1l
5,34 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla MinusL® 683225006 MinusL® H-Vollmilch laktosefreie Milch 10 x 1,0 l
MinusL® 683225006 MinusL® H-Vollmilch laktosefreie Milch 10 x 1,0 l
141,86 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
141,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
11,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
138,03 zł
Sprzedawca: somnia24
MLEKO BEZ LAKTOZY (3,5 % TŁUSZCZU) BIO 1 L - SOBBEKE
Mleko Bez Laktozy (3,5 % Tłuszczu)1 L - Sobbeke
21,47 zł/1l
21,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Śmietanka UHT 36% 1 l OSM Bieruń
Śmietanka UHT 36% 1 l OSM Bieruń
30,61 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,61 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Weihenstephan 11341 Weihenstephan Milch 1,5 % 12x 1,0 l
Weihenstephan 11341 Weihenstephan Milch 1,5 % 12x 1,0 l
221,11 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
221,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Łaciate Mleko Uht 2,0 % 1 L
Łaciate Mleko Uht 2,0 % 1 L
5,23 zł/1kg
5,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Krem kokosowy
Krem kokosowy
82,61 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
27,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Łaciate Mleko Uht 3,2 % 1 L
Łaciate Mleko Uht 3,2 % 1 L
5,36 zł/1kg
5,36 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Łaciate Mleko Uht 0 % 1 L
Łaciate Mleko Uht 0 % 1 L
14,48 zł/1kg
14,48 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Polmlek Mleko Łagodne bez laktozy 2% 1 l
Polmlek Mleko Łagodne bez laktozy 2% 1 l
5,18 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oatly 482501, Napój owsiany, 1 l, 37 kcal, 157 kJ, 1 g, 0,5 g
Oatly 482501, Napój owsiany, 1 l, 37 kcal, 157 kJ, 1 g, 0,5 g
21,51 zł/1l
21,51 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla alpro® 2953038006 alpro® Kochcreme 250,0 ml
alpro® 2953038006 alpro® Kochcreme 250,0 ml
35,84 zł/1l
8,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Łaciate Mleko Uht Bez Laktozy 1,5 % 1 L
Łaciate Mleko Uht Bez Laktozy 1,5 % 1 L
6,45 zł/1kg
6,45 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mleko owcze pasteryzowane 1,7% 1 l Covap
Mleko owcze pasteryzowane 1,7% 1 l Covap
29,05 zł/1l
29,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Szczegóły

Masło Allgäu jest topione w delikatnym procesie gotowania. Następnie rozpoczyna się tradycyjny ajurwedyjski proces gotowania, podczas którego zawarta w nim woda ulatnia się. Przed butelkowaniem ghee jest filtrowane za pomocą specjalnego sita.

Zastosowanie

do smażenia i gotowania, do kuchni ajurwedyjskiej

Zawartość

BUTTER FAT*
zawiera następujące składniki alergenne: Mleko

*z rolnictwa ekologicznego

**z rolnictwa ekologicznego dynamicznego

Średnie wartości odżywcze na 100 g
Wartość kaloryczna 3667 kJ / 892 kcal
Tłuszcz 99,10 g
W tym nasycone kwasy tłuszczowe 65,10 g
Węglowodany 0,5 g
W tym cukier 0,5 g
Błonnik 0,5 g
Białko 0,50 g
Sól < 0,010 g


W przypadku Allgäu Ghee masło pochodzące od ekologicznych rolników z regionu Allgäu jest klarowane przy użyciu tradycyjnego procesu gotowania. Można je podgrzać do wysokiej temperatury i dlatego szczególnie nadaje się do smażenia i gotowania. Ghee nadaje potrawom delikatny maślany smak. Jest niezbędny w kuchni ajurwedyjskiej. Tradycyjnie przyprawy są krótko prażone, aby uzyskać szczególnie intensywny smak.
Przechowywanie i użytkowanie
Do smażenia i gotowania, do kuchni ajurwedyjskiej.
Zawartość
0.25 l
Lista składników
BUTTERFAT* *= Składniki pochodzące z upraw ekologicznych
Informacja o wartościach odżywczych
Informacje o wartościach odżywczych na 100 g: g Wartość kaloryczna / zawartość energii: 3667 kJ / 892 kcal Tłuszcz: 99,10 g Kwasy tłuszczowe: 65,10 g Węglowodany: 0,5 g Cukier: 0,5 g Białko: 0,5 g Sól: 0,010 g
Alergeny
Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
Waga
431 g
Firma spożywcza
RAPUNZEL NATURKOST GmbH, Rapunzelstraße 1, D - 87764 Legau
Nazwa handlowa
Tłuszcz maślany
Producent
RAPUNZEL
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
0.25 kg
Numer producenta
118258
EAN
4006040006923

Przechowywanie i użytkowanie
Do smażenia i gotowania, do kuchni ajurwedyjskiej.
Zawartość
0.25 l
Lista składników
BUTTERFAT* *= Składniki pochodzące z upraw ekologicznych
Informacja o wartościach odżywczych
Informacje o wartościach odżywczych na 100 g: g Wartość kaloryczna / zawartość energii: 3667 kJ / 892 kcal Tłuszcz: 99,10 g Kwasy tłuszczowe: 65,10 g Węglowodany: 0,5 g Cukier: 0,5 g Białko: 0,5 g Sól: 0,010 g
Alergeny
Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
Waga
431 g
Firma spożywcza
RAPUNZEL NATURKOST GmbH, Rapunzelstraße 1, D - 87764 Legau
Nazwa handlowa
Tłuszcz maślany
Producent
RAPUNZEL
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
0.25 kg
Numer producenta
118258
EAN
4006040006923
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla MASŁO KLAROWANE GHEE220 g (242 ml) - FINCK AYURVEDA
MASŁO KLAROWANE GHEE220 g (242 ml) - FINCK AYURVEDA
202,31 zł/1l
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
48,96 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Khanum - Masło klarowane 500gr
Khanum - Masło klarowane 500gr
187,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
93,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Masło klarowane BIO 500 g
Masło klarowane500 g
161,56 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
80,78 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pataks- Korma Paste 290 gramów
Pataks- Korma Paste 290 gramów
57,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
Zdjęcie produktu dla Mleko skondensowane Bärenmarke Die Ergiebige 10
Mleko skondensowane Bärenmarke Die Ergiebige 10
34,81 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mleko pełne w proszku 25 kg, 26% tłuszczu, mleko w proszku, mleko w proszku do wypieków, deser, GiDeli
Mleko pełne w proszku 25 kg, 26% tłuszczu, mleko w proszku, mleko w proszku do wypieków, deser, GiDeli
30,21 zł/1kg
755,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh
Zdjęcie produktu dla MASŁO KLAROWANE GHEE480 g (527 ml) - FINCK AYURVEDA
MASŁO KLAROWANE GHEE480 g (527 ml) - FINCK AYURVEDA
194,85 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
93,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Topstar® SI69 G21 Taboret fitness SITNESS 20 czerwony
Topstar® SI69 G21 Taboret fitness SITNESS 20 czerwony
7,03 zł/1l
7,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 293
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
A carton of Andechser Natur organic goat milk with a picture of a goat.
Andechs organiczne mleko kozie 3% - h-mleko 1 litr
20,25 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
20,25 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
15,61 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
15,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Krem kokosowy
Krem kokosowy
82,61 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
27,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Gorenje R619EES5, 398 l, SN-ST, 38 dB, E, Szary, Metaliczny
Gorenje R619EES5, 398 l, SN-ST, 38 dB, E, Szary, Metaliczny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 133
2 858,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml
Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml
13,59 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Sleepy Easy Clean Reinigungstücher White Soap 6x100
Sleepy Easy Clean Reinigungstücher White Soap 6x100
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 109
126,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop
A white kitchen unit with cabinets and an oven, set against a marble-patterned backsplash.
nabbi Kuchnia Montella 260 - biała
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
2 953,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: nabbi
Zdjęcie produktu dla MILRAM śmietana do ubijania o przedłużonej trwałości, składany karton o bardzo wysokiej temperaturze 1000ml
MILRAM śmietana do ubijania o przedłużonej trwałości, składany karton o bardzo wysokiej temperaturze 1000ml
32,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
32,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dreame D10 Plus, Biały, Okrągły, Worek na kurz, 0,4 l, Ładowanie, Purification, 0,145 l
Dreame D10 Plus, Biały, Okrągły, Worek na kurz, 0,4 l, Ładowanie, Purification, 0,145 l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 366
1 217,80 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_
Zdjęcie produktu dla Kozie mleko poddane wysokiej obróbce termicznej ( temperatura obróbki 122°C/ czas 120 sekund) 0,5l Danmis
Kozie mleko poddane wysokiej obróbce termicznej ( temperatura obróbki 122°C/ czas 120 sekund) 0,5l Danmis
21,06 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
10,53 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla CreaTable, 21519, Nordic Fjord Frost, 30-częściowy zestaw kombinowany, kamionka
CreaTable, 21519, Nordic Fjord Frost, 30-częściowy zestaw kombinowany, kamionka
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 186
596,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Zdjęcie produktu dla Starter do kefiru - Lacto Pro® 3x5g | MY.YO
Starter do kefiru - Lacto Pro® 3x5g | MY.YO
2 452,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
36,78 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 70
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Śmietanka do kawy Naarmann 10% tłuszczu, poddana obróbce termicznej, kremowa 1000ml
Śmietanka do kawy Naarmann 10% tłuszczu, poddana obróbce termicznej, kremowa 1000ml
11,18 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
11,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kiełbaski wiedeńskie 180g | ÖKOLAND
Kiełbaski wiedeńskie 180g | ÖKOLAND
61,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Bomann EH 561, Kuchenka wolnostojąca, Biały, Obrotowy, Przednie, Płyta uszczelniona, 4 stref(y)
Bomann EH 561, Kuchenka wolnostojąca, Biały, Obrotowy, Przednie, Płyta uszczelniona, 4 stref(y)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 723,72 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 25 grudnia 2022 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Śmietana 30% Creme Fraiche 1l - Grand Fermage
Śmietana 30% Creme Fraiche 1l - Grand Fermage
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bären Marke Kaffeetraum – mleko skondensowane do kawy, 160 ml, opakowanie 24 sztuki
Bären Marke Kaffeetraum – mleko skondensowane do kawy, 160 ml, opakowanie 24 sztuki
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
178,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,38 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Śmietanka do kawy Naarmann 10% tłuszczu, poddana obróbce termicznej, kremowa 1000ml
Śmietanka do kawy Naarmann 10% tłuszczu, poddana obróbce termicznej, kremowa 1000ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
11,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11,18 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mleko skondensowane il latte Condensato 170g - Nestle
Mleko skondensowane il latte Condensato 170g - Nestle
24,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
146,41 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Polmlek Mleko Łagodne bez laktozy 2% 1 l
Polmlek Mleko Łagodne bez laktozy 2% 1 l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,18 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Mleko Uchate Polmlek 3.2 1 litr
Mleko Uchate Polmlek 3.2 1 litr
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml
Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,59 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem kokosowy
Krem kokosowy
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
27,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,61 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Topstar® SI69 G21 Taboret fitness SITNESS 20 czerwony
Topstar® SI69 G21 Taboret fitness SITNESS 20 czerwony
7,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
7,03 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Polmlek Uchate Mleko UHT zawartość tłuszczu 2,0% 1 l
Polmlek Uchate Mleko UHT zawartość tłuszczu 2,0% 1 l
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,71 zł/1kg
MLEKO BEZ LAKTOZY (3,5 % TŁUSZCZU) BIO 1 L - SOBBEKE
Mleko Bez Laktozy (3,5 % Tłuszczu)1 L - Sobbeke
21,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
21,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bärenmarke mleko o przedłużonej trwałości 1,5% tłuszczu niskotłuszczowe ultra wysoka temperatura 1000ml
Bärenmarke mleko o przedłużonej trwałości 1,5% tłuszczu niskotłuszczowe ultra wysoka temperatura 1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml
Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MILRAM śmietana do ubijania o przedłużonej trwałości, składany karton o bardzo wysokiej temperaturze 1000ml
MILRAM śmietana do ubijania o przedłużonej trwałości, składany karton o bardzo wysokiej temperaturze 1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
32,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
32,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frischli Cappuccino z mlekiem 2,5% dobry specjał kawowy 1000ml
Frischli Cappuccino z mlekiem 2,5% dobry specjał kawowy 1000ml
10,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
10,91 zł/1l
Zdjęcie produktu dla alpro soya Sojadrink Original 8003687 1l
alpro soya Sojadrink Original 8003687 1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Meggle Creme Patisserie niesłodzona alternatywa bitej śmietany 1000ml
Meggle Creme Patisserie niesłodzona alternatywa bitej śmietany 1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
19,11 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Milram Moin mrożona kawa z mlekiem w opakowaniu 500 ml
Milram Moin mrożona kawa z mlekiem w opakowaniu 500 ml
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
7,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mleko skondensowane do kawy marki Bären Kaffeetraum, 160 ml, opakowanie 12 sztuk
Mleko skondensowane do kawy marki Bären Kaffeetraum, 160 ml, opakowanie 12 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
89,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,36 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Napój Kokosowy Barista Coconut 1l - METRO Chef
Napój Kokosowy Barista Coconut 1l - METRO Chef
11,89 zł
Jednorazowe
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,89 zł/1l