4,6



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Remmers Sanierputz SP Top white 20kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
550,99 zł
27,55 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Tynki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Podkład głęboko penetrujący Knauf 15 l15,87 zł/1kg
253,98 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
SOUDAL SOUDATIGHT LQ WHITE LIQUID INTERIOR MEMBRANE 4,5 kg + PĘDZEL GRATIS73,50 zł/1kg
330,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
SURFACE ACTIVATOR Cleaner Primer Degreaser w jednym - butelka 500 ml SOUDAL382,90 zł/1l
191,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Knauf Tiefengrund 5 l54,96 zł/1l
274,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
![Zdjęcie produktu dla Plid® Tynk do nakładania wałkiem do wnętrz i na zewnątrz, drobnoziarnisty, biały matowy [20 kg] – oddychający, o wysokiej sile krycia, gotowy do użycia – tynk do nakładania wałkiem i pędzlem, gruboziarnisty i drobnoziarnisty – tynk do wnętrz](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf0b560282b8cf2fc8cbef1a3add6f39.webp)
Plid® Tynk do nakładania wałkiem do wnętrz i na zewnątrz, drobnoziarnisty, biały matowy [20 kg] – oddychający, o wysokiej sile krycia, gotowy do użycia – tynk do nakładania wałkiem i pędzlem, gruboziarnisty i drobnoziarnisty – tynk do wnętrz
14,98 zł/1kg
374,43 zł
Sprzedawca: Plid

Gładź Polimerowa Śnieżnobiała Gotowa 80kg Łazienka Kuchnia Salon LEVEL Plus 44
6,36 zł/1l
381,52 zł
Sprzedawca: Izosklep

KNAUF PERLFIX Ansetzgips 30kg
16,23 zł/1kg
486,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Baumit KlimaFinish – szpachlówka na bazie wapna, biała, 20 kg
31,35 zł/1kg
662,99 zł
-36,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
626,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Knauf Zaprawa szpachlowa Flexfuge Universal 5 kg biała
93,60 zł/1kg
467,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Akrylowa masa szpachlowa finish 5 kg
4,00 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Tynk Ręczny Knauf Rotband
10,21 zł/1kg
306,44 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Zaprawa szpachlowa do szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych C-40 5kg
7,00 zł/1kg
42,00 zł
Sprzedawca: DomoDomo

KNAUF Uniflott zaprawa do płyt gipsowo-kartonowych 5 kg
8,75 zł/1kg
44,00 zł
Sprzedawca: DomoDomo

GoldBand gipsowa zaprawa tynkarska 5 kg
4,04 zł/1l
20,22 zł
Sprzedawca: DomoDomo

KNAUF Betokontakt Adhesive Bridge 5 kg
41,85 zł/1kg
209,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Masa szpachlowa do bezspoinowego spoinowania płyt gipsowo-kartonowych 5 kg
6,13 zł/1kg
42,90 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Specjalny tynk do murów narażonych na wilgoć i solne obciążenia według WTA
Zakres zastosowania
Naprawa, renowacja i sanacja wilgotnych, obciążonych solą powierzchni ścian i murów
Powierzchnie ścian wewnętrznych w piwnicach, starych budynkach i elewacjach
W przypadku wysokiego obciążenia solą w połączeniu z SP Levell - tynkiem podstawowym - (Art. 0401)
Możliwość jednowarstwowego nałożenia jako tynk podkładowy i wierzchniowy
Właściwości
Wysoka odporność na siarczany i niski poziom alkaliów (SR/NA)
Wysoka zdolność magazynowania soli
Przepuszczalność dla pary wodnej
Hydrofobowość porów
Wzmocniony włóknami
Wspomaga proces suszenia
Grubość nałożenia jednowarstwowego do 30 mm
Możliwość aplikacji maszynowej
Remmers Tynk renowacyjny SP Top biały stary 20kg
Opis produktu:
- Wysoka odporność na siarczany i niska zawartość alkaliów (SR/NA)
- Otwarty na dyfuzję pary wodnej
- Grubość pojedynczej warstwy do 30 mm
- Nadaje się do aplikacji maszynowej
Obszar zastosowania:
- Naprawa, renowacja i odnawianie zawilgoconych powierzchni ścian i murów narażonych na szkodliwe działanie soli
- Wewnętrzne powierzchnie ścian w piwnicach, starych budynkach i fasadach
- Do wysokich poziomów szkodliwych soli w połączeniu z SP Levell
- Może być nakładany w jednej warstwie jako podkład i warstwa nawierzchniowa
Zużycie:
- Około 8,5 kg/m²/cm grubości warstwy
- Określić dokładne wymagania na wystarczająco dużej powierzchni testowej.
Karta charakterystyki | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karta charakterystyki | Karta charakterystyki.pdf | ||||||||||||
| Zmieniona przez dostawcę w dniu | 25.04.2016 | ||||||||||||
Bezpieczeństwo pracy i przechowywanie | |||||||||||||
| H-GHS | H315 Działa drażniąco na skórę. H318 Powoduje poważne uszkodzenie oczu. | ||||||||||||
| P | Należy zapoznać się z sekcją 2.2 karty charakterystyki P102 Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. P260 Nie wdychać pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy. P280 Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy/ochronę słuchu/? P301+P310 W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem/? P302+P352 W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/? P305+P351+P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie. P332+P313 W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. | ||||||||||||
| Klasy przechowywania | 13 Niepalne ciała stałe, których nie można przypisać do żadnej z wyżej wymienionych klas LGK | ||||||||||||
| Klasa zagrożenia dla wody | 1 - w niewielkim stopniu niebezpieczny dla wody | ||||||||||||
Zagrożenia | |||||||||||||
| Słowo sygnałowe | Niebezpieczeństwo | ||||||||||||
| Piktogramy GHS | GHS05 Żrący, drażniący | ||||||||||||
Składniki | |||||||||||||
| |||||||||||||
- Tynk renowacyjny biały Tynk renowacyjny do wilgotnych i zanieczyszczonych solą murów zgodnie z WTA Obszary zastosowania Naprawa, renowacja i odnawianie zawilgoconych, zanieczyszczonych solą powierzchni ścian i murów i murów Wewnętrzne powierzchnie ścian w piwnicach, starych budynkach i fasadach Do wysokich poziomów szkodliwych soli w połączeniu z SP Levell Może być nakładany w jednej warstwie jako podkład i warstwa nawierzchniowa Właściwości Wysoka odporność na siarczany i niska zawartość alkaliów (SR/NA) Otwarty na dyfuzję pary wodnej Grubość pojedynczej warstwy do 30 mm Kompatybilny z maszynami Wysoka zdolność magazynowania soli Hydrofobowość porów Wzmocniona włóknami Promowanie wysychania Zużycie Około 8,5 kg/m²/cm grubości warstwy Określić dokładne wymagania na wystarczająco dużej powierzchni próbki. Charakterystyka produktu Zapotrzebowanie na wodę ok. 5,8 l/20 kg Grubość warstwy &...
- Waga
- 20 kg
- Zawartość
- 20 l
- EAN
- 4004707090803
- Numer producenta
- 40220
- Producent
- Remmers
- Waga
- 20 kg
- Zawartość
- 20 l
- EAN
- 4004707090803
- Numer producenta
- 40220
- Producent
- Remmers
Uwaga!
Pasuje również do tego

Remmers Dichtspachtel WP DS Levell 25kg
24,28 zł/1kg
606,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Sulfatexschlämme WP Sulfatex 25kg
36,00 zł/1kg
899,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Kiesol C+ Silancreme uszczelniacz poziomy do ścian - 5 litrów
783,00 zł/1l
3 914,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Kiesol MB Grundierung 5 Liter
132,60 zł/1l
662,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Verkieselungskonzentrat Kiesol 10kg
99,80 zł/1kg
997,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OELLERS Diffusil zestaw barier poziomych 3x5L z pompą wtryskową i pakerem do krzemionkowania przeciw wilgoci w ścianach / murach
161,20 zł/1l
2 417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Sperrputz WP Top Basic 25kg Mineralischer Dichtungsmörtel
23,68 zł/1kg
591,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers KIESOL C Krem iniekcyjny do suchych ścian Bariera pozioma 12,5L
350,40 zł/1l
4 379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 8,3kg
73,01 zł/1kg
605,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Verkieselungskonzentrat Kiesol 5kg
40,61 zł/1kg
203,03 zł
Sprzedawca: ARO

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg
45,04 zł/1kg
1 125,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
![Zdjęcie produktu dla Plid® Tynk do nakładania wałkiem do wnętrz i na zewnątrz, drobnoziarnisty, biały matowy [20 kg] – oddychający, o wysokiej sile krycia, gotowy do użycia – tynk do nakładania wałkiem i pędzlem, gruboziarnisty i drobnoziarnisty – tynk do wnętrz](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf0b560282b8cf2fc8cbef1a3add6f39.webp)
Plid® Tynk do nakładania wałkiem do wnętrz i na zewnątrz, drobnoziarnisty, biały matowy [20 kg] – oddychający, o wysokiej sile krycia, gotowy do użycia – tynk do nakładania wałkiem i pędzlem, gruboziarnisty i drobnoziarnisty – tynk do wnętrz
14,98 zł/1kg
374,43 zł
Sprzedawca: Plid

Remmers Dichtschlämme WP DS basic 25kg
23,52 zł/1kg
587,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

weber.san 954 Sanierputz weiß 25kg
29,36 zł/1kg
733,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gładź Polimerowa Śnieżnobiała Gotowa 80kg Łazienka Kuchnia Salon LEVEL Plus 44
6,36 zł/1l
381,52 zł
Sprzedawca: Izosklep

STRAIT-FLEX TUFF-TAPE narożna taśma łącząca do płyt gipsowo-kartonowych USA 30m
100,00 zł
Sprzedawca: Metalplus

PCI Nanocret R4 PCC Reparaturmörtel 25kg
20,64 zł/1kg
515,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Grundputz SP Levell 20kg
33,55 zł/1kg
698,99 zł
-28,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
670,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Bariera pozioma weber.tec 941 Hydroizolacja pozioma - 20 kg
73,75 zł/1kg
1 474,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Salt Barrier, 5 kg
853,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

Makita DHP482Z, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, Czarny, Niebieski, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
386,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH

Remmers HK-Lasur hemlock 2,5 l
0,07 zł/1l
181,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Oryginalne rolety moskitiery VELUX - kompatybilne z wycięciem dachowym o szerokości 1121-1285 mm i długości 0-1600 mm - Moskitiera ZIL UK04 0000SWL
1 323,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ELEKTRYCZNA POMPA DO WODY UZDATNIANEJ 280 W Kaltmann K-PVM600
731,00 zł
Sprzedawca: Easybuy

Remmers Wood Protection Cream 2714 bezbarwny 0,75 l do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz pomieszczeń
98,00 zł/1l
84,47 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,50 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur mahoń 5 litrów
94,03 zł/1l
470,16 zł
Sprzedawca: Artisan

Grunt kwarcowy biały 25KG Grunt szczepny Grunt pod tynki Level Plus 07
9,96 zł/1l
165,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

DEHN 952310 Modułowy ogranicznik przepięć do systemów TT i TN-S IP20 (952310)
687,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

zoptymalizowany pod kątem zastosowania ogranicznik kombinowany 941300 DSH TNC 255 DEHNshield (941300)
1 114,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Wosk Twardy Olejny bezbarwny 750 ml
128,75 zł/1l
96,56 zł
Sprzedawca: Surtep
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
50%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

300m² Tkanina wzmacniająca Tkanina gipsowa Tkanina z włókna szklanego ETICS 165g 4x4mm



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 387,41 zł
Sprzedawca: Aquagart
4,62 zł/1m²

150m² Tkanina wzmacniająca Tkanina gipsowa Tkanina z włókna szklanego ETICS 165g 4x4mm



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
711,91 zł
Sprzedawca: Aquagart
4,75 zł/1m²

Rosfix Frez do Płyt gipsowo-kartonowych ProFlex | 3 kg | 250 mm | 5-stopniowy Teleskopowy Wysięgnik 100-162 cm | 6-stopniowa Regulacja Ostrza
839,99 zł
Sprzedawca: ROSFIX
215,38 zł/1kg

Podkład głęboko penetrujący Knauf 15 l



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
253,98 zł
Sprzedawca: MasterBau
15,87 zł/1kg

Szpachlówki do naprawy ścian szpachlówka do dziur i pęknięć zestaw do naprawy płyt kartonowo-gipsowych pasta do ścian z szpachlą 100 g - MagicFix
42,49 zł
Sprzedawca: Netscroll
424,90 zł/1kg

Knauf Rotband tynk samoprzylepny do wygładzania 10 kg



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,60 zł
Sprzedawca: MasterBau
3,26 zł/1kg

Molto Aussen Reparatur Moltofill, Biały, Gotowa mieszanka, 0,33 kg, Pasta (substancja), Cegła, Beton, Gips, Polistyren, Rigid foam, Plastik



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,26 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
52,30 zł/1kg

Taśma z włókna szklanego 50 mm x 25 m DO ŁĄCZEŃ GK
17,42 zł
Sprzedawca: MasterBau