4,8



Na podstawie 4 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
MEM Fix-Fertig fuga kamienna szara 12,5 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
383,66 zł
30,69 zł / 1l
+ 16,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Zaprawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
ATLAS WODER DUO A+B Dwuskładnikowa masa uszczelniająca do hydroizolacji 32 kg (A 24 kg + B 8 kg)14,82 zł/1kg
474,18 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Prasa do zapraw KOTARBAU® z 4 dyszami do wypelniania zaprawa cementowa206,80 zł/1kg
114,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU

Więcej informacji o reklamie
CAPAROL Capatect 190 Masa klejąco-wyrównująca Zaprawa tynkarska 25 KG Szara4,23 zł/1kg
105,63 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Ceresit CM 17 Flex – zaprawa S1 do układania na cienkiej warstwie, klej do płytek, 25 kg5,93 zł/1kg
148,18 zł
Sprzedawca: MasterBau

Molto Innen Reparatur Moltofill, Biały, Gotowa mieszanka, 0,33 kg, Pasta (substancja), Szpatułka, Beton, Gips, Płyta gipsowa, Rigid foam, Kamień
39,18 zł/1kg
12,93 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

Gotowy Klej do Płytek 1,5KG Biały Dyspersyjny Klej do Płytek do Glazury Terakoty LEVEL Plus 12
19,89 zł/1l
19,89 zł
Sprzedawca: Izosklep

Decotric Blitzzement specjalny cement stały po 3 minutach 1000g
6,06 zł/1kg
18,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Plastyfikator do betonu Level+ BETON PLASTYFIZIERER BV FM L+38 5L
7,18 zł/1l
35,90 zł
Sprzedawca: Izosklep

POSH asfalt na zimno 1000 kg mieszanki bitumicznej 0-8 mm na palecie
3,02 zł/1kg
3 020,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Plastyfikator Wodouszczelniacz do Betonu Level+ Dichtungsmittel flüssig L+36 5L
8,11 zł/1l
40,57 zł
Sprzedawca: Izosklep

Asfalt zimny 25 kg, do naprawy dziur i pęknięć, gotowy do użycia, ziarno 0-8 mm, GiDeli
3,71 zł/1kg
92,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Ceresit CM16 Elastyczna zaprawa klejowa 25 kg
3,05 zł/1kg
76,20 zł
Sprzedawca: MasterBau

Fuga CERESIT CE 40 Aquastatic 5 kg 12 cementowo-szara
27,80 zł/1kg
139,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zaprawa cementowa Mapei Keracolor GG 113 szara 25 kg
9,90 zł/1kg
247,44 zł
Sprzedawca: Eoshop

Mapei Keracolor GG 114 antracyt 5 kg
11,44 zł/1kg
57,21 zł
Sprzedawca: Eoshop

Naprawa betonu Debbex BETON FIX 480 g, szary
87,90 zł/1kg
42,19 zł
Sprzedawca: VISO

Mapei Ultracolor Plus 112 szary średni, 5 kg
20,13 zł/1kg
100,66 zł
Sprzedawca: DomoDomo

ATLAS KERAMIKFUGENMÖRTEL - 202 Asche 2kg
16,00 zł/1kg
32,00 zł
Sprzedawca: Metalplus

SIKA SikaCeram 200 Flex – klej do płytek – biały – 2,5 kg
86,15 zł/1kg
215,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zaprawa Do Spoinowania Baumacol Premium Baumit Cement Szary
24,77 zł/1kg
49,53 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
| MEM FIX-FERTIG-FUGENMÖRTEL jest gotową do użycia, jednoskładnikową zaprawą do spoinowania nawierzchni do wodoprzepuszczalnego spoinowania nawierzchni w strefach wejściowych, ścieżek ogrodowych, tarasów i patio, a także do powierzchni, po których łatwo się jeździ, takich jak podjazdy. Produkt jest gotowy do natychmiastowego użycia i może być w spoiny za pomocą twardej miotły. Materiał zaczyna twardnieć po 30 minutach. MEM FIX-FERTIG-FUGENMÖRTEL jest odporny na ścieranie, mróz i warunki atmosferyczne. Zapobiega wypłukiwaniu fug i przeciwdziała rozwojowi chwastów. Dla fug o szerokości 1 cm (wszystkie dane dotyczące zużycia są przybliżone i w związku z tym niewiążące) Rozmiar w cm Zużycie na m² Duży bruk 12 x 12 ok. 7,6 kg 14 x 14 ok. 6,6 kg 16 x 16 ok. 6,0 kg Kostka brukowa 30 x 30 ok. 3,3 kg 40 x 40 ok. 2,5 kg 50 x 50 ok. 2,0 kg Mała kostka brukowa 8 x 8 ok. 11,0 kg 10 x 8 ok. 10,1 kg 10 x 10 ok. 9,1 kg Kostka mozaikowa 4 x 4 ok. 20,2 kg 5 x 5 ok. 16,5 kg 6 x 6 ok. 14,1 kg Zawartość: 12,5 kg Kolor: szary kamienny Typ producenta: 30836022 Kod EAN: 4010327502305 |
- Waga
- 0.012 kg
- Zawartość
- 12.5 l
- EAN
- 4010327502305
- Numer producenta
- 30836022
- Producent
- MEM
- Waga
- 0.012 kg
- Zawartość
- 12.5 l
- EAN
- 4010327502305
- Numer producenta
- 30836022
- Producent
- MEM
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Ultrament Power Dicht 5L – elastyczny uniwersalny środek uszczelniający do zastosowań zewnętrznych, bitumu, membran dachowych, betonu i innych materiałów – odporny na promieniowanie UV, szybkoschnący, rozpuszczalny
36,73 zł/1l
183,67 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 5L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna
13,33 zł/1l
66,66 zł
Sprzedawca: Izosklep

BLATTWERK Czysty nawóz organiczny, nawóz uniwersalny, wegański i organiczny nawóz NPK 1L
55,57 zł/1l
55,57 zł
Sprzedawca: Octopus

Doniczka Prosperplast HEOS antracyt 46,8 cm
107,58 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Euroelectronics

Lampka do czytania LED z uchwytem zaciskowym - elastyczna gęsia szyja, ściemniana, ładowana przez USB, ochrona oczu, lampa stołowa idealna do czytania i pracy 3W Retoo
19,89 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Plantop Decor Mulch ceglastoczerwony 50l
1,84 zł/1l
92,20 zł
Sprzedawca: Eoshop

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi Bezprzewodowy, bezbateryjny, kinetyczny system dzwonka do drzwi z 38 melodiami, zasięg do 200 m, IP44 (1x odbiornik gniazdkowy + 1x odbiornik gniazdkowy + 1x odbiornik gniazdkowy)
53,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
![Zdjęcie produktu dla [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
36,84 zł
Sprzedawca: TR8

ATIKA Mix 130 – mieszarka do betonu, zaprawy i cementu, zasilanie 230V, moc 600W
1 203,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Altrad-Lescha-Atika-GmbH

Pokrowiec ochronny na krzesła sztaplowane Krzesła ogrodowe 61035
1 960,27 zł/1m²
187,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Oliwka europejska - 2 szt - Olea europaea - Wysokość 90-100cm - ⌀21cm
306,00 zł
Sprzedawca: Bloomique

Bezprzewodowa kamera do monitoringu WLAN Kamera IP Zewnętrzna 1080P Full HD 2.4GHz WiFi IP66 Wodoodporna Wykrywanie ruchu Gniazdo kart 355°/90° Retoo
77,39 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
72,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Środek gruntujący Uniwersalny podkład 5L Bezrozpuszalnikowy Grunt Pod farby tapety Zaprawy cementowe Kleje do płytek Level Plus 04
3,80 zł/1l
18,98 zł
Sprzedawca: Izosklep

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Niebieski, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
222,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Remmers Farba nawierzchniowa szary antracyt RAL 7016 0,75 L wiadro
73,41 zł/1l
86,87 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,06 zł
Sprzedawca: Artisan

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

Remmers biały RAL 9016, wiadro 5 litrów
76,33 zł/1l
381,67 zł
Sprzedawca: Artisan

vidaXL Obrzeże trawnikowe o wyglądzie kamienia 41 szt. Plastik 10 m
619,96 zł/1m
158,99 zł
-4,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

LARS360 101mm kotwa H słupek H grubość materiału 5 mm, wysokość całkowita 600 mm Słupki ogrodzeniowe do wiat samochodowych ogrodzeń ogrodowych - 6 sztuk
326,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Grundig Nawilżacz i Dyfuzor Aromatów 4,3L - Dyfuzor olejków eterycznych - Nawilżacz z higrometrem i timerem - Pomieszczenia od 15 do 35m2 - z lampką nocną - Czarny
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Uchwyt bloku dla YTONG 380-625 mm EDMA
346,50 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 405,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: mbosmart

Markiza boczna Dubai 25412, nowoczesna ochrona prywatności do ogrodów i tarasów, 300 x 180 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Granulat osuszający 20x 250g w opakowaniu uzupełniającym do pomieszczeń do 20m², bez elektryczności, odpowiedni dla alergików
107,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

OSRAM BASE LED PIN, żarówka z trzonkiem G9, 2,60W, zamiennik żarówki 30W, ciepła biel (2700K), 3-pak
29,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: LEDDO

Odkurzacz automatyczny Roborock QV 35A z funkcją mopowania i mopem podnoszonym, 8000 Pa (aktualizacja z Qrevo/Qrevo S/Qrevo plus), szczotka zapobiegająca matowieniu, uniwersalna stacja dokująca
1 644,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Pilot SAMSUNG BN59-01312H, Voice Remote
183,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dse-one

Braun Satin Hair 3 AS 330, Szczotka z gorącym powietrzem, Czarny, Niebieski, Liliowy, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
661,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mbosmart
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 kwietnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko ok
Waga 0,012 kg
Produkt w porządku i normalnie szybka dostawa!
Oceniono dnia 24 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Łatwy dla osób nie będących rzemieślnikami
Waga 12,5 kg
Super do pracy
Oceniono dnia 28 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 25 kg
Oceniono dnia 30 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 25 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wielofunkcyjna maszyna natryskowa Rosfix MultiSpray PRMS3.7
16 499,99 zł
Sprzedawca: ROSFIX
206,25 zł/1kg

wysokowydajna zaprawa fischer FIS V Plus 360 S/DMS HWK G (12)
1 419,56 zł
Sprzedawca: BKTechnik24_de
131,20 zł/1kg

POSH asfalt na zimno 500 kg masa bitumiczna 0-8 mm, 20 x 25 kg
1 941,93 zł
Sprzedawca: Posh
3,88 zł/1kg

POSH Asfalt na zimno 250 kg Masa bitumiczna 0-8 mm, 10 x 25 kg
1 035,67 zł
Sprzedawca: Posh
4,14 zł/1kg

Pompa Izopress Easy Ręczna pompa do zaprawy Prasa do zaprawy Pompa do zaprawy Strzykawka do zaprawy
592,73 zł
Sprzedawca: MasterBau
592,73 zł/1kg

ATLAS WODER DUO A+B Dwuskładnikowa masa uszczelniająca do hydroizolacji 32 kg (A 24 kg + B 8 kg)
474,18 zł
Sprzedawca: MasterBau
14,82 zł/1kg

Tradycyjne meksykańskie moździerz (kompaktowy / mały rozmiar), 3 kg
817,70 zł
Sprzedawca: LaProve
272,57 zł/1kg

Prasa do zapraw KOTARBAU® z 4 dyszami do wypelniania zaprawa cementowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
114,98 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
206,80 zł/1kg

Ceresit CM 17 Flex – zaprawa S1 do układania na cienkiej warstwie, klej do płytek, 25 kg
148,18 zł
Sprzedawca: MasterBau
5,93 zł/1kg

Cement dentystyczny do koron i mostów, 3 kapsułki



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
70,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Zaprawa montażowa Ceresit CX15 25 kg
131,24 zł
-4,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
126,97 zł
Sprzedawca: MasterBau
5,08 zł/1kg

ATLAS PLUS - Elastyczny klej do płytek
139,71 zł
-10,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
129,13 zł
Sprzedawca: MasterBau
5,17 zł/1l

CAPAROL Capatect 190 Masa klejąco-wyrównująca Zaprawa tynkarska 25 KG Szara
105,63 zł
Sprzedawca: MasterBau
4,23 zł/1kg

Mieszadło do zapraw grubych i gęstych SDS plus 100*600mm Polax



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,81 zł
Sprzedawca: Polax_Euro_Group
46,81 zł/1kg

Wodoodporny, przezroczysty, szczelny, niewidoczny uszczelniacz izolacyjny z pędzelkiem do płytek ściennych, cementu, 100 g
114,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
876,92 zł/1kg

Aluminiowy kabel łączący do łucznictwa Linka sznurka Roller Glide Black
112,00 zł
Sprzedawca: Ladenza

Ceresit CM16 Elastyczna zaprawa klejowa 25 kg
76,20 zł
Sprzedawca: MasterBau
3,05 zł/1kg

Ceresit CM11 Uniwersalna zaprawa klejowa 25 kg
76,16 zł
Sprzedawca: MasterBau
3,05 zł/1kg

Mapei Eporip Turbo 508g Szybkowiążąca żywica do zamykania pęknięć jastrychu
65,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
131,24 zł/1l

Ceresit CX5 EXPRESS – szybko wiążąca zaprawa montażowa 5 kg
58,84 zł
Sprzedawca: MasterBau
11,77 zł/1kg