5,0



Na podstawie 4 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Anthrazit
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
845,99 zł
33,84 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Zaprawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Cement szybkowiążący Beissier 6kg 70166-00124,45 zł/1kg
146,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Zaprawa montażowa Ceresit CX15 25 kg5,08 zł/1kg
131,24 zł
-4,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
126,97 zł
Sprzedawca: MasterBau

PCI Durapox Premium Nr. 22 Sandgrau 2 kg Eimer
332,50 zł/1kg
664,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

tubag Pflasterfugenmörtel PFN 25kg Anthrazit
25,68 zł/1kg
641,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Folia płynna PLUS 20 kg – folia uszczelniająca do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych – do ścian i podłóg – uszczelnianie balkonów, tarasów – bezrozpuszczalnikowe, wodoodporne uszczelnienie Masa uszczelniająca
41,45 zł/1kg
828,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Carrament Natursteinmörtel grau 25kg
30,88 zł/1kg
771,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Periplan Extra Spachtelmasse 25kg
29,64 zł/1kg
740,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Carrafug Fugenmörtel Nr.27 Jurabeige 5kg
105,60 zł/1kg
527,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SAKRET Steinverguss ZPF Anthrazit 25kg
26,48 zł/1kg
661,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Weiß
103,00 zł/1kg
514,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Nanofug Nr. 43 - Pergamon 15 kg
44,53 zł/1kg
667,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Nanolight Fliesenkleber 15 kg
36,40 zł/1kg
545,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Flexmörtel S1 20kg
29,10 zł/1kg
581,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Verlegemörtel Fliesenkleber 20 kg
26,40 zł/1kg
527,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Repaflow UNI 25kg
20,92 zł/1kg
522,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ARDEX A 35 Schnellzement 25kg
50,88 zł/1kg
1 271,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Repahaft Mörtel-Haftbrücke 5 kg Beutel
101,80 zł/1kg
508,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
PCI Pavifix 1 K Extra 25 kg
Zaprawa fugowa do okładzin z kamienia naturalnego i sztucznego Właściwości produktu:
- Może być szlamowana i nadaje się także do spoinowania betonowych płyt chodnikowych i płyt.
- Może być rozcieńczana wodą, co umożliwia pełne wypełnienie spoin, nawet w przypadku wąskich spoin.
- 1-składnikowy, może być nakładany natychmiast.
- Odporny na ścieranie, trwale odporny na warunki atmosferyczne. Materiał nie wymywa się.
- Wiązanie bez pęknięć i skurczu
- Przepuszczalny dla wody, woda (np. deszcz) jest szybko odprowadzana do podłoża. Powierzchnie nie są całkowicie uszczelnione.
- Odporność na mróz i warunki atmosferyczne.
Kolory: beżowy, szary, antracytowy Formy dostawy: wiadro 25 kg Obszary zastosowania:
- Do podłóg.
- Do zastosowań zewnętrznych.
- Do spoin o szerokości od 3 mm.
- Do wodoprzepuszczalnego fugowania mozaiki, małych i dużych kostek brukowych oraz kamienia naturalnego, sztucznego, ceramiki zewnętrznej i płytek klinkierowych.
- Do płyt z kamienia naturalnego odpornych na przebarwienia!
- Nadaje się do stosowania wyłącznie na podbudowie przepuszczającej wodę!
- Do powierzchni podłogowych w obszarach prywatnych z ruchem pieszym i okazjonalnym ruchem samochodowym, np. parkingi, ścieżki ogrodowe, wjazdy do garaży i tarasy.
Przygotowanie podłoża:
- Podbudowa musi przepuszczać wodę!
- Cała konstrukcja nawierzchni musi być zaprojektowana pod kątem rzeczywistych obciążeń i zgodna z zasadami technologii.
- Jeśli obciążenie jest umiarkowane, nawierzchnia może być układana w piasku, lawie lub wiórach; w przypadku układania w wiórach należy zapewnić szczególnie staranne zagęszczenie; kostki brukowe i płyty muszą być osadzone w ok. 1/3 w podsypce z wiórów; w razie potrzeby mocowanie kostek musi być wspomagane przez dodatkowe użycie kruszonego piasku. Zasadniczo zaprawa do spoinowania nie może kompensować silnych ruchów kostki brukowej i płyt.
- W przypadku większych obciążeń należy zastosować metodę konstrukcji klejonej, np. za pomocą drenażowego PCI Pavifix DM.
- Płyty ceramiczne należy od spodu wyposażyć w mostek sczepny, np. z PCI Flexmörtel S2 Rapid, i zatopić w zaprawie drenażowej, np. PCI Pavifix DM. Obszary spoin muszą po ułożeniu nadawać się do odwodnienia!
Wymagana głębokość spoin - w przypadku powierzchni nie obciążonych ruchem kołowym: co najmniej 30 mm - w przypadku powierzchni obciążonych ruchem kołowym: co najmniej 40 mm - w przypadku płyt ceramicznych obciążonych zaprawą drenażową i mostkiem sczepnym: co najmniej 15 mm W przypadku renowacji starej nawierzchni należy poprzez przedmuchanie doprowadzić spoiny do wymaganej głębokości spoinowania i usunąć wszelkie zanieczyszczenia z krawędzi kamienia.- Przed przystąpieniem do spoinowania należy zawsze wstępnie zwilżyć powierzchnie okładzin brukowych lub płyt, aż okładzina nie będzie w stanie wchłonąć więcej wody. Może być konieczne kilkukrotne wstępne zwilżenie! Szczególną ostrożność należy zachować w przypadku chropowatych powierzchni i wysokich temperatur zewnętrznych. Powierzchnia pokrycia nie może wyschnąć podczas aplikacji. W zależności od warunków otoczenia zalecane jest zwilżanie pośrednie.
Obróbka wstępna podłoża Zastosowanie PCI Pavifix 1K Extra Fugi od 3 do 8 mm
- PCI Pavifix® 1K Extra nanieść na mokrą powierzchnię i wcierać w spoiny pod ciśnieniem za pomocą rakli z twardej gumy. Przestrzeń spoiny wypełnić tak dokładnie, jak to możliwe.
- Następnie aktywnie wspomagać wypełnianie spoin strumieniem wody. W przypadku szczególnie wąskich spoin należy precyzyjnie przesuwać strumień wody wzdłuż spoin. Uginające się spoiny można natychmiast wypełnić świeżym materiałem.
Upewnij się, że przestrzeń spoiny jest całkowicie i szczelnie wypełniona aż do dna spoiny. Po nałożeniu zaprawy na spoiny, pozostałości zaprawy na powierzchni kamienia należy dokładnie usunąć za pomocą miękkiej miotły (np. miotły kokosowej). W tym celu należy zamieść resztki zaprawy po przekątnej fugi, aby zapobiec wymieceniu materiału.
Spoiny od 8 mm
- Nanieść PCI Pavifix® 1K Extra na mokrą powierzchnię i wcierać w spoiny pod ciśnieniem za pomocą rakli z twardej gumy. Upewnić się, że przestrzeń spoiny jest całkowicie i szczelnie wypełniona aż do dna spoiny.
- Po nałożeniu zaprawy na spoiny, pozostałości zaprawy na powierzchni kamienia należy dokładnie usunąć za pomocą miękkiej miotły (np. miotły kokosowej).
Świeży, niewykorzystany materiał (bez pozostałości zaprawy) można wlać do pojemnika i zalać wodą na szerokość kciuka. Materiał ten należy zużyć w ciągu maksymalnie 4 tygodni. W tym celu należy nanieść materiał na powierzchnię za pomocą wody i pracować w sposób opisany powyżej.
Karta charakterystyki | |
|---|---|
| Karta charakterystyki | Karta charakterystyki.pdf |
| Zaktualizowana przez dostawcę w dniu | 21.03.2017 |
| Gefkommlink | |
Bezpieczeństwo pracy i przechowywanie | |
| Klasy przechowywania | 13 Niepalne substancje stałe |
| Klasa zagrożenia dla wody | 0 - nie stanowi zagrożenia dla wody |
Do powierzchni podłogowych z ruchem pieszym i okazjonalnym ruchem samochodowym w obszarach prywatnych, takich jak parkingi, ścieżki ogrodowe, wjazdy do garaży i tarasy. Do wodoprzepuszczalnego fugowania mozaiki, małych i dużych płyt chodnikowych i płyt z kamienia naturalnego i sztucznego oraz klinkieru.
- Waga
- 25 kg
- Liczba sztuk
- 25
- EAN
- 4083200010228
- Numer producenta
- 1022
- Producent
- PCI Augsburg
- Waga
- 25 kg
- Liczba sztuk
- 25
- EAN
- 4083200010228
- Numer producenta
- 1022
- Producent
- PCI Augsburg
Pasuje również do tego

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau
31,24 zł/1kg
780,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Gisogrund Grundierung 1 Liter
446,99 zł/1l
446,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

LZQ 65m x 19cm PVC paski ekranu prywatności folia ekranu prywatności maty z podwójnym prętem z 30 klipsami mocującymi mata ekranu prywatności antracytowa
173,46 zł
-5,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
167,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HKGaga

PCI Durapox Premium Nr. 22 Sandgrau 2 kg Eimer
332,50 zł/1kg
664,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Pavifix CEM 25kg Zement-Pflasterfugenmörtel
22,28 zł/1kg
556,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

tubag Pflasterfugenmörtel PFN 25kg Anthrazit
25,68 zł/1kg
641,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

vdw 840 plus 1K-Fugenmörtel 25kg Steingrau
49,64 zł/1kg
1 240,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Folia płynna PLUS 20 kg – folia uszczelniająca do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych – do ścian i podłóg – uszczelnianie balkonów, tarasów – bezrozpuszczalnikowe, wodoodporne uszczelnienie Masa uszczelniająca
41,45 zł/1kg
828,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Durapox Premium Nr. 21 Hellgrau 2 kg Eimer
332,00 zł/1kg
663,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Steingrau
51,72 zł/1kg
1 292,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 5 kg
109,20 zł/1kg
545,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Nanolight Fliesenkleber 15 kg
36,40 zł/1kg
545,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
29,00 zł/1kg
724,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Basalt 25kg Eimer
34,48 zł/1kg
861,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 4 kg
19,99 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Izosklep

PCI Carrament Natursteinmörtel grau 25kg
30,88 zł/1kg
771,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Nanocret R4 PCC Reparaturmörtel 25kg
20,64 zł/1kg
515,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zielone towary: prawdziwe drzewo cytrynowe 70 - 100 cm cytryna Citrus Limon roślina cytrusowa
590,99 zł
-52,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
538,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Steingrau 25kg Eimer
34,48 zł/1kg
861,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau, folia płynna 20 kg - folia uszczelniająca do łazienki, prysznica i kuchni - do ścian i podłóg - bezrozpuszczalnikowa, wodoszczelna masa uszczelniająca - uszczelnienie do łazienek
35,55 zł/1kg
710,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

20 kg piasku do fug DANSAND NoGrow, antracytowy
21,70 zł/1kg
433,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI FT Extra Fliesenkleber 25 kg
21,84 zł/1kg
545,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

XXL Drzewo oliwne, wiek 25–30 lat, Olea Europaea, wysoka odmiana, wysokość 160–200 cm, formowane. Obwód pnia ok. 20 cm. Drzewo oliwne pochodzące z regionu śródziemnomorskiego
732,86 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

PCI Gisogrund Grundierung 10 Liter
83,80 zł/1l
837,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Permaclean Substancja Bazowa Acetum 5L - Koncentrat Herbicydowy Totalny na Chwasty do 830 m², Dezinfekcja Narzędzi
281,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 września 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko było w porządku
byli bardzo zadowoleni
Oceniono dnia 15 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 kwietnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wielofunkcyjna maszyna natryskowa Rosfix MultiSpray PRMS3.7
16 499,99 zł
Sprzedawca: ROSFIX
206,25 zł/1kg

wysokowydajna zaprawa fischer FIS V Plus 360 S/DMS HWK G (12)
1 438,71 zł
Sprzedawca: BKTechnik24_de
132,97 zł/1kg

POSH asfalt na zimno 500 kg masa bitumiczna 0-8 mm, 20 x 25 kg
1 941,93 zł
Sprzedawca: Posh
3,88 zł/1kg

POSH Asfalt na zimno 250 kg Masa bitumiczna 0-8 mm, 10 x 25 kg
1 035,67 zł
Sprzedawca: Posh
4,14 zł/1kg

Pompa Izopress Easy Ręczna pompa do zaprawy Prasa do zaprawy Pompa do zaprawy Strzykawka do zaprawy
592,73 zł
Sprzedawca: MasterBau
592,73 zł/1kg

ATLAS WODER DUO A+B Dwuskładnikowa masa uszczelniająca do hydroizolacji 32 kg (A 24 kg + B 8 kg)
474,18 zł
Sprzedawca: MasterBau
14,82 zł/1kg

Tradycyjne meksykańskie moździerz (kompaktowy / mały rozmiar), 3 kg
817,70 zł
Sprzedawca: LaProve
272,57 zł/1kg

Prasa do zapraw KOTARBAU® z 4 dyszami do wypelniania zaprawa cementowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
116,24 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
209,06 zł/1kg

Ceresit CM 17 Flex – zaprawa S1 do układania na cienkiej warstwie, klej do płytek, 25 kg
148,18 zł
Sprzedawca: MasterBau
5,93 zł/1kg

Przenośna elektryczna maszyna do napełniania cementem, ręczna maszyna do łączenia drzwi i okien, domowa maszyna do łączenia cementu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
245,99 zł
Sprzedawca: Ladenza
162,58 zł/1kg

Zaprawa montażowa Ceresit CX15 25 kg
131,24 zł
-4,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
126,97 zł
Sprzedawca: MasterBau
5,08 zł/1kg

ATLAS PLUS - Elastyczny klej do płytek
139,71 zł
-10,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
129,13 zł
Sprzedawca: MasterBau
5,17 zł/1l

CAPAROL Capatect 190 Masa klejąco-wyrównująca Zaprawa tynkarska 25 KG Szara
105,63 zł
Sprzedawca: MasterBau
4,23 zł/1kg

Mieszadło do zapraw grubych i gęstych SDS plus 100*600mm Polax



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,81 zł
Sprzedawca: Polax_Euro_Group
46,81 zł/1kg

Ceresit CM16 Elastyczna zaprawa klejowa 25 kg
76,20 zł
Sprzedawca: MasterBau
3,05 zł/1kg

Ceresit CM11 Uniwersalna zaprawa klejowa 25 kg
76,16 zł
Sprzedawca: MasterBau
3,05 zł/1kg

Wodoodporny, przezroczysty, szczelny, niewidoczny uszczelniacz izolacyjny z pędzelkiem do płytek ściennych, cementu, 100 g
114,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
876,92 zł/1kg

Cement dentystyczny do koron i mostów, 3 kapsułki



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
67,81 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,91 zł
Sprzedawca: apohealth

Aluminiowy kabel łączący do łucznictwa Linka sznurka Roller Glide Black
112,00 zł
Sprzedawca: Ladenza

Mapei Eporip Turbo 508g Szybkowiążąca żywica do zamykania pęknięć jastrychu
65,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
131,24 zł/1l