4,2



Na podstawie 6 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Gardena 00431-20, 1,8 l, 4 m, Niebieski, Szary, Pomarańczowy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
133,96 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wózki do posypywania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Przyczepa rozsiewająca STIGA / ALPINA do traktorów ogrodowych1 545,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Rozsiewacz Wiltec GT1507 29L do równomiernego rozsiewania nawozów, nasion, soli drogowej, piasku583,54 zł
-17,55 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
565,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Więcej informacji o reklamie
KADAX Wózek Ogrodowy Taczka Transportowy Przyczepka 300kg z Plandeką Duży379,99 zł
Sprzedawca: KADAX

Więcej informacji o reklamie
Akumulatorowy rozsiewacz nawozów Przenośny rozsiewacz ręczny z 2 akumulatorami, 6-stopniowa regulacja prędkości, maksymalna szerokość siewu 5 m, 3,3 l275,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandsstore

Wolf Garten Siewnik Na Baterie We-B Rozsiewacz Ogrodowy Do Traw Nawozów Piasku Nasion Soli
186,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rozsiewacz uniwersalny FUXTEC FX-US270, akumulatorowy, do soli, nasion, nawozów
179,00 zł
Sprzedawca: FUXPRO

SUBSTRAL® 8100 SUBSTRAL® EasyGreen Streuwagen 12,0 l
338,66 zł
Sprzedawca: somnia24

Einhell GC-SR 12, 12 l, 0,45 m, Czarny, Czerwony, 210 mm, 535 mm, 240 mm
197,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Siewnik Ręczny do Nasion Trawy, Nawozów, Rozsiewacz CELLFAST
70,42 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Gardena 420-20, 3 l, 0,4 m, Czarny, Zielony, Pomarańczowy
205,48 zł
Sprzedawca: Lacnepostreky

Akumulatorowy rozsiewacz ręczny Scheppach C-GSP800-X | 5 m szerokości rozsiewu | 8-stopniowa regulacja dawki rozsiewu | Softgrip | 3,5 L | 800 m2 | 20V IXES
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

WOLF-Garten 5455000A, 15 l, Metal, Plastik, Czarny, Czerwony, CE, 410 mm
212,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Wóz rozsiewający Rozsiewacz nawozów 23 L - Wyrzutnik obrotowy Rozsiewacz uniwersalny Rozsiewacz nawozów
745,29 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Rozsiewacz do trawników 15 litrów również do soli, piasku i nawozu
359,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Rozsiewacz do trawników 12 litrów również do soli, piasku i nawozów
174,47 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Flo 89860, 240 mm, 230 mm, 210 mm, 1 szt.
44,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rozsiewacz Siewnik Posypywarka Do Nawozów Trawy Soli Piasku 14 L
403,90 zł
-89,91 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
313,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

WOLF STREUWAGEN STREUBREITE 43 CM - Sonstige Produkte (5450000)
457,54 zł
Sprzedawca: Sotel

Rozsiewacz ręczny BRADAS Rozsiewacz ogrodowy 3l WHITE LINE BR-WL-SE102
67,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMET

SUBSTRAL® 8494 SUBSTRAL® Streuwagen 11,0 l
347,03 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Rozrzutnik ręczny M
Cechy:
- Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
- Wygodna obsługa dzięki ergonomicznie ukształtowanemu uchwytowi i centralnie umieszczonemu środkowi ciężkości
- Szybka i łatwa obsługa dzięki intuicyjnemu mechanizmowi korbowemu
- Prędkość obrotowa jednocześnie reguluje odległość wyrzutu
- Niezawodny mechanizm otwierania/zamykania z przyciskiem zwalniającym kciuk
- Czterostopniowa regulacja głośności na uchwycie
- Zastosowanie: całoroczne, równomierne rozrzucanie nasion, nawozu i soli drogowej
Dane techniczne:
- Pojemność zbiornika: 1,8 litra
- Szerokość rozsiewu min.: 1 m
- Maksymalna szerokość wysiewu: 4 m
Uwaga: dekoracja nie wchodzi w skład zestawu. Dane techniczne:
- Pojemność zbiornika: 1,8 litra
- Szerokość rozrzutu min.: 1 m
- Maksymalna szerokość rozrzutu: 4 m
Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w zakres dostawy. Dane techniczne:
- Pojemność zbiornika: 1,8 litra
- Szerokość rozrzutu min.: 1 m
- Maksymalna szerokość rozrzutu: 4 m
Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w zakres dostawy. Dane techniczne:
- Pojemność zbiornika: 1,8 litra
- Szerokość rozrzutu min.: 1 m
- Maksymalna szerokość rozrzutu: 4 m
Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w zakres dostawy. Dane techniczne:
- Pojemność zbiornika: 1,8 litra
- Szerokość rozrzutu min.: 1 m
- Maksymalna szerokość rozrzutu: 4 m
Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w zakres dostawy. Dane techniczne:
- Pojemność zbiornika: 1,8 litra
- Szerokość rozrzutu min.: 1 m
- Maksymalna szerokość rozrzutu: 4 m
Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w zakres dostawy. Dane techniczne:
- Pojemność zbiornika: 1,8 litra
- Szerokość rozrzutu min.: 1 m
- Maksymalna szerokość rozrzutu: 4 m
Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w zakres dostawy. Dane techniczne:
- Pojemność zbiornika: 1,8 l Szerokość rozsiewu
- min.: 1 m
- Szerokość rozsiewu Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w skład zestawu. Dane techniczne:
- Pojemność zbiornika: 1,8 l
- Szerokość rozsiewu min.: 1 m
- Szerokość rozsiewu maks.: 4 m
Uwaga: Dekoracja nie wchodzi w zakres dostawy.
- Pojemność:
- 1,8 l
- Szerokość rozsiewania:
- 4 m
- Kolor produktu:
- Niebieski, Szary, Pomarańczowy
Jeśli chcesz zadbać o każdy detal w domu i posiadać najnowsze produkty, które ułatwią Ci życie, zamów Sadzarka Gardena 00431-20 w najlepszej cenie.
- Kolor:
- Niebieski
- Pomarańczowy
- Materiał: Plastik
- GARDENA rozsiewacz ręczny M jest idealny do rozsypywania różnego rodzaju żwiru na mniejszych powierzchniach do 100 m²
- Może być stosowany uniwersalnie przez cały rok do nawozów, nasion i grysu zimowego
- Dzięki wyważonemu środkowi ciężkości i ergonomicznemu uchwytowi rozsiewacz ręczny wygodnie i bez wysiłku leży w dłoni, a mechanizm otwierania/zamykania obsługuje się kciukiem
- Dawkę wysiewu można również regulować w 4 stopniach na uchwycie
- Swobodnie obracająca się tarcza rozrzucająca jest obsługiwana za pomocą intuicyjnego i wygodnego mechanizmu korbowego i zapewnia płynną pracę oraz równomierne rozrzucanie materiału bez zacinania się
- Zakres wyrzutu wynosi od 1 do 4 metrów i zależy od prędkości obrotowej korby i rodzaju rozrzucanego materiału
- Kolejną cechą jest trwałość rozrzutnika ręcznego M
- Wymiary: 19,8 x 30 x 19,6 cm (szer. x wys. x gł.)
- Szerokość robocza: 1-4 m
- Pojemność: 1,8 litra
- Waga: 0,61 g
- Wyprodukowano w Niemczech: Nie
GARDENA rozpieracz ręczny M - 00431-20
Rozpierak ręczny M marki GARDENA, o numerze artykułu: 00431-20 i EAN: 4078500033121
Opis produktu:
GARDENA rozsiewacz ręczny M jest idealny do rozsiewania nawozów i soli drogowej na mniejszych powierzchniach. Ilość rozsiewanego materiału ustawia się bezpośrednio na ergonomicznie zamontowanym uchwycie. Rozsiewacz ręczny jest obsługiwany za pomocą korby. Odległość wyrzutu jest regulowana jednocześnie z prędkością obrotową. Swobodnie obracająca się tarcza rozrzucająca zapewnia optymalną pracę i równomierne rozrzucanie rozsiewanego materiału bez zacinania się i zakleszczania. Zakres wyrzutu wynosi od 1 do 4 metrów (r = 0,5 - 2 m). Zbiornik jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymały. Rozsiewacz ręczny może być z materiałem o różnej wielkości ziaren - nawozem, nasionami, granulatem, piaskiem i solą drogową. Oznacza to, że może być przez cały rok, zarówno latem, jak i zimą.
- wysokiej jakości tworzywo sztuczne, odporne na korozję i złamania
- idealny do małych i średnich trawników oraz ogrodów miejskich
- Zasięg i szerokość rozrzutu zależą od prędkości obrotowej korby i rodzaju rozrzucanego materiału
Rodzaj rozsiewanego materiału - do szybkiego i łatwego rozsiewania nawozu (1,65 kg),
Nasion (1,00 kg) i soli drogowej (2,00 kg)) - równomierne rozrzucanie dzięki swobodnie obracającej się tarczy obrotowej
- Mechanizm otwierania/zamykania obsługiwany kciukiem z przyciskiem zwalniającym
- ergonomiczna 4-stopniowa regulacja ilości na uchwycie
- Tabela uziarnienia jako zalecane ustawienie w stosunku do wielkości ziarna
Rozsiewacz Gardena Handspreader M jest idealny do rozsiewania nawozów i soli drogowej na mniejszych powierzchniach do 100 metrów kwadratowych.
- Bezpośrednio regulowane dozowanie
- Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt
- Ręczne sterowanie nawijaniem
- Swobodny wyrzut dla równomiernego rozprowadzania
- Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
Wyposażenie:
Dane techniczne:
Dane techniczne:
Waga: 0 g
Nr artykułu: DVE4078500033121
Specyfikacja techniczna
- ID produktu: 134407
- Długość: 19,5 cm
- Kolor: niebieski
- Materiał: tworzywo sztuczne
- Symbol producenta: 00431-20
- Szerokość: 15,3 cm
- Typ: sito
- Wysokość: 29,5 cm
Rozsiewacz ręczny M -
Równomierne wysiewanie nasion, nawozu i soli drogowej - Szybka i łatwa obsługa dzięki intuicyjnemu mechanizmowi korbowemu - Prędkość obrotowa jednocześnie reguluje odległość wyrzutu - Niezawodny mechanizm otwierania/zamykania z przyciskiem zwalniającym kciuk - Czterostopniowa regulacja ilości regulowana na uchwycie - Wygodna obsługa dzięki ergonomicznie ukształtowanemu uchwytowi i centralnie umieszczonemu środkowi ciężkości - Ergonomiczna pozycja uchwytu, - Może być przez cały rok, szybkie i łatwe rozsiewanie materiału do rozsiewania
-Ilość napełnienia: nawóz: ok. 1,65 kg, sól drogowa: ok. 2,0 kg, nasiona: ok. 1,0 kg Uwaga: Wyświetlacz. Nie jest to pozycja magazynowa, zamówienia są realizowane w krótkim czasie.
Gardena Handstreuer M - Rozpierak ręczny M - Producent: Gardena GmbH, Hans-Lorenser-Straße 40, 89079 Ulm 1 opakowanie
Styl:Rozsiewacz ręczny M GARDENA rozsiewacz ręczny M - szybkie i łatwe rozprowadzanie różnorodnych materiałów do nawożenia przez cały rok GARDENA rozsiewacz ręczny M umożliwia szybkie i łatwe rozprowadzanie nawozów stałych i granulatów nawozowych, a także nasion trawnika i soli drogowej. Mechanizm otwierania i zamykania uruchamia się za dotknięciem kciuka, dzięki czemu można go używać dokładnie tam, gdzie trawnik potrzebuje rozrzucanego materiału. Ergonomiczne ustawienia dla równomiernego rozprowadzania Zawartość ręcznego rozsiewacza jest równomiernie rozprowadzana dzięki swobodnie obracającej się tarczy obrotowej i intuicyjnemu mechanizmowi korbowemu. Ilość można ustawić w 4 stopniach, które można regulować na uchwycie, w zależności od rodzaju rozsiewanego materiału. Dane techniczne: Zasięg wyrzutu: 1 m - maks. 4 m (w zależności od prędkości obrotowej korby i rodzaju rozsiewanego materiału)Pojemność: 1,8 lZalecana powierzchnia trawnika: do ok. 100 m²Równomierne rozsiewanie dzięki: Swobodnie obracającej się tarczy obrotowejIlość napełnienia:Nawóz: ok. 1,65 kg / Sól drogowa: ok. 2,0 kg / Nasiona: ok. 1,0 kg GARDENA - Właściciele ogrodów ufają oryginalnej technice ogrodowej Gardena od ponad 45 lat!
GARDENA rozsiewacz ręczny "M" Do rozsiewania nawozów, nasion i soli drogowej, do trawników o powierzchni do ok. 100 m² Z ergonomicznym uchwytem dzięki centralnie umieszczonemu środkowi ciężkości. Zakres wysiewu / szerokość wysiewu: 0,5 - 2 m / 1 - 4 m (w zależności od prędkości obrotowej korby i rodzaju rozsiewanego materiału), pojemność: 1,8 l, równomierny wysiew dzięki swobodnie obracającej się tarczy, mechanizm otwierania/zamykania: przycisk zwalniający kciuk, ergonomiczna regulacja ilości: 4-stopniowa na uchwycie, materiały: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, odporne na korozję i niełamliwe, pojemność napełniania: nawóz ok. 1,65 kg, sól drogowa ok. 2,5 kg kg, sól drogowa ok. 2,0 kg, nasiona ok. 1,0 kg. Cechy szczególne: może być przez cały rok, szybka i łatwa aplikacja nawozu stałego, granulatu nawozowego, nasion trawnika i soli drogowej
GARDENA rozsiewacz ręczny M, gotowy do użycia, ten wielofunkcyjny produkt umożliwia rozsiewanie różnych rodzajów nawozów w zależności od pory roku. Umożliwia sianie trawy wiosną, rozprowadzanie nawozów lub nasion na małych powierzchniach, takich jak trawniki, a zimą solenie powierzchni na zewnątrz domu (schodów, chodników itp.), aby zapobiec ewentualnym poślizgnięciom. Jest lekki i kompaktowy w użyciu oraz równomiernie rozprowadza się na obrabianych powierzchniach. Zalety: Równomierność rozprowadzania Produkt wielofunkcyjny: rozprowadzanie nawozów, rozprowadzanie soli, odśnieżanie i rozprowadzanie nasion Może być przez cały rok Lekki i kompaktowy Łatwy w użyciu Ergonomiczny uchwyt Cechy: Waga: 1,5 kg Pojemność: do 49 litrów Maks. powierzchnia wysiewu: 100 m² Powierzchnia wysiewu: 100 m² Szerokość wysiewu: od 1 do 4 m Pojemność ogólna: 1,8 l Wydajność nawozu: ok. 1,65 kg Wydajność soli drogowej: ok. 2 kg Wydajność nasion: ok. 1 kg Materiał: polipropylen Waga: 0,611 Opakowanie: jeden GARDENA rozsiewacz ręczny M - 431-20Dostarczany w oryginalnym opakowaniu
rozsiewacz ręczny gardena. ergonomiczny uchwyt, może być przez cały rok, łatwo i szybko rozsiewa materiał. zakres/szerokość rozsiewu: od 0,5m do 2m, od 1m do 4m. (w zależności od prędkości obrotowej korby i rodzaju rozsiewanego materiału. zalecana powierzchnia trawnika ok. 100 m². tarcza obrotowa, przycisk zwalniający, 4 poziomy, ilość napełnienia: nawóz ok. 1,65 kg, sól drogowa ok. 2 kg, nasiona: ok. 1 kg.
GARDENA 004-3120 rozpieracz ręczny M, turkusowy/czarny
- Wymiary
- 0mm xmm xmm xmm
- Waga
- 0.611 kg
- Model
- M
- Zakres dostawy
- Rozsiewacz ręczny
- EAN
- 4078500033121
- Numer producenta
- 431-20
- Producent
- Wymiary
- 0mm xmm xmm xmm
- Waga
- 0.611 kg
- Model
- M
- Zakres dostawy
- Rozsiewacz ręczny
- EAN
- 4078500033121
- Numer producenta
- 431-20
- Producent
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Permaclean Substancja Bazowa Acetum 5L - Koncentrat Herbicydowy Totalny na Chwasty do 830 m², Dezinfekcja Narzędzi
279,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

WOLF-Garten® 3825020 WOLF-Garten® LG 125 Sport- und Spiel Rasensamen 2,5 kg
54,34 zł/1kg
135,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Beckmann 25kg Nawóz do trawników Nawóz ogrodowy Kompletny nawóz do trawników 21+6+12 Bez azotanów
12,85 zł/1kg
321,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Goki 15382, Chłopak, dziewczyna, 4 lat(a), Wielobarwny, 660 mm, 660 mm, 6 szt.
57,02 zł
Sprzedawca: MATFEL

WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
61,54 zł/1kg
307,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Sól do posypywania 25 kg
2,60 zł/1kg
64,91 zł
Sprzedawca: Chlorito

KADAX Trawa Nasiona Uniwersalna Szybko Zagęszczająca Trawnik Odporna 1kg 40m2
24,99 zł
Sprzedawca: KADAX

kanał kablowy conecto z taśmą samoprzylepną 3M do przyklejenia lub przykręcenia wykonany z wysokiej jakości PVC (długość 100 cm, szerokość 6 cm, wysokość 2 cm) biały
281,50 zł/1m
281,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Florovit nawóz do trawników z mchem (mistrzowski trawnik) wiadro 4kg
16,00 zł/1l
66,74 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,99 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Mucola ekran do rzutnika elektryczny ekran projekcyjny z FFB ekran prezentacyjny do kina domowego 244x182 cm ekran rolkowy do rzutnika ekran kinowy
860,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
48,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Bradas AWB5016010, Czarny, 1600 mm, 10000 mm
2,92 zł/1m²
46,79 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: IMET

Bestway 58475, Media filtracyjne, Biały, Polietylen, 780 g, Pudełko, 366 mm
1 034,32 zł/1m²
66,61 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Katomix

Kora Sortowana PRIMO 20L (10-20 mm) – Ściółka Ogrodowa Wysokiej Jakości
0,90 zł/1l
17,92 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Kynast Solar, lampa wisząca w kształcie kuli, LED, średnica 20 cm, światło ciepłe, 1 sztuka
64,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem - douszne - Bluetooth - aktywna redukcja szumów - Czarny (BHR4272GL)
127,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Materac worek GINASO 140x200 cm z COCONUT 22cm
1 370,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MebleTkaninyPL

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Wolf Garten Siewnik Na Baterie We-B Rozsiewacz Ogrodowy Do Traw Nawozów Piasku Nasion Soli
186,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Podwójna ładowarka akumulatorów PARKSIDE® 20 V "PDSLG 20 B1", 2 x 4,5 A
297,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Gardena 3622-20, Zewnętrzna, Czarny, Cyjan, Włosie twarde, Polipropylen (PP), 450 mm, 1 szt.
98,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Siewnik Solid™ 1057076
75,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kadzidła HEM mix + drewniana podstawka 200szt
632,90 zł/1kg
63,29 zł
Sprzedawca: MateMundo

Siewnik Ręczny do Nasion Trawy, Nawozów, Rozsiewacz CELLFAST
70,42 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
172,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

ZMH LED Strip 20m inteligentny RGB 16 milionów zmiana koloru świecące Boże Narodzenie Party Bar Dekoracja wnętrz
132,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: ZMH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
17%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Niezależnie od tego, czy chodzi o nasiona do trawnika, czy o sól w zimie – spełnia swoje zadanie na najwyższym poziomie.
Oceniono dnia 17 grudnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zadowolenie
Bardzo zadowolony. Gardena jest najwyższej jakości. Real.de - Najlepszy
Oceniono dnia 30 września 2018 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość, dobry pomocnik
Mamy ogród o powierzchni około 200 metrów kwadratowych, który wymaga regularnego nawożenia organicznego. Ręczne nawożenie jest bardzo pracochłonne, nierówne i czasochłonne. Dlatego dobrze było móc przetestować ręczny rozsiewacz Gardena M. Pierwsze wrażenie było bardzo dobre. Solidny uchwyt, dobre wykonanie, łatwa regulacja. Jednak rozsiewacz ręczny musi być obracany korbą, a zbiornik na nawóz jest nieco mały, więc trzeba go kilkakrotnie napełniać na 200 m². Zbiornik na nawóz również mógłby być nieco większy. Ogólnie jednak robi to, co powinien. Równomiernie rozprowadza nawóz lub nasiona trawnika i działa stosunkowo szybko. Za te pieniądze jest to dobra jakość i przydatny pomocnik.
Oceniono dnia 28 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
prosta obsługa
łatwy w użyciu, ale są lepsze
Oceniono dnia 24 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Rozsiewacz Do Soli, Pvc I Stal, 92 X 46 X 70 Cm, 15 L Lumarko!



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
286,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

Rozsiewacz wirnikowy SucceBuy – rozsiewacz przyczepiany o pojemności 59 kg, rozsiewacz ogrodowy do ciągnięcia lub pchania, wyposażony w opony o średnicy 33 cm, 30 regulowanych stopni i szerokość rozsiewu 3 m, idealny do nasion, nawozów i soli
883,99 zł
-18,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
865,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

COSTWAY walec do trawy metalowy 113L, walec ręczny z uchwytem, walec ogrodowy Ø 40 cm, napełniany wodą/piaskiem, wytrzymały bębnowy walec do trawy czarny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
627,00 zł
-131,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
496,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

SucceBuy Przyczepa do napowietrzania trawników o szerokości roboczej 81 cm, rozsiewacz z uniwersalnym złączem, siewnik ogrodowy i napowietrzacz gleby o pojemności 45 kg oraz 10-calowymi kołami, odpowiedni do pojazdów ATV i UTV.
799,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Rozsiewacz SucceBuy o udźwigu 59 kg, szerokość rozrzutu 0-3,66 m, rozsiewacz nasion z oponami pneumatycznymi 33 cm, regulowany przepływ, idealny do nawozów, nasion i soli drogowej
1 075,99 zł
-385,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
690,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Rozsiewacz Wiltec GT1507 29L do równomiernego rozsiewania nawozów, nasion, soli drogowej, piasku



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
583,54 zł
-17,55 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
565,99 zł
Sprzedawca: WilTec

Rozsiewacz SucceBuy o ładowności 38,6 kg, rozsiewacz odśrodkowy do przyczep o szerokości rozsiewu 3 m, wyposażony w opony o średnicy 25,4 cm, regulowana ilość rozsiewu, idealny do nasion, nawozów i soli drogowej
817,99 zł
-223,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
594,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Rozrzutnik kompostu COSTWAY 75L, rozrzutnik mchu torfowego z uchwytem w kształcie litery U i koszem siatkowym, rozrzutnik nawozu do trawników, metalowy rozrzutnik ogrodowy do nawozów i nasion zielony



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
328,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

COSTWAY rozrzutnik kompostu 80L, rozrzutnik torfu Ø40x68cm z uchwytem w kształcie litery U i koszem siatkowym, rozrzutnik ogrodowy do kompostowników, rozrzutnik nasion, rozrzutnik ręczny metalowy czarny



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
336,00 zł
-41,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
295,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Rozrzutnik kompostu COSTWAY 75L, rozrzutnik mchu torfowego z uchwytem w kształcie litery U i koszem siatkowym, rozrzutnik nawozu do trawnika, metalowy rozrzutnik ogrodowy do nasion nawozu czarny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
330,11 zł
-37,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
293,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Rozrzutnik SucceBuy o szerokości rozrzutu 3,66 m, rozsiewacz nawozu o pojemności 36,3 kg i kołach 10 cali, idealny jako pomoc przy siewie lub wózek do nawozów dla nasion, nawozów, soli drogowej i środków do odladzania.
427,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Rozrzutnik kompostu Wiltec 75 l o szerokości roboczej 60 cm, rozrzutnik nawozu do kompostu, obornika i wapna, rozrzutnik ogrodowy również do siewu, rozrzutnik mchu torfowca z uchwytem



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
390,99 zł
Sprzedawca: WilTec

KADAX Wózek Ogrodowy Taczka Transportowy Przyczepka 300kg z Plandeką Duży
379,99 zł
Sprzedawca: KADAX

Akumulatorowy rozsiewacz nawozów Przenośny rozsiewacz ręczny z 2 akumulatorami, 6-stopniowa regulacja prędkości, maksymalna szerokość siewu 5 m, 3,3 l
275,99 zł
Sprzedawca: Brandsstore

KADAX Wózek Ogrodowy Taczka Transportowy Plażowy Przyczepka 300kg z Plandeką Duży
379,99 zł
Sprzedawca: KADAX

vidaXL Ręczny rozsiewacz soli do ciągnięcia PVC stal 125x74x79cm 45L



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
662,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

Ręczny rozsiewacz soli PVC i stal 106x73x76 cm 45 L



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
662,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

Rozsiewacz SucceBuy o pojemności 6,8 kg, rozsiewacz nawozów o szerokości rozsiewu 3 m, rozsiewacz odśrodkowy z oponami 25,4 cm, regulowana dawka rozsiewu nawozów i nasion w przydomowym ogrodzie
283,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Rozsiewacz SucceBuy o pojemności 27 kg, rozsiewacz nawozu z lejem, rozsiewacz nasion z regulowaną szerokością rozsiewu od 0 do 3 m, rozsiewacz wirnikowy z oponami o średnicy 20 cm, idealny do siewu lub nawożenia
332,99 zł
-106,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
226,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Rozsiewacz - Szerokość 45 cm - Pojemność 12 l
196,20 zł
Sprzedawca: VGBrandShop