4,4



Na podstawie 45 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Waga:
10000 g- 10000 g
- 11000 g
- 20000 g
10 kg Lyra Pet® Rosinen
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
510,99 zł
51,10 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Pokarm podstawowy dla ptaków i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

10 Lyra Pet® Rodzynki Premium
51,70 zł/1kg
516,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

25 kg karmy Lyra Pet® na ściółkę
18,92 zł/1kg
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

25 kg karmy Lyra Pet
20,44 zł/1kg
510,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

25 kg łuskanych nasion słonecznika Lyra Pet®
25,84 zł/1kg
645,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

25 kg Lyra Pet® Jądra orzeszków ziemnych SPLITS
24,20 zł/1kg
604,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

200 szt. Kluski Lyra Pet® bez siatki, 90 g każda = 18 kg
27,00 zł/1kg
485,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

25 kg czarnego słonecznika Lyra Pet®
21,20 zł/1kg
529,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

25 kg nasion słonecznika Lyra Pet® w paski
21,60 zł/1kg
539,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

5 kg suszonych mączników Lyra Pet®
112,40 zł/1kg
561,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

25 kg Lyra Pet® Jądra orzeszków ziemnych ze skórką
24,12 zł/1kg
602,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

10 kg nasion słonecznika łuskanego Lyra Pet® BRUCH w 30-litrowym pojemniku
48,09 zł/1kg
528,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Delicia Pick-me-up Insect Bloc z zawieszką Karmnik dla ptaków całoroczny 6 szt
977,93 zł/1kg
664,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Claus Futterrosinen für Wildvögel - rodzynki sułtańskie dla wszystkich ptaków 750g
21,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Classic Bird – karma dla dzikiego ptactwa bez prosa, 10 kg
50,00 zł/1kg
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Deli Nature 94 - WildSeeds - Dzikie Nasiona Mieszanka dla wszystkich papug 15kg
9,09 zł/1kg
136,39 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

1 kg Lyra Pet® Proso rózgowe żółte
423,99 zł/1kg
423,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

10 kg Lyra Pet® Kardisaat
46,10 zł/1kg
460,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

10 kg Lyra Pet® Carob
46,70 zł/1kg
466,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

25 kg Lyra Pet® Hanfsamen
30,64 zł/1kg
765,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

1 kg larw muchówek Lyra Pet®
423,99 zł/1kg
423,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Te małe, soczyste przekąski są idealnym uzupełnieniem zbilansowanej diety dla pierzastych gości o każdej porze roku | Urozmaicona i owocowa przekąska | Dostawca energii dla wszystkich dzikich ptaków | Nadaje się do karmienia przez cały rok | Rodzaj karmy: Prosta karma | Skład: 100% sułtanki | Składniki analityczne: Białko surowe 12,21 %, zawartość tłuszczu 3,64 %, popiół surowy 1,6 %, włókno surowe 3,33 %, wilgotność 9,67 %. | UWAGA! Zdjęcia produktu służą jedynie jako przykład, towar jest produktem naturalnym i może różnić się kolorem, kształtem i rozmiarem. Może również zawierać sporadyczne gałęzie. Opakowanie zawiera dużą ilość sułtanek, których ciężar własny może prowadzić do zagęszczenia, tj. sułtanki mogą ściślej przylegać do siebie w opakowaniu i mogą wydawać się grudkowate lub sprasowane.
- Waga
- 10000 g
- Zawartość wilgoci
- 18
- Nazwa handlowa
- Karma dla ptaków
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Określone gatunki zwierząt
- Dzikie ptaki
- Dodatki
- Nie
- Liczba sztuk
- 1
- Uwaga dotycząca stosowania
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- EAN
- 4260361033055
- Numer producenta
- 36223-001
- Producent
- Lyra Pet
- Numer zezwolenia
- 36223-001
- Waga
- 10000 g
- Zawartość wilgoci
- 18
- Nazwa handlowa
- Karma dla ptaków
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Określone gatunki zwierząt
- Dzikie ptaki
- Dodatki
- Nie
- Liczba sztuk
- 1
- Uwaga dotycząca stosowania
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- EAN
- 4260361033055
- Numer producenta
- 36223-001
- Producent
- Lyra Pet
- Numer zezwolenia
- 36223-001
Pasuje również do tego

10 kg Lyra Pet® larwy muchy żołnierza
61,40 zł/1kg
613,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Karma dla dzikich ptaków 30 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
125,10 zł
-10,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

5 kg Karma dla larw muchówek, takich jak mączniki Karma dla ptaków, pokarm dla ryb
503,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
8,56 zł/1kg
213,99 zł
Sprzedawca: boni-shop

Harrison's Adult Lifetime Coarse - karma bytowa dla dużych papug 2,27 kg
285,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga NutriBird A21 800g - pokarm do odchowu piskląt (21% białka)
82,49 zł/1kg
65,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
6,46 zł/1kg
129,27 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Leimüller – karma dla kaczek (ziarna) 25 kg
6,29 zł/1kg
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Versele Laga NutriBird A21 3kg - pokarm do odchowu piskląt (21% białka)
175,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga Oropharma Calci-lux 500g wysokojakościowe wapno dla ptaków
175,98 zł/1kg
87,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Supravit, posiekane orzechy ziemne dla ptaków, 2,5 kg | Bogate w tłuszcz posiekane ziarna orzechów ziemnych dla ptaków | Posiekane orzechy ziemne jako pokarm tłuszczowy | Naturalne i niesolone
174,40 zł/1kg
435,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Organiczna karma dla papug z granulatem - Top's By Marlene Mc'cohen 1,13 kg
134,19 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

deuka NG mączka dla niosek bez GMO 25 kg
482,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Prestige Tauben - Turteltauben - 4 kg
79,30 zł
Sprzedawca: TR8

Lafeber NutriBerries Tropical Cockatiel - Pokarm: ziarno z owocami tropikalnymi w kształcie kuleczek dla średnich i małych papug 284g
71,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,39 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Hagen Hari Tropican Parrot Lifetime Granules - Zbilansowany pokarm premium do codziennego karmienia dla dużych papug (amazonek, żako, kakadu, konury,ary) 1,8kg
131,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Vitakraft Vita Garden Protein Mix (1 kg)
30,72 zł/1kg
30,72 zł
Sprzedawca: VISO

TIVO Babka Szerokolistna - Naturalne Suszone Zioło dla Papug 100 g
131,90 zł/1kg
13,19 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

NEKTON Sugar Glider - karma uzupełniająca dla lotopałanek 500g
158,54 zł
-4,94 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
153,60 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Erdtmanns 030021, Mieszanka, 1 kg, Uniwersalne
218,92 zł/1kg
218,92 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Honig-Alleinfutter III braun -miękki pokarm z czystym miodem dla tukanów, gwarków, szpaków i innych żywiących się owadami i jagodami 500g
30,79 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 73% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
73%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
7%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
7%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 czerwca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszyscy zadowoleni.
Waga 11 kg
Nie tylko ptaki lubią sułtanki. Jakość produktu jest bardzo dobra. Zamówienie przez internet zaprowadziło mnie do Kauflandu, który jest niedaleko mnie. Mimo to zamówiłem online i towar dotarł błyskawicznie. Z przyjemnością ponownie zamówię online w Kauflandzie.
Oceniono dnia 24 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sprowadzanie ptaków śpiewających do ogrodu
Waga 10 kg
Karmię nasze dzikie ptaki w ogrodzie, uwielbiają sułtanki, a czasem nawet karmią nimi swoje młode. Nic nie działa bez tego pokarmu.
Oceniono dnia 1 grudnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry artykuł
Waga 10 kg
Od zeszłej zimy również dokarmiam dzikie ptaki sułtankami. Zawsze używałem konwencjonalnych produktów, które były dość drogie. Cieszę się więc, że ta oferta jest dostępna, ale w tym roku brakuje mi kosów.
Oceniono dnia 2 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sułtanki
Waga 10 kg
Nie mogę potwierdzić tego, co piszą inni klienci, że jest to po prostu papkowata bryła. Rodzynki sułtańskie można usunąć, delikatnie ścierając je na tarce.
Oceniono dnia 16 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem bardzo zadowolony
Waga 20 kg
Rodzynki sułtańskie są bardzo popularne wśród moich ptaków i bardzo się cieszę, że udało mi się kupić dużą ilość w przystępnej cenie.
Oceniono dnia 8 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super sułtanki
Waga 10 kg
Super sułtanki - moje ptaki były zadowolone z szybkiej dostawy i są dobrze zaopatrzone na zimę - jeszcze raz z przyjemnością!
Oceniono dnia 25 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt i szybka dostawa.
Waga 10 kg
Rodzynki sułtańskie są dobrze wysuszone i dobrej jakości. Pokarm jest bardzo dobrze przyjmowany przez nasze ptaki ogrodowe.
Oceniono dnia 14 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość
Waga 10 kg
Stosowane w zimowej karmie dla dzikich ptaków. Rodzynki sułtańskie są łatwo akceptowane przez te ptaki.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(103)Liczba wystawionych ocen: 103
139,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller – karma dla ptaków dzikich na cały rok, 25 kg (bez łupin) – karma dla ptaków dzikich bez łupin, karma całoroczna, karma sypana
267,98 zł
Sprzedawca: Agrarzone
10,72 zł/1kg

Zeqeey Wiszący pojemnik na nasiona dzikich ptaków Słonecznik Serce Pojemnik na orzeszki ziemne
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

TRUX Karma dla ptaków dzikożyjących zimujących drobna 10kg
59,99 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,49 zł
Sprzedawca: PremiumKarmy
3,70 zł/1l

Hamak dla ptaków, zimowy, ciepły, pluszowa kryjówka, żółty wzór ananasa, przeznaczony dla papug, nimf i kakadu
240,98 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Nasiona słonecznika 10 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(103)Liczba wystawionych ocen: 103
74,99 zł
Sprzedawca: Posh

Pasza dla kur 15 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
90,58 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller – karma dla ptaków dzikich, na cały rok, 25 kg (Classic) – austriacka karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna, karma sypana
152,97 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,12 zł/1kg

Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
129,27 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,46 zł/1kg

Pasza dla kur 10 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
81,95 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Posh

POSH Karma dla dzikich ptaków 10 kg - Najwyższej jakości 4-sezonowa karma całoroczna



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
69,00 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller Karma dla ptaków dzikich 5 kg (klasa premium bez pszenicy) – bezpszeniczna karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna z ziarnami słonecznika
102,06 zł
Sprzedawca: Agrarzone
20,41 zł/1kg

Słonecznik czarny dla ptaków 5kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Słonecznik czarny dla ptaków 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL