5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Zawartość:
- 0.012 l
Vitakraft Beef Stick Original Wołowina - 50 x 12g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
283,86 zł
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Przekąski dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pedigree Mega Box Schmackos 790g155,49 zł/1kg
122,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Vitakraft 23029, Przekąski, Pies, Dorosły, Wieprzowina, Wołowina, Drób, 12 g1,20 zł/1l
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Przysmak dla psa - Treserki mięsne Mersjo Mix 500g25,98 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Więcej informacji o reklamie
Pedigree przysmaki dla psów Chrupiące plasterki z wołowiną 155 g9,40 zł/1kg
10,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Vitakraft Treaties Bits Leberwurst 120 g
461,58 zł/1kg
55,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Doka's paluszki do żucia z filetem z piersi kurczaka 200g
469,00 zł/1kg
93,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Przysmak dla psa VITAKRAFT Beef Stick kabanos z minerałami 12g
249,50 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla psa VITAKRAFT BEEF STICK kabanos z wołowiny 1szt
599,00 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla psa VITAKRAFT BEEF STICK kabanos hipoalergiczny 12g
599,00 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla psa VITAKRAFT FISH STICK kabanos z łososia 15g
249,50 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

VITAKRAFT DOG BEEF STICK indyk 3 1 szt
94,83 zł/1kg
5,69 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla psa VITAKRAFT Beef Sticks kabanosy z wołowiny 2 szt
199,67 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Dokas Dog Minis Jagnięcina 70g
996,29 zł/1kg
69,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Vitakraft Beef Stick Quadros, Uniwersalne, Każda rasa, Wołowina, Ser, 70 g
117,86 zł/1kg
8,50 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,25 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla psa VITAKRAFT BEEF STICK kabanosy z indyka 2szt
166,33 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak dla psa VITAKRAFT BEEF STICK low fat 1szt 12g
115,00 zł/1kg
2,30 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

HILTON Treserki mięsne z wołowiną 80G DLA PSA
96,11 zł/1kg
8,65 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

VITAKRAFT BEEF STICK mix smaków 36x12g
75,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

JosiDog Pałeczki Mięsne Wołowina 33g
920,61 zł/1kg
30,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Przekąska dla psów Tubidog, kiełbasa z wątróbki, 75 g, Kerbl
2 241,00 zł/1kg
201,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Vitakraft Beef Stick® sprawia, że serce każdego psa bije szybciej! Oryginalny mięsny baton przekonuje zarówno dużych, jak i małych czworonożnych przyjaciół - dzięki wyjątkowemu, pikantnemu smakowi, absolutnie pysznemu zapachowi i wyjątkowo wysokiej zawartości mięsa. Idealny do rozpieszczania, nagradzania lub po prostu jako przekąska między posiłkami!
Szczególnie praktyczne: świeżo zapieczętowane, otwierane przez rozerwanie opakowanie sprawia, że Beef Stick® Original jest idealny w podróży.
Z witaminami
Bez barwników
Bez konserwantów
Bez sztucznych wzmacniaczy smaku
Karma uzupełniająca dla psów
Skład:
Mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego 93,9% (w tym mięso mięśniowe 91%, wołowina 54,5%, wieprzowina, drób), minerały, produkty uboczne pochodzenia roślinnego (skrobia ziemniaczana), zboża (ryż)
Składniki:
Zawartość tłuszczu 25,0 % , wilgotność 33,0 % , białko 30,0 % , popiół surowy 9,0 % , włókno surowe 3,0 % ,
Dodatki:
Dodatki odżywcze: 3a672a, witamina A 5000 IU , E671, witamina D3 500 IU ,
AT 4012
Zalecenia żywieniowe:
Jako pikantna nagroda między posiłkami.
Zalecamy dla psów o idealnej wadze...
- 2-5kg: 0,5-1 pałeczka/dzień
- 5-15kg: 1-2 pałeczki/dzień
- 15-25kg: 2-3 pałeczki/dzień
- 25-35kg: 3-4 pałeczki/dzień
- 35-50 kg: 4-5 pałeczek/dzień
Są to wartości orientacyjne, które mogą się różnić w zależności od wieku, aktywności i rasy. Należy uwzględnić podawaną ilość w dziennej dawce pokarmowej i zawsze zapewniać wystarczającą ilość wody pitnej.
- Waga
- 600 g
- Zawartość wilgoci
- 33,0 %
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- dla psów
- Dodatki
- Dodatki odżywcze: 3a672a, witamina A 5000 IU, E671, witamina D3 500 IU,
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4008239631121
- Numer producenta
- 4776202
- Producent
- Numer zezwolenia
- AT 4012
- Waga
- 600 g
- Zawartość wilgoci
- 33,0 %
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- dla psów
- Dodatki
- Dodatki odżywcze: 3a672a, witamina A 5000 IU, E671, witamina D3 500 IU,
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4008239631121
- Numer producenta
- 4776202
- Producent
- Numer zezwolenia
- AT 4012
Pasuje również do tego

Vitakraft Beef Stick Original Turkey - 50 x 12g
1 457,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FERRAMENTADATEO

Vitakraft Beef Stick Original Lamb - 50 x 12g
598,25 zł/1kg
358,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Vitakraft Beef Stick Hypoallergenic - 50 x 12g
533,25 zł/1kg
319,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
19,69 zł
Sprzedawca: Katomix

Vitakraft Treaties Bits Leberwurst 120 g
461,58 zł/1kg
55,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Przysmak dla psa VITAKRAFT BEEF STICK kabanos z wołowiny 1szt
599,00 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Doka's paluszki do żucia z filetem z piersi kurczaka 200g
469,00 zł/1kg
93,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

AREBOS Składany wózek ręczny z dachem Szary | z siatką i kieszeniami zewnętrznymi
340,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

AREBOS prysznic solarny 20 L prysznic ogrodowy prysznic basenowy prysznic zewnętrzny prysznic kempingowy
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Hubert 15 kg
16,13 zł/1kg
241,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: EW_Trade

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dokas 180gx7 suszone uszy królika
2 225,28 zł/1kg
400,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

PEDIGREE Protection VITAL Adult dla psa 40x100g
15,14 zł/1kg
60,56 zł
Sprzedawca: Unizoo

UISEBRT Ekran prywatności mata PVC ogrodzenie prywatności antracyt Wiatrochron do ogrodu balkon i taras 90x300cm Stabilny kształt litery W
57,40 zł/1m²
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Nd12_15601 Podklad Higieniczny Chlonny- 100Szt. +
35,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Skarpetki bawełniane Nike EVERYDAY LIGHTWEIGHT NO-SHOW z niskim stanem (6 PAR), rozmiar S
114,45 zł
-14,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,99 zł
Sprzedawca: Sport-Home_pl

Rower elektryczny 26 cali, rower elektryczny miejski i rower holenderski elektryczny, z akumulatorem 36V 10Ah, zasięg do 80-90 km, napęd SHIMANO 7-biegowy, silnik 250W, prędkość do 25 km/h, wyświetlacz LCD, rowery elektryczne, z tylnymi światłami
2 999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Stacja ładująca do iPhone'a, Apple Watch i AirPods – bezprzewodowa ładowarka do urządzeń Apple
270,40 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Arboremedia

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Obrzeże ogrodowe Nature, cegła, 0,15x10 m
21,20 zł/1m
211,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Bramka ochronna 0-180cm bramka dla psa bramka dla dziecka bramka schodowa chowana, czarna
169,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Bicycle Gear wózek dla psa - max. 40 kg - składana przyczepka dla psa z osłoną przeciwdeszczową - łatwy montaż - niebieski
972,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

HOME DELUXE - płytki WPC BAVARO - antracyt 1m² | płytki tarasowe, płytki balkonowe, płytki drewniane
213,99 zł/1m²
213,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

WISFOR legowisko ortopedyczne dla psa poduszka dla psa puszysta i stabilna wymiarowo - pokrowiec zdejmowany i nadający się do prania, lekki dla stawów, XXL:120x90x30cm
311,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Robot Powerplus POWE80090, rozrusznik i zasilacz 12V ze sprężarką, 400A
568,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FERRAMENTADATEO

Szafa "Nevada" w kolorze białym 6-drzwiowa szafka na buty 111 x 191 cm
1 765,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Ninja NC300EU, Tradycyjne przyrząd do robienia do lodów, 1,4 l, 3 mis(y), Czarny, Srebrny, 165 mm, 270 mm
1 412,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 stycznia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,6 kgLiczba sztuk 1
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Petstyle Living Twisted Stick z kurczakiem



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
119,15 zł
Sprzedawca: Petstyleliving

Pedigree Mega Box Schmackos 790g
122,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
155,49 zł/1kg

PEDIGREE® RANCHOS™ przysmaki dla psów o smaku kurczaka, 7 sztuk x 70g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
76,37 zł
Sprzedawca: Unizoo

Pedigree Denta Stix, Dorosły, Labrador Retriever, Maxi (26 - 44 kg), Wołowina, Kurczak, 2,16 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
63,12 zł
Sprzedawca: Unizoo
29,22 zł/1kg

Pedigree Dentastix 56szt. 1440g Przysmak Dentystyczny z Kurczakiem i Wołowiną Dla Psów Średnich Ras



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,22 zł
Sprzedawca: Unizoo
33,05 zł/1kg

Beeztees 779100, Przekąski, Pies, Kurczak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,27 zł/1kg

Vitakraft 23029, Przekąski, Pies, Dorosły, Wieprzowina, Wołowina, Drób, 12 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
1,20 zł/1l

Vitakraft 23009, Przekąski, Pies, Dorosły, Wołowina, 12 g, Bez cukru



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
2 990,00 zł/1l

Przysmaki dla psa HILL'S HypoAllergenic - 220 g
42,71 zł
Sprzedawca: Teosmart
194,14 zł/1kg

MACED 100% naturalna wołowina 500 g
46,29 zł
Sprzedawca: Unizoo
0,46 zł/1kg

Maced Sushi Kaczka I Ryba 500G Przysmak Miękki Dla Psa
39,74 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,46 zł
Sprzedawca: Unizoo
68,92 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 1000g. Idealne jako naturalna przekąska dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,19 zł
Sprzedawca: Animille_com
22,19 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 2000g. Idealne jako naturalna przekąska do żucia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,88 zł
Sprzedawca: Animille_com
22,44 zł/1kg

Animille, kaczuszki dla psów, 500g, naturalne przysmaki do żucia dla psów, suszone przekąski dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,29 zł
Sprzedawca: Animille_com
28,58 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 200g. Idealne jako naturalna przekąska dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,95 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
4,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,90 zł/1kg

Animille, uszy królika pokryte futrem, 1 kg suszonych przysmaków dla psów, produkt monobiałkowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,56 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,56 zł/1kg

Animille 20 sztuk 950g Naturalne suszone świńskie uszy dla psów - Zdrowy gryzak bez konserwantów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
17,50 zł/1l

Uszy wieprzowe 5 szt. ucho wieprzowe suszony naturalny gryzak Animille



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,99 zł
Sprzedawca: Animille_com

Animille 1 sztuka 45g Naturalne suszone świńskie uszy dla psów - Zdrowy gryzak bez konserwantów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,53 zł
-53%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,99 zł
Sprzedawca: Animille_com