Nestle – Nesquik lacté, kakao w proszku, opakowanie 1 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
168,38 zł
168,38 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kakao w proszku i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bensdorp kakao do picia czekolada w proszku 250g opakowanie 10 sztuk374,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
NorteSur Kakao Criollo 500 g151,01 zł
Sprzedawca: LaProve

Więcej informacji o reklamie
NATURALNE kakao w proszku 1kg niealkalizowane69,00 zł/1kg
69,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA

Więcej informacji o reklamie
KAKAO SUROWE SPROSZKOWANE400 g -PLANET SUPERFOODS227,77 zł/1kg
91,11 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Nesquik Chocolate Powder, 500 g, Kakao, 1 szt.
55,88 zł/1kg
31,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nestlé Nesquik saszetka uzupełniająca 400g
50,95 zł/1kg
20,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nestle Nesquik Strawberry Milk Mix napój w proszku opakowanie 350g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caotina Original napój w proszku z prawdziwej szwajcarskiej czekolady 500g
512,30 zł/1kg
51,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Napój Nesquik w proszku o smaku waniliowym w torebce 350g
54,74 zł/1kg
19,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kaba napój w proszku morela jogurt mleko mix napój opakowanie 400g
44,40 zł/1kg
17,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kakao Dallmayr 18069070 do automatów vendingowych 1kg
167,93 zł/1kg
167,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kakao w proszku 1kg Brat.pl
33,29 zł/1kg
35,29 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Kakao w proszku - mocno odolejone opakowanie zbiorcze 1 kg
93,57 zł/1kg
93,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Dallmayr Kakao 810010011 wegańskie 750g
105,65 zł/1kg
79,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Kakao w proszku, 250g | AGAVA
89,56 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Kakao Alkalizowane z Kakao 1 kg
69,98 zł/1kg
87,29 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,98 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Nescafe Mocha KitKat (7 sztuk)
293,22 zł/1kg
34,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Nestle Cacao Mix - 10 x 1 kg kakao instant 14%
87,80 zł/1kg
877,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Kakao Kakaopulver schwach entölt 10 kg
201,63 zł/1l
2 016,25 zł
Sprzedawca: Crownseller
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Napój w proszku z odtłuszczonego kakao i odtłuszczonego mleka w proszku Opakowanie 1 kg
- Lista składników
- Cukier, MLEKO ODCHUDZONE W PROSZKU (19,1%), PRODUKT Z SERWATKI, kakao o niskiej zawartości tłuszczu (11,3%), środek zagęszczający E466, aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze Produkt w opakowaniu (na 100 g) Produkt gotowy do spożycia (na 100 ml) Wartość energetyczna 1577 kJ (372 kcal) 210 kJ (49 kcal) Tłuszcz 1,6 g 0,2 g – w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1 g 0,1 g Węglowodany, w tym 76 g 10,1 g – cukry 73 g 9,7 g błonnik, w tym 4,9 g >0,1 g białko 11 g 1,5 g sól 0,89 g 0,1 g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Nestlé Deutschland AG, Baseler Straße 46, 60329 Frankfurt/Main
- Nazwa handlowa
- Nestle Nesquik Lacte – kakao instant do automatów, 1 kg
- Producent
- Numer producenta
- NESC128
- EAN
- 7613036110808
- Lista składników
- Cukier, MLEKO ODCHUDZONE W PROSZKU (19,1%), PRODUKT Z SERWATKI, kakao o niskiej zawartości tłuszczu (11,3%), środek zagęszczający E466, aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze Produkt w opakowaniu (na 100 g) Produkt gotowy do spożycia (na 100 ml) Wartość energetyczna 1577 kJ (372 kcal) 210 kJ (49 kcal) Tłuszcz 1,6 g 0,2 g – w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1 g 0,1 g Węglowodany, w tym 76 g 10,1 g – cukry 73 g 9,7 g błonnik, w tym 4,9 g >0,1 g białko 11 g 1,5 g sól 0,89 g 0,1 g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Nestlé Deutschland AG, Baseler Straße 46, 60329 Frankfurt/Main
- Nazwa handlowa
- Nestle Nesquik Lacte – kakao instant do automatów, 1 kg
- Producent
- Numer producenta
- NESC128
- EAN
- 7613036110808
Pasuje również do tego

Nesquik Chocolate Powder, 500 g, Kakao, 1 szt.
55,88 zł/1kg
31,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nestlé Nesquik saszetka uzupełniająca 400g
50,95 zł/1kg
20,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada do picia HEARTS 1kg w proszku do sporządzania napojów instant
32,99 zł/1kg
32,99 zł
Sprzedawca: Katomix

Nestle Nesquik Strawberry Milk Mix napój w proszku opakowanie 350g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caotina Original napój w proszku z prawdziwej szwajcarskiej czekolady 500g
512,30 zł/1kg
51,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kakao w proszku 1kg Brat.pl
33,29 zł/1kg
35,29 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Napój Nesquik w proszku o smaku bananowym w saszetce 350g
54,74 zł/1kg
19,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Chocolate Dream Drinking Chocolate Mixed Drink 250g
80,32 zł/1kg
20,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makita Adventskalender 24 Türchen
525,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Czekolada do picia HEARTS 10 x 1 kg w opakowaniu o smaku czekoladowym
61,00 zł/1kg
609,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Nestlé Nesquik Schoko Syrup, 300ml FlascheJednorazowe
73,04 zł/1kg
32,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kakao Dallmayr 18069070 do automatów vendingowych 1kg
167,93 zł/1kg
167,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

7-strefowy materac ergonomiczny 180x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
599,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Napój mleczno kakaowy Latte e Cacao Nesquik 3x180ml - Nestle
22,20 zł/1l
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

12 V 4,5 A.h LAND ROVER Discovery Sport Samochód elektryczny dla dzieci, z pilotem 2,4 G, reflektorami LED, MP3, klaksonem i muzyką, różowy
694,38 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dtboom

CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-częściowy serwis obiadowy, kamionka
624,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,68 zł/1kg
58,68 zł
Sprzedawca: Katomix

Nestlé Nesquik, kakao w proszku do automatycznych ekspresów, 10 opakowań po 1 kg
120,91 zł/1kg
1 209,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Kaba napój w proszku morela jogurt mleko mix napój opakowanie 400g
44,40 zł/1kg
17,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Napój Nesquik w proszku o smaku waniliowym w torebce 350g
54,74 zł/1kg
19,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

BioBengelchen - Ulubiona czekolada do picia z kakao 300g
102,17 zł/1kg
30,65 zł
Sprzedawca: taleoo

Gorąca czekolada 350g | NATURATA
91,43 zł/1kg
32,00 zł
Sprzedawca: taleoo

BUF BOOF® P100 Fotelik samochodowy i-Size R129 40–150 cm, obracany 360°, ISOFIX, ochrona boczna, funkcja leżenia do 165°, BlackBear
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BUF_BOOF

COSTWAY Mobilny klimatyzator 3 w 1, 75 W, 3 stopnie regulacji, w zestawie pilot, zbiornik o pojemności 6 l, 8-godzinny timer i 2 wkłady chłodzące, nawilżacz powietrza, oczyszczacz powietrza, wentylator, chłodnica powietrza
Używany
456,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

RAGI Walizka artystyczna 145 el. dla dzieci - kredki pastelowe olejne i ołówkowe - flamastry - farby akwarelowe - zestaw do malowania i rysowania
61,03 zł/1kg
119,00 zł
Sprzedawca: RAGI

Kaba oryginalne kakao z dekstrozą w torebce 400g
55,47 zł/1l
22,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kakao alkalizowane w proszku 1kg 10–12% Intensywny Smak i Głęboki Czekoladowy Aromat
79,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
79,00 zł/1kg

Bensdorp kakao do picia czekolada w proszku 250g opakowanie 10 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
374,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

NATURALNE kakao w proszku 1kg niealkalizowane
69,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
69,00 zł/1kg

NorteSur Kakao Criollo 500 g
151,01 zł
Sprzedawca: LaProve

NATURAL Kakao w proszku 500 g, niealkalizowane
39,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
78,00 zł/1kg

Kakao alkalizowane w proszku 500g 10–12% Intensywny Smak i Głęboki Czekoladowy Aromat
45,00 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
78,00 zł/1kg

KAKAO SUROWE SPROSZKOWANE400 g -PLANET SUPERFOODS
91,11 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
227,77 zł/1kg

Open Food 3830052951848, 267 kcal, 67,7 g, 5,6 g, 10,2 g, 0,04 g, 15 g
62,00 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
248,00 zł/1kg

Kakao w proszku 1kg Brat.pl



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
35,29 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33,29 zł/1kg

Good Night Cacao125g (napj relaksacyjny)
50,29 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Kakao alkalizowane 300g - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
81,05 zł/1kg

KAKAO W PROSZKU O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI TŁUSZCZU200 g - DIET-FOOD
53,14 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
265,70 zł/1kg

Nesquik Chocolate Powder, 500 g, Kakao, 1 szt.
31,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
55,88 zł/1kg

KAKAO W PROSZKU FAIR TRADE BEZGLUTENOWE150 g - ALTERNATIVA3
49,74 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
331,60 zł/1kg

Czekolada Do Picia Organiczne Kakao Min 42%
30,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
619,80 zł/1l

Kakao Naturalne Niealkalizowane 1 Kg Swojska Piwniczka



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
43,43 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
43,43 zł/1kg

Kakao alkalizowane 200g - Schronisko Bukowina
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
84,58 zł/1kg

Kaba the original napój w proszku truskawkowy opakowanie 400g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
17,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KAKAO SUROWE SPROSZKOWANE150 g -PLANET SUPERFOODS
41,62 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
277,47 zł/1kg

Kakao w proszku 500g Brat.pl



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
19,89 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
37,58 zł/1kg