funny świeże krążki cebulowe Krążki kukurydziane o smaku cebulowym 80g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

10,01 zł

125,13 zł / 1kg

+ 56,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 7 – pon. 12 października
Łap promocję, póki trwa!
Chipsy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla funny frisch Kettle Chips Salt and Vinegar bezglutenowe wegańskie 120g
funny frisch Kettle Chips Salt and Vinegar bezglutenowe wegańskie 120g
105,67 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla funny frisch Chipsfrisch Currywurst Style Chipsy ziemniaczane 150g
funny frisch Chipsfrisch Currywurst Style Chipsy ziemniaczane 150g
78,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lorenz Pommels Paprykowa przekąska ziemniaczana o delikatnym smaku 75g
Lorenz Pommels Paprykowa przekąska ziemniaczana o delikatnym smaku 75g
122,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla funny-frisch Chipsy pieczone ze śmietaną – chrupiąca przyjemność z ziemniaków 115 g
funny-frisch Chipsy pieczone ze śmietaną – chrupiąca przyjemność z ziemniaków 115 g
80,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Funny Fresh Pom Bear Original solone chipsy ziemniaczane 75g
Funny Fresh Pom Bear Original solone chipsy ziemniaczane 75g
152,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
64,06 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Funny świeże kangury Jumpys o delikatnym smaku papryki 75g
Funny świeże kangury Jumpys o delikatnym smaku papryki 75g
112,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
8,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla funny fresh Ringli chrupiące krążki ziemniaczane o smaku papryki 75g
funny fresh Ringli chrupiące krążki ziemniaczane o smaku papryki 75g
131,33 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla funny frisch Chipsfrisch Oriental wegetariańskie wegańskie chipsy w torebce 150g
funny frisch Chipsfrisch Oriental wegetariańskie wegańskie chipsy w torebce 150g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pringles Original, Czipsy, 200 g, Naturalny, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
Pringles Original, Czipsy, 200 g, Naturalny, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
75,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla funny fresh Pom Bear ketchup przekąska ziemniaczana bezglutenowy wegetariański wegański 75g
funny fresh Pom Bear ketchup przekąska ziemniaczana bezglutenowy wegetariański wegański 75g
143,87 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla śmieszne świeże ziemniaki Riffles z chili i papryką 150 g
śmieszne świeże ziemniaki Riffles z chili i papryką 150 g
71,40 zł/1kg
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
440,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
66,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
856,50 zł/1kg
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
34,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Takis Blue Heat rolowane chipsy kukurydziane o smaku chili 92g
Takis Blue Heat rolowane chipsy kukurydziane o smaku chili 92g
216,68 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
20,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla XOX 697734004 PARTY-MIX 300,0 g
XOX 697734004 PARTY-MIX 300,0 g
183,07 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
54,92 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Lorenz 61972 Lorenz Pommels Original 75,0 g
Lorenz 61972 Lorenz Pommels Original 75,0 g
875,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
65,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

funny fresh Zwiebli Rings Krążki kukurydziane o smaku cebulowym 80g

Krążki kukurydziane funny-frisch Zwiebli Rings mają wszystko, czego potrzebuje dobra przekąska: chrupkość, pikantny smak i zaokrągloną porcję cebulowego aromatu. Złocisto-brązowe pieczone krążki kukurydziane, uszlachetnione prażoną cebulą i delikatnymi ziołami, tworzą wyjątkowe doznania smakowe, które pokochają nie tylko fani cebuli.

Dlaczego krążki Zwiebli?

  • Chrupiące krążki kukurydziane o intensywnym smaku

  • Prażona cebula i zioła dla dodatkowego smaku

  • Pieczone na złoty kolor - nie smażone w głębokim tłuszczu

  • opakowanie 80 g - idealne do dzielenia się lub na wynos

  • Pakowane w atmosferze modyfikowanej dla długotrwałej świeżości

Czy to na kanapie, w pracy, czy jako przekąska na imprezie - krążki cebulowe funny-frisch są zawsze hitem jako przekąska między posiłkami.

Wypróbuj je teraz i rozpocznij obfity, chrupiący start!

Uwaga: Jest to świeży produkt, który ma bardzo krótki minimalny okres przydatności do spożycia ze względu na jego produkcję i skład. W momencie dostawy produkt może mieć minimalny okres przydatności do spożycia wynoszący 2 tygodnie.

Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co KGErna-Scheffler-Straße 3
D-51103 Kolonia


Składniki
Kasza kukurydziana (59%), olej słonecznikowy, naturalny aromat, cebula w proszku (3%), sól kuchenna, ekstrakt drożdżowy, drożdże, pietruszka, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), mąka pszenna.
Wartości odżywcze na 100g
Energia na 100g:2233kJ/535kcal
Tłuszcz na 100g:32g
Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe na 100g:4,3g
Węglowodany na 100g:54g
w tym cukier na 100g:3,9g
Białko na 100g:6,5g
Sól na 100g:1,8g
Błonnik na 100g:2,4g


Zawartość:80g
Składniki:Kasza kukurydziana 67%, olej roślinny, cebula w proszku 2,6%, mąka pszenna, sól kuchenna, dekstroza, naturalny aromat, emulgator E471, ekstrakt drożdżowy, pietruszka, maltodekstryna, sos sojowy (soja, pszenica), środek zakwaszający kwas cytrynowy, olej arachidowy.
Może zawierać śladowe ilości mleka.
Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Kasza kukurydziana (59%), olej słonecznikowy, naturalny aromat, cebula w proszku (3%), sól kuchenna, ekstrakt drożdżowy, drożdże, pietruszka, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), MĄKA PSZENNA.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość energetyczna / kaloryczna 2233 kJ / 535 kcal Tłuszcz 32,0 g kwasy tłuszczowe nasycone 4,3 g węglowodany 54,0 g w tym cukier 3,9 g białko 6,5 g sól 1,8 g
Alergeny
Gluten
Orzechy ziemne i produkty pochodne
Soja i produkty pochodne
Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
Waga
80 g
Firma spożywcza
Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 D-51103 Köln
Nazwa handlowa
Krążki kukurydziane o smaku cebuli
Producent
Funny Frisch
Numer producenta
3604
EAN
4003586006042

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Kasza kukurydziana (59%), olej słonecznikowy, naturalny aromat, cebula w proszku (3%), sól kuchenna, ekstrakt drożdżowy, drożdże, pietruszka, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), MĄKA PSZENNA.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość energetyczna / kaloryczna 2233 kJ / 535 kcal Tłuszcz 32,0 g kwasy tłuszczowe nasycone 4,3 g węglowodany 54,0 g w tym cukier 3,9 g białko 6,5 g sól 1,8 g
Alergeny
Gluten
Orzechy ziemne i produkty pochodne
Soja i produkty pochodne
Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
Waga
80 g
Firma spożywcza
Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 D-51103 Köln
Nazwa handlowa
Krążki kukurydziane o smaku cebuli
Producent
Funny Frisch
Numer producenta
3604
EAN
4003586006042
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Funny świeże kangury Jumpys o delikatnym smaku papryki 75g
Funny świeże kangury Jumpys o delikatnym smaku papryki 75g
112,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
8,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla funny fresh Chipsfrisch Chakalaka o pikantnym smaku 150g
funny fresh Chipsfrisch Chakalaka o pikantnym smaku 150g
76,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla 40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 235
49,82 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla funny frisch Chipsfrisch Oriental wegetariańskie wegańskie chipsy w torebce 150g
funny frisch Chipsfrisch Oriental wegetariańskie wegańskie chipsy w torebce 150g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
17,60 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
17,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Krakersy biszkoptowe Original 100g/pg
Krakersy biszkoptowe Original 100g/pg
595,90 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla XOX Party Flips Peanut Style chrupiąca przekąska ze słodkiej kukurydzy 450g
XOX Party Flips Peanut Style chrupiąca przekąska ze słodkiej kukurydzy 450g
35,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
16,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla funny frisch Chipsfrisch Currywurst Style Chipsy ziemniaczane 150g
funny frisch Chipsfrisch Currywurst Style Chipsy ziemniaczane 150g
78,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Heines ragout drobiowe z grzybami klasyczna przystawka 400g
Heines ragout drobiowe z grzybami klasyczna przystawka 400g
48,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla NicNac’s 310472 NicNac’s Erdnüsse 600,0 g
NicNac’s 310472 NicNac’s Erdnüsse 600,0 g
134,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
80,72 zł
Sprzedawca: somnia24
Bestseller
Zdjęcie produktu dla funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
845,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
63,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy A04s SM-A047F, 16,5 cm (6.5"), 3 GB, 32 GB, 50 MP, Android 12, Czarny
Samsung Galaxy A04s SM-A047F, 16,5 cm (6.5"), 3 GB, 32 GB, 50 MP, Android 12, Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 99
1 364,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Takis Volcano 100g
Takis Volcano 100g
142,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
14,22 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Zdjęcie produktu dla Krambals Bruschetta Garden Grill Chipsy chlebowe 70 g
Krambals Bruschetta Garden Grill Chipsy chlebowe 70 g
98,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
6,86 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla NORDZUCKER 13099 Feinkristallzucker 1 kg
NORDZUCKER 13099 Feinkristallzucker 1 kg
9,25 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g
funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g
74,19 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
15,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
Open Food 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
97,02 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Chipsy krewetkowe pikantne 75g - Nong Shim
Chipsy krewetkowe pikantne 75g - Nong Shim
80,88 zł/1kg
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Egetürk Pinar Rind-Würstchen – 6 Stück in Eigenhaut mit Milchweiß, 550g
Egetürk Pinar – kiełbaski wołowe 550 g
102,11 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Blumtal pościel 135x200cm + poszewka na poduszkę 80x80cm - Pościel z mikrofibry 135x200cm - Zestaw 2 pościeli ciemnoszary
Blumtal pościel 135x200cm + poszewka na poduszkę 80x80cm - Pościel z mikrofibry 135x200cm - Zestaw 2 pościeli ciemnoszary
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
42,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent
Zdjęcie produktu dla Lindt Father Christmas pusta figurka z czekolady z mleka alpejskiego 40g
Lindt Father Christmas pusta figurka z czekolady z mleka alpejskiego 40g
296,25 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
11,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Szynka wędzona, boczek, kawałek ok. 500 g - Sklep mięsny Hell
Szynka wędzona, boczek, kawałek ok. 500 g - Sklep mięsny Hell
150,52 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
75,26 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, 1 szt., Torba
Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, 1 szt., Torba
92,41 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
92,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Recenzje klientów

Na podstawie 5 opinii
Oceniono dnia 25 czerwca 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
dobry
Oceniono dnia 26 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 września 2022 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla XOX Pretzels Jalapeno pikantne chrupiące z lekką ostrością 125g
XOX Pretzels Jalapeno pikantne chrupiące z lekką ostrością 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
7,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,68 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis
Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
91,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards
248,53 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nachosy o smaku serowym - worek 750 g
Nachosy o smaku serowym - worek 750 g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
31,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chipsy Algi morskie solone prażone  Nori Snack 3,5g - Dongwon
Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
217,00 zł/1kg
CHRUPKI GRYCZANE PIRAMIDKI Z QUINOA I AMARANTUSEM BEZGLUTENOWE BIO 80 g - FIORENTINI
CHRUPKI GRYCZANE PIRAMIDKI Z QUINOA I AMARANTUSEM BEZGLUTENOWE80 g - FIORENTINI
10,93 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
136,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,21 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Algi morskie o smaku Hot Chilli 4g - Bibigo
Algi morskie o smaku Hot Chilli 4g - Bibigo
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
597,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla CHRUPKI KUKURYDZIANE BEZGLUTENOWE150 g - BIOMINKI
CHRUPKI KUKURYDZIANE BEZGLUTENOWE150 g - BIOMINKI
13,26 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
88,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen
Wodorosty Kombu 100g - Asia Kitchen
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
131,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Snyder's Pieces, paluszki brezelowe z jalapeno, 110g
Snyder's Pieces, paluszki brezelowe z jalapeno, 110g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
12,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
109,45 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maretti Bruschette Chips pieczona w piecu Pizza mit Pizzageschmack 150g
Maretti Bruschette Chips pieczona w piecu Pizza mit Pizzageschmack 150g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Takis Blue Heat rolowane chipsy kukurydziane o smaku chili 92g
Takis Blue Heat rolowane chipsy kukurydziane o smaku chili 92g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
20,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
216,68 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Party Jumbo Flips XXL pyszne przekąski kukurydziane i orzechowe 450g
XOX Party Jumbo Flips XXL pyszne przekąski kukurydziane i orzechowe 450g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Tasty Snack Pulled Pork Style o smaku wieprzowiny 125g
XOX Tasty Snack Pulled Pork Style o smaku wieprzowiny 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
10,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX Donut Rings Corn Peanut Snack Salt and Caramel Flavour 110g
XOX Donut Rings Corn Peanut Snack Salt and Caramel Flavour 110g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,55 zł
-18%
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pringles Salt Vinegar chrupki o smaku soli i octu 160g
Pringles Salt Vinegar chrupki o smaku soli i octu 160g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla XOX American Fries Curry BBQ Mais Kartoffel Snack Beutel 125g
XOX American Fries Curry BBQ Mais Kartoffel Snack Beutel 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
79,84 zł/1kg