5,0



Na podstawie 7 opinii
Bestseller
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
59,74 zł
853,43 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g60,64 zł/1kg
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Mini Mints Pastylki o smaku cynamonu bez cukru 15g7,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Open Food 4009077024007, Olej palmowy, 22 g, 150 g, D, 392 kcal, 70 g154,33 zł/1kg
23,15 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Em eukal Box Wild Cherry Cough Drop Essential Oils bez cukru 50g355,00 zł/1kg
20,59 zł
Sprzedawca: apohealth

Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
281,22 zł/1kg
68,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Open Food 4014400904406, 5,3 g, 325 g, D, 1646 kJ, 387 kcal, 78,3 g
203,38 zł/1kg
66,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
1 408,33 zł/1kg
59,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Batony Head Bangers Crazy Sour o smaku jabłkowo-truskawkowym 200g
90,75 zł/1kg
18,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
63,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

VIVIL® 2369 VIVIL® Wild Orange ohne Zucker Bonbons 120,0 g
107,17 zł/1kg
12,86 zł
Sprzedawca: Katomix

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
205,08 zł/1kg
69,75 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Oryginalne bezcukrowe cukierki z galaretką z czerwonych owoców i aloesem Sylter Brisen-Klömbjes, 70 g
362,29 zł/1kg
25,36 zł
Sprzedawca: apohealth

Pulmoll Mixed Berry Pastilles cukierki bez cukru w puszce 50g
219,40 zł/1kg
10,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
408,24 zł/1kg
62,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel Bonbons 180 g
63,56 zł/1kg
11,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron, karmelki karaibskie i waniliowe - 1 kg
109,23 zł
Sprzedawca: Candyspot

STORCK 232097 STORCK Mint Chocs Bonbons 325,0 g
152,82 zł/1kg
64,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ricola 10028611, 250 g, 1675 kJ, 400 kcal, 98 g, 76 g, Sugar, glucose syrup, herbal extract (1%) from plantain, marshmallow, peppermint, thyme, sage,...
137,72 zł/1kg
34,43 zł
Sprzedawca: apohealth

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
25,22 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
63,27 zł/1kg
63,27 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Storck Werthers Original cukierki śmietankowe bez cukru kremowe miękkie 70g
Klasyczny smak Werthers Original jest również bez cukru.
Gdy cukierek rozpływa się w ustach, rozwija się popularny smak śmietanki i karmelu.
STORCK KGWaldstraße 2713403 BerlinOdpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE)
AUGUST STORCK KG
Waldstr. 27, D-13403 Berlin
Nazwa żywności
Bezcukrowe cukierki śmietankowe z substancjami słodzącymi
Wykaz składników
Składniki: substancja słodząca izomalt, MASŁO (7,9%), MĄKA (7%), sól, aromaty, emulgator lecytyny (SOYA), substancja słodząca acesulfam K.
Specjalne instrukcje dotyczące przechowywania
Chronić przed ciepłem i wilgocią!
Średnie wartości odżywcze na 100 g (nieprzygotowane)
Wartość kaloryczna w kJ 1203,00
Wartość kaloryczna w kcal 290,00
Tłuszcz w g 8,80
Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w gtłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 5,70
Węglowodany w g 87,00
Węglowodany, w tym cukier w g < 0,50
Białko w g 0,20
Sól w g 1,20
Dalsze obowiązkowe informacje dotyczące niektórych rodzajów lub klas żywności
Może mieć efekt przeczyszczający w przypadku spożycia w nadmiarze.
Zawarte alergeny
Soja i produkty pochodne; mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą)
| Opis: | Werther's Original bez cukru - klasyczne cukierki śmietankowe bez cukru |
| Waga: | 70 g |
| Okres trwałości i przechowywania: | Chronić przed ciepłem i wilgocią. |
| Ostrzeżenia: | Może mieć działanie przeczyszczające w przypadku spożycia w nadmiarze. |
| Kraj pochodzenia: | Niemcy |
| Składniki: | Substancja słodząca izomalt, MASŁO (7,9%), MĄKA (7%), sól, aromat, emulgator lecytyny (SOYA), substancja słodząca acesulfam K. |
| Dodatki do żywności: | z substancjami słodzącymi |
| Alergeny: | Mleko i produkty pochodne, soja i produkty pochodne |
| Dystrybutor/przedsiębiorstwo spożywcze: |
Wartości odżywcze:
średnia Informacja żywieniowa: | na 100 g |
| Wartość kaloryczna (kJ/kcal): | 1203 kJ / 290 kcal |
| Tłuszcz: | 8,8 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 5,7 g |
| Węglowodany: | 87,0 g |
| w tym cukier: | <0,5 g |
| Białko: | 0,2 g |
| Sól: | 1,2 g |
| Błonnik pokarmowy: | <0,1 g |
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Substancja słodząca izomalt, MASŁO (7,9%), MĄKA (7%), sól, aromaty, emulgator lecytyny (SOYA), substancja słodząca acesulfam K
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1203 kj Energia kcal 290 kcal Tłuszcz 8,8 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 5,7 gM Węglowodany 87 gM Węglowodany, w tym cukier 0,5 gM Białko 0,2 gM Sól 1,2 gM
- Alergeny
- Soja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Waga
- 70 g
- Firma spożywcza
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
- Nazwa handlowa
- Kremowe słodycze bez cukru z substancjami słodzącymi
- Producent
- Werther’s® Original
- Numer producenta
- 330625
- EAN
- 4014400907636
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Substancja słodząca izomalt, MASŁO (7,9%), MĄKA (7%), sól, aromaty, emulgator lecytyny (SOYA), substancja słodząca acesulfam K
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1203 kj Energia kcal 290 kcal Tłuszcz 8,8 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 5,7 gM Węglowodany 87 gM Węglowodany, w tym cukier 0,5 gM Białko 0,2 gM Sól 1,2 gM
- Alergeny
- Soja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Waga
- 70 g
- Firma spożywcza
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
- Nazwa handlowa
- Kremowe słodycze bez cukru z substancjami słodzącymi
- Producent
- Werther’s® Original
- Numer producenta
- 330625
- EAN
- 4014400907636
Pasuje również do tego

Open Food 4014400904406, 5,3 g, 325 g, D, 1646 kJ, 387 kcal, 78,3 g
203,38 zł/1kg
66,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

VIVIL® 2369 VIVIL® Wild Orange ohne Zucker Bonbons 120,0 g
107,17 zł/1kg
12,86 zł
Sprzedawca: Katomix

Guma owocowa mix bez cukru w 5 owocowych smakach 175g
101,71 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oryginalne bezcukrowe cukierki z galaretką z czerwonych owoców i aloesem Sylter Brisen-Klömbjes, 70 g
362,29 zł/1kg
25,36 zł
Sprzedawca: apohealth

Batony Head Bangers Crazy Sour o smaku jabłkowo-truskawkowym 200g
90,75 zł/1kg
18,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron lukrecja serca mocna lukrecja z amoniakiem bez cukru 1000g
69,61 zł/1kg
69,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath kruche ciasteczka maślane bez cukru 200g
64,50 zł/1kg
12,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Choco Cookies ciemna czekolada bez cukru 200g
84,40 zł/1kg
16,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath bezcukrowe kruche herbatniki waniliowe 200g
81,05 zł/1kg
16,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sallos Black Soft Sweet Salty Miękka lukrecja z cukrem piankowym 200g
31,60 zł/1kg
6,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath bezcukrowe kruche krążki z orzechami laskowymi 200g
71,40 zł/1kg
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Olympia 40138, Lampa płomieniowa, Biały, CE, LED, Bateria, CR2025, AAA
77,45 zł
Sprzedawca: somnia24

De Bron Cola Gums Cola Bottle Fruit Gum bez cukru 1 kg
91,75 zł
Sprzedawca: Candyspot

ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
335,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zestaw 10 świeczek LED typu tea light klasy premium z pilotem – zmieniające kolor, 4 cm
511,43 zł/1kg
107,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wózek na rośliny WAGNER WPC 29 x 29 x 8 cm, do użytku na zewnątrz i wewnątrz, antracytowy, odporny na warunki atmosferyczne, nośność 60 kg - 20050001
86,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

VIVIL® 0217 VIVIL® Extra Strong Pfefferminz Bonbons 75,0 g
842,93 zł/1kg
63,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Navaris 8-pak odbojnik do klamki drzwi - 8x odbojnik do drzwi przezroczysty - odbojnik do klamki drzwi - ochrona klamki drzwi - ochrona klamki drzwi odbojnik do klamki drzwi -
172,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

VIVIL® 4743 VIVIL® Creme Life Latte Macchiato Bonbons 90,0 g
63,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Smartfon Samsung Galaxy A5 (2016) SM-A510F, czarny, 4G LTE, 16 GB pamięci wewnętrznej / 2 GB pamięci RAM, system Android
Używany
614,94 zł
Sprzedawca: Elektrolocke

VIVIL® 4744 VIVIL® Creme Life Brasilitos Bonbons 90,0 g
63,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mentos 9094000, Twarda gumowaty, Wielobarwny, 143 mm, 195 mm, 73 mm, 38 g
74,57 zł/1kg
113,35 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Bakery Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, słodkie i korzenne aromaty, idealny zestaw prezentowy na Adwent i zimę
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-częściowy serwis obiadowy, kamionka
624,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 tarcz T, kapsułki z kawą
329,08 zł/1kg
78,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Oryginalne cukierki Sylt malinowo-jabłkowe bez cukru, 70 g cukierków
244,14 zł/1kg
17,09 zł
Sprzedawca: apohealth

Bezprzewodowe żelazko parowe LEHMANN PARGO ze stacją bazową, regulacja temperatury i ilości pary, prasowanie w pionie, blokada kapania, Anti-Calc
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
63,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

De Bron guma owocowa sour in poker game guma owocowa bez cukru 1000g
63,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teczka Exacompta A4 Premium 50mm pastelowa, różne kolory
314,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Storck Werthers Original cukierki śmietankowe bez cukru
Dla mnie, jako diabetyka, idealne rozwiązanie, aby nie musieć rezygnować ze słodyczy.
Oceniono dnia 15 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Darmowa wysyłka


Darmowa wysyłka





STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,04 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
83,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
524,94 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg

Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg

Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg

Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg