Dextro Energy Minis Orange

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

7,35 zł

124,58 zł / 1kg

+ 56,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – pt. 2 października
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek
Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek
798,33 zł/1kg
33,53 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g
Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g
816,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Wick Blau ohne Zucker 46g
Wick Blau ohne Zucker 46g
429,57 zł/1kg
19,76 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g
Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g
24,78 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Dextro Energy Minis Owoce Leśne
Dextro Energy Minis Owoce Leśne
187,41 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,87 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Dextro Energy Minis Cola
Dextro Energy Minis Cola
136,11 zł/1kg
7,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
A product shot of Dextro Energy Minis cherry flavor packaging.
Dextro Energy Minis Cherry with Dextrose Power 50g
205,37 zł/1kg
11,09 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla DEXTRO ENERGEN MINIS PFIRSICH, 1 St
DEXTRO ENERGEN MINIS PFIRSICH, 1 St
36,97 zł/1kg
11,09 zł
Sprzedawca: apohealth
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Frigeo 228389 Frigeo Ahoj Brause Brocken 1,6
Frigeo 228389 Frigeo Ahoj Brause Brocken 1,6
67,59 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
108,14 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Dextro Energy 70000147 Dextrose Energy Minis
Dextro Energy 70000147 Dextrose Energy Minis
361,29 zł/1kg
168,00 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Dextro Energy - Multiwitamina - Opakowanie 24 sztuki
Dextro Energy - Multiwitamina - Opakowanie 24 sztuki
148,15 zł/1kg
167,41 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor
Zdjęcie produktu dla Be Raw! Energy Raspberry Baton 40 G
Be Raw! Energy Raspberry Baton 40 G
189,75 zł/1kg
7,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Grether's Pastilles Blueberry bez cukru, 110 g pastylek
Grether's Pastilles Blueberry bez cukru, 110 g pastylek
276,60 zł/1kg
39,00 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Baton Airheads Blue Raspberry (36 x 16 g)
Baton Airheads Blue Raspberry (36 x 16 g)
172,53 zł/1kg
104,90 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Red Band Winegums (12x120gr)
Red Band Winegums (12x120gr)
81,96 zł/1kg
118,02 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Wick Spearmint bez cukru 72g
Wick Spearmint bez cukru 72g
137,50 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Fortuin – Pastylki salmiakowe – 12 x 1 kg
Fortuin – Pastylki salmiakowe – 12 x 1 kg
707,95 zł/1kg
707,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Wick szałwia bez cukru 72g
Wick szałwia bez cukru 72g
137,50 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Skittles Fruits Cukierki Do Żucia 38 G
Skittles Fruits Cukierki Do Żucia 38 G
98,25 zł/1kg
3,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Karmelki owocowe Böhme kwaśne 250g
Karmelki owocowe Böhme kwaśne 250g
38,32 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Przybory szkolne Dextro Energy - musujące, owocowe i pyszne

W codziennym życiu wszyscy potrzebujemy małego zastrzyku energii, aby utrzymać koncentrację. Dextro Energy Schulstoff został opracowany specjalnie z myślą o egzaminach, długich sesjach nauki i męczących seminariach. Uczniowie i studenci mogą zawsze polegać na szybkiej dostawie energii z dekstrozą, gdy grozi spadek koncentracji lub wymagana jest pełna wydajność.

Ale nawet w często stresującym środowisku biurowym, nierzadko potrzeba małego zastrzyku energii, aby zachować trzeźwość umysłu. Również w tym przypadku Dextro Energy School Supplement jest idealny, ponieważ zawsze i wszędzie ożywia zmęczone umysły - czy to w szkole, na uczelni czy w biurze.

Wzmacniacz energii i środek pobudzający: działanie glukozy

Dzięki formule Dextro Energy School masz na wyciągnięcie ręki idealne źródło energii, które dostarcza Twojemu mózgowi - i wszystkim innym organom potrzebującym energii - porcję glukozy zawsze, gdy tego potrzebujesz. Ponieważ glukoza jest szybko wchłaniana do krwiobiegu przez jelita, poziom cukru we krwi podnosi się w ciągu kilku minut. W ten sposób można skutecznie zwiększyć wydajność. Jednocześnie umysł pozostaje czujny i otwarty. Dzieje się tak również dzięki ożywczemu efektowi mrowienia, jaki wywołuje napój Dextro Energy school.

Jednocześnie Twoje kubki smakowe mogą cieszyć się owocowym kopem świeżości, ponieważ Dextro Energy Schulstoff jest w czterech pysznych smakach: Możesz wybierać między smakiem pomarańczowym, owoców leśnych, jabłkowym i coli, aby zaspokoić swoje kubki smakowe. Chcesz się założyć, że ten szkolny smak przypadnie do gustu każdemu?

Mały pomocnik w potrzebie: przybory szkolne Dextro Energy

Dekstroza pomaga również diabetykom szybko regulować poziom cukru we krwi w przypadku hipoglikemii. Ponieważ Dextro Energy Schulstoff jest zawsze pod ręką dzięki niewielkim rozmiarom, małe tabletki mogą być również wybawieniem w chwilach potrzeby z dala od egzaminów i stresujących sytuacji. A inne produkty dekstrozowe, które mamy w naszym asortymencie obok Dextro Energy Schulstoff, również mieszczą się w każdej torbie dzięki swoim rozmiarom. Dzięki temu zawsze masz pod ręką tych małych pomocników w nagłych wypadkach.

Przybory szkolne Dextro Energy można również znaleźć w smakach jabłkowym, owoców leśnych i coli.


Objęte zakresem dostawy:
Przybory szkolne Dextro Enery o smaku pomarańczowym




Dextro Energy szkolny smak pomarańczowy 50g

- zawiera dekstrozę
- dla poprawy samopoczucia
- Proszek do spożycia
- zdrowa żywność z apteki
- Producent: Producent: Kyberg Pharma Vertriebs GmbH, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 9245996



Dextro Energy Minis Orange - Suplement diety - Dystrybutor: Wilms / Impuls Importhaus GmbH & Co. KG, Am Klingenweg 6A, 65396 Walluf 1 opakowanie

Dextro Energy cukierki szkolne pomarańczowe tabletki 50 g - Prezentacja: tabletka - Obszar tematyczny: słodycze, dekstroza

Składniki: Dekstroza (82%), maltodekstryna, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, regulator kwasowości: wodorowęglan sodu, aromat, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych Informacja żywieniowa na 100 g: Wartość kaloryczna: 1517 kJ / 357 kcal Tłuszcz: 0,6 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,6 g Węglowodany: 85 g w tym cukier: 76 g Białko: 0 g Sól: 1,5 g Instrukcje przechowywania: Przechowywać w temperaturze 5-25 °C, wilgotność względna 0-95 % Producent żywności: Dextro Energy GmbH & Co. KG, Otto Hahn Str. 4, 40670 Niemcy
Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Lista składników
Dekstroza (82%), maltodekstryna, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), regulator kwasowości (wodorowęglan sodu), aromat, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych)
Informacja o wartościach odżywczych
Energia kj 1517 kj Energia kcal 357 kcal Tłuszcz 0,6 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,6 gM Węglowodany 85 gM Węglowodany, w tym cukier 76 gM Białko 0 gM Sól 1,5 gM
Alergeny
Brak alergenów
Waga
59 g
Firma spożywcza
Wilms / Impuls Importhaus GmbH & Co. KGAm Klingenweg 6A, 65396 Walluf
Nazwa handlowa
Dodające energii tabletki dekstrozy o smaku pomarańczowym.
Producent
Importhaus Wilms/Impuls
Liczba sztuk
50
Numer producenta
09245996
EAN
42214656
00000042214656
0000042214656

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Lista składników
Dekstroza (82%), maltodekstryna, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), regulator kwasowości (wodorowęglan sodu), aromat, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych)
Informacja o wartościach odżywczych
Energia kj 1517 kj Energia kcal 357 kcal Tłuszcz 0,6 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,6 gM Węglowodany 85 gM Węglowodany, w tym cukier 76 gM Białko 0 gM Sól 1,5 gM
Alergeny
Brak alergenów
Waga
59 g
Firma spożywcza
Wilms / Impuls Importhaus GmbH & Co. KGAm Klingenweg 6A, 65396 Walluf
Nazwa handlowa
Dodające energii tabletki dekstrozy o smaku pomarańczowym.
Producent
Importhaus Wilms/Impuls
Liczba sztuk
50
Numer producenta
09245996
EAN
42214656
00000042214656
0000042214656
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Dextro Energy Minis Owoce Leśne
Dextro Energy Minis Owoce Leśne
187,41 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,87 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Dextro-Energen Magnesium Cube EP
Dextro-Energen Magnesium Cube EP
137,39 zł/1l
6,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla DEXTRO ENERGEN MINIS PFIRSICH, 1 St
DEXTRO ENERGEN MINIS PFIRSICH, 1 St
36,97 zł/1kg
11,09 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla 3 Walizki Podróżne Z Twardą Obudową Na Kółkach Czarne Lumarko!
3 Walizki Podróżne Z Twardą Obudową Na Kółkach Czarne Lumarko!
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
316,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
45,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Funny Fresh Pom Bear Original solone chipsy ziemniaczane 75g
Funny Fresh Pom Bear Original solone chipsy ziemniaczane 75g
152,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dextro Energy Sports Nutrition Liquid Gel - 60ml, Smak: pomarańczowy
Dextro Energy Sports Nutrition Liquid Gel - 60ml, Smak: pomarańczowy
385,50 zł/1l
23,13 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla LEGO Marvel Avengers Kalendarz adwentowy ze Strażnikami Galaktyki, Zestaw do budowania, 6 lat(a), Plastik, 0 szt., 404 g
LEGO Marvel Avengers Kalendarz adwentowy ze Strażnikami Galaktyki, Zestaw do budowania, 6 lat(a), Plastik, 0 szt., 404 g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
155,52 zł
Sprzedawca: BrickTakeoverShop
Zdjęcie produktu dla Dextro Energy Minis Cola
Dextro Energy Minis Cola
136,11 zł/1kg
7,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla LEGO 76241 Marvel Mechaniczna zbroja Hulka, Zestaw Kolekcjonerski Avengers, Zabawki do Budowania dla Dzieci w Wieku Powyżej 6 lat, Pomysł na Prezent
LEGO 76241 Marvel Mechaniczna zbroja Hulka, Zestaw Kolekcjonerski Avengers, Zabawki do Budowania dla Dzieci w Wieku Powyżej 6 lat, Pomysł na Prezent
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
240,00 zł
Sprzedawca: PIASECZNOZABAWKI
Zdjęcie produktu dla Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
31,41 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla STORCK Nimm2 soft, 195 g, 84,2 g, 65,6 g, 3,8 g, 0,1 g, 1,2 g
STORCK Nimm2 soft, 195 g, 84,2 g, 65,6 g, 3,8 g, 0,1 g, 1,2 g
466,82 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
91,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Pokemon Elite-Trainer-Box SWSH 4.5 "Lśniące losy"
Pokemon Elite-Trainer-Box SWSH 4.5 "Lśniące losy"
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
1 492,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MagicalGames
Zdjęcie produktu dla Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
656,70 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
65,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,41 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
88,76 zł
Sprzedawca: somnia24
A product shot of Dextro Energy Minis cherry flavor packaging.
Dextro Energy Minis Cherry with Dextrose Power 50g
205,37 zł/1kg
11,09 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
80,87 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
62,27 zł
Sprzedawca: Katomix
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla LEGO Marvel Super Heroes Relaks w kryjówce Spider-Mana, Zestaw do budowania, 4 lat(a), Plastik, 0 szt., 620 g
LEGO Marvel Super Heroes Relaks w kryjówce Spider-Mana, Zestaw do budowania, 4 lat(a), Plastik, 0 szt., 620 g
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
600,00 zł
Sprzedawca: PIASECZNOZABAWKI
Zdjęcie produktu dla LEGO Marvel Super Heroes Mechaniczna zbroja Wolverine’a, Zestaw do budowania, 7 lat(a), Plastik, 0 szt., 125 g
LEGO Marvel Super Heroes Mechaniczna zbroja Wolverine’a, Zestaw do budowania, 7 lat(a), Plastik, 0 szt., 125 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
129,90 zł
2% zniżki
Sprzedawca: PAKOGROUP
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
48,77 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla LEGO Marvel Avengers Kalendarz adwentowy Avengers, Zestaw do budowania, 7 lat(a), Plastik, 0 szt., 416 g
LEGO Marvel Avengers Kalendarz adwentowy Avengers, Zestaw do budowania, 7 lat(a), Plastik, 0 szt., 416 g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
342,33 zł
Sprzedawca: 3DToys
Zdjęcie produktu dla 100x Opaska do włosów Czarna Elastyczna Opaska do włosów w kucyk
100x Opaska do włosów Czarna Elastyczna Opaska do włosów w kucyk
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Daily Bugle
Daily Bugle
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
3 210,35 zł
Sprzedawca: BricksDirect
Zdjęcie produktu dla LEGO Marvel Avengers Iron Man Mech Playset, Zestaw do budowania, 6 lat(a), 148 szt., 155 g
LEGO Marvel Avengers Iron Man Mech Playset, Zestaw do budowania, 6 lat(a), 148 szt., 155 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
184,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla hanuta 3519 minis 200,0 g
hanuta 3519 minis 200,0 g
230,80 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
46,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla LEGO Marvel Avengers Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery, Zestaw do budowania, 7 lat(a), Plastik, 0 szt., 117 g
LEGO Marvel Avengers Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery, Zestaw do budowania, 7 lat(a), Plastik, 0 szt., 117 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
94,07 zł
Sprzedawca: BrickVaderEntertainment

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g
Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk
Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
83,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
524,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g
Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g
Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg
Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g
Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe
Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g
Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g
Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g
Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg