4,6



Na podstawie 16 opinii
Bulion granulowany Maggi 125g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
11,52 zł
92,16 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Konserwy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Knorr bulion ziarnisty z kurczakiem aromatyczno-pikantny w puszce 1000g118,62 zł/1kg
118,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Pasta do zupy rybnej Langbein89,22 zł/1kg
44,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Ravioli in pikanter Soße26,15 zł/1kg
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Korniszony Kühne 55/6011,10 zł/1kg
111,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 12008447 Maggi® Gemüsebrühe 900,0 g, 1 St.
109,88 zł/1kg
98,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Maggi Guten Appetit zupa krem z pieczarek z naturalnymi składnikami 57g
91,58 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit zupa krem z pomidorów z naturalnymi składnikami 84g
62,14 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,95 zł/1kg
27,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,21 zł/1kg
55,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Erasco Hühner Nudel Dosen-Eintopf 800,0 g
65,41 zł/1kg
52,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Maggi przezroczysta zupa mięsna intensywna mocna opakowanie zbiorcze dla gastronomii 5000g
195,62 zł/1kg
978,12 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Hofgut młody groszek i marchewka młode i delikatne wstępnie ugotowane 370ml
20,35 zł/1l
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zupa alfabetyczna Maggi Guten Appetit
5,22 zł/1l
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
72,50 zł/1kg
29,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Ciecierzyca Bonduelle 150g
52,47 zł/1kg
7,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bulion warzywny Maggi
4,31 zł/1l
15,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi bulion warzywny f.7l 119g
1,83 zł/1l
12,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Korniszony z solonym koperkiem
50,95 zł/1kg
18,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Maggi GmbH Julius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel) Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą. To takie proste: Aby doprawić potrawy, dodaj 1/2 łyżeczki do 150 ml wrzącej wody lub dodaj do smaku podczas gotowania. Bulion ziarnisty 1 opakowanie
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.
- Zawartość
- 8 l
- Lista składników
- Sól jodowana (sól, jodan potasu), wzmacniacz smaku glutaminian sodu, aromaty (z pszenicą, olejem selerowym), tłuszcz palmowy, maltodekstryna, olej słonecznikowy, cukier karmelowy, zakwaszacz kwas cytrynowy. Może zawierać MLEKO, JAGODY, SMAK, Seler i SOJĘ.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 12 kj Energia kcal 3 kcal Tłuszcz 0,2 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,2 gM Węglowodany 0,2 gM Węglowodany, w tym cukier 0,1 gM Białko 0,3 gM Sól 1,6 gM
- Alergeny
- GlutenSeler i produkty pochodne
- Waga
- 125 g
- Firma spożywcza
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel)
- Nazwa handlowa
- Bulion ziarnisty
- Producent
- Numer producenta
- 35072
- EAN
- 4005500305200
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.
- Zawartość
- 8 l
- Lista składników
- Sól jodowana (sól, jodan potasu), wzmacniacz smaku glutaminian sodu, aromaty (z pszenicą, olejem selerowym), tłuszcz palmowy, maltodekstryna, olej słonecznikowy, cukier karmelowy, zakwaszacz kwas cytrynowy. Może zawierać MLEKO, JAGODY, SMAK, Seler i SOJĘ.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 12 kj Energia kcal 3 kcal Tłuszcz 0,2 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,2 gM Węglowodany 0,2 gM Węglowodany, w tym cukier 0,1 gM Białko 0,3 gM Sól 1,6 gM
- Alergeny
- GlutenSeler i produkty pochodne
- Waga
- 125 g
- Firma spożywcza
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel)
- Nazwa handlowa
- Bulion ziarnisty
- Producent
- Numer producenta
- 35072
- EAN
- 4005500305200
Pasuje również do tego

Maggi Sos do sznycli idealny do każdego sznycla 2er za 2x 250ml
146,00 zł/1kg
8,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do sznycla po zurysko – kremowa konsystencja, 47 g
115,74 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Plastry Maggi Brühe
79,80 zł/1kg
7,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream Crystal 3.0, Metal, Stal nierdzewna, Czarny, SodaStream 60 L PINK, 155 mm, 260 mm, 440 mm
500,00 zł
Sprzedawca: Bellerofonte

Maggi Guten Appetit zupa krem z pieczarek z naturalnymi składnikami 57g
91,58 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do kurczaka paprykowy kremowy z cebulką 31g
164,85 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Kluski ziemniaczane Pfanni pół na pół klasyczne 12 klusek 400g
28,92 zł/1kg
23,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zupa alfabetyczna Maggi Guten Appetit
5,22 zł/1l
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

VINGO LED Plant Lamp Garden & Greenhouse Accessories 45W Plant Light 225 LEDs for Greenhouse, Red Blue Full Spectrum Plant Light for Seedling, Garden, Flowers, Indoor Garden Grow Lamp
119,66 zł
-29,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Sos śmietanowy Maggi do pieczenia – kremowy i łagodny, idealny do dań mięsnych, 64 g
146,00 zł/1kg
8,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Hack – patelnia z porem i makaronem, mieszanka przyprawowa – szybkie i smaczne, 42 g
129,52 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Nudel Schi.Gratin28g
194,29 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do garnka spaetzle z kurczakiem, cebulą i pietruszką 48g
113,33 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do kurczaka w śmietanie z pieczarkami i natką pietruszki 36g
150,56 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przezroczysty bulion warzywny Maggi na 18 litrów
75,19 zł/1kg
23,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
29,91 zł/1kg
125,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit Zupa wołowa z makaronem i warzywami 85g
61,41 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut młody groszek i marchewka młode i delikatne wstępnie ugotowane 370ml
20,35 zł/1l
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
9,37 zł/1l
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix – mieszanka przypraw do węgierskiego gulaszu, pikantna, pyszna, klasyczna, 56 g
97,14 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Hühner Nudel Dosen-Eintopf 800,0 g
65,41 zł/1kg
52,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Mieszanka przypraw Vegeta, torebka 200g
98,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Pilot PANASONIC N2QAYB000829, N2QAYB000928
101,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UO-Company

Appel Feuer Röllchen Filety śledziowe w pikantnym sosie szaszłykowym 200g
56,10 zł/1l
11,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut młody groszek bardzo drobny i marchewka wstępnie ugotowana w słoiku 720ml
13,68 zł/1l
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kompot jabłkowy Hofgut z małymi kawałkami, lekko słodzony 370ml
18,84 zł/1l
6,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
6%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
6%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 września 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszny i ekonomiczny
Od lat preferuję ten produkt w tej formie, mogę doprawiać potrawy szczyptami bez użycia całej kostki i tylko Maggi Klare Suppe mit Suppengrün rozpieszcza moje podniebienie pod względem smaku.
Oceniono dnia 9 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zamiast kostek rosołowych
Oceniono dnia 14 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czysta zupa
Super produkt z przyjemnością ponownie
Oceniono dnia 16 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Maggi zupa klarowna
Wszystko idealnie, bardzo dziękuję
Oceniono dnia 25 czerwca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Bardzo smaczny i wszechstronny produkt
Oceniono dnia 30 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie
Wszystko jest w porządku
Oceniono dnia 27 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przedwczesna data ważności
Zawartość OK, ale data ważności zdecydowanie za wczesna.
Oceniono dnia 8 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller

Bestseller


Bestseller



Bestseller






Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,20 zł/1l

La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
29,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,76 zł/1kg

Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
32,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,09 zł/1kg

Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
44,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
89,22 zł/1kg

Meica 6 małych chrupek



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,16 zł/1kg

Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,90 zł/1l

Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 zł/1l

Mięso kraba, 170 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
43,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,79 zł/1kg

Le Clou ślimaki agatowe w puszce Mięso ślimaka w wodzie 200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
36,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,54 zł/1kg

Jürgen Langbein Gourmet Lobster Paste do zup i sosów 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
43,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,88 zł/1kg

Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
10,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
15,11 zł/1l

Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
9,37 zł/1l

Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,60 zł/1l

Steinhaus galaretka z czerwonych owoców w stylu Lenneper drobne owoce w puszce 2650ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
126,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,60 zł/1l

Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
9,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,50 zł/1kg

Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
82,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,80 zł/1kg

Hesco klarowna zupa wołowa wysokoskoncentrowana zupa w puszce 850ml
98,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
115,31 zł/1l

Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,16 zł/1kg

Maggi Ravioli in pikanter Soße



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,15 zł/1kg

Maggi Ofen Spirelli do mamy



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,51 zł/1kg