4,4



Na podstawie 8 opinii
Illy 7184, 250 g, Ciemna palona, Espresso, 24 mies., 1 szt., 91,2 mm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8%zniżki
Kupon jest już aktywny
Tylko do 7 października
Kupon jest już aktywnyTylko do 7 października
Rabat udzielony przez Zyrafka
Rabat udzielony przez Zyrafka
33,85 zł
Cena bez zniżki: 35,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,78 zł-3%
118,77 zł / 1kg
+ 14,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kawy mielone i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kawa Crema e Gusto 3x250g- Lavazza106,65 zł/1kg
79,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Illy 7191, 250 g, Espresso, 24 mies., 1 szt., 91,2 mm, 91,2 mm193,48 zł/1kg
48,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kawa mielona Caffe' Crema e Gusto Dolce 2x250g - Lavazza124,96 zł/1kg
64,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Crema e Gusto Classico Macinato, 250 g, Ciemna palona, Espresso, Mokka, Włochy, 1 szt., 150 mm95,96 zł/1kg
49,90 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Illy Espresso, 250 g, Średnie palona, Espresso, 24 mies., 1 szt., 91,2 mm
142,20 zł/1kg
35,55 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Lekko palona, Espresso, Słoik
116,88 zł/1kg
30,39 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Średnie palona, Espresso, Torba
92,59 zł/1kg
28,21 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,98 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza Qualità Rossa, 250 g, Średnie palona, Kawa, Torba
4,43 zł/1kg
26,04 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,13 zł
Sprzedawca: Caffarro

Kawa mielona Illy Intenso Arabica, intensywna, ciemno palona, 250g
142,20 zł/1kg
35,55 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Pellini No. 42 Traditional Espresso Superior | gemahlen | 250g
103,96 zł/1kg
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Średnie palona, Espresso, 5/10, Puszka
133,05 zł/1kg
49,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Segafredo Intermezzo espresso mielone 250g - intensywny smak, doskonała pianka
322,84 zł/1kg
80,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kawa mielona PELLINI TOP puszka 250g
194,52 zł/1kg
48,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Qualità Oro, 250 g, Średnie palona, Espresso, Mokka, 5/10, Puszka
213,36 zł/1kg
53,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kawa Mövenpick El Autentico | mielona | 500g
227,26 zł/1kg
113,63 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Mövenpick Der Himmlische mielona kawa arabica wyżynna 500g
88,80 zł/1kg
44,40 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecka kawa 250 g
266,20 zł/1kg
66,55 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Vergnano Espresso mielone - 100% Arabica - specjalnie do ekspresów do kawy, 250 g
139,96 zł/1kg
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mocambo Brasilia | gemahlen | 250g
96,00 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Kawa Arabica mielona 500g
151,36 zł/1kg
75,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 250 g
- Poziomy parzenia kawy:
- Ciemna palona
- Rodzaje napojów:
- Espresso
- Okres ważności:
- 24 mies.
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Szerokość opakowania:
- 91,2 mm
- Głębokość opakowania:
- 91,2 mm
- Wysokość opakowania:
- 143 mm
- Rodzaj opakowania:
- Puszka
Kawa mielona intenso bold roast 250g - Illy
Kawa Caffe Espresso 250g Illy to esencja włoskiego smaku, która przeniesie Cię do słonecznej Italii już od pierwszego łyku. Słynna marka Illy gwarantuje najwyższą jakość ziaren, które są starannie wyselekcjonowane i palone z dbałością o każdy niuans smaku. Każda kawa z Illy to wyjątkowe doznania smakowe, które uskrzydlą Twój poranek i dodadzą energii na cały dzień.
Ta kawa to idealny wybór dla prawdziwych kawoszy, którzy cenią sobie intensywny aromat i zbalansowany smak. Ziarna kawy Caffe Espresso zostały starannie zapakowane w opakowanie 250g, abyś mógł cieszyć się świeżością każdej filiżanki przez długi czas. Bez względu na to, czy preferujesz czarną kawę czy bardziej kremowe espresso, ten produkt sprosta Twoim oczekiwaniom.
Zapraszamy do spróbowania Kawa Caffe Espresso 250g Illy i dołączenia do grona miłośników prawdziwej włoskiej kawy. Wzbogać swoje codzienne rytuały o aromatyczny dodatek, który rozbudzi zmysły i sprawi, że każdy dzień będzie rozpoczynał się od magicznego smaku. Odkryj swój ulubiony sposób na przygotowanie tej wyjątkowej kawy i pozwól sobie na chwilę relaksu w towarzystwie najlepszego asortymentu.
Illy Intenso Bold Roast Ground to kawa o intensywnym, głębokim smaku i wyrazistym aromacie. Stworzona z ziaren 100% arabiki, oferuje bogaty profil smakowy z nutami kakao i suszonych owoców. Idealna do parzenia w ekspresie kolbowym, kawiarce lub french press, zapewnia pełnię doznań dla miłośników mocniejszych kaw. Opakowanie 250 g gwarantuje świeżość i wygodę użytkowania.
Producent: Illy
Rodzaj: Kawa mielona
Gatunek kawy: 100% Arabica
Waga: 250g
Puszka: Tak
Nie czekaj, zamów już dziś kawę Illy Intenso i poczuj intensywny smak! teraz i ciesz się doskonałą jakością!
| Opis: | Illy Espresso Dark Roast (250 g) |
| Waga: | 250g |
| Okres trwałości i przechowywania: | Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i ciepła. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Instrukcje użytkowania: | Spożyć w ciągu 15 dni od otwarcia, jeśli to możliwe. |
| Składniki: | Ziarna kawy, mielone. Pakowane w atmosferze ochronnej. |
| Ostrzeżenia: | Unikać niewłaściwego użycia puszki. Pokrywka i krawędzie mogą być ostre po otwarciu. Zawiera kofeinę. Nie zalecane dla dzieci i kobiet w ciąży, pakowane w atmosferze ochronnej |
| Dystrybutor/przedsiębiorstwo spożywcze: | illycaffé S.p.A. |
Od uprawy aż po filiżankę kawy dążymy do perfekcji w każdym najdrobniejszym szczególe. W ścisłej współpracy z najbardziej zaangażowanymi plantatorami kawy wybieramy tylko najlepsze 1% najszlachetniejszych ziaren kawy Arabica na świecie. W ten sposób udoskonalamy nasz proces, aby stworzyć wyjątkową mieszankę illy: idealną równowagę dziewięciu odmian kawy Arabica z ponad 30 krajów na całym świecie. Najlepsze 1% to nie tylko drobny szczegół, ale fundament historii jakości i zrównoważonego rozwoju. Dzięki charakterystycznej goryczce i zrównoważonej konsystencji palenie INTENSO wyjątkowej mieszanki illy, składającej się w 100% z arabiki, jest idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie bogaty, pełny smak.
Illy Espresso. Pojemność: 250 g, Stopień palenia kawy: Ciemno palona, Rodzaj napoju: Espresso. Ilość w opakowaniu: 1 sztuka, Rodzaj opakowania: Puszka
Kawa illy Blend intensywnie palona charakteryzuje się lekką goryczką i nadaje kawie wciągające nuty kakao i suszonych owoców z pełnym posmakiem. Dla wszystkich miłośników kawy, którzy preferują intensywny i aromatyczny smak.
- Sposób przygotowania kawy
- W pełni automatycznyPortafiltrDzbanek do mokki/ekspres do kawyFrench Press
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Skład: 100% kawa Arabica mielona masa netto: 250gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 300 g
- Region uprawy kawy
- Ameryka PołudniowaAmeryka ŚrodkowaAfryka
- Zawartość arabiki
- 100 %
- Firma spożywcza
- illycaffè S.p.A. Niederlassung Deutschland Staffelseestr. 4, 81477 München Deutschland
- Nazwa handlowa
- Kawa mielona intenso bold roast 250g - Illy
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- IllyIntensoGR250g
- EAN
- 80037539004698003753148397
- Sposób przygotowania kawy
- W pełni automatycznyPortafiltrDzbanek do mokki/ekspres do kawyFrench Press
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Skład: 100% kawa Arabica mielona masa netto: 250gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 300 g
- Region uprawy kawy
- Ameryka PołudniowaAmeryka ŚrodkowaAfryka
- Zawartość arabiki
- 100 %
- Firma spożywcza
- illycaffè S.p.A. Niederlassung Deutschland Staffelseestr. 4, 81477 München Deutschland
- Nazwa handlowa
- Kawa mielona intenso bold roast 250g - Illy
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- IllyIntensoGR250g
- EAN
- 80037539004698003753148397
Pasuje również do tego
Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 78% zniżki




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 28% zniżki




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(256)Liczba wystawionych ocen: 256




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 118% zniżki




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(59)Liczba wystawionych ocen: 59




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(60)Liczba wystawionych ocen: 60





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(117)Liczba wystawionych ocen: 117




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(39)Liczba wystawionych ocen: 39




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 88% zniżki




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80




3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(959)Liczba wystawionych ocen: 959




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(216)Liczba wystawionych ocen: 216




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(244)Liczba wystawionych ocen: 244




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(76)Liczba wystawionych ocen: 76




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37

Illy Espresso, 250 g, Średnie palona, Espresso, 24 mies., 1 szt., 91,2 mm
142,20 zł/1kg
35,55 zł
Sprzedawca: Zyrafka

relaxdays 10023733_0 relaxdays Werkzeugkoffer leer
101,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Lekko palona, Espresso, Słoik
116,88 zł/1kg
30,39 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
29,91 zł/1kg
125,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Illy Espresso 250 g, 250 g, Espresso, Średnie palona, 24 mies., 1 szt., Puszka
142,52 zł/1kg
35,63 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Kawa mielona illy Classico w filtrze, 250 g
142,52 zł/1kg
35,63 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Illy 7189, 250 g, Espresso, 24 mies., 1 szt., 91,2 mm, 91,2 mm
91,36 zł/1kg
35,63 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Bialetti Moka Express, Kawiarka moka, Aluminium, Czarny, Aluminium, 2 kub., Moka Express, CE
103,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ansmann HD70B, Latarka czołowa, Czarny, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Plastik, IP44, LED, 1 lamp(y)
51,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech

Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister ciasto cytrynowe wilgotny biszkopt z cytryną 400g
35,57 zł/1kg
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Składana bieżnia do domu, 1400 W Bieżnia elektryczna 1-12 km/h Ze składaną pochyloną podstawą Głośnik Bluetooth, wyświetlacz LED, biuro
892,03 zł
Sprzedawca: mindsupply

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Illy 7187, 250 g, Średnie palona, Espresso, 24 mies., 1 szt., 91,2 mm
142,52 zł/1kg
35,63 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Pellini No. 42 Traditional Espresso Superior | gemahlen | 250g
103,96 zł/1kg
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

zestaw 10 ściereczek do naczyń, bawełna, 50x70 cm, niebieska kratka
248,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Segafredo Intermezzo espresso mielone 250g - intensywny smak, doskonała pianka
322,84 zł/1kg
80,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Barilla 622209009 Barilla Classica Spaghetti 5,0 kg
20,19 zł/1kg
100,97 zł
Sprzedawca: somnia24

Śliwki suszone 10 KG - Całe owoce - Bez pestek - Bez dodatku cukru - Naturalne - Wysoka zawartość błonnika - Do deserów i musli
18,15 zł/1kg
181,48 zł
Sprzedawca: HebarBakalie

Wodoodporny ochraniacz na materac 160 x 200 - bezpieczna ochrona materaca
189,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Barilla spaghetti numer 5 makaron z pszenicy durum 500g opakowanie 3 szt
16,05 zł/1kg
24,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister biszkopt cytrynowy z kremem i nadzieniem owocowym 400g
35,27 zł/1kg
14,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
163,35 zł
Sprzedawca: EVELATUS

Zipro One S Rower treningowy do domu Rower magnetyczny do 110 kg Magnesy Rower treningowy Rower fitness Hometrainer Rower cardio Komputer Sprzęt fitness w domu
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Poduszka przytulanka Poduszka dekoracyjna z koniem 40 x 40 cm
64,74 zł
Sprzedawca: kk-shopping

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Tassimo Morning Café – duże opakowanie | 21 kapsułek XL
196,95 zł/1kg
32,26 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
13%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobre espresso
Pyszne espresso.... Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 14 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Bardzo dobry! Super smak
Oceniono dnia 1 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka i niezawodna
Kawa bez kofeiny
Oceniono dnia 9 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko idealne
wszystko jest w porządku
Oceniono dnia 29 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kawa filtrowana Jacobs Krönung Signature o pełnym smaku 500 g, opakowanie 10 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
666,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Illy 7191, 250 g, Espresso, 24 mies., 1 szt., 91,2 mm, 91,2 mm
48,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
193,48 zł/1kg

Kawa Mielona 500g x2 BRAZYLIA / KOLUMBIA 100% ARABICA Świeża 1kg + GRATIS
69,62 zł
Sprzedawca: SKIMACOFFEE
68 254,90 zł/1kg

Kawa mielona Gold Medal 400g - Kimbo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,90 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,41 zł/1kg

Kawa Crema e Gusto 3x250g- Lavazza



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
79,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
106,65 zł/1kg

Kimbo Espresso Napoletano, Kapsułka kawy, Espresso, Medium-dark roast, 10/13, 50 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
59,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,40 zł/1kg

Kawa mielona Caffe' Crema e Gusto Dolce 2x250g - Lavazza
64,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
124,96 zł/1kg

Kawa mielona Seg Deca 250 g



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
159,22 zł/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
69,96 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
559,68 zł/1kg

Kawa mielona Qualita Rossa 2x250g - Lavazza



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
54,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,98 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, mielona kawa Arabica 100%, organiczna, 250g, przeznaczona do ekspresów przelewowych, kawy americano i french press
59,90 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
239,60 zł/1kg

Kawa mielona Passalaqua Mexico 250g - Gusto Tondo
34,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
133,65 zł/1kg

Kawa mielona Caffe Crema&Gusto forte 250gx2 - Lavazza



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
47,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
90,51 zł/1kg

Kawa mielona Gran Aroma 500g - Caffe Vergnano
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,29 zł/1kg

Kawa mielona Gold Medal 250g - Kimbo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,90 zł/1kg

Kawa mielona Macinato Fresco 250g - Kimbo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
101,75 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico Macinato, 250 g, Ciemna palona, Espresso, Mokka, Włochy, 1 szt., 150 mm



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,90 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,96 zł/1kg

Kawa mielona Peru Macinato Arabica 250g - Segafredo
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
153,81 zł/1kg

Kawa mielona bezkofeinowa Decaf 250g - Kimbo
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
111,12 zł/1kg

Zabielacz ("śmietanka") do kawy Rioba w saszetka 150szt pakowane pojedynczo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
24,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,00 zł/1l