5,0



Na podstawie 1 opinii
Maggi kulki ryżowe curry 4s
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,14 zł
121,12 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ryże i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kasza jaglana 25kg8,99 zł/1kg
224,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda32,38 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
RYŻ DZIKI250 g -PLANET170,76 zł/1kg
42,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Ryż krótkoziarnisty do sushi 1kg - Kobasuki13,16 zł/1kg
13,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ben's Original 427873, Basmati Rice Kheer mix, 500 g, 10 min, PARBOILED LONG GRAIN RICE, 1. COOK Boil a large volume of water in a saucepan. Immerse the bag of rice in it and cook for 10..., 157 kcal
31,94 zł/1kg
17,25 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ryż Tilda Pure Original Basmati 1000 g
29,69 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Bens Original Basmati Rice 10 minutes praktyczna torebka do gotowania 500g
44,82 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ryż basmati Daawat Original 5 kg – długoziarnisty sypki aromatyczny
14,65 zł/1kg
84,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

1kg ROYAL TIGER Sushi Rice PREMIUM QUALITY Ryż do sushi Ryż do sushi
19,95 zł/1kg
19,95 zł
Sprzedawca: Katomix

Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
21,87 zł/1kg
393,67 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Cytrynowe risotto, 300 g
96,33 zł/1kg
28,90 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Eurowafel Wafitki Zbożowo-Ryżowe 45 G
105,80 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Katomix

Ryż mleczny, ziarno okrągłe, biały, 1 kg | SPIELBERGER MÜHLE
31,37 zł/1kg
31,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Shiitake 40g
672,00 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

KASZKA ORKISZOWA PEŁNOZIARNISTA400 g -PLANET
24,60 zł/1kg
9,84 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Bulgur orkiszowy 500g
37,14 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Łapsy Ryż Preparowany 90 G
625,78 zł/1kg
112,69 zł
-56,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,32 zł
Sprzedawca: Katomix

Seitan w tamari 700g
43,71 zł/1kg
30,60 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Maggi GmbH Julius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel) Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed ciepłem. Przygotowanie: 1. Umieścić wymaganą liczbę kulek ryżowych na patelni z zimną, niesoloną wodą. Kulki ryżowe muszą być obficie przykryte wodą. 2. Doprowadzić do wrzenia i gotować przez ok. 1 min. Pozostawić na wolnym ogniu na otwartej patelni przez 10 minut, od czasu do czasu obracając. 3. Wyjąć kulki ryżowe i odsączyć. Rozerwać folię w miejscach perforacji, wycisnąć kulki ryżowe i podawać. Kulki ryżowe "Curry" 1 opakowanie
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.
- Lista składników
- Ryż długoziarnisty, tłuszcz palmowy, mąka ryżowa, sól jodowana (sól, jodan potasu), 1,3% curry, ekstrakt drożdżowy, cukier, przyprawy, ekstrakt przypraw, środek zakwaszający - kwas cytrynowy, przyprawy. Może zawierać ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN, JAJKA, SOJĘ i MLEKO.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 593 kj Energia kcal 140 kcal Tłuszcz 4,4 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2,1 gM Węglowodany 41 gM Węglowodany, w tym cukier 1,1 gM Białko 4,5 gM Sól 2,1 gM
- Alergeny
- GlutenJaja i produkty pochodneSoja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaSeler i produkty pochodne
- Waga
- 125 g
- Firma spożywcza
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel)
- Nazwa handlowa
- Kulki ryżowe "Curry"
- Producent
- Numer producenta
- 35130
- EAN
- 4005500319276
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą.
- Lista składników
- Ryż długoziarnisty, tłuszcz palmowy, mąka ryżowa, sól jodowana (sól, jodan potasu), 1,3% curry, ekstrakt drożdżowy, cukier, przyprawy, ekstrakt przypraw, środek zakwaszający - kwas cytrynowy, przyprawy. Może zawierać ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN, JAJKA, SOJĘ i MLEKO.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 593 kj Energia kcal 140 kcal Tłuszcz 4,4 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2,1 gM Węglowodany 41 gM Węglowodany, w tym cukier 1,1 gM Białko 4,5 gM Sól 2,1 gM
- Alergeny
- GlutenJaja i produkty pochodneSoja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaSeler i produkty pochodne
- Waga
- 125 g
- Firma spożywcza
- Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel)
- Nazwa handlowa
- Kulki ryżowe "Curry"
- Producent
- Numer producenta
- 35130
- EAN
- 4005500319276
Pasuje również do tego

Maggi Kulki ryżowe Risi-Bisi 4szt
121,12 zł/1kg
15,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Maggi 5 minut makaron terrine w sosie śmietanowo-pikantnym 67g
138,00 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g
152,16 zł/1kg
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka przypraw Vegeta, torebka 200g
98,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do gołąbków z mięsem mielonym i wędzonym boczkiem 31g
174,84 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Vitalis musli jogurtowe 0,6 kg
41,93 zł/1kg
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Frischli H bita śmietana idealna objętość ubijania z aromatem 1000g
27,62 zł/1kg
27,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Frießinger Mühle 275956 Frießinger Mühle Trockenhefe 500,0 g, 1 St.
168,62 zł/1kg
84,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Maggi Guten Appetit zupa krem z pieczarek z naturalnymi składnikami 57g
91,58 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Funny Fresh Pom Bear Original solone chipsy ziemniaczane 75g
152,40 zł/1kg
11,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rogaliki Bauli z kremem waniliowym 6 sztuk karton 300g
50,77 zł/1kg
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Uchwyt do telefonu komórkowego imoshion do samochodu – regulowany – uniwersalny – karbonowy – kratka wentylacyjna – czarny
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

Salami Meksykańskie Bell kiełbasa wieprzowa 250g
89,22 zł/1kg
24,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
201,53 zł/1l
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Wirtshaus makaron z szynką pikantny ze smażoną cebulą i boczkiem 168g
59,05 zł/1kg
9,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

funny fresh Kruspers miodowo-musztardowe chrupiące pikantne 120g
73,92 zł/1kg
8,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alka Elephant Baked Squeezed Pretzels Honey Mustard Onion 70g
81,71 zł/1kg
5,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix do Ziemniaków z Rozmarynem, Tymiankiem i Oregano 28g
194,29 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Duplo White 40s (40x18,2g)
327,10 zł/1kg
238,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Delverde Farfalle makaron motylkowy z semoliny z pszenicy durum 500g
16,62 zł/1kg
8,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Tilda Pure Original Basmati Rice 10 Kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
174,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,29 zł/1kg

Watani Premium Ryż Basmati 10kg – Extra Długoziarnisty 1121 – Aromatyczny & Sypki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
128,77 zł
Sprzedawca: Watani
12,88 zł/1kg

Kasza jaglana 25kg
224,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
8,99 zł/1kg

Kasza gryczana palona 25kg
224,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
8,99 zł/1kg

Ryż biały 25kg
249,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
10,00 zł/1kg

Watani Premium Ryż Basmati 5kg – Extra Długoziarnisty 1121 – Aromatyczny & Sypki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
94,31 zł
Sprzedawca: Watani
18,86 zł/1kg

Tilda Pure Original Basmati Rice 5 Kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
113,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,31 zł/1kg

Kasza jęczmienna średnia 25kg
148,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
5,96 zł/1kg

Kobasuki | Krótkoziarnisty ryż do sushi - 5 kg - biały - 100% mąki ryżowej - bez alergenów
56,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,20 zł/1kg

Ryż basmati Tilda Pure Original 2 kg – długoziarnisty sypki aromatyczny



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,75 zł/1kg

Lukull pudding ryżowy waniliowy gotowy do podania opakowanie zbiorcze dla cateringu 1950g
116,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,54 zł/1kg

RYŻ DZIKI250 g -PLANET
42,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
170,76 zł/1kg

Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
21,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,38 zł/1kg

RYŻ BASMATI BIAŁY BEZGLUTENOWY1 kg -PLANET
23,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,89 zł/1kg

Curtiriso Carnaroli włoski ryż do risotto 1kg
24,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,86 zł/1kg

TOFU WĘDZONE 200 g - NATURAVENA
15,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
58,21 zł/1kg

Ryż Arborio 1kg - Gallo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,98 zł/1kg

Ryż krótkoziarnisty do sushi 1kg - Kobasuki
13,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,16 zł/1kg

Ryż czarny pełnoziarnisty Gallo 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
16,78 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,41 zł/1kg
![Zdjęcie produktu dla [500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf53a4a9f24da52c316ab2db444fd43d.webp)
[500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
7,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,84 zł/1kg