5,0



Na podstawie 1 opinii
Arla Organic H Whole Milk 1,5 z delikatnego ekologicznego mleka wierzbowego o przedłużonej trwałości 1000ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
6,71 zł
6,71 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mleko i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bären Marke Kaffeetraum – mleko skondensowane do kawy, 160 ml, opakowanie 24 sztuki46,38 zł/1l
178,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Śmietana 30% Creme Fraiche 1l - Grand Fermage39,99 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mleko skondensowane il latte Condensato 170g - Nestle146,41 zł/1l
24,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Bärenmarke mleko o przedłużonej trwałości 1,5% tłuszczu niskotłuszczowe ultra wysoka temperatura 1000ml12,94 zł/1l
12,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml
13,59 zł/1l
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MLEKO ALPEJSKIE UHT O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI LAKTOZY (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
6,86 zł/1l
9,36 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,86 zł
Sprzedawca: taleoo

Andechs organiczne mleko kozie 3% - h-mleko 1 litr
20,25 zł/1l
20,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
11,50 zł/1l
138,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Naarmann mleko pełne bez laktozy H zakrętka 1000ml
7,78 zł/1l
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kozie mleko poddane wysokiej obróbce termicznej ( temperatura obróbki 122°C/ czas 120 sekund) 0,5l Danmis
18,98 zł/1l
9,49 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml
43,76 zł/1kg
7,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mleko białkowe Schwarzwaldmilch, 1 litr
40,49 zł/1l
40,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mleko Uchate Polmlek 3.2 1 litr
4,99 zł/1l
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

alpro soya Sojadrink Original 8003687 1l
12,00 zł/1l
12,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mleko skondensowane Bärenmarke Die Ergiebige 10
34,81 zł/1l
11,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Łaciate Mleko Uht 2,0 % 1 L
5,23 zł/1kg
5,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mleko odtłuszczone w proszku Nestle All Dairy (10 x 500 g)
1 205,90 zł/1l
655,29 zł
-52,34 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
602,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Frischli Cappuccino z mlekiem 2,5% dobry specjał kawowy 1000ml
10,91 zł/1l
10,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Weihenstephan 11341 Weihenstephan Milch 1,5 % 12x 1,0 l
221,11 zł/1l
221,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Arla Organic H 1,5% mleko pełne z delikatnego ekologicznego mleka wierzbowego o przedłużonej trwałości 1000ml
Organiczne mleko z pastwisk do spiżarni.
Starannie konserwowane - dzięki czemu zachowuje wszystkie wartości mleka.
Karma składająca się z wyłącznie ekologicznej i wolnej od GMO paszy.
I można tego spróbować.
Arla Foods Germany GmbHWahlerstr. 240472 DüsseldorfArla Organic Pasture Milk o przedłużonej trwałości 1,5% tłuszczu (1 litr)
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- MILCH
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 g Wartość kaloryczna 47 kcal / 197 kJ Tłuszcz 1,5 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1 g Węglowodany 4,9 g w tym cukier 4,9 g Białko 3,4 g Sól 0,13 g
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Firma spożywcza
- Arla Foods Deutschland GmbHWahlerstr. 2 40472 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Ekologiczne niskotłuszczowe mleko UHT z pastwisk o zawartości 1,5% tłuszczu, homogenizowane w ultrawysokiej temperaturze
- Producent
- Arla Foods Deutschland GmbH
- Numer producenta
- 432479
- EAN
- 4016241070234
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- MILCH
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100 g Wartość kaloryczna 47 kcal / 197 kJ Tłuszcz 1,5 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1 g Węglowodany 4,9 g w tym cukier 4,9 g Białko 3,4 g Sól 0,13 g
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Firma spożywcza
- Arla Foods Deutschland GmbHWahlerstr. 2 40472 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Ekologiczne niskotłuszczowe mleko UHT z pastwisk o zawartości 1,5% tłuszczu, homogenizowane w ultrawysokiej temperaturze
- Producent
- Arla Foods Deutschland GmbH
- Numer producenta
- 432479
- EAN
- 4016241070234
Pasuje również do tego

MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 1,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
5,41 zł/1l
7,12 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,41 zł
Sprzedawca: taleoo

MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
15,61 zł/1l
15,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Arla Organic H Mleko pełne 3,8 z delikatnego ekologicznego mleka wierzbowego o przedłużonej trwałości 1000ml
7,40 zł/1l
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
18,72 zł/1kg
9,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Vollkornknäcke - Roggen 200g | LINEA NATURA
44,65 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Oatly Oat Drink Barista Edition roślinna alternatywa 1000mlJednorazowe
16,45 zł/1l
16,45 zł
Sprzedawca: Katomix

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml
13,59 zł/1l
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Divella 42 - Mezze Penne Rigate, Penne, Krótki makaron, 500 g, 11 min, 355 kcal, 1508 kJ
4,33 zł/1kg
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml
43,76 zł/1kg
7,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Nasz Czysty Chleb Owsiany z wybranymi nasionami oleistymi 300g
56,03 zł/1kg
16,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Masło Klarowane Ghee Khanum 500G Naturalne 99,8% Do Smażenia Tłuszcz
78,00 zł/1l
39,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

MLEKO ALPEJSKIE UHT O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI LAKTOZY (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
6,86 zł/1l
9,36 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,86 zł
Sprzedawca: taleoo

Andechs organiczne mleko kozie 3% - h-mleko 1 litr
20,25 zł/1l
20,25 zł
Sprzedawca: taleoo

GymBeam pynne biako jaja - praktyczna forma 100% biaka jaja, szybkie i kompletne rdo biaka, idealne do koktajli proteinowych, pieczenia i gotowania
48,70 zł/1kg
48,70 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
9,37 zł/1l
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Danone Serek kozi naturalny 125 g
0,04 zł/1kg
5,39 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,21 zł/1kg
142,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka roslin domowych ii zestaw 3, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (palma górska) 1x Dracena marginata (smocze drzewo), doniczka 10-12 cm
68,92 zł
Sprzedawca: Exotenherz

TABWEE T20 Tablet z Androidem 16, 10,1 cala, 24+256 GB z akcesoriami, Tablet PC, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8 MP + 5 MP, GPS
469,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: BVODEShop

Mysz bezprzewodowa PC Maus Bluetooth Funkmaus Kabellos USB Tablet Komputer Notebook Laptop
100,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AO-Projekt-GmbH

Mestemacher fitness chleb razowy żytnio-owsiany z kiełkami pszenicy 500g
26,20 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Pieczywo chrupkie Light&Cross Vital
60,24 zł/1kg
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut młody groszek bardzo drobny i marchewka wstępnie ugotowana w słoiku 720ml
13,68 zł/1l
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

[TRS Extra Scharfe Rote Chilis / GROB GEMAHLENE CHILISCHOTEN / Rozdrobnione papryczki chilli ekstra ostre
179,80 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: Katomix
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Śmietana 30% Creme Fraiche 1l - Grand Fermage



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,99 zł/1l

Bären Marke Kaffeetraum – mleko skondensowane do kawy, 160 ml, opakowanie 24 sztuki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,38 zł/1l

Śmietanka do kawy Naarmann 10% tłuszczu, poddana obróbce termicznej, kremowa 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
11,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11,18 zł/1l

Mleko skondensowane il latte Condensato 170g - Nestle
24,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
146,41 zł/1l

Polmlek Mleko Łagodne bez laktozy 2% 1 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,18 zł/1kg

Mleko Uchate Polmlek 3.2 1 litr



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,99 zł/1l

Mleko o przedłużonej trwałości Bärenmarke 3,8% tłuszczu, bardzo wysoka temperatura 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,59 zł/1l

Krem kokosowy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
27,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,61 zł/1l

Topstar® SI69 G21 Taboret fitness SITNESS 20 czerwony
7,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
7,03 zł/1l

Polmlek Uchate Mleko UHT zawartość tłuszczu 2,0% 1 l
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,71 zł/1kg

Mleko Bez Laktozy (3,5 % Tłuszczu)1 L - Sobbeke
21,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
21,47 zł/1l

Bärenmarke mleko o przedłużonej trwałości 1,5% tłuszczu niskotłuszczowe ultra wysoka temperatura 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
12,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,94 zł/1l

Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,76 zł/1kg

MILRAM śmietana do ubijania o przedłużonej trwałości, składany karton o bardzo wysokiej temperaturze 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
32,77 zł/1kg

Frischli Cappuccino z mlekiem 2,5% dobry specjał kawowy 1000ml
10,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
10,91 zł/1l

alpro soya Sojadrink Original 8003687 1l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
12,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,00 zł/1l

Meggle Creme Patisserie niesłodzona alternatywa bitej śmietany 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
19,11 zł/1l

Milram Moin mrożona kawa z mlekiem w opakowaniu 500 ml
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
7,78 zł/1kg

Mleko skondensowane do kawy marki Bären Kaffeetraum, 160 ml, opakowanie 12 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
89,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,36 zł/1l

Napój Kokosowy Barista Coconut 1l - METRO Chef
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,89 zł/1l