5,0



Na podstawie 1 opinii
Lipton Green Tea Fresh Nature, opakowanie 20 sztuk
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
32,11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,09 zł-24%
860,36 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea - Fruitytea 6 różnych herbat owocowych w pudełku upominkowym1 416,58 zł/1kg
169,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea – smak jabłkowy 40 g, 20 saszetek2 424,75 zł/1kg
96,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea – Lemon & Lime Twist 40 g, 20 torebek2 424,75 zł/1kg
96,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea - Mixed Citrus 40g, 20 torebek2 449,75 zł/1kg
97,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Lipton Green Tea Intense Mint, opakowanie 20 sztuk
752,81 zł/1kg
24,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zielona herbata Lipton Mandarin & Orange, opakowanie 20 sztuk
669,17 zł/1kg
24,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zielona herbata Lipton Raspberry & Pomegranate, opakowanie 20 sztuk
860,36 zł/1kg
24,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lipton - Herbata Lipton Yellow Label bez opakowania 100x1,5gr | pudełko 100 sztuk
407,30 zł/1kg
81,46 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Lipton - Herbata Lipton Exclusive zielona herbata miętowa 25x2gr | Kup 25 sztuk
2 321,00 zł/1kg
116,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Lipton - Herbata Lipton Exclusive Green Tea Mandarin Orange | Opakowanie 25 sztuk | 6 sztuk
885,60 zł/1kg
265,68 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Lipton - Herbata Lipton Pudełko asortymentowe 12x15 sztuk | Opakowanie 180 sztuk
68,81 zł/1kg
137,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lipton - Herbata Lipton Exclusive Green Tea Sencha 25x2gr | Opakowanie 25 sztuk | 6 sztuk
1 014,05 zł/1kg
265,68 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Lipton English Breakfast Herbata Czarna 50 G (25 TOREBEK).
169,88 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lipton Infusion Nettle & Mango 20tb
298,00 zł/1kg
11,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lipton Piramidki Earl Grey 20TB
283,20 zł/1kg
14,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lipton - Herbata Lipton Balance Green Tea Orient 25x1,5gr | Opakowanie 25 sztuk | 6 sztuk
77,19 zł/1kg
154,37 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

ETS Perfect Peppermint 20 saszetek
2 105,33 zł/1kg
63,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lipton - Herbata Lipton Exclusive Earl G 25x2gr | Opakowanie 25 sztuk | 6 sztuk
885,60 zł/1kg
265,68 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Lipton - Herbata Lipton Energize Earl G 25x1,5gr | Opakowanie 25 sztuk | 6 sztuk
77,19 zł/1kg
154,37 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Lipton Yellow Label Herbata Czarna 100 G (50 Torebek)
105,20 zł/1kg
10,52 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Niesamowicie lekki smak - taki jest smak zielonej herbaty Fresh Nature od Lipton. To zasługa niezliczonej ilości delikatnych, aromatycznych liści herbaty, starannie suszonych i pakowanych. Torebki w kształcie piramidek pozwalają delikatnym liściom herbaty w pełni rozwinąć swój charakter, zapewniając intensywne doznania smakowe. Torebki herbaty są przechowywane w szczelnym i zamykanym opakowaniu typu click-box.
Herbatę należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie:
Umieść jedną torebkę herbaty w filiżance lub szklance (200 ml) i zaparz nie wrzącą już wodą (90°C). Następnie pozostawić do zaparzenia na co najmniej 2 minuty.
- Lista składników
- zielona herbata, naturalny aromat
- Waga
- 28 g
- Firma spożywcza
- Unilever Polska Sp.zo.o | Al.Jerozolimskie 134 | 02-305 Warszawa
- Nazwa handlowa
- Koszulka
- Producent
- Liczba sztuk
- 20
- Numer producenta
- F76484
- EAN
- 8712100784620
- Lista składników
- zielona herbata, naturalny aromat
- Waga
- 28 g
- Firma spożywcza
- Unilever Polska Sp.zo.o | Al.Jerozolimskie 134 | 02-305 Warszawa
- Nazwa handlowa
- Koszulka
- Producent
- Liczba sztuk
- 20
- Numer producenta
- F76484
- EAN
- 8712100784620
Pasuje również do tego

Zielona herbata Lipton Raspberry & Pomegranate, opakowanie 20 sztuk
860,36 zł/1kg
24,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zielona herbata Lipton Mandarin & Orange, opakowanie 20 sztuk
669,17 zł/1kg
24,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lipton Green Tea Intense Mint, opakowanie 20 sztuk
752,81 zł/1kg
24,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lipton - Herbata Lipton Yellow Label bez opakowania 100x1,5gr | pudełko 100 sztuk
407,30 zł/1kg
81,46 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Lipton Infusion Nettle & Mango 20tb
298,00 zł/1kg
11,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lipton Piramidki Earl Grey 20TB
283,20 zł/1kg
14,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

ETS Perfect Peppermint 20 saszetek
2 105,33 zł/1kg
63,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
61,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
1 623,00 zł/1kg
48,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

ETS - Zielona herbata miętowa, BIO, 20 torebek
1 579,00 zł/1kg
63,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lipton - Herbata Lipton Exclusive zielona herbata miętowa 25x2gr | Kup 25 sztuk
2 321,00 zł/1kg
116,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Lipton - Herbata Lipton Pudełko asortymentowe 12x15 sztuk | Opakowanie 180 sztuk
68,81 zł/1kg
137,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lipton - Herbata Lipton Exclusive Green Tea Mandarin Orange | Opakowanie 25 sztuk | 6 sztuk
885,60 zł/1kg
265,68 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Creano 072-e, Biała herbata, Jaśmin, Owoc dzikiej róży
414,61 zł/1kg
74,63 zł
Sprzedawca: BioCare

Herbata Pickwick Truskawka, aromatyzowana czarna herbata, Fruit Garden, 20 torebek
279,83 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Meßmer Himmelszauber herbata owocowa o smaku moreli i migdałów 55g
19,33 zł
-76%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Basilur SPECIALITY CLASSICS GIFT herbata czarna zielona PREZENT - 50x2g, 10x1,5g
646,00 zł/1kg
96,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

HERBA 7669 Pfefferminze - 25 Btl. à 1,5g
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
398,44 zł/1kg
17,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teapot 6243 Herbata English-Breakfast - 20 torebek
1 507,43 zł/1kg
52,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Lipton English Breakfast Herbata Czarna 50 G (25 TOREBEK).
169,88 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Finest Selection - 9x2 torebki 35g
437,14 zł/1kg
15,30 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Herbata Czarna Earl Grey 25 Torebek
103,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
415,96 zł/1kg

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
257,00 zł/1kg

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg