5,0



Na podstawie 6 opinii
Dr Quendt wafle orzechowe z nadzieniem 6 sztuk 150g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
12,85 zł
85,67 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe wyroby cukiernicze i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Haeberlein finest Nuremberg Obladen piernik w puszce 200g376,10 zł/1kg
75,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
zoe Masło orzechowe z kakao, 250 g87,28 zł/1kg
21,82 zł
Sprzedawca: PolleoSport

Więcej informacji o reklamie
Weiss Weissella pyszne ciastka waflowe 2 różne 200g110,65 zł/1kg
22,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.54,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

ÖZ – Świeże nitki ciasta kadayif – „anielskie włosy” – künefe (400 g)
230,65 zł/1kg
46,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Choco Brownie 150g
460,80 zł/1kg
69,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Wicklein Meistersinger Wafle norymberskie piernikowe glazurowane 200g
113,70 zł/1kg
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Precle maślane 150g opakowanie 6 sztuk
108,33 zł/1kg
97,50 zł
Sprzedawca: taleoo

SCHULTE 7680 SCHULTE Dominosteine Vollmilch Pralinen 175,0 g
86,57 zł/1kg
15,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wickelin Meisterstücke Allerlei ciemna czekolada bez cukru 300g
87,90 zł/1kg
26,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel glazurowane kruche ciasto 250g
57,60 zł/1kg
14,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wicklein Mini Elisen piernik z chrupiącymi migdałami 150g
210,07 zł/1kg
31,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Poduszki Oishi z nadzieniem czekoladowym 150 g
126,53 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Wawel Cukierki Michałki Zamkowe Orzechowe 245 g
72,45 zł/1kg
23,00 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,75 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lambertz Aachener Nuss Honig Saftprinten ciemna czekolada 100g
346,60 zł/1kg
34,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciasto Kataifi (Kadayif) 200g
35,77 zł/1kg
8,69 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Jules Destrooper delikatne belgijskie wafle maślane 100g
137,20 zł/1kg
13,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Loacker Classic Napolitaner chrupiące wafelki z kremem z orzechów laskowych 45g
120,75 zł/1kg
4,83 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dr Quendt wafle orzechowe z nadzieniem 6 sztuk 150g
Delikatne wafelki dla czystej chrupiącej przyjemności
Dr Quendt Hazelnut Wafers zachwycają delikatnymi płatami waflowymi, które są uszlachetnione pysznym nadzieniem z orzechów laskowych i cukru. Ich chrupkość i delikatny orzechowy smak sprawiają, że są idealnym dodatkiem do kawy i herbaty.
Doskonałe na każdą okazję
- Idealne jako słodka przekąska lub pyszny dodatek do gorących napojów
- Chrupiące, orzechowe i aromatyczne - dla czystej przyjemności
- Praktyczne opakowanie 150 g z 6 sztukami - idealne do dzielenia się i delektowania
Dr Quendt - jakość i tradycja
- Wyprodukowane zgodnie z wypróbowaną i przetestowaną recepturą dla najlepszego smaku
- Bez sztucznych barwników i konserwantów dla naturalnej przyjemności
- Idealne dla każdego, kto uwielbia delikatne wafle z nadzieniem z orzechów laskowych
Dr Quendt Hazelnut Wafers - klasyczna przekąska dla koneserów!
Dr Quendt GmbH & Co KGOffenburger Straße 1
01189 Dresden
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, MĄKA PSZENNA, prażone ORZECHY JAŁOWE 8%, MASŁO, tłuszcze roślinne (tłuszcz palmowy, masło shea), skrobia, MLEKO W PROSZKU, MLEKO W PROSZKU, SKROBIA PSZENNA, sól, skrobia, naturalne aromaty, cynamon. Może zawierać inne ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN i inne ORZECHY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1939kJ/461kcal, tłuszcz: 16,4g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 7g, węglowodany: 71,2g, w tym cukier: 43,6g, białko: 6,2g, błonnik: 2,1g, sól: 0,35g
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- Dr. Quendt GmbH & Co. KGOffenburger Strasse 1 1189 Dresden (D)
- Nazwa handlowa
- Delikatne arkusze waflowe wypełnione mieszanką (60%) cukru i orzechów laskowych
- Producent
- Dr. Quendt
- Zakres dostawy
- 150g
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 79912
- EAN
- 4013392031077
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, MĄKA PSZENNA, prażone ORZECHY JAŁOWE 8%, MASŁO, tłuszcze roślinne (tłuszcz palmowy, masło shea), skrobia, MLEKO W PROSZKU, MLEKO W PROSZKU, SKROBIA PSZENNA, sól, skrobia, naturalne aromaty, cynamon. Może zawierać inne ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN i inne ORZECHY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1939kJ/461kcal, tłuszcz: 16,4g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 7g, węglowodany: 71,2g, w tym cukier: 43,6g, białko: 6,2g, błonnik: 2,1g, sól: 0,35g
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- Dr. Quendt GmbH & Co. KGOffenburger Strasse 1 1189 Dresden (D)
- Nazwa handlowa
- Delikatne arkusze waflowe wypełnione mieszanką (60%) cukru i orzechów laskowych
- Producent
- Dr. Quendt
- Zakres dostawy
- 150g
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 79912
- EAN
- 4013392031077
Pasuje również do tego

Dr Quendt wafle z kremem czekoladowym 150g
86,87 zł/1kg
13,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

OPAVIA Kolonada Ciasteczka uzdrowiskowe Orzech laskowy 3x 175 g
47,22 zł/1kg
26,14 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,79 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ritter Sport Pistazie, Czekolada mleczna, 100 g, Pistacja, 1 szt., Mleko, Soja, 2252 kJ
141,90 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Schulte ciasteczka z uszami wieprzowymi cienkie chrupiące ciasto francuskie 250g
48,96 zł/1kg
12,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Biała czekolada dubajska z malinami 140 g
333,27 zł/1kg
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
430,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,89 zł/1kg
122,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciasteczka MiniVoglie Matilde Vicenzi 500 g
67,08 zł/1kg
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lambertz piernikowe serca nadziewane ciemną czekoladą 150g
94,09 zł/1kg
16,98 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX popcorn sól morska klasyczny solony chrupiący lekki w smaku 100g
67,50 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Super Dickmanns 9er mus czekoladowy na bazie wafli 250g
56,84 zł/1kg
14,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Logitech B100, Oburęczny, Optyczny, USB Typu-A, 800 DPI, Czarny
35,00 zł
Sprzedawca: Warehouse

Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g
82,76 zł/1kg
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Takie pyszne
Mogę tylko narzekać, że nie wystarczają na długo, ale to raczej nasza wina, że nie potrafimy się powstrzymać
Oceniono dnia 12 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Znowu wszystko jest w porządku
Znowu wszystko jest w porządku
Oceniono dnia 7 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pektyna cytrusowa 500g Brat.pl
65,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
127,11 zł/1kg

Płatki drożdżowe 250g Brat.pl
18,09 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
60,19 zł/1kg

Żelatyna spożywcza wieprzowa 280 Bloom 1kg Brat.pl



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
40,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
39,60 zł/1kg

Granulat sojowy 1kg
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
26,53 zł/1kg

Loacker Wafle Czekoladowe Double Choc 175 g
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,78 zł/1kg

Loacker Gran Pasticceria White Coconut drobne ciasteczka waflowe 100g
23,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
232,20 zł/1kg

Żelatyna spożywcza wieprzowa 180 Bloom 1kg Brat.pl



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
32,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,66 zł/1kg

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,23 zł/1kg

Agar 200g Brat.pl
35,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
168,05 zł/1kg

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel glazurowane kruche ciasto 250g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
14,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,60 zł/1kg

Drożdże suszone (instant) 500g Brat.pl
32,29 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
59,04 zł/1kg
![Zdjęcie produktu dla [150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Krakersy ryżowe z wodorostami / Przekąska](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/afd9f62945b8efa5dd0a30e2af99473a.webp)
[150g ] BIN BIN Reiscracker mit Seetang / Krakersy ryżowe z wodorostami / Przekąska



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
63,96 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
426,40 zł/1kg
![Zdjęcie produktu dla [150g ] BIN BIN Reiscracker oryginalny / Krakersy ryżowe oryginalny smak / Przekąska](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f034aeca05ec75b7d9275bcd3026f340.webp)
[150g ] BIN BIN Reiscracker oryginalny / Krakersy ryżowe oryginalny smak / Przekąska



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
64,83 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
432,20 zł/1kg

Wicklein Meistersinger Wafle norymberskie piernikowe glazurowane 200g



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
113,70 zł/1kg

Klasyczne włoskie paluszki chlebowe 270g - GrissinBon



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
55,14 zł/1kg

Boy Bawang Cornick Smażona kukurydza z czosnkiem 90 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
52,25 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
580,56 zł/1kg

WAFLE KUKURYDZIANE Z QUINOA I SOLĄ MORSKĄ100 g - NATURAVENA
6,24 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
62,40 zł/1kg

Wicklein Hey Mini Elisen Gingerbread Salted Caramel Milk 150g
27,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
180,33 zł/1kg

Wicklein Mini Elisen piernik z chrupiącymi migdałami 150g
31,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
210,07 zł/1kg

Lambertz Gebäck Unsere Besten 39282 sort 500g
81,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,20 zł/1kg