Fasolki Harry Potter Bertie Botts

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
92,83 zł

21,63 zł-76%

400,56 zł / 1kg

+ 33,02 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Cukierki do żucia i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla The Jelly Bean Factory 36 Gourmet Flavours Jar Geleebohnen 1400g
The Jelly Bean Factory 36 Gourmet Flavours Jar Geleebohnen 1400g
111,04 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
155,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Jelly Bean Jelly Beans Factory 36 Gourmet Flavours słoik konserwujący 700g
Jelly Bean Jelly Beans Factory 36 Gourmet Flavours słoik konserwujący 700g
106,34 zł/1kg
74,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Open Food 9002859038884, 3 kg, D, 394 kcal, 0,03 g
Open Food 9002859038884, 3 kg, D, 394 kcal, 0,03 g
75,66 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
226,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly opakowanie upominkowe 20 smaków, 250g
Jelly Belly opakowanie upominkowe 20 smaków, 250g
579,96 zł/1kg
158,99 zł
-14,00 zł
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Aromaty Bertiego Botta z Grajeas (zestaw) – Harry Potter
Aromaty Bertiego Botta z Grajeas (zestaw) – Harry Potter
500,57 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,52 zł
Sprzedawca: Magule-cz
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly Harry Potter Bertie Botts Every Flavour Beans, Żelki, 125 g, Wielobarwny, 1564 kJ, 364 kcal, 92 g
Jelly Belly Harry Potter Bertie Botts Every Flavour Beans, Żelki, 125 g, Wielobarwny, 1564 kJ, 364 kcal, 92 g
574,96 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
71,87 zł
Sprzedawca: Magule-cz
Zdjęcie produktu dla Kwaśne żelki Warheads (12 x 113 g)
Kwaśne żelki Warheads (12 x 113 g)
929,73 zł/1kg
105,06 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly Tutti Frutti 1kg saszetka, cukierki, pastylki do ssania
Jelly Belly Tutti Frutti 1kg saszetka, cukierki, pastylki do ssania
139,88 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla The Jelly Bean Factory 36 GOURMET FLAVOURS CUP, 200 g, 1 szt., 382 kcal, 1600 kJ, 92 g, 74 g
The Jelly Bean Factory 36 GOURMET FLAVOURS CUP, 200 g, 1 szt., 382 kcal, 1600 kJ, 92 g, 74 g
224,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
44,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
197,04 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
49,26 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla MAOAM 57548 MAOAM Kracher blue Dose
MAOAM 57548 MAOAM Kracher blue Dose
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
85,40 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Hitschies Hitschies Original Mix Chewy Dragee Mixture 150g
Hitschies Hitschies Original Mix Chewy Dragee Mixture 150g
74,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly Strawberry Cheesecake worek 1kg, cukierki, drażetki
Jelly Belly Strawberry Cheesecake worek 1kg, cukierki, drażetki
135,51 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly Bean Boozled Jelly Beans (24 x 54 g)
Jelly Belly Bean Boozled Jelly Beans (24 x 54 g)
193,78 zł/1kg
349,77 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly wata cukrowa worek 1kg, wata cukrowa drażetka
Jelly Belly wata cukrowa worek 1kg, wata cukrowa drażetka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
153,00 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
74,63 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
74,63 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly Karamell Popcorn 1kg Beutel, Bonbon, Dragee, Obraz wygenerowany przez AI
Jelly Belly Karamell Popcorn 1kg Beutel, Bonbon, Dragee
139,88 zł/1kg
139,88 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly Vanilla 1kg Beutel, Bonbon, Gelee-Dragees
Jelly Belly Vanilla 1kg Beutel, Bonbon, Gelee-Dragees
135,51 zł/1kg
135,51 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Żelki Jelly Belly o smaku waty cukrowej 70 g
Żelki Jelly Belly o smaku waty cukrowej 70 g
413,14 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,92 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Harry Potter - Fasolki Bertie Botts, 54 g

Magiczne fasolki Bertie, 1000 razy inne. Kolekcja Jelly Belly przedstawia fasolki Harry Potter. Dokładnie takie, jakie znasz z filmów o Harrym Potterze.
UWAŻAJ RÓWNIEŻ NA NAPRAWDĘ PASKUDNE SMAKI.


W opakowaniu znajdziesz:
banan, czarny pieprz, jagoda, smark, wata cukrowa, wiśnia, cynamon, brud, dżdżownica, woskowina, trawa, zielone jabłko, zgniłe jajko, kiełbasa, cytryna, mydło, tutti frutti, wymiociny, arbuz.

Składniki:
Cukier, syrop kukurydziany, modyfikowana skrobia kukurydziana, Zawiera 2% lub mniej: przecieru jagodowego, przecieru cytrynowego, przecieru bananowego, soku wiśniowego, soku arbuzowego, soku jabłkowego, czarnego pieprzu, kwasu cytrynowego, kwasu jabłkowego, maltodekstryny, naturalnych i sztucznych aromatów, E129, E102, E133, wosku pszczelego, wosku carnauba, glazury cukierniczej, tapioki, soli.

Wartości odżywcze na 100g:
Energia: 1547 kJ / 364 jcal
tłuszcz: 0 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
węglowodany: 91 g, w tym cukry 62 g
białko: 0 g
sól: 0,12 g

Lista składników
SKŁADNIKI: cukier, syrop glukozowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, aromaty, koncentraty owocowe i roślinne (jabłko, marchew, spirulina, czarna porzeczka, dynia, hibiskus, fioletowa marchew), regulatory kwasowości (E296, E330, E334), przecier z jagód, barwniki (E100, E15
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość energetyczna: 364,00 kcal, 1 547,00 kJ; Tłuszcz: 0,00 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,00 g; Węglowodany: 91,00 g; w tym cukry: 66,00 g; Białko: 0,00 g; Sól: 0,10 g;
Waga
54 g
Wymiary
10 cm
Firma spożywcza
Starkfried GmbH / Jelly Belly Candy Company Europe Oststrasse 41-43 22844 Norderstedt Deutschland
Nazwa handlowa
Żelki
Producent
Liczba sztuk
1
Numer producenta
42500-DE
EAN
71570000615
0071570000615

Lista składników
SKŁADNIKI: cukier, syrop glukozowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, aromaty, koncentraty owocowe i roślinne (jabłko, marchew, spirulina, czarna porzeczka, dynia, hibiskus, fioletowa marchew), regulatory kwasowości (E296, E330, E334), przecier z jagód, barwniki (E100, E15
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość energetyczna: 364,00 kcal, 1 547,00 kJ; Tłuszcz: 0,00 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,00 g; Węglowodany: 91,00 g; w tym cukry: 66,00 g; Białko: 0,00 g; Sól: 0,10 g;
Waga
54 g
Wymiary
10 cm
Firma spożywcza
Starkfried GmbH / Jelly Belly Candy Company Europe Oststrasse 41-43 22844 Norderstedt Deutschland
Nazwa handlowa
Żelki
Producent
Liczba sztuk
1
Numer producenta
42500-DE
EAN
71570000615
0071570000615
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly opakowanie upominkowe 20 smaków, 250g
Jelly Belly opakowanie upominkowe 20 smaków, 250g
579,96 zł/1kg
158,99 zł
-14,00 zł
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly Harry Potter Choclate Frogs, Chocolate snacks, Czekolada, 15 g, Torebka foliowa
Jelly Belly Harry Potter Choclate Frogs, Chocolate snacks, Czekolada, 15 g, Torebka foliowa
1 788,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
26,82 zł
Sprzedawca: Magule-cz
Zdjęcie produktu dla Okulary Z Płynną Regulacją Ostrości Samoregulujące
Okulary Z Płynną Regulacją Ostrości Samoregulujące
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
15,74 zł
7% zniżki
Sprzedawca: Przydasie
Zdjęcie produktu dla Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 129
969,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 715
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla Hulajnoga Xiaomi 8,5-calowe opony z pełnej gumy Honeycomb
Hulajnoga Xiaomi 8,5-calowe opony z pełnej gumy Honeycomb
234,02 zł
Sprzedawca: 3Pscooters
Zdjęcie produktu dla HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 416
112,78 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ
Zdjęcie produktu dla Luckyfine Poly Gel Nail Set, zestaw do zdobienia paznokci, 4X 30ml Poly Gel do przedłużania paznokci, 3 kolory brokatu, 100 sztuk kształtu końcówki paznokcia, baza i top coat (15ml), roztwór poślizgowy 30ml, prezent dla kobiet
Luckyfine Poly Gel Nail Set, zestaw do zdobienia paznokci, 4X 30ml Poly Gel do przedłużania paznokci, 3 kolory brokatu, 100 sztuk kształtu końcówki paznokcia, baza i top coat (15ml), roztwór poślizgowy 30ml, prezent dla kobiet
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
84,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin
Zdjęcie produktu dla Takis Volcano 100g
Takis Volcano 100g
280,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Nabój atramentowy do pióra wiecznego Lamy niebieski 25szt
Nabój atramentowy do pióra wiecznego Lamy niebieski 25szt
51,93 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
70,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Szafa 2-drzwiowa z 2 szufladami i drążkiem na ubrania, wys. 180 cm - KOPENHAGA
Szafa 2-drzwiowa z 2 szufladami i drążkiem na ubrania, wys. 180 cm - KOPENHAGA
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
2 051,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CALICOSY
Zdjęcie produktu dla Narożnik Masseno NAKO z funkcją spania w kształcie litery U, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa, sofa rozkładana, zestaw wypo
Narożnik Masseno NAKO z funkcją spania w kształcie litery U, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa, sofa rozkładana, zestaw wypo
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 223
2 149,00 zł
Sprzedawca: masseno
Zdjęcie produktu dla Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
608,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
121,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla The Jelly Bean Factory 36 Gourmet Flavours Jar Geleebohnen 1400g
The Jelly Bean Factory 36 Gourmet Flavours Jar Geleebohnen 1400g
111,04 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
155,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla NEO TOOLS Półbuty zawodowe O1, bez metalu, rozmiar 43
NEO TOOLS Półbuty zawodowe O1, bez metalu, rozmiar 43
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
159,99 zł
-5,00 zł
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIXERO
Zdjęcie produktu dla Blumtal prześcieradło 180x200cm - Oddychające i miękkie prześcieradło z mikrofibry w kolorze szarym - 180x200 cm Prześcieradło dla maksymalnego komfortu
Blumtal prześcieradło 180x200cm - Oddychające i miękkie prześcieradło z mikrofibry w kolorze szarym - 180x200 cm Prześcieradło dla maksymalnego komfortu
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 498
65,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent
Zdjęcie produktu dla Bomann KG 7331, 173 l, N-ST, 40 dB, 2,6 kg/24h, E, Stal nierdzewna
Bomann KG 7331, 173 l, N-ST, 40 dB, 2,6 kg/24h, E, Stal nierdzewna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
2 399,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Kosmetyczny kalendarz adwentowy Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 makijażowe niespodzianki
Kosmetyczny kalendarz adwentowy Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 makijażowe niespodzianki
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
283,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Oryginalny wyświetlacz LCD i ekran dotykowy, zamiennik ekranu do Samsung Galaxy A32 5G (SM-A326) (IPS) z ramką (REF), części zamienne do smartfonów
Oryginalny wyświetlacz LCD i ekran dotykowy, zamiennik ekranu do Samsung Galaxy A32 5G (SM-A326) (IPS) z ramką (REF), części zamienne do smartfonów
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 34
106,73 zł
-3,87 zł
102,86 zł
Sprzedawca: tradebit
Zdjęcie produktu dla Canon 5074C026 Canon PIXMA TR4751i 4 in 1 Tintenstrahl-Multifunktionsdrucker weiß
Canon 5074C026 Canon PIXMA TR4751i 4 in 1 Tintenstrahl-Multifunktionsdrucker weiß
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 161
752,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: E-System
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz teleskopowy z 3 głowicami do 280 cm Mop do kurzu Wyłapywacz kurzu Odkurzacz teleskopowy z 3 głowicami Teleskopowa rączka Odkurzacz ręczny do wąskich przestrzeni Szary Retoo
Odkurzacz teleskopowy z 3 głowicami do 280 cm Mop do kurzu Wyłapywacz kurzu Odkurzacz teleskopowy z 3 głowicami Teleskopowa rączka Odkurzacz ręczny do wąskich przestrzeni Szary Retoo
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
19,49 zł
-18%
15,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla MAOAM 57548 MAOAM Kracher blue Dose
MAOAM 57548 MAOAM Kracher blue Dose
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
85,40 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Szklany kalendarz adwentowy dla dzieci. 24-dniowe odliczanie do Bożego Narodzenia. Naturalne minerały i kamienie szlachetne – idealny prezent świąteczny dla chłopców i dziewczynek
Szklany kalendarz adwentowy dla dzieci. 24-dniowe odliczanie do Bożego Narodzenia. Naturalne minerały i kamienie szlachetne – idealny prezent świąteczny dla chłopców i dziewczynek
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
137,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
42,19 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla 20x WESTCOTT E-10132 BP Geometry trójkąt przeciwprostokątna: 140 mm elastyczny
20x WESTCOTT E-10132 BP Geometry trójkąt przeciwprostokątna: 140 mm elastyczny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
79,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Zestaw pościeli dziecięcej 100 x 135 cm - pościel dziecięca Pościel dziecięca z poszewką na poduszkę 60x40 z bawełny z motywem tęczy
Zestaw pościeli dziecięcej 100 x 135 cm - pościel dziecięca Pościel dziecięca z poszewką na poduszkę 60x40 z bawełny z motywem tęczy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
296,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Hitschies kolorowe smyczki owocowe smyczki z czterema owocami 125g
Hitschies kolorowe smyczki owocowe smyczki z czterema owocami 125g
125,84 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
15,73 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Solarny łańcuch świetlny LED 144 LED 8x sopel RGB kurtyna świetlna 2,4 m oświetlenie świąteczne IP44 dekoracja światło słoneczne
Solarny łańcuch świetlny LED 144 LED 8x sopel RGB kurtyna świetlna 2,4 m oświetlenie świąteczne IP44 dekoracja światło słoneczne
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
73,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Zdjęcie produktu dla Rolki Meteor Rox S 30-33 miętowy
Rolki Meteor Rox S 30-33 miętowy
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 60
139,99 zł
Sprzedawca: MeteorSport

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 28 lipca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mentos Mini Mint 120 pastylek do żucia o smaku miętowym w puszce 1260g
Mentos Mini Mint 120 pastylek do żucia o smaku miętowym w puszce 1260g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
73,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Stripes cukierki do żucia częściowo z colą worek 7kg
Haribo Maoam Stripes cukierki do żucia częściowo z colą worek 7kg
344,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Cola Kracher 1,2 kg
Haribo Maoam Cola Kracher 1,2 kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla The Jelly Bean Factory 36 Gourmet Flavours Jar Geleebohnen 1400g
The Jelly Bean Factory 36 Gourmet Flavours Jar Geleebohnen 1400g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
155,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAOAM 10004196 MAOAM Joystixx Kaubonbons 325,0 g
MAOAM 10004196 MAOAM Joystixx Kaubonbons 325,0 g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
14,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maoam Bloxx 10x5 indywidualnie pakowane cukierki do żucia 5 różnych 220g
Maoam Bloxx 10x5 indywidualnie pakowane cukierki do żucia 5 różnych 220g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
7,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
32,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAOAM 10054723 MAOAM Brause Pause Kaubonbons 200,0 g
MAOAM 10054723 MAOAM Brause Pause Kaubonbons 200,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cool Soft cukierki do żucia o smaku owocowym 6 różnych miotów 3000g
Cool Soft cukierki do żucia o smaku owocowym 6 różnych miotów 3000g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
121,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Bloxx Eisdiele, opakowanie 5 sztuk, waga 110g
Haribo Maoam Bloxx Eisdiele, opakowanie 5 sztuk, waga 110g
3,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Kracher TwoFruits – drażetki do żucia, opakowanie 200 g, Obraz wygenerowany przez AI
Haribo Maoam Kracher TwoFruits – drażetki do żucia, opakowanie 200 g
8,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
44,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Kracher Berry Shake Limited Edition Packung 200g
Haribo Maoam Kracher Berry Shake Limited Edition Packung 200g
8,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
44,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
8,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maoam Mao Mixx cukierki rozpuszczalne 70g
Maoam Mao Mixx cukierki rozpuszczalne 70g
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz antygrawitacyjny Nawilżacz z kroplami wody Cicha praca Drobne nawilżanie Odporne na wycieki Nawilżacze mgły zasilane przez USB Zielony
Nawilżacz antygrawitacyjny Nawilżacz z kroplami wody Cicha praca Drobne nawilżanie Odporne na wycieki Nawilżacze mgły zasilane przez USB Zielony
157,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Vanilla miękkie słodycze karmelowe 1000g
Fudge Old English Toffee Vanilla miękkie słodycze karmelowe 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
50,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Vanilla - miękkie słodycze karmelowe 300g
Fudge Old English Toffee Vanilla - miękkie słodycze karmelowe 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Open Food 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, Strawberry, E100, E901, E418, E414, E330, Juice, Starch, E473, Citrus Fruit, Fruit Juice,..., 389 kcal, 71 g
Open Food 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, Strawberry, E100, E901, E418, E414, E330, Juice, Starch, E473, Citrus Fruit, Fruit Juice,..., 389 kcal, 71 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
87,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mentos Mint Dragees chrupiące cukierki do żucia o smaku świeżej mięty 38g
Mentos Mint Dragees chrupiące cukierki do żucia o smaku świeżej mięty 38g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
3,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,68 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mamba® 119442 Mamba® Beach SURFER Kaubonbons 160,0 g
Mamba® 119442 Mamba® Beach SURFER Kaubonbons 160,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
34,13 zł/1kg