5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Długość:
0.31 m- 0.31 m
PCI Silcoferm S 310ml Zementgrau 1 Kartusche
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
436,99 zł
1 409,65 zł / 1m
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Impregnaty do fug i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny4 772,64 zł/1l
2 624,95 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Sikaflex 291i 300ml Kartusche grau414,17 zł/1l
124,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PCI Silcoferm® S uszczelniacz silikonowy 310 ml - 11 jaśminów
1 412,87 zł/1l
437,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Zement-Fix 4 x 300 ml, zaprawa naprawcza w kolorze szarym cementowym – masa uszczelniająca do spoin i pęknięć wewnątrz i na zewnątrz budynków, w kartuszu
241,00 zł/1kg
481,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Topas
1 316,10 zł/1l
407,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Zementgrau
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

PCI Carraferm® uszczelniacz silikonowy 310 ml - 47 antracyt
1 435,45 zł/1l
444,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Uszczelniacz elastyczny 310ml wkład Silcofug E PCI
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Mittelbraun
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

PCI Nanofug Nr. 31 - Zementgrau 4 kg
110,00 zł/1kg
439,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Carraferm carraraweiß Nr.25 310ml Silikon-Dichtstoff, für Naturwerksteine
1 435,45 zł/1l
444,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
29,00 zł/1kg
724,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Dichtungsmittel Mörtelzusatzmittel 5 Liter
110,20 zł/1l
550,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Sopro KeramikSilicon 310ml Betongrau 14
3 174,16 zł/1l
983,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Jasmin
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

PCI Gisogrund 404 Spezial-Haftgrundierung 1 L Standbodenbeutel
514,99 zł/1l
514,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg
24,04 zł/1kg
600,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Pecimor F Bitumen-Grundierung 10 Liter Eimer
62,90 zł/1l
628,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Pecitape Dichtband I 90° Innenecke
3 299,90 zł/1m
329,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
64,10 zł/1l
640,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
PCI Silcoferm® S uszczelniacz silikonowy 310 ml 31 cement szary
uniwersalne zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Elastyczne uszczelnianie spoin podłogowo-ściennych za pomocą PCI Silcoferm S bez nieprzyjemnych zapachów podczas i po aplikacji.
Właściwości produktu:
- Samoprzylepna, może być nakładana na wiele chłonnych i niechłonnych podłoży bez gruntowania.
- Niski zapach, utwardza się praktycznie bez nieprzyjemnych zapachów i dlatego jest szczególnie odpowiedni do pracy w zamkniętych przestrzeniach.
- Bardzo niski poziom emisji,GEV-EMICODE EC 1 PLUS.
- Elastyczny, kompensuje ruchy rozszerzania i ściskania do 25% szerokości złącza (patrz karta danych IVD nr 2 - Klasyfikacja uszczelniaczy).
- Odporny na temperatury od - 40 °C do + 165 °C, odpowiedni do systemów ogrzewania podłogowego i połączeń narażonych na intensywne działanie promieni słonecznych.
- Odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania na zewnątrz
- Odporność na standardowe domowe środki czyszczące i dezynfekujące, fugę można czyścić bez żadnych problemów.
- Powłoka przeciwgrzybicza zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni na uszczelniaczu.
- Przetestowany pod kątem dekontaminacji zgodnie z normą DIN 25 415 (BAM).
- Spełnia wymagania higieniczne i mikrobiologiczne do stosowania w pomieszczeniach czystych (np. na salach operacyjnych, w przemyśle farmaceutycznym i przy produkcji wiórów) oraz w kuchniach komercyjnych.
Obszary zastosowań
- Do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych
- Do podłóg i ścian
Zamykanie narożników, połączeń i szczelin dylatacyjnych
- Pomiędzy różnymi komponentami i materiałami.
- Pomiędzy elementami budowlanymi i płytkami
- w łazience, pod prysznicem i w toalecie,
- na zlewozmywakach, modułach kuchennych i blatach kuchennych,
- na drzwiach, oknach i elementach wbudowanych w pomieszczeniach mieszkalnych. - Pomiędzy ościeżnicami drzwi i okien, skrzynkami rolet a betonem, tynkiem lub ceramiką (patrz karta danych IVD nr 9 - Uszczelniacze natryskowe w połączeniach okien i drzwi zewnętrznych).
- Do obróbek blacharskich i parapetów lub obróbek okapów na dachach płaskich i balkonach.
- Uszczelniacze do szyb w oknach i drzwiach z aluminium, drewna, PVC i Hostalit Z (patrz DIN 18545 część 1-3 i karta danych IVD nr 10 - Uszczelnianie szyb w oknach drewnianych za pomocą uszczelniaczy).
Ze względu na warunki oświetleniowe podczas fotografowania produktu i różne ustawienia ekranu, kolor produktu może nie być autentycznie odwzorowany.
Karta charakterystyki
Okres trwałości: min. 12 miesięcy; przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze nie wyższej niż + 30 °C
Forma dostawy: wkład 310 ml z nakręcaną dyszą.
Baza materiałowa: kauczuk silikonowy, utwardzanie neutralne (system alkoksylowy)
Składniki: 1-składnikowy
Gęstość: ok. 1,0 g/cm³
Zużycie - Wymiarowanie połączeń
- 10 × 10 mm ok. 100 ml/metr bieżący
- 5 × 5 mm ok. 25 ml/metr bieżący
Można obliczyć za pomocą wzoru: Szerokość spoiny (mm) x głębokość spoiny (mm) = ml na metr bieżący spoiny.
W przypadku spoin trójkątnych zużycie zmniejsza się o połowę.
Pokrycie - wymiarowanie spoiny 310 ml PCI Silcoferm S wystarcza na:
- 10 × 10 mm ok. 3,0 metrów bieżących
- 5 × 5 mm ok. 12,0 metrów bieżących
Temperatura obróbki: + 5 °C do + 35 °C (temperatura podłoża)
Odporność na temperaturę: - 40 °C do + 165 °C, krótkotrwale nawet wyższa
Czas tworzenia się naskórka: ok. 10-20 minut
Szybkość utwardzania: ok. 2 mm/dzień
Dopuszczalne całkowite odkształcenie: maks. 25% szerokości spoiny
Twardość Shore A: ok. 20
Wartość naprężenia wydłużającego: ok. 0,3 MPa
Skurcz objętościowy: ok. 4%
Zawsze całkowicie uszczelnione! Nie tylko profesjonaliści budowlani, ale także entuzjaści majsterkowania potrzebują uszczelniaczy do połączeń, krawędzi lub szczelin, aby ukończyć swój projekt.
- Długość
- 0.31 m
- Waga
- 310 g
- Zawartość
- 0.31 l
- Kolor
- Szary
- EAN
- 4083200029190
- Numer producenta
- 2919/0
- Producent
- PCI Augsburg
- Długość
- 0.31 m
- Waga
- 310 g
- Zawartość
- 0.31 l
- Kolor
- Szary
- EAN
- 4083200029190
- Numer producenta
- 2919/0
- Producent
- PCI Augsburg
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

PCI Silcoferm® S uszczelniacz silikonowy 310 ml - 11 jaśminów
1 412,87 zł/1l
437,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Silcoferm® S uszczelniacz silikonowy 310 ml - 16 srebrnoszary
1 409,65 zł/1l
436,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Silcoferm® S uszczelniacz silikonowy 310 ml - przezroczysty
1 483,84 zł/1l
459,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Silcoferm® S uszczelniacz silikonowy 310 ml - 18 Manhattan
1 419,32 zł/1l
439,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Silcoferm® S uszczelniacz silikonowy 310 ml - 44 Topas
1 409,65 zł/1l
436,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Basalt
170,26 zł/1l
52,78 zł
Sprzedawca: SABTRADE

ARTland Szklany zegar ścienny kwarcowy – 12 cyfr / czarne wskazówki, modny kolor: szaro-kolorowy, wymiary: 30 x 30 cm
701,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Topas
1 316,10 zł/1l
407,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SCHÖNER WOHNEN Kolekcja Nowoczesny dywan ze sztucznego futra TENDER Cappuccino 60 x 90 cm
170,57 zł
Sprzedawca: WohnDirect

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Zementgrau
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

PCI Silcoferm S 310ml Caramel 1 Kartusche
1 409,65 zł/1l
436,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Silcoferm® S Uszczelniacz silikonowy 310 ml - 19 Bazalt
1 412,87 zł/1l
437,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

A.S. Creation | Attractive 2 | 390261 | tapeta flizelinowa | teksturowana tapeta do odklejenia i przyklejenia | 10,05 x 0,53 m | biała | salon | przedpokój | biuro | kuchnia | pokoje dzienne
12,98 zł/1m²
69,15 zł
Sprzedawca: DIMEX-ART

Deska sedesowa SANILO® z automatycznym opuszczaniem i szybkim zamknięciem Home, pokrywa sedesowa bezpośrednio od producenta, pokrywa sedesowa, deska sedesowa, pokrywa WC
618,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BIKESTAR Aluminiowy rower górski z pełnym zawieszeniem 26 cali, 21 biegów Shimano z hamulcem tarczowym | Rama 16 cali W pełni MTB dla dorosłych i młodzieży | Turkusowy
3 000,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BASI – podwójny cylinder profilowy – BM 40/50 mm – różne zamknięcia – BM5000-1020
558,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kołdra Spessarttraum Kołdra puchowa Srebrna 200 x 200 cm Ciepła
3 994,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Silcoferm® S silikonowa masa uszczelniająca 310 ml - 47 antracyt
1 412,87 zł/1l
437,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Panel LED Paulmann Abia 2
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PaulmannLicht

Isolbau Zement-Fix 4 x 300 ml, zaprawa naprawcza w kolorze szarym cementowym – masa uszczelniająca do spoin i pęknięć wewnątrz i na zewnątrz budynków, w kartuszu
241,00 zł/1kg
481,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Poster 3 L (100 x 50 cm)
39 990,00 zł/1m
39,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Pojemnik na kosmetyki Sanilo 3L z mechanizmem cichego zamykania Balance
1 026,99 zł
-572,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
454,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zasłona z oczkami Bellinda, biało-zielona, 135 x 225 cm
240,44 zł/1m
540,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pojemnik na kosmetyki Kleine Wolke CLAP Maledivia 5 litrów
485,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Anthrazit
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Kübler Activiq spodnie letnie antracyt/czarny rozmiar 26
704,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Roletka plisowana / roletka z oczkami, zaciemniająca Dimout, montaż bez wiercenia, kolor antracytowy, 45 x 130 cm
515,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Silcoferm® S uszczelniacz silikonowy do wnętrz i na zewnątrz jasnoszary 310 ml
1 412,87 zł/1l
437,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Lustro podświetlane LED Miro firmy Paulmann
1 151,78 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Dealsupply

Kocyk Gözze wykonany w 100% z przetworzonych butelek PET, kolor jagodowy
608,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku! Niska cena i bardzo dobra jakość!
Waga 0,31 kgZawartość 0,31 l
Jestem bardzo zadowolony! Dziękuję!
Oceniono dnia 31 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,31 kgZawartość 0,31 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny
2 624,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
4 772,64 zł/1l

SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie 20 cm/50 m
2 053,39 zł
Sprzedawca: MasterBau

SCHOMBURG Aquafin i380 Krem iniekcyjny do izolacji poziomej 5 l, biały



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 689,28 zł
Sprzedawca: MasterBau
337,86 zł/1l

Zestaw 6 x 550 ml: Schomburg Aquafin i380, krem do natrysku, uszczelnienie, blokada pozioma



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 291,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
391,30 zł/1l

Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
95,45 zł/1kg

12 szt. Remmers – uszczelniacz akrylowy do fug 100, biały, 600 ml
656,23 zł
Sprzedawca: MasterBau
91,14 zł/1l

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau
18,39 zł/1kg

Pianka budowlanapoliuretan CERESIT GREEN Q 12 x 750 ml – pianka rozprężna
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
56,45 zł/1l

Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
50,81 zł/1kg

KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
24,77 zł/1kg

Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K
431,84 zł
Sprzedawca: MasterBau
34,55 zł/1kg

ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja
326,00 zł
Sprzedawca: MasterBau
20,38 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
228,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
415,67 zł/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
203,22 zł
-4,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
198,98 zł
Sprzedawca: MasterBau
198 979,99 zł/1l

Dewepro 314860



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
8,47 zł/1kg

CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K
178,66 zł
-9,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
33,86 zł/1l

Pióro do fug między płytkami, marker do renowacji fug w łazience i kuchni, wodoodporny środek do renowacji fug – CeramicTilePen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,79 zł
Sprzedawca: Netscroll

MAPEI KERAPOXY 144 Zaprawa fugowa na bazie żywicy epoksydowej 2 kg
150,72 zł
Sprzedawca: MasterBau

Sika Silicone 290dc 300ml przezroczysty przezroczysty jeden rozmiar
136,75 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver
455,83 zł/1l

Ceresit Fuga CE 40 Klinkier, 5 kg
143,94 zł
Sprzedawca: MasterBau
28,79 zł/1kg