Waga:

4000 g
  • 4000 g
  • 15000 g
    Pokaż dostępne warianty

Zawartość:

4 l
  • 4 l
  • 15 l
    Pokaż dostępne warianty

Długość:

0.4 m
  • 0.3 m
    Pokaż dostępne warianty
  • 0.4 m

PCI Nanofug Nr. 43 - Pergamon 4 kg

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

429,99 zł

107,50 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

wt. 13 – śr. 14 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Impregnaty do fug i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
24,77 zł/1kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla Fuga CERESIT CE 40 Aquastatic 5 kg 07 szary
Fuga CERESIT CE 40 Aquastatic 5 kg 07 szary
15,66 zł/1kg
78,32 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla Sopro KeramikSilicon 310ml Pergamon 27
Sopro KeramikSilicon 310ml Pergamon 27
96,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
Zdjęcie produktu dla PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Bahamabeige
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Bahamabeige
103,00 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
514,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Bahamabeige
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Bahamabeige
171,61 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE
Zdjęcie produktu dla PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Pergamon
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Pergamon
171,61 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE
Zdjęcie produktu dla PCI Carrafug Fugenmörtel Nr.47 Anthrazit 5kg
PCI Carrafug Fugenmörtel Nr.47 Anthrazit 5kg
105,40 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
526,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
29,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
724,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Mittelbraun
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Mittelbraun
171,61 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE
Zdjęcie produktu dla PCI Lastoflex Flexibilisierender Zusatz 4 kg
PCI Lastoflex Flexibilisierender Zusatz 4 kg
177,75 zł/1kg
710,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Dichtungsmittel Mörtelzusatzmittel 5 Liter
PCI Dichtungsmittel Mörtelzusatzmittel 5 Liter
110,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
550,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Lastogum Abdichtung 4kg Grau
PCI Lastogum Abdichtung 4kg Grau
136,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
543,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Seccoral 1K Dichtschlämme 15 kg Sack
PCI Seccoral 1K Dichtschlämme 15 kg Sack
52,87 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
792,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg
Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg
24,04 zł/1kg
600,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Lastogum Abdichtung 4kg Weiß
PCI Lastogum Abdichtung 4kg Weiß
147,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
587,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Repaflow 25kg Zementärer Vergussmörtel
PCI Repaflow 25kg Zementärer Vergussmörtel
22,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
564,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Silcoferm S 310ml Zementgrau 1 Kartusche
PCI Silcoferm S 310ml Zementgrau 1 Kartusche
1 409,65 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
436,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau
PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau
31,24 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
780,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Pecimor F Bitumen-Grundierung 10 Liter Eimer
PCI Pecimor F Bitumen-Grundierung 10 Liter Eimer
62,90 zł/1l
628,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Fuga CERESIT CE 40 Pergamon 5 kg
Fuga CERESIT CE 40 Pergamon 5 kg
29,91 zł/1l
149,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

PCI Nanofug Zmienna, elastyczna zaprawa do spoinowania specjalnie do okładzin ceramicznych i kamionkowych

Właściwości produktu:

  • Z unikalną kombinacją spoiwa i nanotechnologią, do spoin o wysokich wymaganiach wizualnych.
  • Powierzchnia odporna na wodę i zabrudzenia dzięki minimalnej absorpcji wody.
  • Łatwość czyszczenia = EASY-TO-CLEAN-EFFECT, dzięki zastosowaniu specjalnych dodatków.
  • Wygodny profil obróbki, plastyczna i gładka fuga.
  • Odporna na mróz, może być stosowana uniwersalnie wewnątrz i na zewnątrz, na ścianach i podłogach.
  • Odkształcalna, wyrównuje wahania temperatury.
  • Utwardzanie bez pęknięć, spoina nie pęka ani nie wykrusza się.
  • Niska zawartość chromianów.
  • Świadectwo badania: Klasa materiału budowlanego A2 (niepalny materiał budowlany zgodnie z DIN 4102).
  • EMICODE: EC 1 PLUS R

Kolory:

Nr 02 bahama beige, Nr 11 jasmine, Nr 16 silver grey, Nr 18 manhattan, Nr 19 basalt, Nr 20 white, Nr 21 light grey, Nr 23 light grey, Nr 31 cement grey, Nr 43 pergamon, Nr 47 anthracite, Nr 03 caramel, Nr 05 medium brown, Nr 12 anemone, Nr 40 black, Nr 41 dark brown, Nr 44 topas Obszar zastosowania:

  • Do wnętrz i na zewnątrz.
  • Do ścian i podłóg.
  • Do spoinowania wąskich fug, np. w okładzinach mozaikowych, aż po szerokie fugi w łupanych płytkach klinkierowych.
  • Do płytek ceramicznych, kamionkowych, łupanych, mozaiki porcelanowej, mozaiki szklanej, płytek szklanych, płytek ceglanych i cotto, nadaje się również do płytek gresowych.
  • W pomieszczeniach mieszkalnych, w łazienkach, pod prysznicami, na balkonach, tarasach, na elewacjach. W miejscach publicznych i komercyjnych o dużym natężeniu ruchu na mokro, np. prysznice, sauny, toalety. W obszarach sprzedaży i prezentacji.
  • Na ogrzewanych jastrychach, suchych jastrychach, prefabrykowanych elementach betonowych, płytach gipsowo-kartonowych, płytach gipsowo-włóknowych, płytach wiórowych, drewnianych deskach podłogowych oraz w miejscach o dużych wahaniach temperatury.



Obróbka wstępna podłoża: Natychmiast po ułożeniu płyt zeskrobać i oczyścić spoiny równomiernie do grubości płyt.

Pozostawić zaprawę do wiązania lub układania do stwardnienia. Nanoszenie PCI Nanofug:

  • Wlać wodę zarobową do czystego pojemnika. Dodać PCI Nanofug i natychmiast wymieszać na plastyczną, pozbawioną grudek zaprawę za pomocą odpowiedniego narzędzia mieszającego lub mieszadła jako nasadki na wiertarkę.
  • Ponownie wymieszać po upływie czasu dojrzewania wynoszącego ok. 3 minuty.
  • Nanieść zaprawę do spoinowania za pomocą tarczy gumowej PCI i pozostawić do związania. W razie potrzeby nanieść drugą warstwę PCI Nanofug flush. Po wystarczającym dociśnięciu (test palcem) zmyć lekko wilgotną, stabilną gąbką lub płytą gąbkową.
  • Po wyschnięciu usunąć resztki zaprawy lekko wilgotną gąbką.

Karta charakterystyki

Karta charakterystykiKarta charakterystyki.pdf
Zaktualizowana przez dostawcę w dniu23.03.2016
Gefkommlink

Bezpieczeństwo pracy i przechowywanie

H-GHS
H315
Powoduje podrażnienie skóry.
H318
Powoduje poważne uszkodzenie oczu.
H335
Może powodować podrażnienie dróg oddechowych.
P
Należy zapoznać się z sekcją 2.2 karty charakterystyki
P102
Przechowywać w miejscu niem dla dzieci.
P261
Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.
P264
Dokładnie umyć ... po użyciu.
P280
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
P302+P352
W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/....
P304+P340
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: Wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić warunki do swobodnego oddychania.
P305+P351+P338
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie.
P315
Natychmiast zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
P332+P313
W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
P362+P364
Zdjąć zanieczyszczoną odzież i wyprać przed ponownym użyciem.
Klasy przechowywania
13
Niepalne ciała stałe
Klasa zagrożenia dla wody1 - w niewielkim stopniu niebezpieczny dla wody

Zagrożenia

Słowo sygnałoweNiebezpieczeństwo
Pigtogramy GHSGHS05 Żrący, drażniącyGHS07 Niebezpieczny dla zdrowia

Składniki

Numer CASPowód włączeniaNazwa substancji
65997-15-1


PCI Nanofug® Zmienna, elastyczna zaprawa do spoinowania specjalnie do okładzin ceramicznych i kamionkowych

Wygodny, niezależny od temperatury profil obróbki - PCI Nanofug można płynnie i łatwo wprowadzać do spoiny

Obszary zastosowania:

  • Do wnętrz i na zewnątrz.
  • Do ścian i podłóg.
  • Do spoinowania wąskich fug, np. w okładzinach mozaikowych, aż po szerokie fugi w dzielonych płytkach klinkierowych.
  • Do płytek ceramicznych, kamionkowych, łupanych, mozaiki porcelanowej, mozaiki szklanej, płytek szklanych, płytek ceglanych i cotto; nadaje się również do płytek gresowych.
  • W pomieszczeniach mieszkalnych, łazienkach, kabinach prysznicowych, na balkonach, tarasach i fasadach. W miejscach publicznych i komercyjnych o dużym natężeniu wilgoci,
    z. Np. prysznice, sauny, toalety. W obszarach sprzedaży i prezentacji.
  • Na ogrzewanych jastrychach, suchych jastrychach, prefabrykowanych elementach betonowych, płytach gipsowo-kartonowych, płytach gipsowo-włóknowych, płytach wiórowych, drewnianych deskach podłogowych oraz w miejscach o dużych wahaniach temperatury.

Właściwości produktu:

  • Dzięki unikalnej kombinacji spoiwa i nanotechnologii, do połączeń o wysokich wymaganiach wizualnych.
  • Powierzchnia odporna na wodę i zabrudzenia dzięki minimalnej absorpcji wody.
  • Łatwa w czyszczeniu = EASY-TOCLEAN-EFFECT, dzięki zastosowaniu specjalnych dodatków.
  • Wygodny profil obróbki, plastyczna i gładka fuga.
  • Odporna na mróz, może być stosowana uniwersalnie wewnątrz i na zewnątrz, na ścianach i podłogach.
  • Odkształcalna, wyrównuje wahania temperatury.
  • Utwardzanie bez pęknięć, spoina nie pęka ani nie wykrusza się.
  • Niska zawartość chromianów.
  • Świadectwo badań: klasa materiału budowlanego A2 (niepalny materiał budowlany zgodnie z normą DIN 4102).

Karta charakterystyki


Okres trwałości: co najmniej 12 miesięcy; przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze nie wyższej niż + 30 °C
Forma dostawy: worek 4 kg

Baza materiałowa: Sucha mieszanka zaprawowa z uelastyczniającymi tworzywami sztucznymi. Brak szkodliwego drobnego pyłu kwarcowego podczas przetwarzania.
Składniki: 1-składnikowy
Konsystencja: proszek

Szerokość spoiny: 1-10 mm, od 10 mm mieszanki z 25% piaskiem kwarcowym F 32 (0,1-0,4 mm)

Zużycie:

  • Płytki 30 x 30 cm (przy szerokości fugi 5 mm i głębokości fugi 8 mm) ok. 400 g/m²
  • Płytki 20 x 20 cm (przy szerokości fugi 5 mm i głębokości fugi 8 mm) ok. 600 g/m²
  • Mozaika środkowa 5 x 5 cm (szerokość fugi 2 mm, głębokość fugi 6 mm) ok. 700 g/m²
  • Płytki dzielone 24 x 11,5 cm (szerokość fugi 8 mm, głębokość fugi 10 mm) ok. 1 500 g/m²

Wydajność: 4 kg worek wystarcza na ok.

  • Płytki 30 x 30 cm (z fugą o szerokości 5 mm i głębokości 8 mm) 10 m²
  • Płytki 20 x 20 cm (szerokość fugi 5 mm, głębokość fugi 8 mm) 6,6 m²
  • Mozaika środkowa 5 x 5 cm (szerokość fugi 2 mm, głębokość fugi 6 mm) 5,6 m²
  • Płytki dzielone 24 x 11,5 cm (szerokość fugi 8 mm, głębokość fugi 10 mm) 2,6 m²

Woda zarobowa dla: worek 4 kg ok. 0,80 l do 0,96 l
Temperatura obróbki, materiału i podłoża: + 5 °C do + 25 °C

Czas dojrzewania: ok. 3 minuty
Czas pracy: około 40 minut
Czas utwardzania:

  • możliwość chodzenia po ok. 6 godzinach
  • pełna obciążalność po ok. 24 godzinach

Odporność na temperaturę: - 20 °C do + 80 °C

Długość
0.4 m
Waga
4000 g
Zawartość
4 l
Kolor
Beżowy
EAN
4083200031308
Numer producenta
3130
Producent
PCI Augsburg

Długość
0.4 m
Waga
4000 g
Zawartość
4 l
Kolor
Beżowy
EAN
4083200031308
Numer producenta
3130
Producent
PCI Augsburg
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Hellgrau
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Hellgrau
106,80 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
533,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Bahamabeige
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Bahamabeige
103,00 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
514,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Basalt
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Basalt
103,00 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
514,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Nanofug Nr. 20 - Weiß 4 kg
PCI Nanofug Nr. 20 - Weiß 4 kg
109,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
438,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Nanofug Nr. 47 - Anthrazit 4 kg
PCI Nanofug Nr. 47 - Anthrazit 4 kg
109,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
438,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla KG-Rohre mit Muffe 200 mm x 50 cm
KG-Rohre mit Muffe 200 mm x 50 cm
166,90 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
83,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: trade-solution
Zdjęcie produktu dla PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau
PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau
31,24 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
780,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Nanocret R4 PCC Reparaturmörtel 25kg
PCI Nanocret R4 PCC Reparaturmörtel 25kg
20,64 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
515,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Nanofug Nr. 23 - Lichtgrau 4 kg
PCI Nanofug Nr. 23 - Lichtgrau 4 kg
115,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
462,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
A mirrored cabinet with a light fixture above it, casting a shadow on a white wall.
byLIVING Szafka z lustrem Spree, szerokość 40 cm, z oświetleniem LED, z włącznikiem i gniazdkiem, szafka łazienkowa z lustrzanymi drzwiami
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
984,99 zł
-58,00 zł
926,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Szafka na dokumenty I wysoka AGENDA HOME (4236-564)
Szafka na dokumenty I wysoka AGENDA HOME (4236-564)
2 051,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Josera Balance, Senior, 900 g
Josera Balance, Senior, 900 g
49,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
44,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Odgałęzienie pojedyncze Osma HTEA 90° DN 110 x 110 szare
Odgałęzienie pojedyncze Osma HTEA 90° DN 110 x 110 szare
417,45 zł/1m
47,29 zł
-2%
45,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: trade-solution
Zdjęcie produktu dla PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Schiefergrau
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Schiefergrau
106,80 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
533,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Molto Laminat- & Parkett Spachtel, Biały, Gotowa mieszanka, 0,05 l, Pasta (substancja), Szpatułka, Posadzek
Molto Laminat- & Parkett Spachtel, Biały, Gotowa mieszanka, 0,05 l, Pasta (substancja), Szpatułka, Posadzek
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
21,59 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
Zdjęcie produktu dla Gardena 2674-20, 100 m, Stal, Czarny, Niebieski, Pomarańczowy, Srebrny, Do ziemi
Gardena 2674-20, 100 m, Stal, Czarny, Niebieski, Pomarańczowy, Srebrny, Do ziemi
1 643,38 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
1 051,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Kłódka szyfrowa Combi Lock SB
Kłódka szyfrowa Combi Lock SB
414,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Caramel
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Caramel
106,60 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
532,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Nanofug Nr. 31 - Zementgrau 15 kg
PCI Nanofug Nr. 31 - Zementgrau 15 kg
44,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
667,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Kuchnia narożna Vicco R-Line Biały wysoki połysk/Biały 187 x 167 cm, BP Marmur, Model 34828
Kuchnia narożna Vicco R-Line Biały wysoki połysk/Biały 187 x 167 cm, BP Marmur, Model 34828
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 102
3 169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ok-living
Zdjęcie produktu dla PCI Nanofug Nr. 21 - Hellgrau 4 kg
PCI Nanofug Nr. 21 - Hellgrau 4 kg
109,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
438,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla PCI Carrafug Fugenmörtel Nr.26 Perlgrau 5kg
PCI Carrafug Fugenmörtel Nr.26 Perlgrau 5kg
105,40 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
526,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Xiaomi MJCQB06QW, 10,3 bar, 490 g
Xiaomi MJCQB06QW, 10,3 bar, 490 g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 139
185,90 zł
Sprzedawca: GeekStore
Zdjęcie produktu dla Paulmann URail Schienenspot Blossom Einzelspot
Paulmann URail Schienenspot Blossom Einzelspot
166,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PaulmannLicht

Recenzje klientów

Na podstawie 3 opinii
Oceniono dnia 24 kwietnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetny produkt
Waga 4 kg
Oceniono dnia 21 stycznia 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Waga 4 kg
Oceniono dnia 28 kwietnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Waga 4 kg
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny
Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny
2 624,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
4 772,64 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie  20 cm/50 m
SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie 20 cm/50 m
2 053,39 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla SCHOMBURG Aquafin i380 Krem iniekcyjny do izolacji poziomej 5 l, biały
SCHOMBURG Aquafin i380 Krem iniekcyjny do izolacji poziomej 5 l, biały
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
1 689,28 zł
Sprzedawca: MasterBau
337,86 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Zestaw 6 x 550 ml: Schomburg Aquafin i380, krem do natrysku, uszczelnienie, blokada pozioma
Zestaw 6 x 550 ml: Schomburg Aquafin i380, krem do natrysku, uszczelnienie, blokada pozioma
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
1 291,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
391,30 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²
Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
95,45 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 12 szt. Remmers – uszczelniacz akrylowy do fug 100, biały, 600 ml
12 szt. Remmers – uszczelniacz akrylowy do fug 100, biały, 600 ml
656,23 zł
Sprzedawca: MasterBau
91,14 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B
SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau
18,39 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pianka budowlanapoliuretan CERESIT GREEN Q 12 x 750 ml – pianka rozprężna
Pianka budowlanapoliuretan CERESIT GREEN Q 12 x 750 ml – pianka rozprężna
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
56,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg
Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
50,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
24,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K
Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K
431,84 zł
Sprzedawca: MasterBau
34,55 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja
ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja
326,00 zł
Sprzedawca: MasterBau
20,38 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml
SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
228,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
415,67 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary
SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
203,22 zł
-4,24 zł
198,98 zł
Sprzedawca: MasterBau
198 979,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dewepro 314860
Dewepro 314860
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
8,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K
CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K
178,66 zł
-9,36 zł
169,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
33,86 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pióro do fug między płytkami, marker do renowacji fug w łazience i kuchni, wodoodporny środek do renowacji fug – CeramicTilePen
Pióro do fug między płytkami, marker do renowacji fug w łazience i kuchni, wodoodporny środek do renowacji fug – CeramicTilePen
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
38,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll
Zdjęcie produktu dla MAPEI KERAPOXY 144 Zaprawa fugowa na bazie żywicy epoksydowej 2 kg
MAPEI KERAPOXY 144 Zaprawa fugowa na bazie żywicy epoksydowej 2 kg
150,72 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla Sika Silicone 290dc 300ml przezroczysty przezroczysty jeden rozmiar
Sika Silicone 290dc 300ml przezroczysty przezroczysty jeden rozmiar
136,75 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver
455,83 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ceresit Fuga CE 40 Klinkier, 5 kg
Ceresit Fuga CE 40 Klinkier, 5 kg
143,94 zł
Sprzedawca: MasterBau
28,79 zł/1kg