5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Przyprawa sumak, mielona, 50 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
371,99 zł
7 439,80 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Pozostałe przyprawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kardamon mielony 200g Brat.pl164,86 zł/1kg
34,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Kardamon malabarski mielony 100 g919,80 zł/1l
45,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
CEYLON mielony / Cynamon / Canehl250g599,40 zł/1l
34,97 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,97 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Cynamon mielony 500g Brat.pl25,52 zł/1kg
13,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

UBENA 2297542007 Tomatengewürzsalz Gewürz, 680,0 g
98,76 zł/1kg
67,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Młynek do przypraw Brecht Kurkuma mielona, 42 g
348,33 zł/1kg
14,63 zł
Sprzedawca: taleoo

WIBERG 3082904004 WIBERG Koriander gemahlen Gewürz, 200,0 g
355,05 zł/1kg
71,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ostmann 3436937007 Ostmann Knoblauch Gewürz, 40,0 g
9 324,75 zł/1kg
372,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Młynek do przypraw Brecht Kolendra mielona, 25 g
502,40 zł/1kg
12,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Majeranek 250 g aromatycznej przyprawy
179,80 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Młynek do przypraw Brecht Imbir mielony, 25 g
502,40 zł/1kg
12,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Młynek do przypraw Brecht Słodka papryka mielona, 45 g
376,89 zł/1kg
16,96 zł
Sprzedawca: taleoo

Kardamon - szkło mielone 30g
628,33 zł/1kg
18,85 zł
Sprzedawca: taleoo

Młynek do przypraw Brecht Anyż mielony, 35 g
502,57 zł/1kg
17,59 zł
Sprzedawca: taleoo

IMBIR KANDYZOWANY100 g - NATURAVENA
102,40 zł/1kg
10,24 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sonnentor– przyprawa do ziemniaków "Sieglindes" (6 x 250 g)
480,90 zł/1kg
577,08 zł
Sprzedawca: taleoo

Sumak garbarski 200g Brat.pl
42,41 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Kurkuma Mielona 100 g
69,90 zł/1l
6,99 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Przyprawa do stroganowa 50 g
199,80 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
sumak – o kwaskowato-owocowym smaku
Szczególnie w krajach arabskich wiele potraw doprawia się przyprawą sumak, zwaną również sumak. Nadaje ona odpowiedni smak sycącym daniom mięsnym i rybnym, gulaszom oraz sosom. W Bremer Gewürzhandel można kupić sumak wyłącznie najwyższej jakości. Nasz sumak ma kwaśno-owocowy smak . Jest drobno zmielony i ma ciemny, brązowo-czerwony kolor. Czasami przyprawa ta jest oferowana z dodatkiem soli.
- Lista składników
- Owoce sumaka
- Waga
- 50 g
- Firma spożywcza
- Bremer Gewürzhandel GmbH, Emil-Sommer-Straße 10, 28329 Bremen
- Nazwa handlowa
- Sumak mielony
- Producent
- Bremer Gewürzhandel
- Numer producenta
- 21353-STK
- EAN
- 4250389301427
- Lista składników
- Owoce sumaka
- Waga
- 50 g
- Firma spożywcza
- Bremer Gewürzhandel GmbH, Emil-Sommer-Straße 10, 28329 Bremen
- Nazwa handlowa
- Sumak mielony
- Producent
- Bremer Gewürzhandel
- Numer producenta
- 21353-STK
- EAN
- 4250389301427
Pasuje również do tego

Przyprawa Berbere, przyprawa afrykańska, przyprawa zmiękczająca mięso z Etiopii, 50g
7 439,80 zł/1kg
371,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

CZARNUSZKA DEMETER50 g - LEBENSBAUM
160,00 zł/1kg
8,00 zł
Sprzedawca: taleoo

Tesori d’Oriente Persian Dream, Płynny, 760 ml, Granat, Red tea, Butelka
18,41 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trimex pieprz turecki 100g
63,70 zł/1kg
6,37 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Sumak garbarski 200g Brat.pl
42,41 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Krups Mini Me KP123, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
340,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Ø28 cm KING® 5,5 cm płaska patelnia KERAMICZNA z kutego aluminium z powłoką ceramiczną wewnątrz / Kolor: czerwony
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Mäser 931880 Serwis kombinowany Lumaca dla 6 osób, kamionka (1 zestaw, 30 elementów)
637,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

VASAGLE Retro regał z 2 półkami i drewnianymi drzwiami 120 x 60 x 30 cm Regał drewniany vintage LBC09BX
569,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Patelnia o średnicy 28 cm, wysokość ok. 8,5 cm, KING® Click-Grip, odlew aluminiowy z powłoką ceramiczną, wnętrze: FUSION TI / zdejmowany uchwyt / z pokrywką szklaną
565,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Prześcieradło z gumką Buymax Topper z dzianiny jerseyowej, 100% bawełna, przeznaczone do materacy o wysokości do 12 cm, 120x200 cm, kolor antracytowo-szary
420,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Cap Bon Harissa ostra tunezyjska pasta przyprawowa w słoiczku 70g
78,43 zł/1l
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kotanyi Sumak mielony 10g
223,50 zł/1kg
4,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Al Amier harissa w proszku
351,60 zł/1kg
8,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Öz Nature | Srebrna jagoda w proszku 100g
382,70 zł/1l
38,27 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Dzień dobry
6 799,83 zł/1kg
407,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Strąki wanilii Bourbon (5 szt. - 12-13 cm) w 100% naturalne z Madagaskaru, najwyższa jakość dla smakoszy
2 655,00 zł/1kg
21,24 zł
Sprzedawca: Vaynilla

VASAGLE zestaw 2 krzeseł do jadalni, krzesła kuchenne, krzesło do jadalni, metalowa rama, salon, kuchnia, vintage brązowo-czarny LDC092B01V1
289,00 zł
Sprzedawca: homerci

Blumtal pościel 135x200cm + poszewka na poduszkę 80x80cm - Pościel z mikrofibry 135x200cm - Zestaw 2 pościeli ciemnoszary
42,51 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Everbrent

Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

ORYGINALNY - Blacha do pieczenia Bosch / Siemens / Neff 00662999 - oryginał - 465 x 375 x 29 - emalia
145,74 zł
Sprzedawca: SUM24

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Miód Manuka | MGO 550+ | 250 g | HALAL | ORYGINAŁ z NOWEJ ZELANDII | W słoiku | 100% naturalny | PowerFabrik
2 435,96 zł/1kg
608,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Hengstenberg pasta paprykowo-pomidorowa prawdziwie uniwersalna tubka 100g
118,30 zł/1kg
11,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Durra – intensywny sos z melasy i granatów 1000 g
398,99 zł/1l
398,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 mis(y), Biały, 20 min, Przyciski, 200 mm
412,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość — szybka dostawa
Waga 0,05 kg
Używam tego do gotowania
Oceniono dnia 3 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,05 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wanilia mielona 1 kg wanilii w proszku, mielone strąki wanilii hurtowo, strąk wanilii
748,71 zł
Sprzedawca: PHRoyal
7 487,10 zł/1l

Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
575,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
11 519,80 zł/1l

Naturalny ekstrakt waniliowy 1 litr bezalkoholowy w szklanej butelce



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
261,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
261,99 zł/1kg

Naturalny ekstrakt waniliowy 500ml klasa 1
167,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
335,98 zł/1l

EKSTRAKT WANILIOWY BEZ CUKRU BEZGLUTENOWY110 ml - ROYAL BRAND
92,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
845,36 zł/1l

Wanilia Laska Wanilii 100G Premium Xxl 14-20Cm Długie Grube Laski Wanilii
76,49 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 529,80 zł/1l

Laski wanilii BOURBON, strąki wanilii, strąki wanilii 20 szt. świeże długie 15cm+



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 279,80 zł/1l

Ekstrakt waniliowy potrójnie skoncentrowany 110 ml bez cukru i konserwantów
85,04 zł
Sprzedawca: PHRoyal
773,09 zł/1l

PASTA WANILIOWA100 g - ROYAL BRAND
55,26 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Mielona wanilia w proszku 50 g świeżej, 1 odmiana



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Bób tonka 100g (bób tonka)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Zestaw: Anyż Gwiazdki 120g i Cynamon laski 120g
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Szafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 239,80 zł/1l

Laski wanilii PREMIUM 14-16 cm Strąki wanilii Strąki wanilii 10 sztuk
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Suszone, mielone kurki 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 139,80 zł/1l

Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
10,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,40 zł/1l

Wanilia mielona 20 g Wanilia Bourbon z Madagaskaru



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
759,80 zł/1l

Naturalny ekstrakt waniliowy klasy 1
28,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
579,80 zł/1l

Wiberg pieprz czarny bardzo intensywny i ostry smak 630g
104,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
165,22 zł/1kg

Panierka Panko 1 kg Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,48 zł/1l