4,5



Na podstawie 2 opinii
Weber 17590, Brykiety z węgla drzewnego, 4 kg, 1 szt., 3 h, 20 min, 130 mm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
57,55 zł
14,39 zł / 1kg
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Brykiety do grilla i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ceramiczny grill Kamado - wszechstronny do grillowania i pieczenia47,80 zł/1kg
1 205,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Więcej informacji o reklamie
SucceBuy zestaw 6 ceramicznych kamyków, kamienie dekoracyjne do kominka, 12,7 cm, czarne61,88 zł/1kg
177,99 zł
-27,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
150,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Więcej informacji o reklamie
Patelnia grillowa dwustronna, z powłoką nieprzywierającą, wykonana z odlewanego aluminium, do gotowania pod ciśnieniem, kwadratowa216,35 zł/1kg
367,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Więcej informacji o reklamie
Papier silikonowy, papier do grillowania, papier do pieczenia, papier do gotowania na parze, narzędzia kuchenne174,85 zł/1kg
86,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Favorit 3050 Lavasteine für Gas-/Elektrogrill 3 kg Nachfüllpack Lavasteingrill
21,88 zł/1kg
81,90 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

BBQ-Toro Coconut Heat | 10 kg | Wysokiej jakości brykiety do grilla wykonane w 100% z orzecha kokosowego
15,26 zł/1kg
152,57 zł
Sprzedawca: CS-Trading

Campingaz 205636, Beżowy, Ceramika, 40 szt., Pudełko
44,10 zł/1kg
106,71 zł
Sprzedawca: Officinacoltelli

HOLZKOHLEWERK LÜNEBURG Grill węglowy "F
14,27 zł/1kg
35,68 zł
Sprzedawca: VISO

COBB Cobble Stones Grillbriketts (bestehen aus getrockneten Kokosschalen, Briketts) Nr. 26
64,80 zł/1kg
174,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Brykiet do grilla 2,5 kg
9,56 zł/1kg
23,91 zł
Sprzedawca: VISO

Kamienie lawy błyskowej 3 kg
69,56 zł/1kg
208,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kamienie lawowe GRILLCHEF 3 kg | opakowanie uzupełniające do grilli gazowych z kamieniami lawowymi | równomierne rozprowadzanie i magazynowanie ciepła | do zbierania tłuszczu
10,00 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: activa-grill

2 sztuki brykietu, waga 3 kg
25,19 zł/1kg
151,16 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Weber 18401, Brykiety z węgla drzewnego, 4 kg, 1 szt., Drewno kokosowe, 3 h
33,88 zł/1kg
135,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Brykiety drzewne - 2 sztuki po 10 kg
269,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VosRetail

Brykiet z węgla drzewnego do grilla 2 kg
4,88 zł/1kg
14,63 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Brykiet węgla drzewnego 2kg
15,43 zł/1kg
30,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Brykiet do grilla PE-PO 2,5 kg
11,13 zł/1kg
27,83 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Brykiety z lignitu, 10 kg
243,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VosRetail
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Brikiety węglowe do grilla Weber 4 kg – naturalne brikiety zapewniające intensywny żar
Brykiety węglowe Weber to idealne paliwo dla wszystkich, którzy podczas grillowania cenią sobie niezawodne źródło ciepła, łatwą obsługę i autentyczny aromat. Szybko się rozpalają, są gotowe do grillowania już po krótkim czasie i zapewniają intensywny żar nawet przez trzy godziny.
- 4 kg zawartości dla niezawodnej przyjemności z grillowania
- Gotowe do grillowania w 20 minut dla szybkiego startu
- Do 3 godzin żaru dla długotrwałego grillowania
- W 100% naturalne, bez dodatków chemicznych
- Certyfikat DIN CERTCO potwierdzający sprawdzoną jakość
Niezależnie od tego, czy chodzi o soczyste mięso, klasyczne dania z grilla, czy aromatyczne warzywa z grilla: brykiety Weber zapewniają równomierny, intensywny żar, który stwarza idealne warunki do uzyskania stałych rezultatów grillowania. Brykiety są szczególnie odpowiednie dla miłośników grillowania, którzy oczekują niezawodnego czasu palenia i łatwego użytkowania.
Brykiety są produkowane z całkowicie naturalnych składników i nie zawierają żadnych substancji chemicznych. Dzięki temu typowy aromat grillowania pozostaje niezmieniony, a smak potraw z grilla pozostaje w centrum uwagi.
Wykorzystuje się różne gatunki drewna pochodzące z wzorcowej gospodarki leśnej, w tym grab, buk, dąb, brzozę, drewno owocowe, a także surowiec z plantacji rolniczych.
Dlaczego warto kupować w amilano
W amilano znajdziesz wysokiej jakości akcesoria do grillowania oraz wybrane produkty markowe, które zapewnią udane doznania kulinarne na świeżym powietrzu. Nasz asortyment ma na celu połączenie praktycznego zastosowania, dobrej jakości i radości z grillowania.
Niezależnie od tego, czy szukasz paliwa, akcesoriów czy odpowiednich dodatków do grilla: w amilano możesz wygodnie wybierać produkty, które pasują do Twojej codziennej grillowej rutyny.
Dbamy o staranny dobór produktów i bezpieczną realizację wysyłki, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie niezawodnie.
Wybierając amilano, decydujesz się na przyjemne zakupy związane z grillowaniem, ogrodem i gotowaniem na świeżym powietrzu.
Specyfikacje
Numer artykułu
17590
17590
Rodzaj produktu
Brikiety węglowe do grilla
Brikiety węglowe do grilla
Zawartość
4 kg
4 kg
Wymiary
50 cm wys. × 13 cm szer. × 23 cm gł.
50 cm wys. × 13 cm szer. × 23 cm gł.
Wymiary opakowania
50 cm wys. × 13 cm szer. × 23 cm gł.
50 cm wys. × 13 cm szer. × 23 cm gł.
Gotowy do grillowania
W zaledwie 20 minut
W zaledwie 20 minut
Czas pracy
Do 3 godzin
Do 3 godzin
Materiał
Różne gatunki drewna pochodzące z wzorcowej gospodarki leśnej
Różne gatunki drewna pochodzące z wzorcowej gospodarki leśnej
Rodzaje drewna
grab, buk, dąb, brzoza, drewno owocowe, akacja, mopane i inne
grab, buk, dąb, brzoza, drewno owocowe, akacja, mopane i inne
Pochodzenie drewna
Polska, Ukraina i Namibia
Polska, Ukraina i Namibia
Cechy szczególne
W 100% naturalne, bez dodatków chemicznych
W 100% naturalne, bez dodatków chemicznych
Informacje o gwarancji
Informacje o gwarancji
Brak informacji dotyczących gwarancji producenta
Brak informacji dotyczących gwarancji producenta
- Typ produktu:
- Brykiety z węgla drzewnego
- Waga produktu:
- 4 kg
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
- Czas pieczenia:
- 3 h
- Czas rozpalania:
- 20 min
- Szerokość opakowania:
- 130 mm
- Głębokość opakowania:
- 230 mm
- Wysokość opakowania:
- 500 mm
Szybkie nagrzewanie, długa przyjemność
Odkryj najlepsze brykiety do grillowania ulubionego mięsa - brykiety 4 kg! Dzięki szybkiemu czasowi nagrzewania, szybciej osiągniesz pożądaną temperaturę grillowania, dzięki czemu szybciej będziesz mógł cieszyć się swoimi kulinarnymi arcydziełami. Brykiety drzewne palą się dłużej i utrzymują wymaganą temperaturę, zapewniając optymalne rezultaty grillowania. To, co sprawia, że brykiety są tak wyjątkowe, to ich w 100% naturalny skład bez żadnych dodatków chemicznych. Są one wykonane ze starannie wyselekcjonowanej mieszanki drzew liściastych, zwłaszcza grabu (Carpinus betulus), który ma pozytywny wpływ na smak potraw. Oznacza to, że brykiety są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także zapewniają wyjątkowy smak grillowania
Jakość i wygoda w 20 minut
Dzięki brykietom jesteś również po bezpiecznej stronie, jeśli chodzi o zrównoważony rozwój. Drewno pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej, więc możesz grillować z czystym sumieniem. Brykiety są gotowe do grillowania w zaledwie 20 minut i oferują czas palenia do 3 godzin, dzięki czemu możesz grillować intensywnie bez konieczności uzupełniania węgla drzewnego. Ciesz się grillowaniem w pełni i polegaj na jakości i trwałości tych wysokiej jakości brykietów z węgla drzewnego. Uzupełnij swój status mistrza grillowania dzięki brykietom!
- Wykonane ze starannie wyselekcjonowanej mieszanki drzew liściastych
- Drewno ze zrównoważonej gospodarki leśnej
- opakowanie 4 kg
- szybki czas rozpalania - 20 minut
Jeśli lubisz dbać o każdy szczegół swojego domu i śledzić najnowsze trendy w produktach, które ułatwią Ci życie, kupuj Węgiel drzewny Weber 4kg w najlepszej cenie.
- Typ: Węgiel drzewny
- Pojemność: 4kg
- Ilość: 1 ud
Grilluj swoje kawałki mięsa na najlepszym brykiecie. Dzięki paliwie Weber mozesz szybko osiągnąć wyśmienite efekty dzięki szybkiemu rozpaleniiu i osiągnięciu oczekiwanej temperatury. Nasze brykiety palą się długo utrzymując potrzebną temperaturę. Produkt jest w 100% naturalny, bez dodatku chemikaliów. Dzięki zastosowanej mieszance drzew liściastych pozytywnie wpływa na smak potraw.
Doskonałe paliwo dla Twojego mięsa. Z brykiety Weber zaczniesz świetnie, z szybkim i łatwym zapłonem i długim życiem. 100 naturalnych bez dodatku chemikaliów... Skosztujesz tylko swojego arcydzieła. 100 naturalnych brykietów wykonanych z odpadów drzewnych bez dodawania chemikaliów. Certyfikaty din i dla szybkiego i łatwego zapłonu. Worek 4 kg.
Dzięki szybkiemu i łatwemu zapłonowi brykiety weber zapewniają nie tylko optymalny start, ale także intensywny i długi czas spalania. ponieważ są w 100% naturalne, bez dodatku chemikaliów, smakujesz jedzenie tylko w najczystszej postaci.
Najlepsze paliwo dla idealnego kawałka mięsa. Brykiet Weber rozpala się szybko i łatwo oraz pali się długo i intensywnie. w 100% naturalny bez dodatku chemikaliów: dzięki temu poczujesz tylko smak jedzenia. wymiary poza opakowaniem 50 cm a x 13 cm l x 23 cm p 64,5 cm do x 17 cm l x 28,3 cm p wymiary opakowania 50 cm a x 13 cm l x 23 cm p 64,5 cm do x 17 cm l x 28,3 cm p MATERIAŁ DREWNO Charakterystyka- 4 kg / 8 kg- Gotowy w 20 minut wykonany z drewna i z certyfikatem DIN i przez 3 godziny- 100% naturalny
Brikety Weber® 4 kg
- Wymiary
- 50 23 13
- Waga
- 4000 g
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- Weber
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 007792403653877924036538
- Numer producenta
- 17590
- Producent
- Sonstige
- Wymiary
- 50 23 13
- Waga
- 4000 g
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- Weber
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 007792403653877924036538
- Numer producenta
- 17590
- Producent
- Sonstige
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Favorit Grillkohle 10 kg Holzkohle aus Laubholz Kohle große Körnung lange Glut
13,06 zł/1kg
143,75 zł
-13,12 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Favorit Anzündwürfel weiß, 96 Stück ° für Kamin, Grill und Ofen, Kerosinbasis
479,99 zł/1kg
383,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

tepro grill węglowy Key West, powierzchnia grillowania: ok. 41,5 cm Ø
305,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Favorit Grill Holzkohle 15 kg Kohle aus Laubholz, Qualität-Grillkohle für Profis
10,61 zł/1kg
502,99 zł
-343,77 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Grill-Holzkohle Buche 2,5 kg Premium Qualität
23,60 zł/1kg
58,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Wózek do grillowania na węgiel drzewny Tepro "Toronto Click", powierzchnia grillowania: 56x42cm
885,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Weber 17631, Zestaw do grillowania, Srebrny, Weber, 205,7 mm, 322,6 mm, 317,5 mm
160,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Favorit Anzündewürfel für Grill, Kamin + Ofen weiße Anzünder 64 Stück
118,87 zł/1kg
360,99 zł
-297,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Grill węglowy SunJas – grill turystyczny, grill stołowy, grill kempingowy, o wymiarach 27 x 35 x 19,5 cm. Przenośny, składany grill. Grill do użytku na zewnątrz, grill do ogrodu, grill w walizce
227,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Zapałki wodoodporne Mil-Tec 4-pak
12,99 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,99 zł
Sprzedawca: HWESTA

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylinder próżniowy, Suchy i Mokry, 12 l, 80 dB, Czarny, Czerwony, Srebrny
253,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

6-częściowy zestaw BBQ-Toro Dutch Oven z drewnianą skrzynką, garnkiem, patelnią, rusztem do grillowania, podstawką, podstawką
436,31 zł
Sprzedawca: CS-Trading

BBQ COLLECTION Rozpałka do węgla drzewnego
69,01 zł/1kg
58,11 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,21 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Lixada światło słoneczne dzwonki wiatrowe do użytku na zewnątrz, dzwonki wiatrowe oświetlenie ogrodowe oświetlenie słoneczne dekoracyjna lampa ogrodowa LED lampa słoneczna
91,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

esco Streusalz 09450621 12,5kg
6,32 zł/1kg
78,95 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

kanister-vertrieb® 4 sztuki kanistrów o pojemności 20 litrów, kanistry kempingowe na wodę, kolor naturalny, wraz z etykietą (4x20knn)
129,68 zł
Sprzedawca: wilai_GmbH

SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
253,49 zł
-35,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko

Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
106,99 zł
Sprzedawca: Ston-shop

Regał do dużych obciążeń AREBOS 180x90x40 cm | 875 kg | 5 półek MDF | ocynkowany system wtykowy
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

2 x bateria litowa guzikowa CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, średnica 24x5,0mm, typ DL2450
145,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
![Zdjęcie produktu dla [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
36,84 zł
Sprzedawca: TR8

Regina 212955 Papier toaletowy Rumianek 3-warstwowy 56 rolek
179,39 zł
Sprzedawca: somnia24

ORGINALNA Ekopodpałka do kominka 10kg, Podpałka grillowa, rozpałka do pieca
17,00 zł/1kg
169,98 zł
Sprzedawca: Feniks_eko

25 litrów suszonego drewna opałowego grabowego - drewno opałowe, drewno kominkowe, drewno do grilla (długość kłody ok. 25 cm, wilgotność drewna poniżej 15%)
10,34 zł/1l
258,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Węgiel
Dobra jakość – zawsze chętnie
Oceniono dnia 26 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ceramiczny grill Kamado - wszechstronny do grillowania i pieczenia
1 205,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
47,80 zł/1kg

Brykiet, 3 kg
81,86 zł
Sprzedawca: mk-tronic
27,29 zł/1kg

SucceBuy zestaw 6 ceramicznych kamyków, kamienie dekoracyjne do kominka, 12,7 cm, czarne
177,99 zł
-27,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
150,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
61,88 zł/1kg

Papier silikonowy, papier do grillowania, papier do pieczenia, papier do gotowania na parze, narzędzia kuchenne
86,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24
174,85 zł/1kg

Brykieciarki
318,80 zł
Sprzedawca: Zanjo24
110,96 zł/1kg

Przenośna składana kuchenka ze stali nierdzewnej do palenia drewnem na zewnątrz Piknik Grill Kemping Piesze wycieczki
153,10 zł
Sprzedawca: Zanjo24
879,89 zł/1kg

Kratki do grilla z pumeksem, usuwanie plam i tłuszczu, akcesoria do kuchennego grilla z cegły
124,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 910,77 zł/1kg

Patyczek do miodu, łyżeczka do miodu, patyczek do mieszania miodu, mieszadełko do miodu, patyczek do miodu ze stali nierdzewnej, patyczki do mieszania miodu
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 034,37 zł/1kg

Czarny plastikowy zapalnik do grilla gazowego, wymienny, iskrownik
93,10 zł
Sprzedawca: Zanjo24
8 463,64 zł/1kg

Patelnia grillowa dwustronna, z powłoką nieprzywierającą, wykonana z odlewanego aluminium, do gotowania pod ciśnieniem, kwadratowa
367,80 zł
Sprzedawca: Zanjo24
216,35 zł/1kg

Wałek do ciasta Mały drewniany wałek do ciasta Nieprzywierający do pieczenia pizzy Domowe przybory kuchenne
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
848,72 zł/1kg

Okrągła drewniana taca do serwowania owoców do użytku domowego w kuchni hotelowej czarna27cm
82,80 zł
Sprzedawca: Zanjo24
312,45 zł/1kg

Bloki wędzone dymem z drewna hikory Texas Club, 1 kg
142,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
142,99 zł/1kg

Bloki wędzarnicze dębowe Texas Club 1 kg
142,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Żeliwna prostokątna patelnia grillowa Wielofunkcyjna Bezpieczna Duża powierzchnia Dwustronna Podwójne uchwyty Żeliwna patelnia do grillowania gazowego 44 x 23 x 2 cm / 17,3 x 9,1 x 0,8 cala
149,43 zł
Sprzedawca: PrimePick
51,62 zł/1kg

Żeliwna prostokątna patelnia grillowa Wielofunkcyjna Bezpieczna Duża powierzchnia Dwustronna Podwójne uchwyty Żeliwna patelnia grillowa do grilla gazowego 50 x 23 x 2 cm / 19,7 x 9,1 x 0,8 cala
166,50 zł
Sprzedawca: PrimePick
46,77 zł/1kg