5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
wedi 610 – klej i uszczelniacz, 310 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
491,99 zł
1 587,06 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Impregnaty do fug i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Taśma uszczelniająca KNAUF 12 cm x 10 m12,70 zł/1m
126,97 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Sikaflex 291i 300ml wkład drewno427,17 zł/1l
128,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Sikaflex 291i 300ml Kartusche grau414,17 zł/1l
124,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Piana pistoletowa Henkelpoliuretan 750ml Ceresit WhiteTeq T&S niskorozprężna65,48 zł/1l
49,11 zł
Sprzedawca: MasterBau

Dichtungspaste Maref0310 310 Ml
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Pistolet do kartuszy Soudal
107,95 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Quelyd Depron Seal_300g - Quelyd
454,50 zł/1kg
136,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Uszczelka gumowa do kanistra Bison 310 g
486,94 zł/1l
150,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

DEKAseal 8936
544,48 zł/1m
167,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Taśma piankowa Tramiband 50 x 3 mm x 30 m TRAMICO - 2936200000
804,91 zł/1kg
185,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

LOCKFLOW TS77 Wysokowytrzymały uszczelniacz do gwintów - 50ml
1 686,00 zł/1l
84,30 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Uszczelka Anaerobowaptfe0100E 100G
128,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Żel pod prysznic Baba, 750 ml, masło kakaowe
80,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Premium, wysokotemperaturowy cement kominowy 1250°C – 300 ml. Klej montażowy VITCAS do kominów
932,17 zł/1l
279,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sprayke Latex 1 Tubeless Sealant 1l Black Czarny Jeden rozmiar
144,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CREARTEC Gipsdicht - do wodoszczelnego uszczelniania i ochrony przedmiotów wykonanych z gipsu lub zawierających gips - 250 ml
911,12 zł/1l
227,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Grewi Ofen-Dicht 310 ml, uszczelniacz odporny na wysokie temperatury do cegieł ogniotrwałych i instalacji grzewczych
261,42 zł/1kg
121,72 zł
-4,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
117,64 zł
Sprzedawca: shipit2you

Klej-Uszczelniacz Multibond Biały 600 Ml
111,02 zł/1l
66,61 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Klej-Uszczelniacz Multibond Beż 600 Ml
95,16 zł/1kg
66,61 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Klej i uszczelniacz wedi 610
Lepiej dmuchać na zimne. Jako wszechstronny, jednoskładnikowy klej i uszczelniacz, wedi 610 nadaje się szczególnie do wodoodpornego łączenia na styk m.in. płyt budowlanych. Ponadto charakteryzuje się doskonałą odpornością na warunki atmosferyczne i chemikalia, a także nie zawiera rozpuszczalników, silikonu ani PCP.
Połączenie płyty budowlanej wedi i wedi 610 posiada certyfikat abP dla obszarów o wysokim obciążeniu. Oszczędza to czas, ponieważ nie jest wymagane dodatkowe uszczelnianie.
Właściwości produktu:
- jednoskładnikowy klej i uszczelniacz
- do klejenia i uszczelniania płyt budowlanych wedi, również w połączeniu z drewnem, szkłem, metalami, PVC, cegłami i płytkami
- o silnej przyczepności
- wczesna wodoodporność
- odporny na warunki atmosferyczne i chemikalia
- nie zawiera rozpuszczalników, silikonu ani PCP
- niewielki skurcz
- nadaje się do malowania (DIN 522452, część 4)
Zastosowania:
Do klejenia i uszczelniania płyt budowlanych wedi oraz elementów wedi Fundo. Do mocowania najróżniejszych materiałów do systemu płyt budowlanych/Fundo wedi, takich jak drewno, metale (aluminium, blacha stalowa ocynkowana, stal nierdzewna, mosiądz, miedź), twarde PVC, miękkie PVC, płytki.
Wymagania dotyczące podłoża:
Powierzchnie podłoża muszą być twarde, nośne, suche, wolne od tłuszczu i kurzu. Należy usunąć wszelkie zanieczyszczenia, takie jak środki antyadhezyjne, konserwanty, tłuszcz, olej, kurz, wodę, stare kleje/uszczelniacze oraz inne substancje wpływające negatywnie na przyczepność.
Aplikacja:
wedi 610 należy równomiernie nanieść na powierzchnię przyleganą, dociskając ją. Należy przy tym zachować grubość warstwy kleju wynoszącą co najmniej 2 mm, aby utwardzony klej mógł elastycznie przejmować ruchy. Czas utwardzania można skrócić poprzez nawilżenie i podwyższenie temperatury. W przypadku klejenia na całej powierzchni materiałów budowlanych odpornych na parę wodną, w celu przyspieszenia utwardzania należy zwilżyć klej i uszczelniacz wedi. Konkretną datę przydatności do użycia należy sprawdzić na etykiecie opakowania i jej przestrzegać.
W przypadku stosowania produktu wedi 610 do uszczelniania płyt budowlanych/styków fundamentowych zgodnie z ogólnymi certyfikatami nadzoru budowlanego konieczne jest nałożenie produktu z obu stron.
Farby, lakiery, tworzywa sztuczne i inne materiały powłokowe muszą być zgodne z produktem wedi 610 zgodnie z normą DIN 52452, część 1 i nie mogą zawierać ani bitumu, ani smoły.
Opakowanie:kartusz310ml
Przechowywanie:Przechowywać wchłodnymi suchym miejscu w temperaturze od +5°C do +25°C.
Okres przydatności do użycia: patrz nadruk na opakowaniu (min. 12 miesięcy w nieotwartym oryginalnym opakowaniu)
Zużycie: 8–10m na kartusz
Podstawa: polimer modyfikowany silanem, sieciujący neutralnie
Kolor: jasnoszary
System utwardzania: pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu
Odporność na odkształcenia: stabilny, < 2 mm (DIN 52454-ST-U 26-23)
Wydajność natrysku: > 100 g/min (DIN 52456 – 6 mm)
Gęstość: ok. 1,5 g/cm² (DIN 52451-PY)
Czas tworzenia się skórki: (+23°C / 50%) ok. 15 min.
Utwardzanie całkowite: (+23°C / 50%) ok. 3 mm / 24 godz.
Zmiana objętości:< -3% (DIN 52451-PY)
Wytrzymałość na rozciąganie (folia o grubości 2 mm): ok. 2,5 N/mm²
Wydłużenie przy zerwaniu (folia o grubości 2 mm): ok. 400%
Twardość Shore'a A: ok. 55 (DIN 53505, 4 tygodnie +23°C / 50%)
Maksymalna absorpcja ruchów: 10 %
Odporność temperaturowa: ok. -40°C do +100°C
Temperatura montażu: od +5°C do +40°C (temperatura elementu)
- Waga
- 310 g
- Zawartość
- 0.31 l
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- WEDI
- Kolor
- Jasnoszary
- EAN
- 4024125952217
- Numer producenta
- 076902002
- Producent
- WEDI
- Waga
- 310 g
- Zawartość
- 0.31 l
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- WEDI
- Kolor
- Jasnoszary
- EAN
- 4024125952217
- Numer producenta
- 076902002
- Producent
- WEDI
Pasuje również do tego

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B
18,39 zł/1kg
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau

Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²
95,45 zł/1kg
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone

Fuga Mapei Kerapoxy Easy Design 700 transparentna 3 kg
114,85 zł/1kg
344,55 zł
Sprzedawca: Eoshop

1 kg wodoodpornego uszczelniacza 1000 g – niewidoczne uszczelnienie, szybkoschnący i nadający się do pomalowania, do łazienki, kuchni, ogrodu i na zewnątrz, odporny na wysokie temperatury
106,03 zł/1l
106,03 zł
Sprzedawca: GrowExpert

Zestaw do Hydroizolacji Folia w płynie 20kg Taśma uszczelniająca 20mb Grunt 5L Mata 2mb Level+ SET45
77,78 zł/1l
388,88 zł
Sprzedawca: Izosklep

CERESIT CR 65 – powłoka hydroizolacyjna 25 kg
4,57 zł/1kg
114,31 zł
Sprzedawca: MasterBau

Sikaflex-521 UV czarny wkład 300ml
258,53 zł/1l
77,56 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Dewepro 314860
8,47 zł/1kg
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau

Taśma Hydroizolacyjna Ceresit Cl 152
428,80 zł/1kg
128,64 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Ultrament Power Dicht 5L – elastyczny uniwersalny środek uszczelniający do zastosowań zewnętrznych, bitumu, membran dachowych, betonu i innych materiałów – odporny na promieniowanie UV, szybkoschnący, rozpuszczalny
36,73 zł/1l
183,67 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Sikaflex PRO-3 Purform betongrau 300ml Fugendichtstoff aufpoliuretan Basis
732,33 zł/1l
219,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Masa szpachlowa, krem do naprawy ścian, pasta do naprawy ścian
508,20 zł/1l
53,49 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
50,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Klej do zgrzewania na zimno dwuskładnikowy klej do metalu, tworzyw sztucznych i ceramiki, bardzo mocny klej naprawczy 150 °C, 2 tubki – GlueStar
249,95 zł/1kg
52,02 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll

zestaw 3 pisaków do fug w kolorze szarym, wodoodporny marker do fug, do odświeżania i naprawy fug, szybkoschnący, idealny do łazienki, kuchni i WC, H0126
6 932,00 zł/1l
59,97 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,99 zł
Sprzedawca: Trendhaus-Hamburg

Utrwalacz do fug 5 litrów, impregnat do fug, środek do ochrony fug
82,04 zł/1l
410,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Uniwersalne Uszczelnienie Mem Water-stop, 1 kg
1 665,18 zł/1m
444,99 zł
-261,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Uszczelniacz Wasser Stop Szary 750 Ml
131,24 zł/1kg
98,43 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Sopro KeramikSilicon 310ml Pergamon 27
96,45 zł/1l
29,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone

PentaUSA zestaw do naprawy fug do płytek, szary, wypełniacz do fug, potrójna ochrona, szybkoschnący, odnawia linie fug, 250 g.
810,88 zł/1kg
202,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Klej bitumiczny do gontów dachowych
511,55 zł/1kg
102,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ManufakturMartinshof

Zestaw Dryzone Horizontalsperre (18 m) – krem do iniekcji przeciw wilgoci w ścianach i wilgoci podciąganej kapilarnie – bariera przeciwwilgociowa do murów
112,47 zł/1m
2 024,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Anthrazit
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Zestaw do naprawy przedniej szyby samochodowej Verk 24060
163,64 zł/1kg
18,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Baufan wypełniacz do otworów i pęknięć biały 350g 101421
186,09 zł/1kg
65,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Permacon 1 litr – 4 m² – izolacja pozioma chroniąca przed wilgocią podciąganą z gruntu – trwałe uszczelnianie betonu i murów
127,09 zł/1l
127,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ecoformeurope

fischer Pistolenschaum 1K PUP S 750 750ml
94,17 zł/1kg
84,75 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Sikaflex 291i White 300 ml Klej do łodzi
203,93 zł/1l
61,18 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Polyuretanový tmel Den Bravenpoliuretan 50 FC kartuše 300 ml, bílá
133,63 zł/1l
40,09 zł
Sprzedawca: VISO

Pistolet do klejenia na gorąco Döllken HKP 2.0 z walizką
107 412,50 zł/1m
171,86 zł
Sprzedawca: Parkettboerse
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 czerwca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa
Robi to, do czego został wyprodukowany
Oceniono dnia 4 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny
2 624,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
4 772,64 zł/1l

SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie 20 cm/50 m
2 053,39 zł
Sprzedawca: MasterBau

Zestaw 6 x 550 ml: Schomburg Aquafin i380, krem do natrysku, uszczelnienie, blokada pozioma



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 291,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
391,30 zł/1l

Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
95,45 zł/1kg

12 szt. Remmers – uszczelniacz akrylowy do fug 100, biały, 600 ml
656,23 zł
Sprzedawca: MasterBau
91,14 zł/1l

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau
18,39 zł/1kg

Pianka budowlanapoliuretan CERESIT GREEN Q 12 x 750 ml – pianka rozprężna
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
56,45 zł/1l

Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
50,81 zł/1kg

KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
24,77 zł/1kg

Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K
431,84 zł
Sprzedawca: MasterBau
34,55 zł/1kg

ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja
326,00 zł
Sprzedawca: MasterBau
20,38 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
228,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
415,67 zł/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
203,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
203 219,99 zł/1l

Dewepro 314860



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
8,47 zł/1kg

CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K
178,66 zł
-9,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
33,86 zł/1l

MAPEI KERAPOXY 144 Zaprawa fugowa na bazie żywicy epoksydowej 2 kg
150,72 zł
Sprzedawca: MasterBau

ALSAN 104 Spray 1 puszka (0,5 kg) Podkład do metalu | do wszystkich podłoży metalowych, takich jak stal, aluminium, cynk, miedź | do przygotowania pod ALSAN PMMApoliuretan i żywice uszczelniające
221,55 zł
Sprzedawca: Uniqstone
443,10 zł/1l

Pióro do fug między płytkami, marker do renowacji fug w łazience i kuchni, wodoodporny środek do renowacji fug – CeramicTilePen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,79 zł
Sprzedawca: Netscroll

Ceresit Fuga CE 40 Klinkier, 5 kg
143,94 zł
Sprzedawca: MasterBau
28,79 zł/1kg

Sika Silicone 290dc 300ml przezroczysty przezroczysty jeden rozmiar
136,75 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver
455,83 zł/1l