4,8



Na podstawie 16 opinii
Tassimo Jacobs Caffè Crema mild XL | 16 T Dyski, kapsułki z kawą
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
33,74 zł
263,59 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kapsułki do ekspresu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kapsułki TASSIMO Jacobs Lovers kapsułki do kawy - łącznie 48 napojów267,53 zł/1kg
331,74 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Illy 7955ST, Kapsułka kawy, Kawa, iperEspresso, 18 szt.539,90 zł/1kg
53,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Tassimo Jacobs Espresso kawa palona mielona w kapsułkach 118g 4-pak167,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Nescafe Dolce Gusto Dallmayr Prodomo Arabica 16 kapsułek kawy, opakowanie 3 szt110,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tassimo Morning Café – duże opakowanie | 21 kapsułek XL
196,83 zł/1kg
32,24 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 tarcz T, kapsułki z kawą
327,13 zł/1kg
78,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tassimo Jacobs Caffè Crema Classico XL | 16 tarcz T, kapsułki z kawą
252,94 zł/1kg
33,59 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Jacobs CAPPUCCINO CLASSICO, Cappuccino, Torba
129,04 zł/1kg
33,55 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

TASSIMO Jacobs Latte Macchiato caramel, T DISC
125,67 zł/1kg
33,68 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Jacobs Café Au Lait, Torba
180,92 zł/1kg
33,29 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

TASSIMO Toffee Nut Latte, Kapsułka kawy, Caffe latte, 8 kub., Tassimo, 8 szt.
136,75 zł/1kg
36,65 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Tassimo Latte Macchiato Vanilla, kawa, kapsułki z waniliową kawą latte, mielona kawa palona, 16 kapsułek / 8 porcji
136,75 zł/1kg
36,65 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

TASSIMO Milk Composite, T DISC
192,59 zł/1kg
66,25 zł
Sprzedawca: somnia24

TASSIMO 626057, T DISC, 16 kub., 1 szt.
534,11 zł/1kg
48,07 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Jacobs Krönung XL, 144 g, Kawa, Niemcy, Torba
254,51 zł/1kg
36,65 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

TASSIMO Baileys Latte Macchiato, Podstawka pod kawę, Latte macchiato, T DISC, 8 kub., Baileys
127,58 zł/1kg
33,68 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Jacobs Hag Crema, Torba
662,50 zł/1kg
68,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Kawa w kapsułkach Tassimo Morning Cafe Mild & Smooth (kompatybilna z ekspresami kapsułkowymi Bosch Tassimo), 21 szt.
249,32 zł/1kg
36,65 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Jacobs Espresso classico, Espresso, Słoik
309,54 zł/1kg
36,65 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Nescafé Dolce Gusto Café au lait, 160 g, Cafe au lait, 16 szt., Pudełko
188,13 zł/1kg
30,10 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Tassimo Jacobs Caffè Crema Mild XL łagodny smak 16 T talerzy 128g
Dla jeszcze dłuższej przyjemności: TASSIMO Jacobs Caffè Crema Mild XL.
Ciesz się mniej intensywną kawą w praktycznej filiżance dzięki Jacobs Caffè Crema Mild XL. Odkryj łagodny smak z pyszną warstwą złotej cremy.
Kubki TASSIMO Jacobs Caffè Crema Mild XL T DISC są dostępne w praktycznych opakowaniach po 16 sztuk. 1 napój = 215 ml.
JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstraße 4 - 20 28199 Brema
- Typ produktu:
- Kapsułka kawy
- System kapsułek/saszetek do kawy:
- T DISC
- Pojemność w kubkach:
- 16 kub.
- Rodzaje napojów:
- Caffe creme
- Rodzaj opakowania:
- Torba
Jeśli wolisz mniej intensywną kawę, Jacobs Caffè Crema mild jest właśnie dla Ciebie. Łagodny smak z cudowną warstwą złotej pianki zapewnia wyjątkowo relaksującą przerwę na kawę. Dzięki praktycznemu kubkowi XL przyjemność picia kawy trwa jeszcze dłużej.
Pyszna kawa Caffè Crema od Jacobs. Kawa o gładkim i łagodnym smaku oraz wyjątkowo delikatnej cremie. Wystarczy włożyć T DISC, nacisnąć przycisk i cieszyć się pyszną kawą Caffè Crema w zaledwie kilka chwil.
Porcje w opakowaniu: 16
Pojemność kubka: 215 ml
Intensywność: 2 z 7
Producent / Wyprodukowano dla:
JACOBS Douwe Egberts BV, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam - Holandia
| Nazwa | Tassimo Jacobs Caffè Crema mild XL |
| Waga | 128g |
| Okres trwałości i przechowywanie | Przechowywać w suchym miejscu i chronić przed wysoką temperaturą. |
| Składniki | Kawa mielona |
| Dodatki spożywcze | Pakowana w atmosferze modyfikowanej. |
| Odpowiedzialna firma spożywcza | |
| Adres | 16x8g |
| Więcej informacji | za 100g |
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Nadaje się do systemu kapsułkowego
- Tassimo
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Kawa palona mielona.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 1.00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 5.00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0.0 Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0.0 Węglowodany: 0.1 Węglowodany, w tym cukier: 0.1 Białko: 0.2 Sól: 0.0 Błonnik: 0.0
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 128 g
- Firma spożywcza
- Jacobs Douwe Egberts DE GmbH Langemarckstraße 4 - 20 28199 Bremen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Tassimo Jacobs Coffee Cream Mild XL
- Producent
- Liczba sztuk
- 16
- Numer producenta
- 4031523
- EAN
- 76222102304788711000500774
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Nadaje się do systemu kapsułkowego
- Tassimo
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Kawa palona mielona.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 1.00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 5.00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0.0 Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0.0 Węglowodany: 0.1 Węglowodany, w tym cukier: 0.1 Białko: 0.2 Sól: 0.0 Błonnik: 0.0
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 128 g
- Firma spożywcza
- Jacobs Douwe Egberts DE GmbH Langemarckstraße 4 - 20 28199 Bremen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Tassimo Jacobs Coffee Cream Mild XL
- Producent
- Liczba sztuk
- 16
- Numer producenta
- 4031523
- EAN
- 76222102304788711000500774
Pasuje również do tego

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 tarcz T, kapsułki z kawą
327,13 zł/1kg
78,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tassimo Morning Café – duże opakowanie | 21 kapsułek XL
196,83 zł/1kg
32,24 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Tassimo Jacobs Caffè Crema Classico XL | 16 tarcz T, kapsułki z kawą
252,94 zł/1kg
33,59 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

TASSIMO Jacobs Latte Macchiato caramel, T DISC
125,67 zł/1kg
33,68 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Tassimo Latte Macchiato Vanilla, kawa, kapsułki z waniliową kawą latte, mielona kawa palona, 16 kapsułek / 8 porcji
136,75 zł/1kg
36,65 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

TASSIMO Toffee Nut Latte, Kapsułka kawy, Caffe latte, 8 kub., Tassimo, 8 szt.
136,75 zł/1kg
36,65 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Krups Mini Me KP123, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
340,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Tassimo Jacobs Espresso Classico, kawa, kawa w kapsułkach, kawa palona mielona 5 x 16 T-Discs
350,42 zł/1kg
206,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bosch Tassimo Style TAS1102, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,7 l, Kapsułka kawy, 1400 W, Czarny
751,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

TASSIMO Baileys Latte Macchiato, Podstawka pod kawę, Latte macchiato, T DISC, 8 kub., Baileys
127,58 zł/1kg
33,68 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Open Food 8711000504895, 8 ml, mineral, E331, Salt, Sugar, Coffee, Ground coffee, Dairy, Proteines de lait concentrees eau, Disaccharide,..., 31 kcal, 2,1 g, 2,4 g
126,10 zł/1kg
33,29 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Jacobs CAPPUCCINO CLASSICO, Cappuccino, Torba
129,04 zł/1kg
33,55 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

TASSIMO Milk Composite, T DISC
192,59 zł/1kg
66,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Jacobs Krönung XL, 144 g, Kawa, Niemcy, Torba
254,51 zł/1kg
36,65 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

TASSIMO 4051796 Tea Time Green Tea & Mint Teediscs 16 Porcji
1 868,75 zł/1kg
74,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Jacobs Hag Crema, Torba
662,50 zł/1kg
68,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Jacobs Café Au Lait, Torba
180,92 zł/1kg
33,29 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Jacobs Caffè Crema Intenso XL, Caffe creme, Torba
254,51 zł/1kg
36,65 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Bosch My Way 2, Ekspres do kawy na kapsułki, Kapsułka kawy, 1300 W, Biały
406,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
740,85 zł/1kg
96,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Needit Park Micro, elektroniczny, czarny, niebieski, szklany, CR-2032, 3 V, -20 - 75 °C
165,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Bosch My Way 2, Ekspres do kawy na kapsułki, 1,3 l, Kapsułka kawy, 1300 W, Czerwony
406,40 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

SodaStream Terra, Czarny, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
264,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1132120410, Ładowarka saturatora, Niebieski, Różowy, 60 l, SodaStream DUO, Pudełko
112,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tassimo Jacobs Cappuccino, Rainforest Alliance zertifiziert, 5er Pack, 5 x 16 T-Discs (8 Porcji)
174,24 zł/1kg
226,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bosch Tassimo Happy TAS109E, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,7 l, Kapsułka kawy, 1400 W, Beżowy, Czarny
241,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tassimo Jacobs Café au Lait 5-pak, kawa, kapsułki z kawą, kawa mleczna z palonej kawy mielonej, 80 dysków T / porcji
226,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 81% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
81%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 19% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
19%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 października 2019 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Café Crema xl
Pyszna kawa o kremowej konsystencji. Zawsze kupuję ją w promocyjnej cenie.
Oceniono dnia 19 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
To była oferta
Dostarczona szybko. Z przyjemnością ponownie.
Oceniono dnia 31 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kapsułki Tassimo
Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 14 czerwca 2018 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kapsułki Tassimo
Szybka dostawa, dobre produkty
Oceniono dnia 16 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kciuki w górę
Wszystko jest świetne.
Oceniono dnia 16 marca 2018 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lubię Tassimo
Duży wybór, dobra jakość
Oceniono dnia 25 września 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jakość Jacobs
Dobra i korzystna
Oceniono dnia 25 września 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Wszystko w porządku
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kapsułki kawy Nespresso A Modo Mio Crema&Gusto Forte 80szt - Lavazza



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,98 zł/1kg

KAFFEE Premium 80 kapsułek z kawą w pudełku selekcyjnym Kawa smakowa |wykonane z aluminium |100% nadające się do recyklingu Kapsułki kompatybilne z Nespresso®³



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
189,70 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
421,56 zł/1kg

Dunkin' Donuts Caramel Latte 60 kapsułek z kawą | kompatybilne z ekspresami do kawy Dolce Gusto | kawa rozpuszczalna Latte o smaku karmelowym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
148,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
176,79 zł/1kg

Lavazza Passionale, Kapsułka kawy, Kawa, Ciemna palona, A Modo Mio, 36 kub., 11/13



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7 065,33 zł/1kg

Lavazza Point Crema & Aroma Espresso 100 kaps.
126,97 zł
-6,98 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
266,64 zł/1kg

Metalowa kapsułka wielokrotnego użytku do kawy Dolce Gusto - zrównoważona i przyjazna dla środowiska alternatywa dla jednorazowych kapsułek - srebrna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
119,00 zł
Sprzedawca: 1915SHOP
793,33 zł/1kg

Lavazza Passionale, Kapsułka kawy, Espresso, Ciemna palona, A Modo Mio, 54 kub., 11/13



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
72,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
143,12 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, Kapsułka kawy, Espresso, Średnie palona, A Modo Mio, 54 kub., 12/13



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10 530,67 zł/1kg

ORGANIC COFFEE FLAVORED BOX | 60 przemysłowo kompostowalnych² kapsułek z kawą do ekspresów kapsułkowych Nespresso®³ |La Natura Lifestyle



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
106,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
348,04 zł/1kg

Lavazza A Modo Mio Dek Cremoso 36 kapsu³ek
55,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7 465,33 zł/1kg

Crema Hazelnut Coffee - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g|based | Nespresso®*³ compatible



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
331,70 zł/1kg

Caffè Borbone AMSOROPALAZSUPREM050, Podstawka pod kawę, Kawa, 7,2 g, A Modo Mio, 7/10, Wielobarwny



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
62,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
125,98 zł/1kg

Crema Chocolate Coffee - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g|based | kompatybilny z Nespresso®*³



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
331,70 zł/1kg

Lavazza A Modo Mio Crema e Gusto, Kapsułka kawy, Espresso, Średnie palona, A Modo Mio, 36 kub., 12/13



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
53,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7 198,67 zł/1kg

Kawa Ristretto - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatybilna z Nespresso®*³
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
325,32 zł/1kg

Kawa w kapsułkach, La Natura Lifestyle Organic, Decaffeinato Espresso, 60 kapsułek kompatybilnych z Nespresso, 100% Arabica, 306 g
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
331,70 zł/1kg

Starbucks Blonde Roast Espresso Nespresso aksamitny smak 77g 12 pack
324,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Capsa Lungo Selektion d Oro Brasil 10 kapsułek 56g opakowanie 10 sztuk
209,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Delizioso, Kapsułka kawy, Espresso, Średnie palona, A Modo Mio, 36 kub., 8/13



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6 652,00 zł/1kg

Kapsułki Nespresso wielokrotnego użytku - Zestaw 3 kapsułek ze stali nierdzewnej do wielokrotnego napełniania - Kompatybilne z ekspresami Nespresso - Matowa czerń



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,00 zł
Sprzedawca: 1915SHOP
177,78 zł/1kg