Chupa Chups 9302100, Lollipop, Wielobarwny
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
70,52 zł
309,30 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Lizaki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2


Więcej informacji o reklamie
Chupa Chups Lizaki puszka 100 sztuk różne smaki 1200g60,87 zł/1kg
73,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Chupa Chups – koło z lizakami „Stranger Things”, opakowanie 200 sztuk, 2400 g72,74 zł/1kg
174,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Chupa Chups Best of lollipops owocowe kremowe worek uzupełniający 3000g58,05 zł/1kg
174,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g85,45 zł/1kg
205,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of – lizaki, puszka 50 sztuk (600 g)
7 473,00 zł/1kg
74,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Chupa Chups The Best Of, Jabłko, Cola, Kremowy, Truskawka, Lollipop, Wielobarwny, 12 g, Nakrętka, Soja, 100 szt.
8 700,83 zł/1kg
104,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Crazy Dips Strawberry Lolly prickelnde Knisterbrause 14g
117,14 zł/1kg
1,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Crazy Dips Strawberrypoliuretan (opakowanie 24x14g)
278,87 zł/1kg
137,76 zł
Sprzedawca: M_plus_L

CHUPA CHUPS 123058 Chupa Chups Lollipop Fruit - 100 sztuk
8 057,00 zł/1kg
80,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk
46,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Melody Pops lizaki, rurki, landrynki 48 szt
274,00 zł/1kg
197,28 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Chupa Chups Tongue Painter Cherry Orange Cola fruity 100s 1200g
59,74 zł/1kg
71,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups 754423 Chupa Chups Lutscher 150St.
114,37 zł/1kg
205,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Chupa Chups Mini Lollipops 4 smaki lizaków w torebce uzupełniającej 2160g
90,31 zł/1kg
195,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Chupa Chups Fruity Lollies w opakowaniu 50 display 600g
67,58 zł/1kg
40,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Crazy Dips Cola 24 sztuki Chupa Chups
274,80 zł/1kg
137,40 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Küfa Emojipops lizaki z motywami 100 sztuk pakowane pojedynczo 1300g
93,45 zł/1kg
93,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Lizaki Owocowe 12 G X 120 Sztuk
62,65 zł/1kg
90,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Lizaki Truskawkowo-Kremowe 250 g
44,64 zł/1kg
11,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Chupa Chups Crazy Dips Truskawkowe lizaki 24 x 14 g
242,47 zł/1kg
81,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Eco-score:
- D
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 388 kcal
- Zawartość cukru (100 g):
- 83 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,07 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 96 g
- Zawartość sodu (na 100 g):
- 0,03 g
- Typ produktu:
- Lollipop
- Kolor produktu:
- Wielobarwny
- Bezglutenowe:
- Tak
CHUPA CHUPS Bukiet 19 lizaków kwiatowych
Kwiatowy bukiet Chupa Chups to idealny pomysł na prezent dla każdego, na kim Ci zależy. Jako drobny upominek dla najlepszej przyjaciółki, jako podziękowanie dla mamy, z okazji ślubu lub urodzin, jako miłe pozdrowienie dla przyjaciół lub jako romantyczny prezent walentynkowy dla chłopaka lub dziewczyny - lizaki zapakowane jako bukiet kwiatów sprawią każdemu wielką radość. Lizaki Chupa Chups zachwycają we wszystkich swoich odmianach intensywnym smakiem. Kolorowy bukiet składa się z 19 lizaków w następujących sześciu owocowych smakach: Truskawka, Jabłko, Wiśnia, Pomarańcza, Cytryna i Arbuz.
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, pulpa owocowa (3%) (jabłko, wiśnia, malina, ananas, limonka, cytryna, truskawka, brzoskwinia, banan, pomarańcza, jagoda, jeżyna, mango, arbuz, kiwi), zakwaszacze (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, barwniki (burak, kapsantyna, kurkumina).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100 g Energia / Brennwert / Energy 1645 kJ (387 kcal) Vet / Fett / Fat 0 g Verzadigd Vet / Gesättigte Fettsäuren / Saturates 0 g Koolhydraten / Kohlenhydrate / Carbohydrates / Total Carbohydrate 96 g Suikers / Zucker / Sugars 78 g Eiwit / Eiweiß / Protein 0 g Zout / Salz / Salt 0.07 g
- Waga
- 228 g
- Firma spożywcza
- Chupa Chups S.A.U Poligono Sector Serra c/ Les Masies n°16 08635 Sant Esteve Sesrovires (Barcelona) Spanien
- Nazwa handlowa
- Przyprawy
- Producent
- Liczba sztuk
- 25
- Numer producenta
- 9302100
- EAN
- 8410031950021
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, pulpa owocowa (3%) (jabłko, wiśnia, malina, ananas, limonka, cytryna, truskawka, brzoskwinia, banan, pomarańcza, jagoda, jeżyna, mango, arbuz, kiwi), zakwaszacze (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, barwniki (burak, kapsantyna, kurkumina).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100 g Energia / Brennwert / Energy 1645 kJ (387 kcal) Vet / Fett / Fat 0 g Verzadigd Vet / Gesättigte Fettsäuren / Saturates 0 g Koolhydraten / Kohlenhydrate / Carbohydrates / Total Carbohydrate 96 g Suikers / Zucker / Sugars 78 g Eiwit / Eiweiß / Protein 0 g Zout / Salz / Salt 0.07 g
- Waga
- 228 g
- Firma spożywcza
- Chupa Chups S.A.U Poligono Sector Serra c/ Les Masies n°16 08635 Sant Esteve Sesrovires (Barcelona) Spanien
- Nazwa handlowa
- Przyprawy
- Producent
- Liczba sztuk
- 25
- Numer producenta
- 9302100
- EAN
- 8410031950021
Pasuje również do tego

Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
85,45 zł/1kg
205,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Play-Doh E5062ES00, 2 lat(a)
94,66 zł/1kg
49,98 zł
Sprzedawca: TR8

Torba podróżna na kółkach JOY 160l, czarna
151,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Czajnik elektryczny bezprzewodowy LEHMANN 1,7 l z regulacją temperatury 45-100°C, z funkcją utrzymywania ciepła i panelem dotykowym, czarny matowy
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Deubois pluszowy miś XL kremowy
129,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Stylex 35065, Zestaw pędzli, Mieszany
23,53 zł
Sprzedawca: M_plus_L

IDENA Idena Santa boot czerwony flokowany, 23x20x13cm
58,38 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Pościel dziecięca Paw Patrol Pościel dziecięca 100 x 135 cm kołdra + 40 x 60 cm poszewka na poduszkę, 100% bawełna
247,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

HOME-TEX 1648-8, Koc do nakrycia w zestawie, Poszewka na poduszkę dołączona
85,09 zł
Sprzedawca: somnia24

PlayGo PLAYGO Rinkinys indų 24mėn.+ art. 3118
106,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

PAW Patrol PAW DCT DieCast Launch N Hauler UPCX GML, Zestaw pojazdów i torów, 3 lat(a), Plastik, Niebieski, Czerwony, Biały
235,29 zł
-10,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
224,59 zł
Sprzedawca: Humbi

Pelikan 720250, Czarny, Niebieski, Brązowy, Zielony, Pomarańczowy, Różowy, Fioletowy, Czerwony, Fioletowy,..., Farba akwarelowa, Twardy, 1 szt.
182,00 zł/1kg
50,96 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Karnisz srebrny, rozciągalny, 115–200 cm, zestaw stylowy wraz z akcesoriami, 3 wsporniki, stal nierdzewna, karnisz z końcówkami
38,27 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of – lizaki, puszka 50 sztuk (600 g)
7 473,00 zł/1kg
74,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Chupa Chups The Best Of, Jabłko, Cola, Kremowy, Truskawka, Lollipop, Wielobarwny, 12 g, Nakrętka, Soja, 100 szt.
8 700,83 zł/1kg
104,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Crazy Dips Strawberry Lolly prickelnde Knisterbrause 14g
117,14 zł/1kg
1,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Lizaki puszka 100 sztuk różne smaki 1200g
60,87 zł/1kg
73,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Melody Pops lizaki, rurki, landrynki 48 szt
274,00 zł/1kg
197,28 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Kosmetyczny kalendarz adwentowy Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 makijażowe niespodzianki
283,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Chupa Chups Crazy Dips Strawberrypoliuretan (opakowanie 24x14g)
278,87 zł/1kg
137,76 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Chupa Chups 754423 Chupa Chups Lutscher 150St.
114,37 zł/1kg
205,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Chupa Chups Original The Best Of 120 lizaków w torebce uzupełniającej 1440g
98,55 zł
Sprzedawca: Katomix

Adventní kosmetický kalendář dětský Tlapková Patrola
131,47 zł
-52,98 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,49 zł
Sprzedawca: Easytoys

Booom Watermelon 1100g
84,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lionelo Emma Plus składany wózek spacerowy z pozycją leżącą zielony
592,17 zł
-243,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
349,00 zł
Sprzedawca: CenterSklep24

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Domek dla lalek Infantastic® - wykonany z drewna, 3 piętra, z diodą LED, akcesoriami/meblami, od 3 lat, dla lalek o wysokości 13 cm - Domek dla lalek, willa dla lalek, domek do zabawy
480,00 zł
-144,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
336,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Pop Rocks Magic Gum Tutti Frutti 50Stk. im Display
461,43 zł/1kg
161,50 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Skittles Fruits Cukierki Do Żucia 38 G
98,25 zł/1kg
3,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Supersonic Shape Meal Koktajl Białkowy Wanilia 600 g – 26 witamin
162,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
270,00 zł/1kg

Supersonic Matcha Latte Collagen Marakuja 280 g z kolagenem rybim Peptan
159,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
565,84 zł/1kg

Wyświetlacz zawierający 100 sztuk farbek do języka "Pom Painter" w kształcie lizaków, barwiących język na niebiesko



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,62 zł/1kg

Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
205,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,45 zł/1kg

Chupa Chups – koło z lizakami „Stranger Things”, opakowanie 200 sztuk, 2400 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
174,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 zł/1kg

Serduszko lizak czerwony biały różowy lizak miłości w kształcie serca 45g display



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
127,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,79 zł/1kg

Chupa Chups Best of lollipops owocowe kremowe worek uzupełniający 3000g
174,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,05 zł/1kg

Ekran reklamowy zawierający 12 sztuk lizaków "Einhorn Wonder Licker", waga 50g każdy, z kwaśnym proszkiem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,59 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
60,98 zł/1kg

Chupa Chups Tongue Painter owocowe lizaki 250 saszetek 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
149,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,68 zł/1kg

COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
46,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wyświetlacz z 24 sztukami pomadek "Jednorożec", lizaków "Sweet Flash"



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,39 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
253,25 zł/1kg

100Pcs Union Jack Mini Flagi Ręcznie trzymane Brytyjskie Wykałaczki Flagi Cupcake Toppers Flagi Wielkiej Brytanii Patyczki owocowe Dekoracje imprezowe
124,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Display Complete Sweet Flash Strawnana Candy Spray o smaku truskawkowo-bananowym 15 cm 12 szt
31,40 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
78,50 zł/1kg

Flic n Lic Pop Glow in the Dark Lutscher leckerer Lolly 14g 24er Pack



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
99,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
3 121,87 zł/1kg

Chupa Chups The Best Of, Jabłko, Cola, Kremowy, Truskawka, Lollipop, Wielobarwny, 12 g, Nakrętka, Soja, 100 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
8 700,83 zł/1kg

Küfa okrągłe lizaki owocowe o smaku owocowym 100 sztuk 1800g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
127,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,91 zł/1kg

Lizaki Holland Foodz Twistzzz kolorowe tęczowe patyczki 50 sztuk
80,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,52 zł/1kg

Küfa cream nougat lolly lizak z nadzieniem z kremu nugatowego 100 sztuk 1700g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
75,08 zł/1kg

Küfa czekoladowy lizak kulkowy z miętą czekoladową 100 sztuk 1800g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1,28 zł/1kg