5,0



Na podstawie 1 opinii
Baton czekoladowy Lindt Hello Crunchy Nougat z chrupiącymi kruchymi kawałkami 100g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,29 zł
212,90 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lindt - LINDOR - Balls MILK 1kg worek269,02 zł/1kg
269,02 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Milka Feine Kugeln Alpenmilch 4310034 900g190,49 zł/1kg
196,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mleko pełne Lindt i Sprüngli Hello Salted Caramel 100g 6-pak213,08 zł/1kg
127,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Lindt Vegan Salted Caramel z pikantnymi kawałkami karmelu 100g266,70 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton czekoladowy Lindt Hello cookie and cream z chrupiącymi kawałkami ciasteczek 100g
212,90 zł/1kg
21,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada mleczna Lindt w sztyfcie, bardzo delikatna, rozpływająca się 40g
239,25 zł/1kg
9,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton czekoladowy Lindt Hello Truskawka z chrupiącymi kawałkami owsianej kruszonki 100g
212,90 zł/1kg
21,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Biała czekolada Lindt Cocos z nadzieniem z kremu kokosowego 100g
212,90 zł/1kg
21,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Premium Edel-Nougat 100 g
531,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mieszanka kulek Lindt Lindor z najlepszą czekoladą Lindt 137g
272,55 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton Lindt Noble Nougat ze świeżo prażonymi orzechami laskowymi 50g
191,60 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Alpenvollmilch extra fine klasyczny baton czekoladowy zamykany 100g
545,50 zł/1kg
54,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lindt & Sprüngli Alpine Whole Milk Nut 300g
183,00 zł/1kg
54,90 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Lindt Christmas Chocolate Almond prażone migdały w kremie orzechowym 100g
172,33 zł/1kg
20,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,56 zł/1kg
180,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Baton Lindt HELLO Pistachio Crunch i Solony Karmel opakowanie 100g
192,40 zł/1kg
19,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Baton Lindt Hello Crunchy Nougat z chrupiącymi kruchymi kawałkami 100g
Poznaj ekscytujące połączenie pysznej, rozpływającej się w ustach mlecznej czekolady Lindt HELLO z kuszącym nugatowym nadzieniem i chrupiącymi kruchymi kawałkami!
Lindt HELLO Crunchy Nougat - Nice to sweet you!
Lindt & Sprüngli GmbH
Süsterfeldstr. 130
D-52072 Aachen
Każdy kawałek to chrup, chrup, chrup. Odkryj ekscytujące połączenie nieodparcie delikatnej, rozpływającej się w ustach czekolady mlecznej z Alp, kuszącego nadzienia nugatowego i chrupiących kawałków krokantu! Lindt Hello Nougat Crunch to niezrównane połączenie różnych konsystencji, które oczaruje Twoje podniebienie wieloma doznaniami.
Odkryj ekscytujące połączenie rozpływającej się w ustach mlecznej czekolady Lindt HELLO, kuszącego nugatowego nadzienia i chrupiących kruchych kawałków! Lindt HELLO Crunchy Nougat - Przyjemnie słodkie!
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, pełne MLEKO w proszku, masło kakaowe, ORZECHY JAŁOWE (10%), masa kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, mąka PSZENNA, tłuszcz maślany, emulgator (lecytyna SOYA), olej palmowy, sól, aromat, syrop karmelowo-cukrowy. Może zawierać migdały i inne orzechy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (kJ) 2316 Energia (kcal) 555 Tłuszcz (g) 33,0 w tym nasycone kwasy tłuszczowe (g) 16,0 Węglowodany (g) 55,0 w tym cukier (g) 52,0 Białko (g) 8,1 Sól (g) 0,24
- Alergeny
- GlutenSoja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaOwoce łupinowe
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- Lindt und Sprüngli GmbH ChocoladefabrikenSüsterfeldstraße 130, 52072 Aachen
- Nazwa handlowa
- Nadziewana mleczna czekolada z nugatem (33%), kruchymi orzechami laskowymi (3%) i kawałkami wafli (2%)
- Producent
- Liczba sztuk
- 25
- Numer producenta
- 22211
- EAN
- 4000539222108
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, pełne MLEKO w proszku, masło kakaowe, ORZECHY JAŁOWE (10%), masa kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, mąka PSZENNA, tłuszcz maślany, emulgator (lecytyna SOYA), olej palmowy, sól, aromat, syrop karmelowo-cukrowy. Może zawierać migdały i inne orzechy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (kJ) 2316 Energia (kcal) 555 Tłuszcz (g) 33,0 w tym nasycone kwasy tłuszczowe (g) 16,0 Węglowodany (g) 55,0 w tym cukier (g) 52,0 Białko (g) 8,1 Sól (g) 0,24
- Alergeny
- GlutenSoja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaOwoce łupinowe
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- Lindt und Sprüngli GmbH ChocoladefabrikenSüsterfeldstraße 130, 52072 Aachen
- Nazwa handlowa
- Nadziewana mleczna czekolada z nugatem (33%), kruchymi orzechami laskowymi (3%) i kawałkami wafli (2%)
- Producent
- Liczba sztuk
- 25
- Numer producenta
- 22211
- EAN
- 4000539222108
Pasuje również do tego

Czekolada mleczna Lindt w sztyfcie, bardzo delikatna, rozpływająca się 40g
239,25 zł/1kg
9,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Różowy biały akwarela kwiaty piwonii naklejka ścienna naklejka ścienna główny wystrój
75,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Baton czekoladowy Lindt Hello Truskawka z chrupiącymi kawałkami owsianej kruszonki 100g
212,90 zł/1kg
21,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton czekoladowy Lindt Hello cookie and cream z chrupiącymi kawałkami ciasteczek 100g
212,90 zł/1kg
21,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Baton Lindt Hello Caramel Brownie z chrupiącymi kawałkami herbatników 100g
212,90 zł/1kg
21,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Fioretto Present chrupiąca pralina z nadzieniem nugatowym 138g
348,48 zł/1kg
48,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mleko pełne Lindt i Sprüngli Hello Salted Caramel 100g 6-pak
213,08 zł/1kg
127,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Biała czekolada Lindt Cocos z nadzieniem z kremu kokosowego 100g
212,90 zł/1kg
21,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000539320002, 40 g, e1103, Grape sugar, palm oil, einige spezialitäten enthalten alkohol, essential oil, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g
532,25 zł/1kg
21,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BRUBAKER Zen Garden, Antracyt, Szary, Metal, Ceramika, Tkanina, Sypialnia, Czarny, Chłopak, dziewczyna, E14
179,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

m&ms Crispy nadziewane chrupiącym ryżem w cukrowej miseczce 36g
116,67 zł/1kg
4,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Torebka Lindt Lindor biała z rozpływającą się w ustach czekoladą 136g
274,56 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Santa Glamour Mini Father Christmas o efektownym wyglądzie 50g
178,92 zł/1kg
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Lindt Easter Sheep Milk Chocolate Hollow 40g
296,25 zł/1kg
11,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Lindt Alpenvollmilch extra fine klasyczny baton czekoladowy zamykany 100g
545,50 zł/1kg
54,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Figurki Hello Xmas Mini Santa wykonane z najlepszej mlecznej czekolady 50 g
465,20 zł/1kg
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladowe kulki Lindt Lindor z nadzieniem karmelowym i solą 137g
272,55 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Świąteczna dekoracja: Święty Mikołaj na linie, muzyczny Święty Mikołaj na podświetlanej linie (100 cm), świąteczne figurki – SANTACLIMB
64,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,80 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Mormark

Lindt brittle cone double twist mleczna czekolada 90g
258,44 zł/1kg
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ausstechform Fuchs Fero
17,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt kaligrafowane kostki świąteczne z pysznymi ekskluzywnymi czekoladkami 58g
401,03 zł/1kg
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Bonbons Confetti Alpine mleczna czekolada z nadzieniem z mlecznego kremu 86g
187,10 zł/1kg
18,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

hanuta 3519 minis 200,0 g
230,80 zł/1kg
46,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
285,90 zł/1kg
66,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,039 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,93 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,07 zł/1kg

Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
61,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
610,50 zł/1kg