5,0



Na podstawie 1 opinii
TEEKANNE 6469 Teekanne grüner Tee 20 Beutel
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
48,98 zł
1 399,43 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Teapot 2781464008 Selection Box - 12 herbat, 180 torebek443,81 zł/1kg
169,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
TEEKANNE 7952 TEEKANNE Alpine Bergkräuter Tee 18 Portionen498,06 zł/1kg
17,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Czajniczek leśna jagoda mocna jeżyna i owocowa jagoda 50g268,40 zł/1kg
13,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Teekanne Tee Sternenleuchten 7504 20St.372,80 zł/1kg
18,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
1 625,67 zł/1kg
48,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Herbata zielona Meßmer tart fresh pleasure 50 torebek tradycyjna 87g
115,25 zł/1kg
23,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 073635 Ingwer Orange Tee 18 Portionen
1 505,25 zł/1kg
48,77 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 6160 Teekanne Minze 20 Beutel
1 127,11 zł/1kg
50,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Teapot White Tea Jasmine łagodny smak z naturalnym aromatem 25g
509,20 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Tee 100279 Grüner Tee Orange-Ingwer 25 Btl./Pack.
1 482,50 zł/1kg
65,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

TEEKANNE 074984 TEEKANNE Minze Ingwer Tee 18 Portionen
50,72 zł
Sprzedawca: somnia24

12 sztuk: TEEKANNE 6167, herbata owocowa "Früchte-Genuss"
845,33 zł/1kg
50,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Teekanne Tee Fenchel Anis Kümmel 6166 20 St./Pack.
223,67 zł/1kg
13,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Green Tea with Matcha enjoy naturally 20 torebek herbaty
589,33 zł/1kg
17,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

12 sztuk zestawu do parzenia herbaty 6423, herbata miętowa marokańska - 20 torebek
1 456,67 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 6168 Teekanne 8 Kräuter
1 268,00 zł/1kg
50,72 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 070276 TEEKANNE Herbata zielona 100 porcji
612,53 zł/1kg
91,88 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 4009300074977 TEEKANNE Brennnesselmischung Tee 20 Portionen
67,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Czajniczek 6171 Jabłko do herbaty - 20 szt. à 3g
1 122,00 zł/1kg
67,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Czajniczek 6992 Czajniczek Pers.Granata. 20 Bt
1 165,33 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Herbata zielona w czajniczku orzeźwiająca i przyjemnie łagodna 20 torebek 35g
Pij zieloną. Ciesz się harmonijną chwilą relaksu z filiżanką zielonej herbaty Teekanne. Zielona herbata wyróżnia się orzeźwiającym aromatem i przyjemnie łagodnym smakiem. Każdy łyk to prawdziwa przyjemność.
TEEKANNE GmbH & Co KGKevelaerer Str. 21-2340549 Düsseldorf
Herbata zielona Teekanne Hochland (opakowanie 20x1,75g)
Teekanne Hochland Green Tea to doskonała okazja, aby się wyciszyć i naprawdę zrelaksować. Uwierz nam, jakość Teekanne przekonuje każdego miłośnika herbaty w najdrobniejszych szczegółach. Odświeżająco łagodny smak jest zauważalnie doskonały. Opakowanie zawiera 20x1,75g.
| Zawartość: | 35g |
| Składniki: | Zielona herbata z przeciwutleniaczem |
Przyjemność picia herbaty w najlepszym wydaniu: orzeźwiająca, pikantna herbata TEEKANNEZawsze rozkosz: pyszna herbata TEEKANNE to markowa jakość, której można spróbować. Zapakowana w praktyczne torebki, jest przygotowywana w mgnieniu oka i zawsze idealnie porcjowana.I tak to działa:Weź 1 torebkę na filiżankę i zalej ją wrzącą wodą. Pozostaw herbatę do zaparzenia na tak długo, jak wskazano - lub zgodnie z osobistymi preferencjami. Zrób coś dobrego dla siebie i ciesz się pyszną filiżanką orzeźwiającej, pikantnej herbaty TEEKANNE Tea każdego dnia! Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.Informacja o wartości odżywczej na 100 gEnergia 3/1 kJ/kcalTłuszcz < 0,1 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe < 0,1 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany < 0,1 gw tym cukry < 0,1 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 0,2 gsól 0,01 gWitaminy i składniki mineralne -
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Zielona herbata
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 35 g
- Firma spożywcza
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Zielona herbata
- Producent
- Liczba sztuk
- 35
- Numer producenta
- 6469
- EAN
- 4009300003403
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Zielona herbata
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 35 g
- Firma spożywcza
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Zielona herbata
- Producent
- Liczba sztuk
- 35
- Numer producenta
- 6469
- EAN
- 4009300003403
Pasuje również do tego

TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
1 625,67 zł/1kg
48,77 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 073635 Ingwer Orange Tee 18 Portionen
1 505,25 zł/1kg
48,77 zł
Sprzedawca: somnia24

12 sztuk zestawu do parzenia herbaty 6423, herbata miętowa marokańska - 20 torebek
1 456,67 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 6160 Teekanne Minze 20 Beutel
1 127,11 zł/1kg
50,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek z dziką różą indywidualnie otoczony owocowym i pełnym smakiem 70g
194,14 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Tee Fenchel Anis Kümmel 6166 20 St./Pack.
223,67 zł/1kg
13,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek pikantna malwa hibiskus herbata cenna przyjemność natury 40g
335,50 zł/1kg
13,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teapot White Tea Jasmine łagodny smak z naturalnym aromatem 25g
509,20 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teapot Sage naturalna herbata szałwiowa 20 dwukomorowych torebek 30g
447,33 zł/1kg
13,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek 6992 Czajniczek Pers.Granata. 20 Bt
1 165,33 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Meßmer 00218232 Herbata czarna "Darjeeling", opakowanie 25 szt
1 730,00 zł/1kg
74,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

12 sztuk: TEEKANNE 6167, herbata owocowa "Früchte-Genuss"
845,33 zł/1kg
50,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
1 048,80 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek do herbaty 6576 Turkish Apple 20 szt./opak.
953,45 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Teapot 6247 Herbata Finest Darjeeling - 20 torebek
1 510,29 zł/1kg
52,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek Serce Herbata Wiśniowa Romantyzm z całą jego słodką różnorodnością 45g
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 130693006 Kölln Blütenzarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
88,52 zł/1kg
44,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Herbata zielona Meßmer tart fresh pleasure 50 torebek tradycyjna 87g
115,25 zł/1kg
23,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit Zupa wołowa z makaronem i warzywami 85g
61,41 zł/1kg
5,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herba Fennel Tea Herbata ziołowa aromatyczno-przyprawowa 25 torebek 43g
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne 15309, Herbata owocowa, 50 g, Jabłko, Hibiskus, Cytryna, Owoc dzikiej róży, Miodowy, Laktoza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
1 048,80 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Meßmer Tee Melisse 100527 25St
266,60 zł/1kg
13,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Himmelszauber herbata owocowa o smaku moreli i migdałów 55g
19,33 zł
-76%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 6168 Teekanne 8 Kräuter
1 268,00 zł/1kg
50,72 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 073642 TEEKANNE Ingwer Kurkuma Tee 18 Portionen
1 585,00 zł/1kg
50,72 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 074984 TEEKANNE Minze Ingwer Tee 18 Portionen
50,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Meßmer 4001257159004 Herbata Meßmer „Mieszanka z pokrzywy”, korzenna, opakowanie 25 sztuk
1 490,00 zł/1kg
74,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Teapot 7502 Szwedzka herbata jagodowa - 20 torebek
1 165,33 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Vitamaze Witamina D3 1,000 IU Dzienna wysoka dawka - 200 tabletek
1 041,40 zł/1l
52,07 zł
Sprzedawca: apohealth

TEEKANNE 4009300074977 TEEKANNE Brennnesselmischung Tee 20 Portionen
67,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne produkty
Naprawdę podoba mi się ten produkt, czuję się bardzo komfortowo z tym produktem
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
257,00 zł/1kg

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg

Czarna herbata Meßmer Earl Grey o delikatnym aromacie 43g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
382,40 zł/1kg