5,0



Na podstawie 1 opinii
Dallmayr Kaffee 428 016 007 Dallmayr Golden Cream Intense
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
52,07 zł
464,91 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kawa w saszetkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL183,38 zł/1kg
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO – kapsułki Extra Strong Senseopads, 160 sztuk243,05 zł/1kg
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO Pads Decaf bezkofeinowy Senseopads 80 kapsułek do napojów468,95 zł/1kg
260,27 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Senseo Wanilia128,41 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Dallmayr Kaffee 528016007 Crema d'Oro Kaffeepads 16 podkładek
464,91 zł/1kg
52,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Dallmayr Prodomo, Podstawka pod kawę, Kawa, Coffee Pods, 16 szt.
446,96 zł/1kg
50,06 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 4008167752806, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
236,04 zł/1kg
59,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Dallmayr 145036003 Dallmayr Classic Kaffeepads Arabica- und Robustabohnen 16 + 2 Pads
424,60 zł/1kg
52,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
313,73 zł/1kg
50,51 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Douwe Egberts Senseo Classic, Kapsułka kawy, Senseo, 16 szt.
199,55 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo Classic, Podstawka pod kawę, Senseo, Czerwony, 36 szt.
309,96 zł/1kg
82,18 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 szt.
240,76 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Podstawka pod kawę, Cappuccino, Niepalona, 8 kub., 8 szt., Torba
416 285,70 zł/1kg
58,28 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Dallmayr Kaffee 145 036 000 Dallmayr Classic Pads 36 St.
271,29 zł/1kg
67,28 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza Crema E Aroma 18 kapsułek kawy z najlepszej palonej kawy 125g
168,56 zł/1kg
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr 038028007 prodomo Kaffeepads Arabicabohnen 28 Pads
236,04 zł/1kg
59,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Kapsułki z kawą Lucaffe CLASSIC 44 mm w systemie ESE, 150 sztuk
222,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lavazza 7213, Coffee Pods
189,82 zł/1kg
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo 4047046001468, Kapsułka kawy, Senseo, 10 szt.
177,20 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo ® Café Latte Vanilla, Podstawka pod kawę, Caffe latte, Senseo, 8 szt., Pudełko
440,11 zł/1kg
40,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Naszą popularną kawę oferujemy również w postaci kapsułek o pikantnym i intensywnym smaku. Do produkcji kawy Dallmayr Crema d'Oro intensa z wielką dbałością o szczegóły wybierane są najlepsze górskie rośliny, a następnie udoskonalane przez naszych mistrzów palenia. Szczególnie delikatny proces palenia pozwala uzyskać gęstą, delikatną cremę. Dzięki lekkiemu smakowi espresso kawa Dallmayr Crema d' Oro intensa doskonale nadaje się również do cappuccino lub latte macchiato.
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Kawa palona
- Waga
- 112 g
- Firma spożywcza
- Alois Dallmayr Kaffee oHGDienerstraße 14–1580331 München
- Nazwa handlowa
- Kawa palona
- Producent
- Zakres dostawy
- 16
- Liczba sztuk
- 16
- Numer producenta
- 428 016 0 07
- EAN
- 4008167042877
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Kawa palona
- Waga
- 112 g
- Firma spożywcza
- Alois Dallmayr Kaffee oHGDienerstraße 14–1580331 München
- Nazwa handlowa
- Kawa palona
- Producent
- Zakres dostawy
- 16
- Liczba sztuk
- 16
- Numer producenta
- 428 016 0 07
- EAN
- 4008167042877
Pasuje również do tego

Open Food 4008167752806, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
236,04 zł/1kg
59,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza Crema E Aroma 18 kapsułek kawy z najlepszej palonej kawy 125g
168,56 zł/1kg
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
48,27 zł
Sprzedawca: Jumada

Dallmayr Prodomo, Podstawka pod kawę, Kawa, Coffee Pods, 16 szt.
446,96 zł/1kg
50,06 zł
Sprzedawca: somnia24

Dallmayr Kaffee 528016007 Crema d'Oro Kaffeepads 16 podkładek
464,91 zł/1kg
52,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Douwe Egberts Cappuccino Choco, Podstawka pod kawę, Cappuccino, Senseo, 8 szt.
240,76 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
183,38 zł/1kg
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Makita DCL180ZB, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Niebieski, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchy
267,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elektryczny spieniacz do mleka Tchibo, nieprzywierająca powłoka, ciepła i zimna pianka mleczna, do latte macchiato, cappuccino i kakao, obudowa ze stali nierdzewnej
173,08 zł
Sprzedawca: Metler

Samochodowy uchwyt magnetyczny na smartfon do kratki wentylacyjnej telefon komórkowy KFZ
31,68 zł
Sprzedawca: TR8

Senseo CSA210/90, Ekspres do kawy na strączki, 0,7 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Czerwony
476,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Senseo CSA210/50, Ekspres do kawy na strączki, 0,7 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Szary
505,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Torebka Shopper Brown, Torebka damska na ramię, Duża, Torebka ze skóry syntetycznej, Torebka na ramię, Torebki Retoo
48,89 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
313,73 zł/1kg
50,51 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Kapsułki SENSEO Caffè Crema Senseopads – 160 porcji kawy w kapsułkach
458,64 zł/1kg
509,09 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Dallmayr 145036003 Dallmayr Classic Kaffeepads Arabica- und Robustabohnen 16 + 2 Pads
424,60 zł/1kg
52,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Cyfrowa waga osobista z technologią Step-On Precyzyjne czujniki Szklana waga osobista LCD do 180kg 100gr Waga kg lbs St Black Retoo
18,89 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,59 zł
Sprzedawca: Retoo

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Douwe Egberts Senseo Classic, Kapsułka kawy, Senseo, 16 szt.
199,55 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kaffee 145 036 000 Dallmayr Classic Pads 36 St.
271,29 zł/1kg
67,28 zł
Sprzedawca: somnia24

Dallmayr 038028007 prodomo Kaffeepads Arabicabohnen 28 Pads
236,04 zł/1kg
59,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Melitta Bistro Coffee Pads mocna kawa drobno palona 100 sztuk 700g
152,51 zł/1kg
106,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza 7213, Coffee Pods
189,82 zł/1kg
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo Classic, Podstawka pod kawę, Senseo, Czerwony, 36 szt.
309,96 zł/1kg
82,18 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 szt.
240,76 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Eduscho Kaffeepads, Caffè Crema, opakowanie Maxipack, 384 sztuk. Wyrazisty i intensywny smak, świeży aromat, intensywność 5/5, przeznaczony do wszystkich ekspresów do kawy z systemem kapsuł
181,47 zł/1kg
462,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
452,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Kapsułki z kawą Lucaffe CLASSIC 44 mm w systemie ESE, 150 sztuk
222,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ekspres do kawy Philips Senseo HD 6553/80 Original, kolor czerwony
892,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mbosmart

SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 wkładek do kawy opakowanie XXL
181,95 zł/1kg
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 października 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dallmayr rema d,Odoro intensia
To cudowna kawowa przyjemność, po prostu mocna od Dallmeyer
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

SENSEO Pads Mild Senseo Pads 10 x 48 coffee pads XXL pack



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
657,97 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
197,59 zł/1kg

SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 wkładek do kawy opakowanie XXL



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
181,95 zł/1kg

SENSEO Pads Strong 480 coffee pads XXL pack - 10 x 48 napojów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
181,95 zł/1kg

Kapsułki SENSEO Classic z certyfikatem UTZ – opakowanie zbiorcze zawierające 10 x 36 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
469,03 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
187,61 zł/1kg

SENSEO Pads Strong Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
349,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
209,90 zł/1kg

SENSEO, kapsułki do kawy z mlekiem, zestaw różnorodnych smaków, kolekcja "Creamy", 5 rodzajów, 80 porcji



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
360,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
391,45 zł/1kg

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
183,38 zł/1kg

SENSEO pods Mild Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
312,12 zł
-17,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
294,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
176,76 zł/1kg

SENSEO – kapsułki Extra Strong Senseopads, 160 sztuk



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
243,05 zł/1kg

Kapsułki SENSEO typu Cappuccino & Milka Schoko - 80 porcji, certyfikat UTZ



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
264,50 zł/1kg

SENSEO Pads Decaf bezkofeinowy Senseopads 80 kapsułek do napojów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
260,27 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
468,95 zł/1kg

Lavazza 3931, Podstawka pod kawę, Caffe creme, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 50 kub., 8/10, Lavazza



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
59,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
106,95 zł/1kg

SENSEO kapsułki Good Morning XL Senseopads 50 kapsułek do napojów porcja kawy filiżanka



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
203,24 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
325,18 zł/1kg

Caffè Haiti Roma, kapsułki do kawy, seria Azeglio - 50 kapsułek, format ESE 44
83,99 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
239,97 zł/1kg

Kapsułki SENSEO typu Espresso Senseopads o intensywnym smaku, 5 x 16 kapsułek – 80 porcji



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
201,73 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
363,48 zł/1kg

Melitta Bistro Coffee Pads mocna kawa drobno palona 100 sztuk 700g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
106,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,51 zł/1kg

Lavazza Crema E Aroma 18 kapsułek kawy z najlepszej palonej kawy 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
168,56 zł/1kg

Lavazza 7213, Coffee Pods



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
189,82 zł/1kg

Lavazza Intenso Pads, Podstawka pod kawę, Espresso, Średnie palona, Coffee Pods, Wielobarwny, Lavazza



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
136,54 zł/1kg

Melitta Bistro Coffee Pads mild fine roast coffee 100 sztuk 700g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
100,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
143,96 zł/1kg