5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Nawóz zielony z koniczyny białej | 1 kg na ok. 250 m² | do napowietrzania gleby i zacieniania | dozownik nektaru
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
501,99 zł
501,99 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Nawozy roślinne/zwierzęce do 10 kg, bez guana i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Nawozy – mączka bazaltowa – środek odstraszający ślimaki, 10 kg3,00 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: TD_STONES

Więcej informacji o reklamie
Dr.Soil kompost z robaków 1l25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Nawóz organiczny Animalin Oscorna, 5 kg
0,09 zł/1l
455,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Oscorna - Rasaflor nawóz do trawników 2,5 kg
166,00 zł/1kg
414,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

20 kg organicznego nawozu do trawników 9+3+6 na ok. 400m²
14,07 zł/1kg
281,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Nawóz zielony NATURA 1,5 kg
18,39 zł/1kg
27,59 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Substral nawóz do trawników ze środkiem chwastobójczym - 5 kg
132,40 zł/1kg
661,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SUBSTRAL® Naturen® 83090 SUBSTRAL® Naturen®Hornspäne 3,0 kg
46,06 zł/1kg
138,18 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Algoflash 3167770210606, nawóz organiczny, granulki cytoplazmatyczne, 37 m², 1,5 kg, 1 sztuka, worek
81,33 zł/1kg
121,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Nawóz organiczny BSI Greentime 4 kg
200,48 zł/1kg
247,45 zł
-46,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
200,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Nawóz organiczny Algoflash 1,5 kg
107,43 zł/1kg
171,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Odżywczy kondycjoner SOILTONIC, 150 g
111,19 zł/1kg
17,79 zł
Sprzedawca: Lacnepostreky

SUBSTRAL® 73990 SUBSTRAL® Pflanzen Nahrung Grünpflanzendünger 1,0 l
87,10 zł/1l
87,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Nawóz roślinny solabiol aktywator kompostu 900 g
120,99 zł/1l
120,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

SUBSTRAL® 81112 SUBSTRAL® Handstreuer 1,2 l
284,88 zł/1kg
118,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Koncentrat z pokrzywy Solabiol, 1 litr
178,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Nawóz Oscorna® Horn 5 kg na 40 do 50 m²
91,20 zł/1kg
455,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nawóz organiczny Clairland 3 w 1 2,5 L
100,00 zł/1l
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Biały trefoil (Trifolium repens) to wieloletnia roślina z rodziny bobowatych, charakteryzująca się rozrastającymi się pędami, która sprawdziła się jako wszechstronna roślina okrywowa i poprawiająca jakość gleby. Od maja do września pojawiają się charakterystyczne, kuliste, białe kwiatostany, które wyrastają ponad trójdzielne liście. Roślina szybko tworzy gęsty, zwarte zagęszczenie.
Biały trefoil osiąga wysokość od 20 do 30 centymetrów i rozprzestrzenia się powierzchniowo za pomocą pędów. Ten niski, dywanowy wzrost sprawia, że roślina jest odporna na deptanie i częste przycinanie, po których szybko się regeneruje.
Biały trefoil dobrze rośnie na prawie każdym przepuszczalnym glebie ogrodowej i preferuje stanowiska słoneczne do półcieniste. Nie wymaga dużego nakładu pielęgnacyjnego, nie potrzebuje dodatkowego nawożenia i dobrze znosi okresy suszy, po ustabilizowaniu się.
W praktyce biały trefoil jest często wykorzystywany jako roślina okrywowa między warzywami lub pod drzewami owocowymi, gdzie pokrywa glebę i chroni ją przed wysychaniem oraz erozją. Dzięki swoim korzonkom wiąże azot z powietrza, co przyczynia się do naturalnego poprawienia żyzności gleby. Dobrze sprawdza się również jako roślina międzyplonowa w płodozmianie lub do zagęszczania poboczy dróg i nieużytków. Jego gęsty system korzeniowy dodatkowo napowietrza zagęszczoną glebę i sprzyja tworzeniu się jej struktury, co korzystnie wpływa na rośliny uprawiane później.
- Waga
- 1 kg
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4000159615724
- Numer producenta
- 615724
- Producent
- Kiepenkerl
- Waga
- 1 kg
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4000159615724
- Numer producenta
- 615724
- Producent
- Kiepenkerl
Pasuje również do tego

10.000 nasion koniczyny czerwonej (Trifolium pratense) - koniczyna łąkowa i pastwisko dla pszczół | Wieloletnia roślina kwitnąca do ogrodu, na łąkę i zielony nawóz
338,75 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

5000 nasion stokrotki (Bellis perennis) – stokrotka, kwiat dla pszczół, kwiaty ogrodowe
12 082,35 zł/1kg
10,27 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Loxiran - S - Preparat do zwalczania mrówek, opakowanie 500 g
431,99 zł
-17,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
414,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

10 000 nasion rumianku pospolitego (Matricaria chamomilla) – delikatna roślina lecznicza i ulubienica pszczół | Aromatyczne nasiona ziół do ogrodu, na balkon i do ogrodu naturalnego
8 550,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

WOLF-Garten 3826040 Turbo lawn seed LR 100 1 pc(s)
124,87 zł/1kg
249,74 zł
Sprzedawca: Sotel

Plantop – ziemia doniczkowa 70 l
6,24 zł/1l
436,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
181,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Varta 06032, Jednorazowa bateria, CR2032, Lit, 3 V, 5 szt., 230 mAh
24,73 zł
Sprzedawca: AkkuShop

SAFLAX - Pomidor - Costoluto Genovese - 10 Nasiona - Lycopersicon esculentum
1 960,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX

Fepro® Nasiona do trawników sportowych i do zabawy nasiona do trawników sportowych nasiona do trawników, worek 1 x 5 kg
99,40 zł/1kg
496,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Akumulatorowa kosy spalinowa 700 W bezszczotkowa – 2 akumulatory 5200 mAh – 3 ostrza i teleskopowy trzonek – szerokość cięcia 26 cm / 12 000 obr./min
571,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: LUMIDRA

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Nasiona Dürr - szczaw - nasiona - 0196
342 989,98 zł/1kg
342,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pakiet Nasion Warzywnych – 25 Odmian Kulinarnych - Organifer
274,99 zł/1kg
274,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

V1 Trade rolka folii bąbelkowej 10 m – materiał opakowaniowy folia bąbelkowa o szerokości 40 cm – rolka folii bąbelkowej
7,63 zł/1m
76,31 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro

Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
48,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Dürr-Samen - Mojito i mięta Hugo - Nasiona - 4284
353 989,98 zł/1kg
353,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Garnek miodu z melona cukrowego
70 198,00 zł/1kg
350,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

EcoDeco, mikrokrzew lucerny Abbergreen, drobno-listowa mieszanka mikrokonewki do zagęszczania i wzmacniania trawnika, 500 g
119,30 zł/1kg
59,65 zł
Sprzedawca: EcoDeco

60-litrowy bęben z szeroką szyjką i zamknięciem zaciskowym | Bezpieczny dla żywności
557,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

kanister-vertrieb® 4 sztuki kanistrów o pojemności 20 litrów, kanistry kempingowe na wodę, kolor naturalny, wraz z etykietą (4x20knn)
129,68 zł
Sprzedawca: wilai_GmbH

Yankee Candle Home Sweet Home, Cylidner, Czerwony, Słód, Goździk, Wanilia, 110 h, 1 szt.
340,44 zł/1kg
212,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Lampa LED do uprawy roślin ze statywem - 80 diod LED, 4 panele, 100 W5904665712108
121,98 zł
Sprzedawca: ProTechShop

SES Creative Explore 25008, Zestaw eksperymentowy, Botanika, 5 lat(a), Wielobarwny
84,22 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

vidaXL Cegły kokosowe 5 szt. 5 kg na sztukę 25 kg łącznie



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
422,99 zł
Sprzedawca: vidaXL
17,98 zł/1kg

Torba dla psa, torba podrózna, skrzynia transportowa, z bocznymi kieszeniami, torba dla kota, z regulowanym paskiem na ramie, grafitowa, XL: 30x50x32 cm
96,90 zł
Sprzedawca: TEXCORP
193,80 zł/1kg

Torba dla psa, torba podrózna, skrzynia transportowa, z bocznymi kieszeniami, torba dla kota, z regulowanym paskiem na ramie, grafitowa, L: 25x43x27 cm
81,90 zł
Sprzedawca: TEXCORP
204,75 zł/1kg

Artykuły ogrodnicze Mech torfowiec Nawilżający nawóz organiczny dla storczyków Phalaenopsis
169,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
1 408,33 zł/1kg

Tabletki Kokosowe do Wysiewu 30 mm Krążki Pęczniejące 23 szt. do Ogrodu
31,00 zł
Sprzedawca: Ekado24

KOTARBAU® Naturalna i wolna od torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 500 g - 5 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
19,62 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
3,92 zł/1l

Kosze nawozowe do bonsai, przenośne kosze nawozowe, kosze nawozowe z pokrywą, kosze siatkowe na nawozy, plastikowe kosze na nawozy, kosze na nawozy
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
525,40 zł/1kg

Nawozy – mączka bazaltowa – środek odstraszający ślimaki, 10 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: TD_STONES
3,00 zł/1kg

Proszek przyspieszający wzrost roślin i kwiatów – nawóz stymulujący wzrost sadzonek, poprawiający ich przyrost
124,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
2 178,95 zł/1kg

żarówka roślinna 200LED E27 30W Lampa oświetleniowa 85?265V do wzrostu roślin kwitnących
136,60 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 845,95 zł/1kg

Stężenia Do Gabionów, 100 Szt., Galwanizowana Stal, 30 Cm Lumarko!



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
105,99 zł
Sprzedawca: vidaXL
37,85 zł/1kg

Nawóz organiczny Schacht specjalnie do warzyw Opakowanie 2 kg z miarką granulatu nawozowego
68,90 zł
Sprzedawca: Krocoworld
34,45 zł/1kg

Stężenia Do Gabionów, 50 Szt., Galwanizowana Stal, 30 Cm Lumarko!



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
70,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,99 zł
Sprzedawca: vidaXL
49,28 zł/1kg

Dr.Soil kompost z robaków 1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l