4,7



Na podstawie 3 opinii
Knorr® 713378009 Knorr® Pfeffersauce 1,0 kg, 1 St.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
104,72 zł
104,72 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe przyprawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Knorr Gourmet sos śmietanowy kremowy łagodny rafinowany w tubie 1000g197,13 zł/1kg
197,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Panierka Tempura 1kg - Asiya23,50 zł/1kg
23,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Panierka Panko 1 kg Asia Kitchen19,48 zł/1l
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Posiekana bazylia 30 g179,80 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Knorr® 365810003 Knorr® AROMAT 500,0 g, 1 St.
207,32 zł/1kg
103,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Knorr® 295567 Knorr® SAUCE HOLLANDAISE 1,0 kg, 1 St.
410,45 zł/1kg
410,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Knorr® 708445006 Knorr® Wild Sauce 1,0 kg, 1 St.
120,22 zł/1kg
120,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Develey 6168409006 Develey BARBECUE Sauce 5,0 l, 1 St.
30,74 zł/1kg
160,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Syrop ryżowy 1,8 kg
54,83 zł/1kg
98,69 zł
Sprzedawca: taleoo

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
73,88 zł/1kg
73,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Appetita Czosnek Granulowany 18 G
1 446,00 zł/1kg
28,92 zł
Sprzedawca: Katomix

Knorr Przyprawa Delikat do Grilla 500 g
141,15 zł/1kg
83,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

UBENA 2297542007 Tomatengewürzsalz Gewürz, 680,0 g
98,66 zł/1kg
67,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Czosnek granulowany 1 kg Prymat Gastroline
83,39 zł/1kg
106,44 zł
-17,21 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pszenica 1kg
17,90 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Czosnek granulowany 1 kg
23,99 zł/1kg
23,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Sezam 1 kg
20,28 zł/1kg
20,28 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Winiary Rosół wołowy 120 g
55,00 zł/1kg
6,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kamis Koperek 6 G
399,00 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Südtiroler Rindshenkel Villgrater, ok. 450 g - 9092
251,93 zł/1kg
113,37 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sos pieprzowy Knorr, kremowy, delikatnie doprawiony aromatem pieprzu, 1000g
Opis produktu
Sos Knorr Pieprzowy zachwyca intensywnym aromatem pieprzu, kremową konsystencją i obfitością zielonych ziaren pieprzu. Zrównoważona receptura łączy pikantną ostrość z delikatną kremowością, co czyni ten sos idealnym dodatkiem do dań mięsnych, steków, kotletów i potraw z grilla. Dzięki harmonijnemu połączeniu smaków, sos Knorr Pieprzowy nadaje wielu potrawom aromatyczny finisz i zapewnia bogate doznania smakowe. Opakowanie o pojemności 1000 g jest idealne do użytku w gastronomii, cateringach, stołówkach i profesjonalnych kuchniach.
Najważniejsze cechy
Sos Knorr Pieprzowy łączy kremową konsystencję z charakterystycznym smakiem zielonych ziaren pieprzu. Dzięki temu powstaje zrównoważony sos o przyjemnym smaku i delikatnej ostrości.
Obfitość zielonych ziaren pieprzu zapewnia autentyczny aromat i nadaje sosowi jego charakterystyczny smak. Średnia gęstość zapewnia optymalną konsystencję do wielu zastosowań.
Dzięki dużemu opakowaniu o pojemności 1000 g, sos idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku. Oferuje wysoką wydajność i zapewnia stałą jakość przy każdym przygotowaniu.
Wskazówki dotyczące użycia
Sos Knorr Pieprzowy doskonale komponuje się z stekami, kotletami, pieczonymi mięsami, medalionami i potrawami z drobiu. Uzupełnia dania mięsne o delikatną, pieprzową nutę i kremową teksturę.
Sos pieprzowy z zielonym pieprzem doskonale wzbogaca smak dań z grilla, potraw z mięsa mielonego oraz potraw pieczonych.
Aby stworzyć unikalne dania, sos można wzbogacić śmietaną, świeżymi ziołami lub sosem z mięsa. Idealnie nadaje się również jako baza do sosów śmietanowych z pieprzem oraz innych kompozycji sosów.
Często zadawane pytania
Do czego nadaje się sos Knorr z pieprzem?
Sos idealnie pasuje do steków, kotletów, pieczeni, dań z drobiu, potraw z grilla oraz wielu innych dań mięsnych.
Jak smakuje sos z pieprzem?
Ma intensywny smak pieprzu z dodatkiem zielonych ziaren pieprzu oraz wyważoną, kremową konsystencję.
Czy sos jest odpowiedni do gastronomii?
Tak, opakowanie o wadze 1000 g zostało specjalnie opracowane dla gastronomii, cateringu i dużych kuchni.
Czy sos można dalej przetwarzać?
Tak, idealnie nadaje się jako baza do sosów śmietanowych z pieprzem lub do tworzenia własnych kompozycji sosów.
Co wyróżnia ten sos?
Obfitość zielonych ziaren pieprzu zapewnia wyjątkowo intensywny i autentyczny smak pieprzu.
Unilever Deutschland Holding GmbH Am Strandkai 1, 20457 Hamburg| Nazwa | Knorr Sos paprykowy Sucha mieszanka do przygotowania sosu paprykowego |
| Waga | 1kg |
| Sposób użycia | Zawartość opakowania wymieszać w 6,5 litra (zimnej, ciepłej lub wrzącej) wody. Mieszając, gotować przez 2 minuty. |
| Okres trwałości i przechowywanie | W przypadku usuwania częściowych ilości, ponownie zamknięte opakowanie należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu |
| Składniki | Olej palmowy, skrobia modyfikowana, MĄKA PSZENNA, maltodekstryna, sól kuchenna, aromaty, skrobia, ekstrakt drożdżowy, 2,7% zielonego pieprzu, cukier, cebula, ekstrakt wołowy, 0,8% czarnego pieprzu, pomidory, Przyprawy, koncentrat soku z cebuli, ekstrakt z czerwonego wina, karmelizowany syrop cukrowy, regulatory kwasowości (dwuoctan sodu, mleczan wapnia), majeranek, substancje zakwaszające (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), olej słonecznikowy. |
| Alergeny | Zboża zawierające gluten i produkty pochodne, mleko i produkty pochodne, jaja i produkty pochodne, seler i produkty pochodne |
| Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym | Unilever Food Solutions Unilever Deutschland GmbH Knorrstraße 1.74074 Heilbronn 0800/8 32 46 36 (numer ) Serviceteam@unileverfoodssolutions. |
| Więcej informacji | na 100g |
| średnia wartość odżywcza | 300kj/70kcal |
| Wartość opałowa (kJ/kcal) | 4g |
| Tłuszcz | 3g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 7g |
| Węglowodany | 0,7g |
| w tym cukier | 1g |
| Białko | 1,5g |
| Sól | 0,2g |
Knorr® 713378009 Knorr® Pfeffersauce 1,0 kg, 1 St.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł ciepła
- Lista składników
- Olej palmowy, skrobia modyfikowana, MĄKA PSZENNA, sól kuchenna, ekstrakt z czerwonego wina, aromaty, maltodekstryna, ekstrakt drożdżowy, cukier, 3,7% zielonego pieprzu, skrobia, cebula, 0,8% czarnego pieprzu, pomidory, Koncentrat soku z cebuli, czosnek, karmelizowany syrop cukrowy, regulatory kwasowości (dwuoctan sodu, mleczan wapnia), majeranek, papryka, substancje zakwaszające (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), korzeń pietruszki, olej słonecznikowy. Może zawierać śladowe ilości mleka, jaj, soi, selera i gorczycy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 300 kj Energia kcal 72 kcal Tłuszcz 4,2 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 3 gM Węglowodany 7,2 gM Węglowodany, w tym cukier 1 gM Białko 1 gM Sól 1,5 gM
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Unilever Deutschland Holding GmbHKnorrstraße 1, 74074 Heilbronn
- Nazwa handlowa
- Sos paprykowy Knorr Gourmet
- Producent
- Knorr®
- Numer producenta
- 36324
- EAN
- 4007801105954
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł ciepła
- Lista składników
- Olej palmowy, skrobia modyfikowana, MĄKA PSZENNA, sól kuchenna, ekstrakt z czerwonego wina, aromaty, maltodekstryna, ekstrakt drożdżowy, cukier, 3,7% zielonego pieprzu, skrobia, cebula, 0,8% czarnego pieprzu, pomidory, Koncentrat soku z cebuli, czosnek, karmelizowany syrop cukrowy, regulatory kwasowości (dwuoctan sodu, mleczan wapnia), majeranek, papryka, substancje zakwaszające (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), korzeń pietruszki, olej słonecznikowy. Może zawierać śladowe ilości mleka, jaj, soi, selera i gorczycy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 300 kj Energia kcal 72 kcal Tłuszcz 4,2 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 3 gM Węglowodany 7,2 gM Węglowodany, w tym cukier 1 gM Białko 1 gM Sól 1,5 gM
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Unilever Deutschland Holding GmbHKnorrstraße 1, 74074 Heilbronn
- Nazwa handlowa
- Sos paprykowy Knorr Gourmet
- Producent
- Knorr®
- Numer producenta
- 36324
- EAN
- 4007801105954
Pasuje również do tego
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2






4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(201)Liczba wystawionych ocen: 201




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(39)Liczba wystawionych ocen: 39




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(454)Liczba wystawionych ocen: 454




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(216)Liczba wystawionych ocen: 216




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5

Knorr® 708377004 Knorr® Zitronen-Butter Sauce 1,0 kg, 1 St.
117,63 zł/1l
117,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Homann Bałkański sos paprykowy z pomidorami i papryką 400ml
26,32 zł/1l
10,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® DELIKATESS sos do pieczeni 1,0 kg
84,05 zł/1kg
84,05 zł
Sprzedawca: somnia24

Lukull sos pieprzowy kremowo-pikantny do uszlachetniania dań mięsnych 1000ml
48,26 zł/1l
48,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hamker sos paprykowy bałkański ostry, pikantny i pomidorowy 10L
18,56 zł/1l
185,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann ostry sos paprykowy z nutą chilli i chutney 400ml
26,32 zł/1l
10,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Professional Sos pieczeniowy w paście o intensywnym smaku mięsnym 400 g
218,90 zł/1kg
87,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos paprykowy Maggi idealny do sznycli i steków 2er za 2x 250ml
34,92 zł/1l
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr paszteciki z sosem pieczeniowym szczególnie wyrazisty smak pieczeni 1400g
157,35 zł/1kg
220,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Peperonata włoska pasta warzywna 2,6 kg
38,85 zł/1kg
130,29 zł
-21,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
108,77 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Knorr Gourmet sos śmietanowy kremowy łagodny rafinowany w tubie 1000g
197,13 zł/1kg
197,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix sos śmietanowo-paprykowy gotowy do podania idealny do mięs 150ml opakowanie 5 szt
112,61 zł/1l
84,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Sos holenderski idealny do szparagów i warzyw 150ml
112,67 zł/1l
16,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos grzybowy Knorr w postaci suchej mieszanki w opakowaniu 6000 ml
48,01 zł/1l
288,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Grill węglowy SunJas – grill turystyczny, grill stołowy, grill kempingowy, o wymiarach 27 x 35 x 19,5 cm. Przenośny, składany grill. Grill do użytku na zewnątrz, grill do ogrodu, grill w walizce
227,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Sos Maggi do pieczeni – mieszanka przyprawowa, pikantna, klasyczna, wydajna, 3000 ml
94,00 zł/1kg
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi sos śmietanowy do pieczeni idealny do sznycla i mięsa w plastrach 228g
117,50 zł/1kg
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Parika sos węgierski pikantny owocowy 250ml
33,88 zł/1l
8,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos Lukull Hollandaise o delikatnej kremowej konsystencji 1000ml
33,58 zł/1l
33,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
73,88 zł/1kg
73,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Lacroix Sauce Bernaise delikatny sos do mięs i ryb 150ml
112,67 zł/1l
16,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fondor przyprawa uniwersalna opakowanie zbiorcze dla gastronomii 900g
82,90 zł/1l
74,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix sos śmietanowo pieprzowy gotowy do podania idealny do mięs 150ml
112,67 zł/1l
16,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi sos delikatesowy do pieczeni sos ciemny do mięs 277g
94,00 zł/1kg
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Knorr Delkatess bulion klarowny 16 litrów nasz klasyk 329g
67,26 zł/1kg
22,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
179,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Leżaczek Bujaczek Elektryczny - MoMi KENANI Ciemnoszary - Bluetooth, Muzyka, Pilot
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,89 zł/1kg
122,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sos pieprzowy
Jestem bardzo zadowolony z jakości i dostawy, a smak jest bardzo dobry.
Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sos pieprzowy Knorr
Jestem zadowolony z tego produktu.
Oceniono dnia 5 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wanilia mielona 1 kg wanilii w proszku, mielone strąki wanilii hurtowo, strąk wanilii
748,71 zł
Sprzedawca: PHRoyal
7 487,10 zł/1l

Cynamon cejloński mielony 1 kg – słodki, oryginalny, aromatyczny, prawdziwy 1000 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,77 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 275,40 zł/1l

Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
575,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
11 519,80 zł/1l

Naturalny ekstrakt waniliowy 1 litr bezalkoholowy w szklanej butelce



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
261,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
261,99 zł/1kg

Naturalny ekstrakt waniliowy 500ml klasa 1
167,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
335,98 zł/1l

EKSTRAKT WANILIOWY BEZ CUKRU BEZGLUTENOWY110 ml - ROYAL BRAND
92,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
845,36 zł/1l

Wanilia Laska Wanilii 100G Premium Xxl 14-20Cm Długie Grube Laski Wanilii
76,49 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 529,80 zł/1l

Ekstrakt waniliowy potrójnie skoncentrowany 110 ml bez cukru i konserwantów
85,04 zł
Sprzedawca: PHRoyal
773,09 zł/1l

Laski wanilii BOURBON, strąki wanilii, strąki wanilii 20 szt. świeże długie 15cm+



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 279,80 zł/1l

PASTA WANILIOWA100 g - ROYAL BRAND
55,26 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Szafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 239,80 zł/1l

Bób tonka 100g (bób tonka)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Suszone, mielone kurki 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 139,80 zł/1l

Laski wanilii PREMIUM 14-16 cm Strąki wanilii Strąki wanilii 10 sztuk
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l

Mielona wanilia w proszku 50 g świeżej, 1 odmiana



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Zestaw: Anyż Gwiazdki 120g i Cynamon laski 120g
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l

Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
10,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,36 zł/1l

Wanilia mielona 20 g Wanilia Bourbon z Madagaskaru



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
759,80 zł/1l

Panierka Panko 1 kg Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,48 zł/1l

Suszone, mielone kurki 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
699,80 zł/1l