5,0



Na podstawie 4 opinii
Knorr Salatkrönung zioła balsamiczne do dressingu bezbarwnego 500g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
66,77 zł
94,71 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sosy do sałatek i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kraft Yoghurt Dressing Standard bez konserwantów 5000ml25,37 zł/1l
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kraft French Dressing delikatny kremowy pikantny sos sałatkowy 5000ml25,37 zł/1l
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kuehne Salata Dressing ziołowy pikantny z butelki 750ml14,71 zł/1l
11,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mr Lowcarb Honey Mustard Sos sałatkowy bez cukru i tłuszczu 240ml56,21 zł/1l
13,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® Gartenkräuter Salatdressing 500,0 g
160,78 zł/1kg
80,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Knorr® 416118 Knorr® Paprika-Kräuter Salatdressing 500,0 g, 1 St.
196,68 zł/1kg
98,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Knorr - Dodatek do sałatek - styl francuski - 5 szt
607,25 zł/1kg
24,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Knorr Salatkrönung Sos cebulowo-ziołowy delikatny 5x 8g 5er
199,75 zł/1kg
8,26 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne dressing ziołowy pikantny z drobno posiekanymi ziołami 1000ml
28,34 zł/1l
28,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann dressing ziołowy z koperkiem pietruszką papryką 4000ml
25,75 zł/1l
103,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos sałatkowy Hellmann's Balsamic Vinaigrette 1000ml
76,94 zł/1l
76,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Develey sos sałatkowy ocet i olej sos sałatkowy drobno pikantny 75ml
30,53 zł/1l
2,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Herb-Spicy Dressing 500 ml – Aromatyczno-pikantny dressing ziołowy
50,44 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Knorr Sos sałatkowy Paprykowo-ziołowy 9 g
221,00 zł/1kg
2,46 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2,21 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kühne Salata gotowa przyprawa do sałatek zioła pikantne kanister 10000ml
7,13 zł/1l
71,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's Dressing Vinegar Oil świeży sos sałatkowy butelka 1000ml
34,16 zł/1kg
37,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's – Sos z delikatnymi ziołami i szczypiorkiem – 1 l
80,15 zł/1kg
80,15 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Dressing balsamiczny Kühne, 500 ml
50,44 zł/1l
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Develey balsamiczny sos sałatkowy z owocową nutą 75ml opakowanie 14 sztuk
476,80 zł/1l
35,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Sos Sałatkowy Czosnkowy 8 g
9,08 zł/1kg
2,53 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Knorr Salatkrönung Balsamico Kräuter – baza do klarnego sosu sałatkowego, 500g
Opis produktu
Produkt Knorr Salatkrönung Balsamico Kräuter to idealna baza do przygotowania wyrafinowanego, klarownego sosu sałatkowego o śródziemnomorskim charakterze. Harmoniczna kombinacja charakterystycznego smaku octu balsamicznego i starannie dobranych ziół zapewnia idealną równowagę między delikatną kwasowością, subtelną nutą i przyjemną świeżością. Duże opakowanie, 500g, jest idealne do gastronomii, cateringu oraz dla dużych konsumentów, a także dla wszystkich, którzy regularnie przygotowują świeże sałatki. Dzięki produktowi Knorr Salatkrönung Balsamico Kräuter, aromatyczne sosy sałatkowe można przygotować szybko i niezawodnie.
Najważniejsze cechy
Produkt Knorr Salatkrönung Balsamico Kräuter łączy delikatną kwasowość octu balsamicznego z wyselekcjonowanymi ziołami i przyprawami, tworząc zrównoważony sos o śródziemnomorskim smaku.
Ta kompozycja zapewnia klarowny sos sałatkowy o naturalnym smaku i harmonijnej kompozycji, który doskonale uzupełnia różnorodne sałatki.
Wydajne opakowanie o wadze 500g jest idealne do profesjonalnego użytku i umożliwia ekonomiczne przygotowanie większych ilości sosu.
Wskazówki dotyczące użycia
Produkt Knorr Salatkrönung Balsamico Kräuter doskonale nadaje się do sałatek zielonych, mieszanych sałat oraz dań z warzywami w stylu śródziemnomorskim. Dodaje świeżym składnikom zrównoważony smak i przyjemną świeżość.
Aby przygotować sos, wymieszaj odpowiednią ilość produktu z wodą i olejem, a następnie odstaw na chwilę. Następnie równomiernie rozprowadź sos na sałatce i wymieszaj.
Aby uzyskać indywidualne smaki, sos można wzbogacić miodem, musztardą, świeżymi ziołami lub sokiem z cytryny. Smak balsamiczny doskonale komponuje się również z przystawkami i sałatkami pomidorowymi.
Często zadawane pytania
Do jakich potraw nadaje się Knorr Sos balsamiczny ziołowy?
Nadaje się do sałatek liściastych, mieszanych sałatek, sałatek pomidorowych, przystawek i dań z warzyw śródziemnomorskich.
Jak przygotować sos?
Wymieszaj proszek z wodą i olejem, a następnie polej nim sałatkę.
Jaki jest smak Knorr Sosem balsamicznym ziołowym?
Oferuje on zrównoważoną kombinację balsamicznej kwasowości, ziołowego aromatu i śródziemnomorskiego smaku.
Czy opakowanie 500 g nadaje się do gastronomii?
Tak, duże opakowanie jest idealne do gastronomii, cateringu i dla klientów kupujących duże ilości.
Czy sos można indywidualnie doprawić?
Tak, można go doskonale wzbogacić miodem, musztardą, ziołami lub innymi składnikami.
Unilever Deutschland GmbHAm Strandkai 1
20457 Hamburg
Niemcy
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, maltodekstryna, sól kuchenna jodowana, skrobia modyfikowana, regulator kwasowości (dioctan sodu), substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), karmelizowany syrop cukrowy, EKSTRAKT SŁODOWY JĘCZMIENNY, 1,8% ocet balsamiczny w proszku (ocet winny, moszcz winogronowy), Skrobia, zagęszczacz (guma ksantanowa), olej z kiełków kukurydzy, 0,9% bazylia, ekstrakt drożdżowy, przyprawy (pieprz, kurkuma), 0,6% czosnek w proszku, 0,5% tymianek, 0,5% oregano, ekstrakt z czerwonego wina, 0,4% pietruszka, 0,2% szczypiorek, sól. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, JAJ, SOI, Seleru i SMAKU.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ 931 kJ Wartość kaloryczna w kcal 222 kcal Tłuszcz 21,0 g Nasycone kwasy tłuszczowe 3,1 g Węglowodany 8,5 g Cukier 4,3 g Białko 0,5 g Sól 2,7 g Błonnik 0,5 g
- Waga
- 705 g
- Firma spożywcza
- Unilever Deutschland GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Nazwa handlowa
- Sucha mieszanka do bezbarwnego opatrunku
- Producent
- Numer producenta
- 36485
- EAN
- 4007801111108
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, maltodekstryna, sól kuchenna jodowana, skrobia modyfikowana, regulator kwasowości (dioctan sodu), substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), karmelizowany syrop cukrowy, EKSTRAKT SŁODOWY JĘCZMIENNY, 1,8% ocet balsamiczny w proszku (ocet winny, moszcz winogronowy), Skrobia, zagęszczacz (guma ksantanowa), olej z kiełków kukurydzy, 0,9% bazylia, ekstrakt drożdżowy, przyprawy (pieprz, kurkuma), 0,6% czosnek w proszku, 0,5% tymianek, 0,5% oregano, ekstrakt z czerwonego wina, 0,4% pietruszka, 0,2% szczypiorek, sól. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, JAJ, SOI, Seleru i SMAKU.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ 931 kJ Wartość kaloryczna w kcal 222 kcal Tłuszcz 21,0 g Nasycone kwasy tłuszczowe 3,1 g Węglowodany 8,5 g Cukier 4,3 g Białko 0,5 g Sól 2,7 g Błonnik 0,5 g
- Waga
- 705 g
- Firma spożywcza
- Unilever Deutschland GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Nazwa handlowa
- Sucha mieszanka do bezbarwnego opatrunku
- Producent
- Numer producenta
- 36485
- EAN
- 4007801111108
Pasuje również do tego

Knorr® 416118 Knorr® Paprika-Kräuter Salatdressing 500,0 g, 1 St.
196,68 zł/1kg
98,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
69,69 zł/1kg
69,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Knorr® Gartenkräuter Salatdressing 500,0 g
160,78 zł/1kg
80,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Knorr Salatkrönung Kitchen Herbs Clear Sos sałatkowy 5x 8g 5er
17,76 zł/1l
8,26 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung zioła uniwersalne delikatny bezbarwny sos 500g
94,71 zł/1kg
66,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Knorr® DELIKATESS sos do pieczeni 1,0 kg
83,91 zł/1kg
83,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Kühne dressing ziołowy pikantny z drobno posiekanymi ziołami 1000ml
28,34 zł/1l
28,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Kawa Arabica mielona 500g
151,36 zł/1kg
75,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przezroczysty bulion warzywny Maggi na 18 litrów
74,16 zł/1kg
22,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung Sos cebulowo-ziołowy delikatny 5x 8g 5er
199,75 zł/1kg
8,26 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Salata gotowa przyprawa do sałatek zioła pikantne kanister 10000ml
7,13 zł/1l
71,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann dressing ziołowy z koperkiem pietruszką papryką 4000ml
25,75 zł/1l
103,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Professional Sos pieczeniowy w paście o intensywnym smaku mięsnym 400 g
218,90 zł/1kg
87,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Dressing miodowo-musztardowy kremowo-słodki o łagodnym smaku 875ml
32,70 zł/1l
28,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Francuski dressing winny, 250 ml | EMILS FEINKOST
59,24 zł/1l
14,81 zł
Sprzedawca: taleoo

Homann sos jogurtowy kremowy delikatnie zbalansowany z jogurtem 4000ml
25,76 zł/1l
103,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's sos jogurtowy lekka alternatywa butelka 1000ml
38,12 zł/1l
38,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Francuski sos sałatkowy łagodnie pikantny subtelna słodycz 75ml
33,33 zł/1l
2,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann, majonez wegański, na bazie roślin, kremowy, klasyczny, 875 ml
34,57 zł/1l
30,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Grzanki Leimer z ziołami
60,80 zł/1kg
6,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Sos Sałatkowy Koperkowy - aromatyczny, do sałatek i dipów, 800g
5,58 zł/1l
89,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sos jogurtowo-ziołowySalatdressing firmy Lebensbaum, 15g
535,33 zł/1kg
8,03 zł
Sprzedawca: taleoo

Tyrrells Handcooked Sweet Chilli Chips glutenfrei vegan 150g
102,93 zł/1kg
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos sałatkowy z ziołami ogrodowymi Develey lekko cierpki 75ml
33,33 zł/1l
2,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Dressing Mosterd Dille 800g – Kremowy o smaku musztardowo-koperkowym, uniwersalny
66,69 zł/1l
53,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kuehne Francuski sos sałatkowy delikatny mocny gotowy do podania 1000ml
28,73 zł/1l
28,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dressing do sałatek z ziołami ogrodowymi, 15g, marki Lebensbaum
409,33 zł/1kg
6,14 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose
51,63 zł/1l
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kraft Yoghurt Dressing Standard bez konserwantów 5000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 zł/1l

Mondamin Roux ciemny, klasyczny, wydajny, do sosów, 10 000 g
851,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,11 zł/1kg

Silphium Garum X Nowa wersja starożytnego rzymskiego sosu z meksykańskim chili, 280 ml
26,44 zł
Sprzedawca: LaProve
94,43 zł/1l

Kraft yoghurt herb dressing fine herbs gotowy do podania 5000ml
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 zł/1l

Kraft French Dressing delikatny kremowy pikantny sos sałatkowy 5000ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 zł/1l

Kraft Dressing Włoski delikatny ziołowy gotowy do podania w kanistrze 5000ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
127,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,54 zł/1kg

Kraft yoghurt dressing kremowy jogurt z delikatnymi przyprawami 5000ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
126,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,37 zł/1l

Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Sos sałatkowy 5x 8g 5er 14er Pack
115,86 zł
-3,77 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
112,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
200,16 zł/1kg

Mr Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tłuszczu 240ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
13,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,21 zł/1kg

Knorr Salatkrönung Sos cebulowo-ziołowy delikatny 5x 8g 5er



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
8,26 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
199,75 zł/1kg

Homann dressing miodowo-musztardowy kremowo-słodki fine tuned 4000ml
103,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,76 zł/1l

Homann dressing ziołowy z koperkiem pietruszką papryką 4000ml
103,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,75 zł/1l

Homann jogurtowy dressing ziołowy z drobnymi ziołami 4000ml
103,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,77 zł/1l

Homann Ranch Dressing opakowanie 4000 ml
93,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
23,25 zł/1l

Homann French Dressing o delikatnym, pikantnym smaku Opakowanie 4000 ml
93,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
23,25 zł/1l

Dressing malinowy pikantny i orzeźwiający, wytrawny i słodki 240ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,71 zł/1l

Sos balsamiczny Didden z oliwą z oliwek 100% naturalny 240ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,71 zł/1l

Dressing pomarańczowo-rozmarynowy z oliwą z oliwek i miodem 240ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
20,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,63 zł/1l

Kühne Salata gotowa przyprawa do sałatek zioła pikantne kanister 10000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
71,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
7,13 zł/1l

Mr Lowcarb Honey Mustard Sos sałatkowy bez cukru i tłuszczu 240ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
13,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,21 zł/1l