4,0



Na podstawie 1 opinii
Agilus prażone migdały prażone migdały w cukrze 750g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
53,23 zł
70,97 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Orzechy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Migdały blanszowane 1kg Brat.pl55,93 zł/1kg
56,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Migdały prażone solone 1kg Brat.pl62,96 zł/1kg
63,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Lorenz 4018077764011119,64 zł/1kg
13,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Orzeszki piniowe100g BIOPLANET275,36 zł/1kg
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Lorenz Migdały wędzone World Selection prażone i solone 100g
256,30 zł/1kg
25,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Nic Nac's, Arachid, 125 g, 533 kcal, 2217 kcal, Plastikowe pudełko
91,46 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

ültje Studentenfutter 7308 1kg
100,99 zł/1kg
100,99 zł
Sprzedawca: somnia24

ultje 10028686, Orzechy pistacjowe, 150 g, 649 kcal, 7,2 g, 54 g, Torba
148,67 zł/1kg
22,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pistacje Kluth prażone i lekko solone, jakość premium 150g
153,07 zł/1kg
22,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX orzeszki ziemne prażone bez soli o delikatnym orzechowym smaku 1000g
42,10 zł/1kg
42,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Prażone ziarna migdałów Premium 1kg
123,78 zł/1kg
123,78 zł
Sprzedawca: DryFruit

ultje 10021566, Orzechy nerkowca, 150 g, 612 kcal, 19 g, 50 g, Torba
197,20 zł/1kg
29,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SEEBERGER 117205 Seeb Jądra orzecha włoskiego 150g
409,00 zł/1kg
61,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Agilus Dragees Ogniste prażone migdały 700g
145,30 zł/1kg
101,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SEEBERGER 132695008 SEEBERGER MACADAMIAS 125,0 g
549,68 zł/1kg
68,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Orzeszki piniowe średnie 1kg
277,38 zł/1kg
277,38 zł
Sprzedawca: DryFruit

ultje Orzeszki ziemne prazone i solone 50g Opakowanie na batony
80,80 zł/1kg
4,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

WürzigeMandeln 50g | LANDGARTEN
187,60 zł/1kg
9,38 zł
Sprzedawca: taleoo

Casa Mayor Sti – prażone i solone nasiona słonecznika 250 g
61,84 zł/1kg
15,46 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Agilus prażone migdały prażone migdały w cukrze 750g
Masz ochotę poczuć się jak na prawdziwym jarmarku bożonarodzeniowym? Prażone migdały Agilus są świeżo prażone i powlekane, idealne dla każdego, kto lubi słodycze! Słodki, karmelizowany smak przypomina świeżo upieczone migdały prosto z pieca.
Prażone migdały Agilus w szczegółach
Chrupiące i aromatyczne - starannie prażone w celu uzyskania idealnej chrupkości.
Wysokiej jakości migdały - tylko najlepsze składniki dla najlepszego smaku.
Produkowanetradycyjnie - według sprawdzonej receptury zapewniającej niepowtarzalny smak.
Idealne na każdą okazję - Niezależnie od tego, czy jest to przytulny wieczór, świąteczny nastrój czy słodki pomysł na prezent.
Dla kogo przeznaczone są prażone migdały Agilus?
Ten słodki przysmak jest idealny dla:
Miłośnikówsłodyczy, którzy uwielbiają prażone migdały.
Fanów świąt Bożego Narodzenia, którzy chcą delektować się świąteczną atmosferą.
Poszukiwaczy pomysłów na prezent, którzy chcą podarować coś wyjątkowego.
Najlepsze sposoby wykorzystania migdałów
Jako przekąska - idealne między posiłkami.
Jako prezent - idealne do wręczenia w ładnym opakowaniu.
Na przytulne wieczory - idealny dodatek do herbaty, kawy lub grzanego wina.
prażone migdały Agilus już teraz
Poznaj wyjątkowy smakświeżo prażonych migdałów! Zamów teraz opakowanie 750 g i ciesz się wyjątkowym smakiem - jak świeżo z bożonarodzeniowego jarmarku!
Flensburger Dragee-Fabrik GmbH & Co KGHarnishof 1+224937 Flensburg (D)
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, ALMONY (29%), syrop glukozowy (z PSZENICY/ kukurydzy), barwniki: E 150c, E 120, sól, olej roślinny (kokosowy, rzepakowy, w zmiennych proporcjach wagowych), substancja zagęszczająca: guma arabska, substancja glazurująca: szelak, ekstrakt waniliowy, emulgator SOJALECYTYNA. Zawiera: Barwniki (KOLOR)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 474,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 985,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 20,00 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 1,80 Węglowodany: 62,00 Węglowodany, w tym cukier: 62,00 Białko: 8,60 Sól: 0,76 g
- Waga
- 750 g
- Firma spożywcza
- Flensburger Dragee-Fabrik GmbH & Co. KGHarnishof 1+2 24937 Flensburg (D)
- Nazwa handlowa
- Prażone migdały w panierce
- Producent
- Flensburger Brauerei Emil Petersen GmbH & Co. KG
- Numer producenta
- 40090
- EAN
- 4000382400906
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, ALMONY (29%), syrop glukozowy (z PSZENICY/ kukurydzy), barwniki: E 150c, E 120, sól, olej roślinny (kokosowy, rzepakowy, w zmiennych proporcjach wagowych), substancja zagęszczająca: guma arabska, substancja glazurująca: szelak, ekstrakt waniliowy, emulgator SOJALECYTYNA. Zawiera: Barwniki (KOLOR)
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 474,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 985,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 20,00 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 1,80 Węglowodany: 62,00 Węglowodany, w tym cukier: 62,00 Białko: 8,60 Sól: 0,76 g
- Waga
- 750 g
- Firma spożywcza
- Flensburger Dragee-Fabrik GmbH & Co. KGHarnishof 1+2 24937 Flensburg (D)
- Nazwa handlowa
- Prażone migdały w panierce
- Producent
- Flensburger Brauerei Emil Petersen GmbH & Co. KG
- Numer producenta
- 40090
- EAN
- 4000382400906
Pasuje również do tego

Schluckwerder chleb marcepanowy oblany ciemną czekoladą 500g
67,56 zł/1kg
33,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Słuchawki Samsung EHS64AVFWE Galaxy Biały
82,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Klipsy do torebek Vaily® czarne - zestaw 22 sztuk o długości 12 x 6 cm i 10 x 11 cm
157,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ültje Studentenfutter 7308 1kg
100,99 zł/1kg
100,99 zł
Sprzedawca: somnia24

La Brocherie Pascal Rouge czerwone wino półwytrawne Francja 1000ml
33,19 zł/1l
33,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 2260525, Butelka karbonizowana, Czarny, Biały, PET, 1 l, Power, Source, Play, Spirit, Jet, Dynamo, Genesis, Cool, 3 szt.
104,99 zł
-3,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
65,67 zł/1kg
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Agilus prażone chrupiące orzeszki ziemne w polewie cukrowej 750g
51,44 zł/1kg
38,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz NicNacs całe orzeszki ziemne z trzciny cukrowej w chrupiącej skorupce 333g
107,12 zł/1kg
35,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pistacje Kluth prażone i lekko solone, jakość premium 150g
153,07 zł/1kg
22,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kamera zewnętrzna 16 MP 1080P Wykrywanie pola Kamera na podczerwień 2,0-calowy kolorowy wyświetlacz TFT Kamera do użytku w dzień i w nocy Wodoodporność IP66 12 języków? Opcjonalnie
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

Składany stolik do manicure z rolkami ssącymi Zestaw stolik do paznokci z poduszką do odsysania pyłu Torba transportowa Worki do odsysania pyłu (czarne)
754,39 zł
Sprzedawca: Easybuy

ORZESZKI ZIEMNE PRAŻONE W ŁUPINACH330 g - TERRASANA
74,55 zł/1kg
24,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Ocet stołowy Kühne z brandy 750 ml
12,12 zł/1l
9,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nawilżacz Dyfuzor Aroma Wood Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Nawilżacz Powietrza Olejki Zapachowe Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
12,49 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo

funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g
74,19 zł/1kg
15,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Storck 0.1833.2
157,22 zł/1kg
62,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
141,08 zł/1kg
26,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
29,97 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Varta 56706, Bateria do ponownego naładowania, AA, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH), 1,2 V, 4 szt., 2100 mAh
37,90 zł
Sprzedawca: Vayox

Mon Cheri likierowe praliny wiśniowe z półsłodkiej czekolady 105g
189,52 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Piatnik Activity Family Classic 605079
92,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krążki jabłkowe Trolli, galaretka owocowa, worek 1 kg
65,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Wisząca półka prysznicowa - czarna
57,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Orzechy pinii 500g Brat.pl
85,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
164,98 zł/1kg

Pistacje łuskane 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
147,98 zł/1kg

Pistacje prażone 1kg Brat.pl
76,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
75,41 zł/1kg

Pistacje prażone niesolone 1kg
74,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,07 zł/1kg

Migdały prażone solone 1kg Brat.pl
63,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
62,96 zł/1kg

Orzechy macadamia 500g Brat.pl
60,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
104,79 zł/1kg

Orzechy włoskie POLSKIE 1kg Brat.pl
55,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
54,14 zł/1kg

MĄKA MIGDAŁOWA400 g -PLANET
45,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
113,47 zł/1kg

ORZECHY MACADAMIA200 g -PLANET
38,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
191,95 zł/1kg

KASZTANY JADALNE CAŁE (GOTOWANE)320 g - DANIVAL
53,33 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
166,66 zł/1kg

Pistacje łuskane 200g Brat.pl
33,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
161,86 zł/1kg

Orzechy włoskie 1kg Brat.pl



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,29 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
34,77 zł/1kg

Pestki z dyni łuskane - Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,34 zł/1kg

Orzeszki piniowe100g BIOPLANET
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
275,36 zł/1kg

Maryland polepszacz do sałatek z orzeszkami pinii 3 ziarna mix Zawartość 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,77 zł/1kg

Żurawina dzika Valenzi typowy owocowy i cierpki smak 2000g
75,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka studencka 1kg (2x500g)
25,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
24,84 zł/1kg

ültje 457149006 ültje Bar Mix geröstet & gesalzen Nüsse 1,0 kg, 1 St.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
72,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,51 zł/1kg

Groszek zielony z Wasabi 140g - Khao Shong



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
87,40 zł/1kg

MAX Premium, pistacje prażone i solone, opakowanie 225g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
40,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
178,67 zł/1kg