1,0



Na podstawie 1 opinii
Dr Oetker wilgotne i puszyste babeczki czekoladowe 55g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
7,52 zł
136,73 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Mieszanki do wypieków i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker Gala Delikatny Pudding Karmelowy 3 szt84,55 zł/1kg
10,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker Ciasto czekoladowe ekstra wilgotne i puszyste mieszanka do pieczenia 480g50,21 zł/1kg
24,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker Princess Lillifee muffinki z różowym lukrem opakowanie 397g70,20 zł/1kg
27,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker krem do tortów truskawkowy z kawałkami truskawek 70g105,04 zł/1kg
11,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 101925700, 996 kJ, 235 kcal, 2,9 g, 1,8 g, 45 g, 27 g
148,00 zł/1kg
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Muffiny 360g
64,86 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Mieszanka jabłkowa pyszny deser przepis 152g
54,31 zł/1kg
8,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Kaiserschmarrn
53,52 zł/1kg
8,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 692340008 Dr. Oetker Paradies Creme Stracciatella 66,0 g
24,67 zł/1l
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka do ciasta serowo-śmietankowego Dr. Oetker z cukrem dekoracyjnym 385 g
73,38 zł/1kg
28,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker cytrynowa chmurka mieszanka do ciasta biszkoptowego 430g
53,21 zł/1kg
22,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Marble Cloud mieszanka do ciasta biszkoptowego 455g
50,29 zł/1kg
22,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy
9,50 zł/1kg
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker mieszanka do pieczenia ciasta Kirschli
64,94 zł/1kg
28,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker słodki posiłek Quarkschmarrn
77,46 zł/1kg
8,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Muffinki cytrynowe Nowa receptura wyjątkowo wilgotne i puszyste 415g
47,06 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciasto kruche Ruf 425 g 425 g
41,18 zł/1kg
17,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.
34,83 zł/1kg
34,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Mug Cake Stracciatella 60g – Szybkie, pyszne ciasto kubkowe
248,50 zł/1kg
14,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dr Oetker wilgotne i puszyste babeczki czekoladowe 55g
Idealne ciasto na jedną porcję, mieszanka ciasta na 4 łyżki mleka, gotowe do podania już po 45 sekundach w mikrofalówce, puszysta i wilgotna czekoladowa rozkosz.
Dr August Oetker Nahrungsmittel KG
Lutterstraße14
33617 Bielefeld
| Nazwa | Dr.Oetker Tassen Kuechlein Schoko - Mieszanka na 1 ciasto czekoladowe |
| Waga ciasta | 55g |
| Instrukcja użycia | 1. wlać 4 łyżki mleka do filiżanki do kawy. Dodać proszek i natychmiast zamieszać, aż proszek się rozpuści. 2. Umieścić filiżankę w kuchence mikrofalowej. 600 watów: 60 sekund lub 800 watów: 45 sekund. Delektuj się ciepłym ciastem. Uwaga: Ciasto zachowuje niewielką ilość sosu, która zmienia się w zależności od czasu przygotowania i mocy mikrofalówki. |
| Składniki | Cukier, MĄKA PSZENNA, 9,0% czekolada (cukier, masa kakaowa, niskotłuszczowe kakao w proszku, masło kakaowe, emulgator (lecytyny)), 6,5% niskotłuszczowe kakao w proszku, MĄKA MIODOWA, skrobia modyfikowana, emulgatory (E472b, E472a), proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforan disodowy, wodorowęglan sodu), syrop glukozowy, SKIMMED MILK POWDER, aromat wanilinowy. Może zawierać śladowe ilości orzechów laskowych. |
| Alergeny | Zboża zawierające gluten i produkty pochodne, mleko i produkty pochodne, jaja i produkty pochodne, orzechy i produkty pochodne |
| Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym | de . [email protected] |
| Dalsze informacje | na 100g |
| średnia wartość odżywcza | 1043kj/247kcal |
| Wartość opałowa (kJ/kcal) | 3,4g |
| Tłuszcz | 2,1g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 46g |
| Węglowodany | 34g |
| w tym cukier | 6,2g |
| Białko | 0,46g |
Babeczki czekoladowe Dr Oetker
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, MĄKA PSZENNA, 9,0% czekolada (cukier, miazga kakaowa, niskotłuszczowe kakao w proszku, masło kakaowe, emulgator (lecytyny)), 6,5% niskotłuszczowe kakao w proszku, CHICKEN EGG PROTEIN POWDER, skrobia modyfikowana, emulgatory (E 472b, E 472a), proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforan disodowy, wodorowęglan sodu), syrop glukozowy, SKIMMED MILK POWDER, aromat wanilinowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości kaloryczne: 1656 KJ Wartości kaloryczne: 392 Kcal Tłuszcz: 4.7g w tym -nasycone kwasy tłuszczowe: 3g Węglowodany: 77g w tym -cukry: 55g Białko: 8.3g Sól: 0.7g
- Alergeny
- GlutenJaja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaOwoce łupinowe
- Waga
- 55 g
- Firma spożywcza
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14 33617 Bielefeld
- Nazwa handlowa
- Dr Oetker wilgotne i puszyste babeczki czekoladowe 55g
- Producent
- Mega-Paradies
- Zakres dostawy
- 55g
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 1-01-925000
- EAN
- 4000521013103
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, MĄKA PSZENNA, 9,0% czekolada (cukier, miazga kakaowa, niskotłuszczowe kakao w proszku, masło kakaowe, emulgator (lecytyny)), 6,5% niskotłuszczowe kakao w proszku, CHICKEN EGG PROTEIN POWDER, skrobia modyfikowana, emulgatory (E 472b, E 472a), proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforan disodowy, wodorowęglan sodu), syrop glukozowy, SKIMMED MILK POWDER, aromat wanilinowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości kaloryczne: 1656 KJ Wartości kaloryczne: 392 Kcal Tłuszcz: 4.7g w tym -nasycone kwasy tłuszczowe: 3g Węglowodany: 77g w tym -cukry: 55g Białko: 8.3g Sól: 0.7g
- Alergeny
- GlutenJaja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaOwoce łupinowe
- Waga
- 55 g
- Firma spożywcza
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14 33617 Bielefeld
- Nazwa handlowa
- Dr Oetker wilgotne i puszyste babeczki czekoladowe 55g
- Producent
- Mega-Paradies
- Zakres dostawy
- 55g
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 1-01-925000
- EAN
- 4000521013103
Pasuje również do tego

Dr. Oetker 101925700, 996 kJ, 235 kcal, 2,9 g, 1,8 g, 45 g, 27 g
148,00 zł/1kg
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,34 zł/1kg
88,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr Oetker Mieszanka jabłkowa pyszny deser przepis 152g
54,31 zł/1kg
8,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
123,33 zł/1kg
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Galetta Pudding śmietankowy waniliowy 80g
98,38 zł/1kg
7,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Einhorn Cup Cakes
40,55 zł/1kg
17,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker krem w stylu męskim z kawałkami czekolady 62g
141,13 zł/1kg
8,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Lipton Infusion Nettle & Mango 20tb
298,00 zł/1kg
11,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Dr Oetker mieszanka do pieczenia Sernik Brownies extra wilgotny 446g
36,13 zł/1kg
18,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Lindt Easter Sheep Milk Chocolate Hollow 40g
296,25 zł/1kg
11,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KRUPS KP2431.23 NDG Genio S Biały
370,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy
9,50 zł/1kg
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa Starbucks NESS Creamy Vanilla
897,86 zł/1kg
50,28 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Premium Puree Marakuja 1kg BATAVIA
49,89 zł/1l
49,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Milka Croissant Waniliowy 50 g
107,40 zł/1kg
5,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
64,06 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 692340008 Dr. Oetker Paradies Creme Stracciatella 66,0 g
24,67 zł/1l
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Aranca deser jogurtowy morela i marakuja
65,80 zł/1kg
6,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Muffiny 360g
64,86 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dr Oetker mieszanka do pieczenia ciasta Kirschli
64,94 zł/1kg
28,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek 6992 Czajniczek Pers.Granata. 20 Bt
1 164,22 zł/1kg
52,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Oetker herbatniki czekoladowe 500g
22,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker danie na zimno truskawka owocowy pyszny preparat deserowy 53g
157,88 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chrupiące domki Dr Oetker Świąteczne rękodzieło dla małych i dużych
134,57 zł/1kg
54,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker cytrynowa chmurka mieszanka do ciasta biszkoptowego 430g
53,21 zł/1kg
22,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 101535300, Brązowy, Mokkabohnen, Cukier, Kakaomasse, Zucker, 1,7% Kaffeepulver, Kakaobutter, Überzugsmittel (Gummi arabicum, Schellack),..., Kühl und trocken lagern., 503 kcal
239,07 zł/1kg
17,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 lutego 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niewłaściwa dostawa
Niestety dostarczono niewłaściwy produkt
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez smaku
65,49 zł
Sprzedawca: PolleoSport
130,98 zł/1kg

Dr. Oetker 709529006 Dr. Oetker Schokolade Puddingpulver 2,5 kg, 1 St.



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
167,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,90 zł/1kg

Dr Oetker Krem bawarski 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
134,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,00 zł/1kg

Dr. Oetker Pudding o smaku orzechowym 2,5 kg, 1 opakowanie (1 x 2,5 kg)
131,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,27 zł/1kg

Włoski zakwas do pizzy 500g - 5 Stagioni
23,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,25 zł/1kg

Suszony zakwas pszenny 500 g – Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,05 zł/1l

Babeczki Moon Cake czekoladowe 210 g
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,48 zł/1l

Gluten pszenny 500g - Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,22 zł/1kg

Mąka z łubinu 250 g – Schronisko Bukowina
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,22 zł/1l

Suszony zakwas pszenny 200 g – Schronisko Bukowina
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,96 zł/1kg

Seitan z glutenu pszennego 350 g – Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,97 zł/1kg

Proszek do pieczenia 150g - Schronisko Bukowina
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,39 zł/1kg

Kasza Manna extra pszenna 1kg - Tota



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
3,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
3,42 zł/1kg

Jogurtowe babeczki bez cukru Misura 6x31,7g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,04 zł/1kg

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,50 zł/1kg

Kotanyi mieszanka przypraw do piernika 31g
9,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

WAFLE GRYCZANE BEZGLUTENOWE100 g - FIORENTINI
13,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
131,00 zł/1kg

Płynny zakwas żytni 200ml - Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,83 zł/1l

MIESZANKA NA NALEŚNIKI BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 250 g - PIĘĆ PRZEMIAN
16,88 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka