5,0



Na podstawie 2 opinii
Musztarda Händlmaier Old Bavarian przygotowana z delikatnym chrzanem 335ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,62 zł
43,64 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Musztardy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Block House Original drobno starty chrzan naturalnie ostry 90g185,56 zł/1kg
16,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Händlmaier Stara bawarska musztarda z delikatnym chrzanem 335ml opakowanie 12 sztuk43,99 zł/1l
176,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Händlmaiers domowa musztarda bawarska słodka w wiaderku bezglutenowa 1000g28,77 zł/1kg
28,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Develey – klasyczna, delikatna i pyszna musztarda do monachijskich białych kiełbasek, 500 g18,86 zł/1l
94,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bawarska słodka domowa musztarda Händlmaier w słoiku 335ml
44,30 zł/1l
14,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Domowa musztarda Händlmaier słodka z mniejszą ilością cukru w słoiku 335g
43,64 zł/1l
14,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier oryginalna bawarska kiełbasa cielęca musztarda słodka wegańska 200ml
64,10 zł/1l
12,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Original Münchener Weißwurstsenf słodki praktyczny w słoiku 250ml
19,66 zł/1kg
9,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pommery Moutarde de Meaux Francuska musztarda ziarnista w glinianym naczyniu 500g
124,96 zł/1kg
62,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen musztarda średnio ostra kremowa pikantna zrównoważona łagodna 1000ml
12,52 zł/1kg
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Sos Musztardowy Koperkowy Wegański Łagodny Pikantny Butelka 225ml
37,29 zł/1l
8,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Musztarda bawarska słodka łagodna z białą kiełbasą 250ml
43,52 zł/1l
10,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Löwensenf klasyczna oryginalna bawarska słodka musztarda słoik 250 ml
46,04 zł/1l
11,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier średnio ostra musztarda Jakość w słoiku Zawartość wegańskie 250ml
32,32 zł/1l
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier 704431 Händlmaier Senf 250,0 ml
280,36 zł/1l
63,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Musztarda Maille Dijon Oryginalny unikalny mocny smak 200ml
72,90 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Maille w tradycyjnym stylu z białym winem, ziarnista, klasyczna, 200 ml
98,76 zł/1kg
20,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaiers sos delikatesowy musztarda miodowa w wyciskanej butelce 225ml
37,29 zł/1l
8,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Franse Mosterd 150 szt., 750 g – specjalność delikatnej musztardy francuskiej
87,39 zł/1kg
65,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kamis Musztarda Chrzanowa 185G
31,37 zł/1kg
8,03 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,96 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Musztarda Händlmaier Altbayerischer z dodatkiem delikatnego chrzanu 335 ml
Przegląd produktu
Musztarda Haendlmaier Altbayerischer Senf, słodka i łagodna z chrzanem, 335 ml to tradycyjna bawarska musztarda do białych kiełbasek i przekąsek, która przekonuje zrównoważonym połączeniem słodkiej łagodności i delikatnej ostrości. Jako słodka musztarda z chrzanem do mięs, serów i pieczeni oferuje autentyczny smak i jest idealna zarówno do użytku domowego, jak i gastronomicznego.
Najważniejsze cechy musztardy „
” Smak jest przyjemnie słodkawy z łagodną nutą musztardową, której aromatyczną głębię nadaje delikatny chrzan i subtelna nuta jałowca. To połączenie zapewnia wyjątkowo harmonijne i lekko pikantne doznania smakowe. Konsystencja jest kremowa i lekko ziarnista, dzięki czemu musztardę można łatwo rozprowadzać i równomiernie dozować. Tradycyjna receptura odzwierciedla prawdziwą bawarską kulturę kulinarną i sprawia, że musztarda ma wszechstronne zastosowanie. Słoik o pojemności 335 ml ma idealny rozmiar do częstego stosowania w kuchni lub gastronomii.
Wskazówki dotyczące stosowania musztardy „
” Ta bawarska musztarda do białych kiełbas, Leberkaese i dań mięsnych idealnie pasuje do klasycznych potraw, takich jak białe kiełbasy, Leberkaese, pieczeń wieprzowa lub Kassler, stanowiąc autentyczny dodatek. Również do desek serów, przekąsek lub świeżych precli wnosi delikatnie wyważoną słodko-ostrą nutę. W kuchni można go używać do wzbogacania dressingów, marynat lub sosów, a także nadaje się do nowoczesnych dań z mięsem lub składnikami wegetariańskimi. Jest to wszechstronny wybór, szczególnie na bufety, brunch lub do tradycyjnych potraw.
Często zadawane pytania dotyczące musztardy „
” Wiele osób zastanawia się, co sprawia, że ta musztarda jest wyjątkowa. Połączenie słodkiej musztardy, chrzanu i delikatnych przypraw zapewnia niepowtarzalny aromat z lekką nutą ostrości. Często pojawia się również pytanie, czy pasuje ona wyłącznie do białej kiełbasy, podczas gdy w rzeczywistości można ją wszechstronnie stosować również do serów, mięs i przekąsek. Równie interesująca jest konsystencja, która jest kremowa i lekko ziarnista, a także dobrze się rozprowadza.
Eschenbacher Str. 2
93057 Regensburg
| Zawartość: | 335ml |
| Składniki: | Woda, cukier, gorczyca, ocet spirytusowy, 3,3% chrzan stołowy (chrzan, ocet spirytusowy, olej rzepakowy, produkt serwatkowy, sól jodowana, substancja zagęszczająca guma guar, substancja zakwaszająca kwas cytrynowy, przeciwutleniacz metabisiarczyn sodu, sól, syrop z trzciny cukrowej, jagody jałowca, przyprawy. z przeciwutleniaczem |
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.335 l
- Lista składników
- Woda, cukier, NASIONA MUSZTARDY, ocet spirytusowy, chrzan 3,3% (chrzan, ocet spirytusowy, olej rzepakowy, białko serwatkowe, sól jodowana, substancja zagęszczająca: guma guar, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: NATRIUM METABISULFIT), sól kuchenna, jagody jałowca, przyprawy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (kj) 839 Energia (kcal) 200,4 Tłuszcz (g) 2,7 Nasycone kwasy tłuszczowe (g) 0,2 Węglowodany (g) 34,6 w tym cukier (g) 25,6 Białko (g) 6,4 Sól (g) 0,5 Sód (g) 0,2
- Waga
- 335 g
- Firma spożywcza
- Luise Händlmaier GmbHEschenbacher Str. 2 93057 Regensburg
- Nazwa handlowa
- Stara bawarska musztarda
- Producent
- Luise Händlmaier
- Numer producenta
- A2-GPCE-2PAC
- EAN
- 4104720001494
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.335 l
- Lista składników
- Woda, cukier, NASIONA MUSZTARDY, ocet spirytusowy, chrzan 3,3% (chrzan, ocet spirytusowy, olej rzepakowy, białko serwatkowe, sól jodowana, substancja zagęszczająca: guma guar, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: NATRIUM METABISULFIT), sól kuchenna, jagody jałowca, przyprawy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (kj) 839 Energia (kcal) 200,4 Tłuszcz (g) 2,7 Nasycone kwasy tłuszczowe (g) 0,2 Węglowodany (g) 34,6 w tym cukier (g) 25,6 Białko (g) 6,4 Sól (g) 0,5 Sód (g) 0,2
- Waga
- 335 g
- Firma spożywcza
- Luise Händlmaier GmbHEschenbacher Str. 2 93057 Regensburg
- Nazwa handlowa
- Stara bawarska musztarda
- Producent
- Luise Händlmaier
- Numer producenta
- A2-GPCE-2PAC
- EAN
- 4104720001494
Pasuje również do tego

Bawarska słodka domowa musztarda Händlmaier w słoiku 335ml
44,30 zł/1l
14,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Domowa musztarda Händlmaier słodka z mniejszą ilością cukru w słoiku 335g
43,64 zł/1l
14,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Maille Dijon Oryginalny unikalny mocny smak 200ml
72,90 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier oryginalna bawarska kiełbasa cielęca musztarda słodka wegańska 335ml
36,90 zł/1l
12,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Original Münchener Weißwurstsenf słodki praktyczny w słoiku 250ml
19,66 zł/1kg
9,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bawarska słodka domowa musztarda Händlmaier w tubce 200 ml
53,35 zł/1l
10,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Musztarda bawarska słodka łagodna z białą kiełbasą 250ml
43,52 zł/1l
10,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pommery Moutarde de Meaux Francuska musztarda ziarnista w glinianym naczyniu 500g
124,96 zł/1kg
62,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier oryginalna bawarska kiełbasa cielęca musztarda słodka wegańska 200ml
64,10 zł/1l
12,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Domowa musztarda Händlmaiers słodka w wyciskanej butelce Vegan 400ml
46,70 zł/1l
18,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaiers domowa musztarda bawarska słodka w wiaderku bezglutenowa 1000g
28,77 zł/1kg
28,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Händlmaier Old Bavarian przygotowana z delikatnym chrzanem 200ml
50,10 zł/1l
10,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Der Pikant Sweet Mustard średnio ostra bawarska słodka 225ml
48,18 zł/1l
10,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bawarska słodka domowa musztarda Händlmaier w słoiczku 100ml
59,80 zł/1l
5,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Stara bawarska musztarda z delikatnym chrzanem 200ml opakowanie 12 sztuk
50,19 zł/1l
120,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bawarska słodka domowa musztarda Händlmaier w słoiku 200ml
50,75 zł/1l
10,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen musztarda średnio ostra klasyczna w niebieskim naczyniu 200ml
15,75 zł/1kg
3,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen musztarda średnio ostra kremowa pikantna zrównoważona łagodna 1000ml
12,52 zł/1kg
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier średnio ostra musztarda w butelce Vegan 400ml
36,67 zł/1l
14,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Słodka domowa musztarda Händlmaier w wyciskanej butelce 225ml 8-pak
48,17 zł/1l
86,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Sos Musztardowy Koperkowy Wegański Łagodny Pikantny Butelka 225ml
37,29 zł/1l
8,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Stara bawarska musztarda z delikatnym chrzanem 335ml opakowanie 12 sztuk
43,99 zł/1l
176,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
51,71 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Musztarda Maille w tradycyjnym stylu z białym winem, ziarnista, klasyczna, 200 ml
98,76 zł/1kg
20,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier 704431 Händlmaier Senf 250,0 ml
280,36 zł/1l
63,08 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g
0,09 zł/1l
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Löwensenf klasyczna oryginalna bawarska słodka musztarda słoik 250 ml
46,04 zł/1l
11,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Händlmaier Dijon z chili, super ostra 200ml
47,50 zł/1l
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Block House Original drobno starty chrzan naturalnie ostry 90g
185,56 zł/1kg
16,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mój roczny zapas dotarł....
Tak, uwielbiam Altbayerischer Senf od Händlmaier, przyznaję. Z chrzanem, aby dodać trochę ostrego smaku. Cudownie! Dostawa była szybka i super zapakowana. Dziękuję za to!!! Chętnie znowu i znowu!
Oceniono dnia 3 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Block House Original drobno starty chrzan naturalnie ostry 90g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
185,56 zł/1kg

Yildriz Mosterd-Dillesaus 265 ml – Pikantny sos musztardowo-koperkowy do ryb i sałatek
95,40 zł
Sprzedawca: Kpictiah
360,00 zł/1kg

Mostarda z mieszanych owoców 400g - Vergani



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
87,47 zł/1l

Musztarda American Classic Street Food 200g ROLESKI
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
13,71 zł/1kg

Ubena Rub malina musztarda przyprawa preparat pikantna ostrość 650g
102,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
157,06 zł/1kg

Develey American Style Yellow Mustard in der Squeezeflasche 250 ml
8,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,60 zł/1l

Kühne musztarda średnio ostra klasyczna kremowo-pikantna 250ml opakowanie 10 sztuk
120,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
48,08 zł/1l

Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tubka 100ml opakowanie 20 sztuk



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
129,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1l

Grashoff Quince Mustard Sauce słodko-pikantna musztarda delikatesowa 125ml
28,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
225,04 zł/1l

Grashoff morelowy sos musztardowy przyjemnie pikantny przysmak musztarda 125ml
25,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
202,96 zł/1l

Grashoff Sos musztardowy z zieloną figą do serów i dań mięsnych 200ml
25,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
128,80 zł/1kg

Develey – klasyczna, delikatna i pyszna musztarda do monachijskich białych kiełbasek, 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
94,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
18,86 zł/1l

Sos figowo-musztardowy Lacroix



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
102,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,52 zł/1l

LOEWENSENF Extra gorący w wiaderku gotowy do podania 5000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,73 zł/1l

Clovis Dijon musztarda biała ostra mocna fine tuned w słoiczku 850g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,34 zł/1l

Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tuba 200ml 12 pack



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
101,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,38 zł/1l

Musztarda Thomy hot extra spicy classic w tubce 200ml opakowanie 12 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
102,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,50 zł/1l

Średnio ostra musztarda lion w kremowym, pikantnym wiaderku 5000 g
121,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,35 zł/1l

Händlmaiers domowa musztarda słodka saszetka 15ml 200 szt
125,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,98 zł/1l

Develey słodka biała kiełbasa musztarda saszetka 200x15ml opakowanie 3000ml
109,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,40 zł/1kg