5,0



Na podstawie 17 opinii
Gardena 08950-20, Łopatka ogrodowa, Duroplast, Stal, Czarny, Niebieski, Ergonomiczny, Antypoślizgowa rękojeść, 8 cm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
48,57 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Łopaty i szpadle i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
IDEAL Ideal szpadel Flensburger z trzonkiem 85 cm - 10060143444,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Zestaw 2 małych metalowych narzędzi ogrodowych z kwiatowym wzorem16,74 zł
Sprzedawca: EDANTI

Więcej informacji o reklamie
KOTARBAU® Mini lopata Stalowa lopata do kwiatów Lopata reczna z drewnianym uchwytem 33 cm45,37 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Więcej informacji o reklamie
KADAX Zestaw Narzędzi Ogrodowych Szpadel Grabie motyczka + Rękawice Damskie189,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KADAX

Łopatka szeroka Solid™ 1000694
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Fiskars Flower Trowel Premium
49,18 zł
Sprzedawca: VISO

Kielnia do kwiatów z popielatym uchwytem ze stali nierdzewnej
43,48 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Gardena 8953-20, Łopatka ogrodowa, Czarny, Niebieski, Round point, Ergonomiczny, 12 cm
63,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Łopata MFH, "Typ I", uchwyt D, stalowa, oliwkowa
100,00 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

KOTARBAU® Solidny szpadel 290 x 190 mm Szpadel ogrodniczy do lodyg o srednicy 38 mm Stalowa lopata do sadzenia Z LOPATA
125,38 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

GARDENA 08966-30 Mała promocja na narzędzia, zawartość: dzbanek wielofunkcyjny, 1 x 8950, 8754, rękawice ogrodnicze
186,37 zł
Sprzedawca: Sotel

Bradas KT-YG565C Kielnia ogrodowa/kwiatowa z włókna szklanego Szerokość: 80 mm
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Gardena 3120-30, Plastik, Czarny, Niebieski, Monochromatyczny, 130 cm
701,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Zaoostrzona Łopata Ogrodnicza Z Rękojmią Fiskars 131410
181,69 zł
Sprzedawca: Landema

VERTO Łopatka wąska 350 mm
10,00 zł
Sprzedawca: FIXERO

WOLF-Garten LU-Z, Metal, Stal nierdzewna, Żółty, Ergonomiczny, Monochromatyczny, 8 cm
51,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Gardena 17000-20, Łopata do drenażu, Stal, Czarny, Kwadrat, W kształcie litery D, Monochromatyczny
231,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kielnia do kwiatów
26,00 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

10-częściowy zestaw narzędzi ogrodniczych zestaw do sadzenia łopata widły nożyczki narzędzia ogrodnicze
141,20 zł
Sprzedawca: CoolGadget

Gardena 8964-30, 3 szt., Czarny, Srebrny, Stal nierdzewna
189,19 zł
Sprzedawca: Sotel
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Gardena kielnia do kwiatów Kielnia ogrodowa Łopata ręczna z ergonomicznym uchwytem
GARDENA Classic kielnia jest idealna do sadzenia i przesadzania roślin w skrzynkach okiennych, donicach i ach kwiatowych. Ergonomicznie ukształtowany trzonek doskonale leży w dłoni i jest wygięty pod kątem. Nowa zaślepka zapobiega wyślizgiwaniu się. Szerokość robocza kielni do kwiatów wynosi 8 cm. Wykonana jest z wysokiej jakości stali. Powłoka Duroplast zapewnia długą żywotność, ponieważ chroni kielnię przed korozją, sprawia, że jest niewrażliwa na zabrudzenia i wyjątkowo wytrzymała.
GARDENA GmbH Hans-Lorenser-Str. 40 89079 Ulm Niemcy
- Typ produktu:
- Łopatka ogrodowa
- Materiały:
- Duroplast, Stal
- Kolor produktu:
- Czarny, Niebieski
- Funkcje uchwytu:
- Ergonomiczny, Antypoślizgowa rękojeść
- Szerokość ostrza:
- 8 cm
Dane techniczne:
Waga: 250 g
Nr artykułu: DVE4078500023603
Opis produktu:
- Ergonomicznie ukształtowany uchwyt sprawia, że obsługa jest niezwykle wygodna. Kątowa końcówka uchwytu zapobiega ślizganiu się dłoni, ułatwiając obsługę kielni.
- Wysokiej jakości stal i powłoka z duroplastu chronią to małe narzędzie przed korozją i sprawiają, że jest ono niewrażliwe na zabrudzenia i szczególnie odporne na codzienne użytkowanie.
- Co więcej, turkusowy kolor nadaje jej świeży, stylowy wygląd
Szczegóły:
- Wykonanie: z uchwytem
- Szerokość: 8 cm
- Kolor: jasnoniebieski
- Nadaje się do: Przesadzanie i przesadzanie
- Zawartość opakowania: 1 sztuka
- Materiał: Stal (pokryta powłoką Duroplast)
Zakres dostawy:
- 1x kielnia do kwiatów
- Dostępne tylko w pudełku ekspozycyjnym z 20 sztukami Do sadzenia i przesadzania Zabezpieczone przed korozją Szerokość robocza 8 cm Wykonane z
- wysokiej jakości stali, powlekane termoutwardzalne
Specyfikacja techniczna
- ID produktu: 144503
- Całkowita wysokość: 6,0 cm
- Kolor: turkusowy
- Długość: 34,0 cm
- Długość rączki: 15,5 cm
- Symbol producenta: 8950-20
- Szerokość: 8,0 cm
- Seria: narzędzia ogrodowe gardena
- Materiał: stal
Wysokiej jakości stal i powłoka termoutwardzalna chronią małe narzędzia przed korozją, sprawiają, że są one niewrażliwe na zabrudzenia i wyjątkowo wytrzymałe.
Ergonomicznie ukształtowany uchwyt sprawia, że obsługa jest wyjątkowo wygodna. Kątowe zakończenie rękojeści zapobiega ześlizgiwaniu się dłoni.
Opis produktu Praktyczne i wszechstronne małe narzędzia Gardena są bardzo poręczne, dobrze przemyślane i uniwersalne. To bardzo praktyczny pomocnik podczas sadzenia, przesadzania roślin ozdobnych i użytkowych do doniczek nw lub , donic i doniczek. Posiadają ergonomicznie ukształtowane uchwyty, które ułatwiają pracę bez zmęczenia. - najlepsza ergonomia - wygodny uchwyt - łatwa obsługa - szerokość robocza 8 cm - wykonane z wysokiej jakości stali, powlekane - wyprodukowano w Niemczech - 25 lat gwarancji z firmą Gardena
GARDENA kielnia do kwiatów "Classic" Do sadzenia i przesadzania roślin w skrzynkach, donicach i na ach kwiatowych Wysokiej jakości stal pokryta powłoką Duroplast, zabezpieczona przed korozją. Ergonomicznie ukształtowany trzonek wygięty pod kątem. Antypoślizgowa nawet podczas ciągnięcia, 25 lat gwarancji.
do sadzenia i przesadzania - ergonomiczny uchwyt zapewnia pewny chwyt w dłoni - kątowa nasadka zapobiega wyślizgiwaniu się - powłoka Duroplast
Łopata ręczna Gardena Classic. Produkty Gardena to wysoka jakość w korzystnej cenie! Jest to 1 sztuka, chyba że zaznaczono inaczej.
GARDENA 895-020 Kielnia, turkusowo-czarna
Kielnia do kwiatów - Wysokiej jakości stal z powłoką Duroplast - Ergonomicznie ukształtowany uchwyt z zaślepką (zapobiega wyślizgiwaniu się) - Zastosowanie: do sadzenia i przesadzania w skrzynkach na kwiaty, donicach i ach Uwaga: Powłoka Duroplast zapewnia długą żywotność, ponieważ chroni narzędzie przed korozją, czyni je niewrażliwym na zabrudzenia i szczególnie odpornym. Producent: Gardena Deutschland GmbH, Hans-Lorenser-Str. 40, 89079 Ulm, DE, +497314900, [email protected]
- Wymiary
- 0mm xmm xmm xmm
- Waga
- 0.24 kg
- Materiał
- Stal
- EAN
- 4078500023603
- Numer producenta
- 08950-20
- Producent
- Wymiary
- 0mm xmm xmm xmm
- Waga
- 0.24 kg
- Materiał
- Stal
- EAN
- 4078500023603
- Numer producenta
- 08950-20
- Producent
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Gardena 08935-20, Stal, Duroplast, Czarny, 1 szt.
64,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Gardena 8906-20, 2,5 cm, Szary, Turkusowy, Bypass, Niemcy
182,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,26 zł/1kg
55,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade
![Zdjęcie produktu dla [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
36,84 zł
Sprzedawca: TR8

Zestaw generatora solarnego EASYmaxx 4500mAh
175,08 zł
Sprzedawca: Sotel

SPANG Blumentopf (Verkaufseinheit: 8) Ton Ø18 cm konisch natur 900142 4013921001144
67,14 zł
-72%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,40 zł
Sprzedawca: Gardners

Greenmill sekator profesjonalny gr6201
19,98 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Gardena 8854-20, Bypass, Aluminium, Czarny, Niebieski, Szary, Stal nierdzewna, Czarny/Stal nierdzewna, CE
173,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Gardena 3622-20, Zewnętrzna, Czarny, Cyjan, Włosie twarde, Polipropylen (PP), 450 mm, 1 szt.
98,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Gardena 3725-20, Drewno, Drewno, , 150 cm
138,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sekey Parasol Balkonowy Prostokątny 200×125 cmParasol ogrodowy z balustradą balkonową UV50+ Odchylany parasol zewnętrzny na balkon, taras, szary
173,41 zł
Sprzedawca: Sekeymall

Karma dla sikor Premium z owadami 100 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
10,32 zł/1kg
115,62 zł
Sprzedawca: boni-shop

Pudełko na tabletki Relaxdays z etui, 7 dni, 4 przegródki, tygodniowy pojemnik na tabletki na co dzień i w podróży, etui na tabletki, czarne
75,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
12,00 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Felco Holster Tasche für Baumschere Träger aus Leder Felco 910 Etui Gartenschere
113,61 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Parasol N19, parasol ogrodowy, Ø 3m uchylny poliester/aluminium 5kg ~ kremowy
468,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: heute-wohnen

BRUBAKER Aluminiowy maszt flagowy z niemiecką flagą - Maszt flagowy 6 m z gniazdem naziemnym do ogrodu i na kemping + niemiecka flaga 150 x 90 cm
269,96 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
76,31 zł/1l
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Patelnia do naleśników Patelnia do jajek Patelnia perforowana Ø26cm 4 otwory
150,00 zł
Sprzedawca: MyCoolcase

Sidol 126952003 Spray do piekarników
58,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Gardena 3103-20, Stal, 30 cm, 50 cm, 1 szt., 500 mm
102,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Chipsi 20kg Classic 500L
6,57 zł/1kg
131,36 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Kaiser Classic 2300621395, Forma do ciasta, Okrągły, Aluminium, Stal, Płaska powierzchnia, 230 °C, Czarny
136,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Papstar 17984, Cylidner, Biały, 16 h, 8 szt.
81,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Redkey S100 Akumulatorowy robot basenowy do 100 m², automatyczny odkurzacz basenowy wytrzymuje 130 minut z dużą mocą ssania, 180 μm do basenów naziemnych/płytkich
517,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MC-Smart-Store

Beckmann 25kg Nawóz do trawników Nawóz ogrodowy Kompletny nawóz do trawników 21+6+12 Bez azotanów
12,85 zł/1kg
321,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Żelazko CLEANmaxx do koszul i bluzek w kolorze białym/srebrnym - 1800 W
349,03 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Mini wiatrówka obrotowa na zawiasach biała z paskiem 5 m (szary)
221,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
mega stabilne
Jak również jestem tak przekonany do Gardeny, jakakolwiek cena nie ma znaczenia. Musiałem częściowo spulchnić swoją działkę, pierwsza kielnia po jakimś czasie się przełamała, z tą kielnią na pewno tak się nie dzieje, bo materiał i wykonanie są wysokiej jakości, z chęcią zrobię to jeszcze nie raz
Oceniono dnia 27 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Łopata Gardena
Niezawodny pomocnik w codziennych pracach ogrodniczych.
Oceniono dnia 20 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra
jakość! Zgodna z opisem! Szybka dostawa!
Oceniono dnia 9 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kielnia do kwiatów Gardena
Szybka dostawa, łatwy w użyciu.
Oceniono dnia 4 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Wszystko poszło świetnie i otrzymałem oczekiwaną jakość Gardena.
Oceniono dnia 15 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna kielnia do kwiatów
Bardzo poręczna i praktyczna.
Oceniono dnia 26 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt
Bardzo dobry artykuł
Oceniono dnia 26 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
dostarczony super szybko, był prezentem
prezent urodzinowy, myślę, że mi się podoba.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Szpadel ogrodniczy ze stali nierdzewnej KOTARBAU z drewnianym trzonkiem i krawedzia bieznika
232,97 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

KOTARBAU® Lopata ze stali nierdzewnej z drewnianym trzonkiem Uniwersalna do róznych prac



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
205,47 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Piła do korzeni i gleby - nóż do korzeni | Ostrza tnące skutecznie ziemię i korzenie | W kształcie litery V, ułatwia wbijanie się w ziemię | Oszczędza siły i jest ergonomiczna



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(58)Liczba wystawionych ocen: 58
165,76 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

KOTARBAU® Łopata Prosta Piaskowa Stalowa Do Piasku Węgla Kopania Budowlana Szpadel Z Trzonem Trzonkiem 120 CM



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
156,42 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Łopata ogrodowa z ostrzem i podnóżkiem
602,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

KOTARBAU® Szpadel drenazowy 143 x 12 cm do lodyg o srednicy 36 mm Stalowe ostrze dlugie waskie do przesadzania Z DREWNIANYM KOLKIEM



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
145,05 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Zestaw 2 małych metalowych narzędzi ogrodowych z kwiatowym wzorem
16,74 zł
Sprzedawca: EDANTI

Szpadel drenazowy KOTARBAU® 510 x 115 mm do lodyg o srednicy 38 mm Stalowe ostrze dlugie waskie do przesadzania BEZ STALI



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
118,82 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Szpadel ogrodniczy KOTARBAU® 115 cm z trzonkiem do prac ogrodniczych i przesadzania roslin



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
117,12 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

KOTARBAU® Drewniana lopata do sniegu z raczka 75x38 cm drewniana lopata do sniegu ze sklejki | dzieciece lopaty do sniegu drewniane lopaty do sniegu szufla do sniegu drewniana raczka | drewniana lopata do sniegu
112,74 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Szpadel ogrodniczy KOTARBAU® 115 cm z trzonkiem z wlókna szklanego do prac ogrodniczych i przesadzania roslin



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,43 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Łopata do śniegu Prosperplast, dziecięca, koralowa KIDY ILCH-1788C



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,43 zł
Sprzedawca: EDANTI

Łopata do śniegu Prosperplast, dziecięca, różowa KIDY ILCH-205C



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,55 zł
Sprzedawca: EDANTI

KOTARBAU® Solidna łopata 300 x 225 mm Łopata ogrodnicza do sadzenia o średnicy trzonka 38 mm Stalowa łopata do sadzenia Z ŁOPATĄ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
99,63 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

KOTARBAU® Szpadel Łopata Ogrodowa Stalowa 230 MM Z Drewnianym Trzonkiem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
97,92 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

KOTARBAU® Saperka Wojskowa Szpadel Łopata Stal Hartowana 80 CM



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
99,63 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

KOTARBAU® Solidna lopata 285 x 230 mm Lopata ogrodowa do materialów sypkich o srednicy trzonka 38 mm Stalowa lopata do zbierania materialów sypkich Z DREWNIANA LOPATA



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
98,75 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

YRHome Składana łopata wielofunkcyjna – łopata outdoorowa i kempingowa ze stali nierdzewnej, narzędzie survivalowe z kompasem, miarką, piłą, motyką, do ogrodu i samochodu
89,99 zł
Sprzedawca: BojiaHome

Unyqoos® Regulowana łopata ogrodnicza, 91–200 cm, odporna na korozję, ostra głowica do usuwania chwastów i pielęgnacji trawnika, łatwy montaż, zajmuje mało miejsca
301,08 zł
Sprzedawca: Unyqoos

Ręczny Kultywator Narzędzie Ogrodowe



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
110,00 zł
Sprzedawca: EBH