Alabastine Houtrotvuller, 0,5 kg, 10 °C, 6 h, 6 h, Horizontale delen max. 5 cm per laag, verticale delen max. 2 cm per laag, Szpachla
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
256,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
247,05 zł-9,90zł
494,10 zł / 1kg
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Masa szpachlowa i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Knauf AQUAPANEL SkyLite Szpachlówka do spoin i powierzchni 15 kg28,51 zł/1kg
427,61 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Caparol Akkordspachtel SF plus, produkt w wiadrze, 25 kg7,45 zł/1kg
186,28 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Dewepro 1046909,42 zł/1kg
188,40 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
ATLAS REKORD biała szpachlówka cementowa 25 kg3,35 zł/1kg
97,37 zł
-13,55 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,82 zł
Sprzedawca: MasterBau

Alabastine Snelplamuur, Wit, 0,225 kg, Na bazie wody, 5 °C, 0,5 h, Max. 1 mm per laag
524,22 zł/1kg
117,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg
10,58 zł/1kg
52,92 zł
Sprzedawca: MasterBau

ALUMINIUM SPACHTELMASSE Boll 1,8 kg
35,38 zł/1kg
63,68 zł
Sprzedawca: AutoTuning

FERTIGSPACHTEL 1,8 kg AUTOSPACHTEL BOLL
33,69 zł/1kg
60,65 zł
Sprzedawca: AutoTuning

Buldok 2700363 Finiš 18kg
13,80 zł/1kg
248,44 zł
Sprzedawca: Teshop

Alabastine Sneldrogende muurvuller, Wit, 0,33 kg, 5 °C, 0,5 h, Maximale laagdikte: 1 cm. Maximale diepte: 2 cm., Szpachla
439,88 zł/1kg
145,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Prestolith Pro Multispachtel 2500g - bez utwardzacza
39,99 zł/1kg
99,97 zł
Sprzedawca: ZS2Radteile

SZPACHLA SZPACHLÓWKA WYKAŃCZAJĄCA WYPEŁNIAJĄCA Novol FINISH 2kg
0,03 zł/1kg
63,98 zł
Sprzedawca: ABRP

Dolina Nidy Gładź szpachlowa biała 18 kg
4,03 zł/1kg
72,59 zł
Sprzedawca: DomoDomo

TECE profil Spachtelmasse 5KG / Sack
6,63 zł/1kg
33,17 zł
Sprzedawca: haustechnikpartner24

5 kg szpachlówki zewnętrznej Baufan, odpornej na warunki atmosferyczne
7,86 zł/1kg
43,22 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

Szpachlówka poliestrowa Krafft 1,4 kg
77,03 zł/1kg
122,48 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Ultrament concrete look, biało-szary, 8 kg
28,25 zł/1kg
235,06 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Bruguer kit 5196383 biały 1 kg
63,65 zł/1kg
69,35 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw Gładź szpachlowa Level+ FERTIGSPACHTE L+44 100kg i Wybierak Skrobak do Wiader Level5 5-210
4,24 zł/1kg
426,26 zł
Sprzedawca: Izosklep

Szpachlówka Finish 1Kg
49,50 zł/1kg
49,50 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Nadaje się do użytku w pomieszczeniach:
- Tak
- Przystosowane do użytku na zewnątrz:
- Tak
- Głośność:
- 0,5 kg
- Temperatura stosowania (min):
- 10 °C
- Czas suszenia:
- 6 h
- Ponowne malowanie po:
- 6 h
- Ilość warstw:
- 1
- Liczba powłok:
- Horizontale delen max. 5 cm per laag, verticale delen max. 2 cm per laag
- Wymagane narzędzia:
- Szpachla
- Czyszczenie narzędzi:
- Gereedschap direct schoonmaken met warm water en keukenpapier
- Nota rozcieńczająca:
- 2-componenten
- Nota HSE:
- Voor de meest recente veiligheidsinformatie raadpleeg de etikettekst of het betreffende Material Safety Data Sheet.
- Szerokość opakowania:
- 107 mm
- Głębokość opakowania:
- 102 mm
- Wysokość opakowania:
- 107 mm
Garden Group
- Waga
- 0.5 kg
- Zakres dostawy
- Spachtel
- EAN
- 8710839112349
- Numer producenta
- 5096023
- Producent
- Alabastine
- Waga
- 0.5 kg
- Zakres dostawy
- Spachtel
- EAN
- 8710839112349
- Numer producenta
- 5096023
- Producent
- Alabastine
Pasuje również do tego

Dewepro 104690
9,42 zł/1kg
188,40 zł
Sprzedawca: MasterBau

ATLAS GO! – 25 kg – biała szpachlówka polimerowa do uzyskania idealnych powierzchni
4,15 zł/1kg
103,72 zł
Sprzedawca: MasterBau

Creative Deco Pasta Strukturalna 2kg | Gruboziarnista | biała masa do projektów plastycznych | Łatwa w użyciu przy użyciu szpachelki
36,40 zł/1kg
74,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

MIPA P35 Elastyczny wypełniacz, plastikowy wypełniacz 1kg z utwardzaczem
168,30 zł/1kg
175,05 zł
-6,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
168,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wypełniacz 1000g puszka Wypełniacz ochra 6 szt
153,17 zł/1kg
459,51 zł
Sprzedawca: doenges1903

NIGRIN Performance Fein-Spachtel, 250 g
470,20 zł/1kg
117,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

System szybkich klipsów do profili gipsowych 100 szt.
131,10 zł/1kg
65,55 zł
Sprzedawca: BKTechnik24_de

5 kg szpachlówki zewnętrznej Baufan, odpornej na warunki atmosferyczne
7,86 zł/1kg
43,22 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

Presto Szpachla do tworzyw sztucznych - 250g
10,37 zł/1kg
43,22 zł
Sprzedawca: ZS2Radteile

PUFAS Szpachlówka błyskawiczna 0,400 kg, biała, 400 g
195,62 zł/1kg
78,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Samowyrównająca Masa Wyrównawcza Ultraplan Renovatio
5,39 zł/1kg
123,90 zł
Sprzedawca: Eoshop

FACOM, szpachla precyzyjna 006053, tubka, 250g
39,80 zł
Sprzedawca: SupportGroup

Orac Decor FL300 Szpachlówka mocny klej na bazie akrylu 310 ml
160,64 zł/1kg
72,29 zł
Sprzedawca: Profhome

Wózek uszczelniający do kielni ognioodpornych Ceys 506301
60,86 zł/1kg
33,96 zł
Sprzedawca: VISO

Creative Deco Pasta Strukturalna 2kg | Drobnoziarnista | biała masa do projektów plastycznych | Łatwa w użyciu przy użyciu szpachelki
35,43 zł/1kg
72,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Wypełniacz z utwardzaczem 250g
188,68 zł/1kg
47,17 zł
Sprzedawca: KOKA

Łopatka kombinowana 100g
385,40 zł/1kg
38,54 zł
Sprzedawca: KOKA

Wypełniacz do aluminium Presto 2K bardzo dobra przyczepność łatwa aplikacja 1000g
76,14 zł/1kg
95,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MIPA P80 Szpachlówka do metalu na zimno 1kg z utwardzaczem
199,30 zł/1kg
199,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wypełniacz z włókna szklanego Prestolith 2K puszka Bardzo dobra przyczepność 1000g
116,59 zł/1kg
116,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pasta aluminiowa Presto - 250g
191,42 zł/1kg
68,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Presto 443572 Wypełniacz bezstyrenowy 1000 g
126,78 zł/1kg
139,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Creative Deco Pasta Strukturalna 1 kg | Drobnoziarnista | biała masa do projektów plastycznych | Łatwa w użyciu przy użyciu szpachelki
53,69 zł/1kg
57,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Creative Deco Pasta Strukturalna Drobnoziarnista 500g | Biała Drobna Masa do Projektów Plastycznych Malowania Akrylami | Łatwa do Użycia za Pomocą Szpachelki Szpatułki | do Efektów 3D Struktur Faktur
96,33 zł/1kg
52,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Knauf AQUAPANEL SkyLite Szpachlówka do spoin i powierzchni 15 kg
427,61 zł
Sprzedawca: MasterBau
28,51 zł/1kg

Dewepro 104690



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
188,40 zł
Sprzedawca: MasterBau
9,42 zł/1kg

Caparol Akkordspachtel SF plus, produkt w wiadrze, 25 kg
186,28 zł
Sprzedawca: MasterBau
7,45 zł/1kg

System szybkich klipsów do profili gipsowych 100 szt.
65,55 zł
Sprzedawca: BKTechnik24_de
131,10 zł/1kg

ATLAS GO! – 25 kg – biała szpachlówka polimerowa do uzyskania idealnych powierzchni
103,72 zł
Sprzedawca: MasterBau
4,15 zł/1kg

KNAUF SHEETROCK SUPER FINISH – gładziarka do wykończeń, gotowa do użycia, 5,4 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
71,97 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,74 zł
Sprzedawca: MasterBau
12,54 zł/1kg

ATLAS REKORD biała szpachlówka cementowa 25 kg
97,37 zł
-13,55 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,82 zł
Sprzedawca: MasterBau
3,35 zł/1kg

KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
52,92 zł
Sprzedawca: MasterBau
10,58 zł/1kg

Wypełniacz z włókna szklanego Prestolith 2K puszka Bardzo dobra przyczepność 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
116,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,59 zł/1kg

KNAUF GOLDBAND Gotowa zaprawa gipsowa 10 kg – data produkcji: 11.05.2017



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
52,92 zł
Sprzedawca: MasterBau
5,29 zł/1kg

Gotowa do użycia, drobnoziarnista masa szpachlowa Finish, 5 kg, do ścian i sufitów wewnątrz budynków, łatwa do szlifowania
51,65 zł
Sprzedawca: MasterBau
10,33 zł/1kg

Profesjonalny wypełniacz z utwardzaczem 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
68,49 zł
Sprzedawca: KOKA
136,98 zł/1kg

Szpachelka, skrobak do płyt kartonowo-gipsowych z przedłużonym uchwytem do napraw ścian i sufitów
292,40 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021
53,07 zł/1kg

Wypełniacz z włókna szklanego z utwardzaczem 250g
51,26 zł
Sprzedawca: KOKA
205,04 zł/1kg

decofill wypełniacz błyskawiczny 400 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
21,59 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
49,41 zł/1kg

Decotric Decofill szpachlówka wykończeniowa do ścian i sufitów 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
32,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
10,77 zł/1kg

WILCKENS Premium Reparatur Spachtel / 0,4 KG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
15,31 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
15,31 zł/1kg

Molto Holz Schnell Spachtel, Pasta (substancja)



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
17,26 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
86,30 zł/1kg

Wypełniacz z utwardzaczem 250g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
47,17 zł
Sprzedawca: KOKA
188,68 zł/1kg

Wypełniacz Presto Łatwe szlifowanie Szybka aplikacja 500g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
53,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
106,76 zł/1kg