Już tylko 3 sztuki w tej cenie
MDH - Butter Chicken Masala 100gr
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
11,99 zł
119,90 zł / 1kg
+ 10,49 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki przypraw i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g278,43 zł/1l
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Nadler Remoulade 50%25,85 zł/1kg
129,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sabita Tandoori to północnoindyjska przyprawa do przygotowywania potraw 30g310,67 zł/1kg
9,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Fondor 200g89,40 zł/1kg
17,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Shan - Kurczak w maśle 50 g
143,80 zł/1kg
7,19 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

MDH - Rajmah Masala 100gr
9,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

MDH- Dal Makhani Masala 100 gr
95,90 zł/1kg
14,99 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Sabita Garam Masala, mieszanka przypraw
458,50 zł/1l
9,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MDH- Garam Masala 100 gramów
107,90 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

MDH BOMBAY BIRYANI MASALA SPICE 100 g
9,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

MDH – Tandori Barbeque Masala 100 gramów
83,90 zł/1kg
8,39 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Przyprawa Kucharek 200G Prymat
14,95 zł/1l
2,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Rajah Currypaste Vindaloo 300g
74,47 zł/1kg
22,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Garam masala 200g Brat.pl
60,45 zł/1l
12,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

UBENA 713342000 UBENA Petersilie Gewürz, 500,0 g
142,70 zł/1kg
71,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Conimex mieszanka nasi specjalna (12 x 36 g)
694,33 zł/1kg
299,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Sumak grabarski mielony - 200g
45,00 zł/1l
9,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA

Mieszanka przypraw Verstegen „Shawarma” 170 g (Shoarma)
0,29 zł/1l
49,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Mieszanka przypraw - Chakalaka 65g
229,23 zł/1kg
14,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
MDH Butter Chicken masala 100g
Ta tradycyjna indyjska mieszanka przypraw służy do przygotowywania potrawy butter chicken.
Ta specjalność jest również nazywana Murg Meikhani i jest dobrze znanym daniem kuchni indyjskiej na całym świecie.
Instrukcje przygotowania są wydrukowane z boku opakowania i są łatwe do zrozumienia.
Spróbuj sam.
- Artykuł : Butter Chicken masala
- Obszar zastosowania : Przyprawy do kurczaka
- Waga netto : 100 gramów
- Producent : MDH India
- Lista składników
- Zobacz opis
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opis
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- MDH
- Nazwa handlowa
- MDH - Butter Chicken Masala 100gr
- Producent
- MDH
- Numer producenta
- 2002184
- EAN
- 8902167001079
- Lista składników
- Zobacz opis
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opis
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- MDH
- Nazwa handlowa
- MDH - Butter Chicken Masala 100gr
- Producent
- MDH
- Numer producenta
- 2002184
- EAN
- 8902167001079
Pasuje również do tego

MDH - Rajmah Masala 100gr
9,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

MDH- Dal Makhani Masala 100 gr
95,90 zł/1kg
14,99 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

MDH BOMBAY BIRYANI MASALA SPICE 100 g
9,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Shan - Kurczak w maśle 50 g
143,80 zł/1kg
7,19 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Sabita Garam Masala, mieszanka przypraw
458,50 zł/1l
9,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Asian Home Gourmet Pasta przyprawowa do indyjskiego kurczaka na maśle 50 g
218,60 zł/1kg
10,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
6 081,33 zł/1kg
45,61 zł
Sprzedawca: somnia24

Midas Butter Chicken Simmer Sauce Łagodny indyjski sos gotowy 370g
56,73 zł/1kg
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MDH Kurczak Curry Masala 100 gramów
95,90 zł/1kg
9,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

LAILA Basmati Rice 5kg | Najwyższa jakość | Najlepszy stary i dojrzały ryż basmati
16,56 zł/1kg
82,80 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

TRS Mild Madras Curry Powder 100g, Łagodne curry w proszku Madras
130,50 zł/1kg
13,05 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

mdh gemüse gewürzemischung masala 100g
9,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Mieszanka Przyprawowa Do Ciecierzycy Indie Mdh 100 G
84,00 zł/1kg
8,40 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Pataks- Korma Paste 290 gramów
57,90 zł/1kg
16,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Gorczyca czarna 80g
164,88 zł/1kg
13,19 zł
Sprzedawca: taleoo

AHMAD TEA – czarna herbata aromatyzowana kardamonem – aromat kardamonowy, 100 torebek
119,95 zł/1kg
23,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Pikantne salami wieprzowe do smarowania ('nduja di Spilinga)
241,67 zł/1l
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Olej sezamowy 100% 250ml - Diamond
87,88 zł/1l
21,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
![Zdjęcie produktu dla [ 340 g ] Ostry sos mango Patak's](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/8b30e45d9ded87a47d1d2891c3366324.webp)
[ 340 g ] Ostry sos mango Patak's
52,88 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Cook Brand Pasta Curry czerwona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
201,00 zł/1kg
20,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TRS – zielona soczewica 500 gramów,
16,78 zł/1kg
8,39 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SEMPIO Koreańska pasta z chilli 170 GR
64,53 zł/1l
10,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Amchur (suszone mango) MDH Amchur Powder 100g - kwaśny akcent do sosów
8,39 zł
Sprzedawca: India_Bazaar
![Zdjęcie produktu dla Vandenberg [DAS ORIGINAL] - Slow Juicer -](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/7c6e98eb99df91724b0d39cbc653af96.webp)
Vandenberg [DAS ORIGINAL] - Slow Juicer -
540,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Sztuczna choinka COSTWAY 210 cm z 950 końcówkami, igłami z PVC i metalowym stojakiem, jodła, choinka idealna do domu, biura i sklepów, biała
30,87 zł/1kg
142,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

KURKUMA MIELONA50 g - LEBENSBAUM
8,19 zł
Sprzedawca: taleoo

Łóżko tapicerowane Merax 180x200 cm ze stelażem z listew, łóżko na sprężynach hydraulicznych z podstawą łóżka i schowkiem, aksamitne łóżko podwójne w kształcie ucha, szare
1 408,99 zł
-63,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 345,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Przyprawa do chleba - mielona 50g
184,80 zł/1kg
9,24 zł
Sprzedawca: taleoo
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Vilde
188,78 zł/1kg

Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
278,43 zł/1l

Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
259,00 zł/1l

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,33 zł/1l

Chrzan mielony 500g
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 290,00 zł/1l

Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
142,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
118,82 zł/1kg

Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
64,67 zł
Sprzedawca: LaProve

Kotanyi Grill Argentina przyprawa ognista kompozycja przypraw 285g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
40,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
138,48 zł/1kg

Kotanyi Włoskie zioła oregano, rozmaryn i tymianek 63g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
16,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
281,17 zł/1kg

Kotanyi czosnek liofilizowany pikantny intensywny 18g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
523,00 zł/1kg

Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,42 zł/1kg

Kotanyi Young Line Avocado Love przyprawa opakowanie 60g
21,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,26 zł/1kg

Kotanyi bazylia otarta liofilizowana delikatny smak 5g
10,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 011,00 zł/1kg

Kotanyi oregano cięte liofilizowane aromatyczne tarta 6g
10,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 011,00 zł/1kg

Tymianek Kotanyi cięty liofilizowany jak świeżo zebrany 7g
8,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
895,00 zł/1kg

Kotanyi Garam Masala Indyjska mieszanka przypraw lekko ostra 32g
9,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
247,25 zł/1kg

Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,38 zł/1kg

Fuchs Professional masło ziołowe przyprawa opakowanie 1000g
122,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,36 zł/1kg

Fuchs BBQ Fish and Seafood sól przyprawowa do ryb i owoców morza 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
106,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
81,89 zł/1kg