5,0



Na podstawie 1 opinii
Luvos glinka lecznicza imutox proszek, 380 g proszek
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
47,27 zł
124,39 zł / 1kg
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
PureSGP Kolagen Peptydy w proszku, 300 g proszku500,10 zł/1kg
195,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Kijimea Regularis 500 G168 859,99 zł/1l
168,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Lactobact Junior+ proszek, 60 g proszku1 143,50 zł/1kg
114,35 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
curcumin-Loges Capsules, 120 kapsułek, 120 kapsułek1 259,34 zł/1kg
230,46 zł
Sprzedawca: apohealth

Luvos glinka lecznicza mikrodrobny proszek cholesterol, 750 g proszek
81,73 zł/1kg
61,30 zł
Sprzedawca: apohealth

BULLRICH Kapsułki z glinką leczniczą, 48 kapsułek
268,20 zł/1l
26,82 zł
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki z glinką leczniczą Luvos na zgagę, 60 kapsułek
558,24 zł/1kg
47,45 zł
Sprzedawca: apohealth

Luvos – ultradrobny proszek z glinki leczniczej na zgagę, 380 g
107,35 zł/1kg
47,45 zł
Sprzedawca: apohealth

Glinka lecznicza Luvos ultradrobny proszek na zgagę, 750 g proszku
85,09 zł/1kg
67,65 zł
Sprzedawca: apohealth

Glinka lecznicza Bullrich w proszku 500g
64,96 zł/1kg
34,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Glinka lecznicza Luvos ultradrobna na zgagę, proszek 380 g
116,43 zł/1kg
48,32 zł
Sprzedawca: apohealth

Heilerde - Mikrogranulowany preparat do obniżania cholesterolu, 100 kapsułek, 90g | LUVOS
693,22 zł/1kg
62,39 zł
Sprzedawca: apohealth

ZeinPharma OptiMSM 400 g proszek, 400 g proszek
293,00 zł/1kg
117,20 zł
Sprzedawca: apohealth

Allcura L-Carnitine 500 kapsułek, 60 kapsułek
1 341,07 zł/1kg
100,58 zł
Sprzedawca: apohealth

Aurospirul ashwagandha proszek 100 g BI7863
515,00 zł/1l
103,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

AmosVital Witamina C w proszku, 100 g proszku
102,34 zł/1kg
12,69 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

SoVita Lutein Capsules - 90 kapsułek
1 291,85 zł/1kg
69,76 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Vitamaze Magnesium³ Complex 350 mg - 180 tabletek
321,91 zł/1kg
82,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Glutation liposomalny, 60 kapsułek
1 007,07 zł/1kg
302,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wiązanie zanieczyszczeń i ochrona przed wolnymi rodnikami
Zanieczyszczenia i toksyny środowiskowe mogą obciążać i uszkadzać nasz organizm zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Dzieje się tak, ponieważ nasza codzienna dieta nie zawsze zawiera wyłącznie zdrowe substancje. Zanieczyszczenia, takie jak drobny pył, mogą docierać do skóry przez powietrze.
Glinka lecznicza Luvos imutox została opracowana specjalnie do użytku zewnętrznego i wewnętrznego.
Stosowana zewnętrznie, gotowa do użycia pasta Luvos healing clay imutox z nasturcją wspomaga detoksykację skóry i uwalnia ją od zanieczyszczeń i toksyn środowiskowych.
Glinka lecznicza Luvos imutox może być przyjmowana w postaci proszku, granulek lub kapsułek. Badania (in vitro) pokazują, że może wiązać ołów, kadm, rtęć, składniki amalgamatu, plastyfikatory (ftalany) i toksyny (toksyny bakteryjne i pleśniowe). Zalecany w kuracjach detoksykacyjnych i postnych.
Wolne rodniki mogą wywoływać stres oksydacyjny. Glinka lecznicza Luvos jest mineralnym katalizatorem. Badania (in vitro) pokazują, że glinka lecznicza Luvos jest zmiataczem wolnych rodników.
W przypadku nietolerancji histaminy
Niektórzy ludzie nie tolerują pokarmów zawierających histaminę, takich jak salami, ser czy czerwone wino. Powód: rozkład histaminy nie przebiega u nich sprawnie.
Badania (in vitro) pokazują, że glinka lecznicza Luvos imutox bardzo dobrze i szybko wiąże histaminę i inne aminy biogenne.
Nieinterwencyjne badanie wykazało również, że glinka lecznicza Luvos łagodzi typowe objawy nietolerancji histaminy i że osoby dotknięte tą nietolerancją mogą obejść się bez diety niskohistaminowej.
Informacje na temat ryzyka i skutków ubocznych można znaleźć w ulotce dla pacjenta i uzyskać od lekarza lub farmaceuty.
Luvos Healing Earth imutox Powder 380 g - Dawkowanie: Proszek - Obszar tematyczny: Inne produkty dla układu pokarmowego i metabolizmu
- Zawartość
- 100 ml
- Lista składników
- Glinka lecznicza (100%)Składnik aktywny: Glinka leczniczaLuvos glinka lecznicza imutox składa się z naturalnie czystego lessu bez żadnych innych dodatków, a jej unikalny skład cennych minerałów i pierwiastków śladowych obejmuje krzem, wapń, potas, żelazo, magnez, miedź i cynk.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Tabela wartości odżywczych
- Waga
- 380 g
- Firma spożywcza
- LUVOS
- Nazwa handlowa
- Glinka lecznicza
- Producent
- Luvos
- Liczba sztuk
- 380
- Zalecany sposób podawania
- Proszek do sporządzania roztworu doustnego
- Numer producenta
- 11175412
- EAN
- 400512016304404005120163044
- Zawartość
- 100 ml
- Lista składników
- Glinka lecznicza (100%)Składnik aktywny: Glinka leczniczaLuvos glinka lecznicza imutox składa się z naturalnie czystego lessu bez żadnych innych dodatków, a jej unikalny skład cennych minerałów i pierwiastków śladowych obejmuje krzem, wapń, potas, żelazo, magnez, miedź i cynk.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Tabela wartości odżywczych
- Waga
- 380 g
- Firma spożywcza
- LUVOS
- Nazwa handlowa
- Glinka lecznicza
- Producent
- Luvos
- Liczba sztuk
- 380
- Zalecany sposób podawania
- Proszek do sporządzania roztworu doustnego
- Numer producenta
- 11175412
- EAN
- 400512016304404005120163044
Pasuje również do tego

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Alflorex 30 kapsułek
2 359,60 zł/1kg
58,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
665,35 zł/1l
133,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ARMOLIPID Cholesterol Serce Czysty poziom cholesterolu 60 tabletek x4
3 369,90 zł/1l
336,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: The-Fast-Order

Oryginalne kwiaty Bacha nr 1-38 i zestaw kropli RESCUE w ozdobnym kartonowym pudełku, 40 sztuk buteleczek
619,91 zł/1kg
985,03 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
![Zdjęcie produktu dla Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny
342,02 zł/1kg
153,91 zł
Sprzedawca: WR-Products

Prostalis - 180 Kapsułek (3 x 60 Kapsułek) - 3 Dawki
3 141,67 zł/1kg
339,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
814,00 zł/1kg
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Concentrix, 180 kapsułek
1 488,70 zł/1kg
263,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

GLura Suplement diety, zestaw 3 opakowania po 60 kapsułek
445,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

Herboxa LUNGWORT z 550mg miodunki plamistej - Zawiera kwas foliowy, który zmniejsza zmęczenie i znużenie, witaminę C, kwercetynę, ProG-Phen
1 885,71 zł/1l
105,60 zł
Sprzedawca: Likasso

4X Prostoxalen – Kapsułki Z Palmą Sabałową Na Prostatę
408 999,98 zł/1l
409,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: supersuplement

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
2 698,99 zł/1kg
240,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki Priorin spełniające wymagania odżywcze korzenia włosa, 120 kapsułek
2 297,66 zł/1l
215,98 zł
Sprzedawca: apohealth

Suplement diety SuperSmart Noopept - 90 tabletek podjęzykowych
1 918,44 zł/1kg
122,78 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: SuperSmart

Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
2 514,65 zł/1kg
389,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Prostalis - Kompleks wspierający zdrowie prostaty (30 kapsułek)
166,30 zł/1kg
166,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

BioTech Kreatyna Monohydrat, 500g, porcja
253,46 zł/1l
126,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Espara Melatonina kapsułki 5 mg, 60 sztuk
845,00 zł/1kg
84,50 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

MANHOOD PLUS – Naturalne wsparcie dla mężczyzn, bogate w składniki odżywcze i promujące zdrowie i dobre samopoczucie – 30 kapsułek
11 074,67 zł/1l
166,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PremiumHealth24

beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Longevity | Energia i zdrowie komórek | 30 kapsułek | Bestager | Wegańskie
16 443,33 zł/1l
147,99 zł
Sprzedawca: beLIVELY

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
1 700,21 zł/1kg
239,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Nemanex Drops - Krople
4 073,00 zł/1l
122,19 zł
Sprzedawca: FEROTRADE

Tabletki uodparniające Wobenzym, 240 tabletek
1 587,82 zł/1kg
342,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Jabłczan magnezu 1000 mg, wysoka dawka wegańska, 180 tabletek
425,79 zł/1kg
121,35 zł
Sprzedawca: apohealth

Sedamin 30 kapsułek – uspokojenie i wsparcie układu nerwowego
7 298,10 zł/1kg
153,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

ALLDEYNN Collarose 300g malina-truskawka kolagen skóra włosy kwas hialuronowy
554,07 zł/1l
166,22 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kapsułki Priorin na hormonalne dziedziczne zaburzenia wzrostu włosów i wypadanie włosów u kobiet, 270 kapsułek
1 333,33 zł/1kg
400,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zahnco24

Vitabay Witamina D3 Depot 20000 IU + Witamina K2 200 mcg tabletki, 180 tabletek
2 148,30 zł/1kg
113,86 zł
Sprzedawca: apohealth

3x Nemanex - krople na oczyszczenie organizmu 30 ml
7 633,33 zł/1l
229,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NewGenMarketing
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Luvos Clay imutox
Waga 0,12 kgLiczba sztuk 120
Doskonały produkt, bardzo przydatny przy IBS
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,73 zł
Sprzedawca: apohealth
1 700,21 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,40 zł
Sprzedawca: apohealth
114 399,99 zł/1l

Kapsułki Dr Wolz Colostrum Immune + Folic Acid, 125 kapsułek
82,17 zł
Sprzedawca: apohealth
632,08 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
204,09 zł
Sprzedawca: apohealth
1 889,72 zł/1kg

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
110,93 zł
Sprzedawca: apohealth
2 263,88 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
240,21 zł
Sprzedawca: apohealth
2 698,99 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

Impact Whey Protein - 1000 g, czekolada
193,24 zł
Sprzedawca: FIT1EU
184,74 zł/1l

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg

Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
662,50 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
847,13 zł/1kg

Vita Elements Witamina B12 z Kwasem Foliowym 180 Tabletek Kwas Foliowy Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
2 296,67 zł/1kg

Vita Elements Witamina D3 + K2 Depot 180 Tabletek Witamina K2 Kości Odporność Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
2 296,67 zł/1kg