Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Tomatensauce - Arrabbiata 340g | ZWERGENWIESE
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,31 zł
42,09 zł / 1l
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sosy do potraw z grilla i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kühne sos currywurst z cebulą i owocowym curry 250ml39,16 zł/1l
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose51,63 zł/1l
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml40,42 zł/1l
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml74,95 zł/1l
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SOS POMIDOROWY PASSATA680 g - LAIDEA
22,50 zł/1kg
15,30 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sos pomidorowy 30g
201,67 zł/1kg
6,05 zł
Sprzedawca: taleoo

Conimex - Conimex Marinademix Saté - 38 g
17,80 zł/1kg
8,90 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Sos pomidorowy - Ricotta 330ml | SANCHON
46,24 zł/1l
17,51 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,26 zł
Sprzedawca: taleoo

SOS POMIDOROWY Z RICOTTĄ BEZGLUTENOWY340 ml - ZWERGENWIESE
61,82 zł/1l
21,02 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sos do pizzy 360g
37,25 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Luvat – Delikatess Remoulade – 12 x 875 ml
50,19 zł/1kg
526,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Sos majonezowy Sriracha, 200g
107,03 zł/1kg
18,73 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

SOS WEGAŃSKI CARBONARA BEZGLUTENOWY27 g - BIOVEGAN
222,22 zł/1kg
6,00 zł
Sprzedawca: taleoo

Ajwar pikantny, 210g | MARSCHLAND
111,95 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

PASTA CHILI SAMBAL OELEK125 g - TERRASANA
172,72 zł/1kg
21,59 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sos Callowfit
186,47 zł/1l
55,94 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Liakada Papryka-Ajvar łagodna
43,09 zł/1kg
14,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ulubiony sos - Arrabiata 250ml
53,64 zł/1l
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

MAJONEZ JAJECZNY Z MUSZTARDĄ DIJON470 g - BIOSTER
65,72 zł/1kg
30,89 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sos truflowy 20%, 180 g (Salsa Tartufata)
488,89 zł/1l
88,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
VeganeFertigsauce aus Tomaten mit Peperoni.
- Zawartość
- 0.34 l
- Lista składników
- Pomidory* 76%, przecier pomidorowy* 13% pojedynczo zagęszczony, papryka chili* 1%, cebula*, sól kamienna, papryka chili*.*kontrolowane uprawy ekologiczne
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 gOdniesienie do wartości odżywczych: na podstawie przygotowanego produktuOpis porcji: 6 x 340 mlEnergia kJ / kcal: 121 kJ / 29 kcalTłuszcz: <0,5gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: <0,5gWęglowodany: 5,0gw tym cukier: 3,8gBłonnik: 1,5gBiałko: 1,4gSól: 1,3gJednostki chlebowe: 0,433BEWartości odżywcze określone przez: Analizę
- Alergeny
- Gluten
- Waga
- 350 g
- Firma spożywcza
- ZWERGENWIESE
- Nazwa handlowa
- Sos pomidorowy - Arrabbiata 340g | ZWERGENWIESE
- Producent
- Zwergenwiese
- Numer producenta
- 6.68
- EAN
- 4019736003335
- Zawartość
- 0.34 l
- Lista składników
- Pomidory* 76%, przecier pomidorowy* 13% pojedynczo zagęszczony, papryka chili* 1%, cebula*, sól kamienna, papryka chili*.*kontrolowane uprawy ekologiczne
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 gOdniesienie do wartości odżywczych: na podstawie przygotowanego produktuOpis porcji: 6 x 340 mlEnergia kJ / kcal: 121 kJ / 29 kcalTłuszcz: <0,5gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: <0,5gWęglowodany: 5,0gw tym cukier: 3,8gBłonnik: 1,5gBiałko: 1,4gSól: 1,3gJednostki chlebowe: 0,433BEWartości odżywcze określone przez: Analizę
- Alergeny
- Gluten
- Waga
- 350 g
- Firma spożywcza
- ZWERGENWIESE
- Nazwa handlowa
- Sos pomidorowy - Arrabbiata 340g | ZWERGENWIESE
- Producent
- Zwergenwiese
- Numer producenta
- 6.68
- EAN
- 4019736003335
Pasuje również do tego

Rapunzel 1001040, Oliwa z oliwek, 500 ml, Szklana butelka, Sałatka, Grecja, 900 kcal
139,58 zł/1l
69,79 zł
Sprzedawca: taleoo

SOS POMIDOROWY Z RICOTTĄ BEZGLUTENOWY340 ml - ZWERGENWIESE
61,82 zł/1l
21,02 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Tomatensauce - Basilikum 340g | ZWERGENWIESE
40,65 zł/1l
13,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Winiary Majonez Dekoracyjny 400 Ml
32,87 zł/1l
13,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Heinz Sos BBQ pikantny o smaku hikory i dymu drzewnego oryginalny 875ml
41,41 zł/1kg
42,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Grashoff BBQue Currywurst Sauce Classic lekko kwaśny słodki 200ml
62,35 zł/1kg
24,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SOS WEGAŃSKI BOLOGNESE BEZGLUTENOWY340 ml - ZWERGENWIESE
53,56 zł/1l
18,21 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sos barbecue i przyprawy - czosnkowy 210ml
87,38 zł/1l
18,35 zł
Sprzedawca: taleoo

Heinz Curry Mango, Curry, 220 ml, Seler, Mleko, Musztarda, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
66,82 zł/1l
14,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Basilico Sos do makaronu pomidorowo-bazyliowy pachnący świeży 200g
31,58 zł/1l
6,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Maggi Currywurst Sauce owocowo-pikantny z subtelną nutą ciepła 500ml
35,08 zł/1l
17,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 2467964000 HEINZ GARLIC SAUCE 2,15 l, 1 St.
34,97 zł/1l
75,19 zł
Sprzedawca: somnia24

Oro di Parma Pastasauce Classico in der Dose vegan vegetarisch 400ml
32,47 zł/1l
12,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mr Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tłuszczu 240ml
56,21 zł/1kg
13,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sticky Korean Barbecue słodko-pikantny sos wyciskany butelka 875ml
54,56 zł/1l
47,74 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Heinz HP BBQ Sauce Classic Rich and Smokey the Original 400ml 4-pak
12,59 zł/1l
20,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bens Oryginalny sos kantoński sojowy pikantny o pysznym smaku 400g
36,55 zł/1kg
14,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SOS POMIDOROWY Z MASCARPONE BEZGLUTENOWY340 ml - ZWERGENWIESE
61,82 zł/1l
21,02 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

La Costeña Chili Chipotle, 199 g
105,98 zł/1kg
21,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Bałkański sos paprykowy z pomidorami i papryką 400ml
26,32 zł/1l
10,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos Callowfit
192,37 zł/1l
57,71 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

SOS BBQ BEZGLUTENOWY250 ml - BYODO
74,28 zł/1l
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Heinz Hot Chili, Sos chili, 220 ml, 459 kJ, 108 kcal, 2,3 g, 25 g
66,95 zł/1l
14,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft El Pueblo ogniście ostra salsa w stylu meksykańskim 2000ml
37,03 zł/1l
74,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HOT MAMAS Sunny Caribbean Spicy Chicken BBQ Sauces Flasche 195ml
118,10 zł/1l
23,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Sos BBQ ze słodką musztardą idealny do grillowanego mięsa 200ml
38,05 zł/1l
7,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey 223454 Develey Spicy Burger Sauce 250,0 ml
261,56 zł/1l
65,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

SOS KOKTAJLOWY WEGETARIAŃSKI BEZGLUTENOWY250 ml - BYODO
59,40 zł/1l
14,85 zł
Sprzedawca: taleoo

Old Texas wędzony i pikantny sos BBQ o smaku dymu wędzarniczego 455ml
86,88 zł/1l
39,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Sweet Whiskey und Honig Tennessee Style BBQ Sauce 300ml
54,52 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,67 zł/1l

REMIA Sweet Dalton Smokey Honey Sauce 6er Pack (6x450ml Flasche) + usy Block + usy Block
219,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
81,11 zł/1l

Kuehne Made for Meat Sos grillowy z wędzonej papryki rauchig pikant 235ml
12,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,51 zł/1l

Musztarda żółta Mississippi Barbecue do grillowania i maczania 266 ml
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,88 zł/1l

Kühne sos currywurst z cebulą i owocowym curry 250ml
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,16 zł/1l

Sos chilli sriracha 730ml - Flying Goose



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,58 zł/1l

Sos Sriracha Mayo Chili - Majonezowy 455G



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,41 zł/1l

Salomon White BBQ Sauce Wegański kremowy sos barbecue nieschłodzony 2000ml
79,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,60 zł/1l

Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,80 zł/1l

Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l

Develey paprykowy sos relish z drobnymi kawałkami warzyw 875ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l

Sos miętowy Le Clou Delikatnie zbalansowany sos miętowy o kremowej konsystencji 200 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,70 zł/1kg

Fuchs Foodservice BBQ Chicken mieszanka przypraw opakowanie 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
82,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,55 zł/1kg

Develey Sour Cream Sauce kremowy, łagodny sos do maczania 875ml



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,68 zł/1l

Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,63 zł/1l

Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,95 zł/1l

BBQUE Barbecue Smoker Sauce z drewna bukowego o delikatnym aromacie dymu wędzarniczego 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

BBQUE Barbecue Oryginalny klasyczny dymny sos barbecue w czystej postaci 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

Develey FoodTrip Sos sezamowy z dodatkiem sosu sojowego, delikatnie doprawiony, 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,82 zł/1kg

Develey FoodTrip Sos Sweet Chili Owocowa słodycz Opakowanie 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
6,02 zł/1kg