WŁAŚCIWOŚCI: Przetestowany do zastosowań w sektorze żywności i wody pitnej Zatwierdzony do zastosowań specjalnych Dobra odporność chemiczna, np. na rozcieńczone kwasy i zasady Brak uszkodzeń spowodowanych agresywnym czyszczeniem i dezynfekcją Wysoka odporność na nacięcia i rozdarcia Wytrzymuje wysokie naprężenia mechaniczne Bardzo dobra odporność na warunki atmosferyczne, starzenie i promieniowanie UV Do długotrwałych zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych; OBSZARY ZASTOSOWAŃ: Uszczelnianie w sektorze spożywczym, np. w mleczarniach, rzeźniach, fabrykach napojów i żywności, kuchniach stołówkowych itp. Uszczelnianie w obszarach wody pitnej między okładzinami ceramicznymi; STANDARDY I TESTY: Deklaracja braku zastrzeżeń - przetestowana pod kątem krótkotrwałego kontaktu z żywnością (ISEGA Forschungs- und Untersuchungs-Gesellschaft mbH, Aschaffenburg) Pozytywny wynik testu zgodności w kontakcie z żywnością (Chemisches Laboratorium Dr Stegemann, Georgsmarienhütte) Przetestowany i zatwierdzony zgodnie z...
OTTOSEAL Silikon S-27 310 ml C02 SZARY - 7027402
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
437,99 zł
1 412,87 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
wt. 13 – śr. 14 października
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Silikon i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
57,16 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
17,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej informacji o reklamie
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silikon Sanitärgrau Kartusche
201,60 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
60,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej informacji o reklamie
Silikon sanitarny 60 ml bezbarwny
338,67 zł/1l
20,32 zł
Sprzedawca: MasterBau
OTTOSEAL S 27 Silikon do żywności i wody pitnej S 27 310ML RAL 7004
1 412,87 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
437,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
OTTOSEAL S 105 Silikon sanitarny S 105 310ML C02 SZARY
1 274,16 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
OTTOSEAL Silikon S-110 310 ml C7686 TRIJS – 1594435
1 280,61 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
OTTOSEAL S 18 Silikon basenowy S 18 310ML C02 SZARY
1 387,06 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
OTTOSEAL S 115 Silikon budowlany S 115 310 ml C02 SZARY
1 322,55 zł/1l
409,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon
1 333,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Szary silikon sanitarny PRONOVA, 300 ml.
1 349,97 zł/1l
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
OTTOSEAL Silikon S-125 310 ml RAL 9001 – 1250415
1 283,84 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
397,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Ottoseal S 100 C 808 asfalt szary
1 333,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
OTTOSEAL S 105 Silikon sanitarny S 105 310ML C01 BIAŁY
1 274,16 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
394,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Silikon SOPRO (16) szary j.310ml
3 232,23 zł/1l
1 847,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-846,00 zł
1 001,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Ottoseal S 70 C 137 szary antracytowy
1 309,65 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
OTTOSEAL S-110, 310 ml, kolor RAL 9010 - 1597432
1 280,61 zł/1l
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Sopro Silikon sanitarny szary 15 Silikon do uszczelniania spoin 310ml
1 001,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Soudal Silikon sanitarny Silirub+ S8100 300 ml przezroczysty szary 135729
363,17 zł/1l
108,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
WŁAŚCIWOŚCI: Przetestowany do zastosowań w sektorze żywności i wody pitnej Zatwierdzony do zastosowań specjalnych Dobra odporność chemiczna, np. na rozcieńczone kwasy i zasady Brak uszkodzeń spowodowanych agresywnym czyszczeniem i dezynfekcją Wysoka odporność na nacięcia i rozdarcia Wytrzymuje wysokie naprężenia mechaniczne Bardzo dobra odporność na warunki atmosferyczne, starzenie i promieniowanie UV Do długotrwałych zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych; OBSZARY ZASTOSOWAŃ: Uszczelnianie w sektorze spożywczym, np. w mleczarniach, rzeźniach, fabrykach napojów i żywności, kuchniach stołówkowych itp. Uszczelnianie w obszarach wody pitnej między okładzinami ceramicznymi; STANDARDY I TESTY: Deklaracja braku zastrzeżeń - przetestowana pod kątem krótkotrwałego kontaktu z żywnością (ISEGA Forschungs- und Untersuchungs-Gesellschaft mbH, Aschaffenburg) Pozytywny wynik testu zgodności w kontakcie z żywnością (Chemisches Laboratorium Dr Stegemann, Georgsmarienhütte) Przetestowany i zatwierdzony zgodnie z wytycznymi KTW Federalnej Agencji Ochrony Środowiska dla zastosowań z zimną wodą (elastyczna fuga między okładzinami ceramicznymi) Przetestowany i zatwierdzony zgodnie z arkuszem roboczym DVGW W 270 (elastyczna fuga między okładzinami ceramicznymi) Odpowiedni do zastosowań zgodnie z kartą danych IVD nr 21+31+35 Francuska klasa emisji lotnych związków organicznych A+ Klasyfikacja zgodnie z systemami certyfikacji budynków patrz karta danych zrównoważonego rozwoju
Waga
0.31 kg
Zawartość
0.31 l
EAN
4030574021060
Numer producenta
7027402
Producent
Otto Chemie
Waga
0.31 kg
Zawartość
0.31 l
EAN
4030574021060
Numer producenta
7027402
Producent
Otto Chemie
Pasuje również do tego
OTTOSEAL S 27 Silikon do żywności i wody pitnej S 27 310ML RAL 7004
1 412,87 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
437,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
OTTOSEAL S 27 Silikon do żywności i wody pitnej S 27 310ML C01 BIAŁY
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 599,00 zł
Sprzedawca: UlweHome
Rower górski Licorne Bike Effect premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewczynek, mężczyzn i kobiet - 21 biegów Shimano - rower męski
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(164)Liczba wystawionych ocen: 164
1 310,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Rower górski Licorne Bike Effect premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewczynek, mężczyzn i kobiet - 21 biegów Shimano - rower męski
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(164)Liczba wystawionych ocen: 164
1 400,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Bestseller
LEGO City Ekspresowy pociąg pasażerski, Zabawka dla Dziecka do Budowania Zdalnie Sterowanej Kolejki dla Dzieci, Lokomotywa, Wagony, 24 odcinki torów i 6 minifigurek, Prezent dla 7-latka, 60337
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(203)Liczba wystawionych ocen: 203
552,26 zł
Sprzedawca: KITSTORE
Stölzle Lausitz Saftgläser, Wassergläser der Serie Weinland 315ml 6er Set spülmaschinenfest bleifreies Kristallglas hochwertige Qualität | EAN
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34
145,18 zł
Sprzedawca: TR8
WORKI NA ŚMIECI 120 L worki na śmieci worki na śmieci worek na śmieci żółty 10 sztuk
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(454)Liczba wystawionych ocen: 454
65,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-23%
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise
Licorne Bike Premium Touring Trekking Bike 28 cali - rower dla chłopców, dziewczynek, kobiet i mężczyzn - 21 biegów - rower górski - rower crossowy
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
1 700,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Rower górski Licorne Bike Effect premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewczynek, mężczyzn i kobiet - 21 biegów Shimano - rower męski
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(164)Liczba wystawionych ocen: 164
1 400,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Zasilacz USB Apple 5W MD813ZM/A
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
66,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Just Perfecto JL-28: Zestaw naczyń kuchennych imitujących granit w kolorze beżowym, 15 elementów
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(128)Liczba wystawionych ocen: 128
476,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula
Skechers Buty D Lites Biggest Fan, 11930NVW
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(65)Liczba wystawionych ocen: 65
359,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SchuhhausHittcherGmbH
SIENA GARDEN taca na nasiona 56x32x7 cm
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
423,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
AREBOS Składany wózek ręczny z dachem Szary | z siatką i kieszeniami zewnętrznymi
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(329)Liczba wystawionych ocen: 329
340,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Rower szosowy Bergsteiger Tourmalet, 28 cali, rama aluminiowa, rower gravelowy z napędem Shimano 14-biegowym, waga zaledwie 11 kg. Rower gravelowy odpowiedni dla mężczyzn i kobiet o wzroście od 170 cm
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
3 350,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Lampa sufitowa LED Lampa sufitowa 6067-8 100x80x17cm LED 148W pilot zdalnego sterowania kolor światła/jasność regulowana ściemnialna biała lakierowana metalowa rama lampy
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(110)Liczba wystawionych ocen: 110
650,43 zł
40zł zniżki
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Eurotondisplay
Wąż prysznicowy Wąż prysznicowy 200 mm z podwójnym oplotem ze stali nierdzewnej 14 mm 33192
1 751,07 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(43)Liczba wystawionych ocen: 43
393,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Merax TV zestaw ścienny 180 cm z tablicą TV, witrynami, półką ścienną i półką stojącą, meble do salonu z LED i szufladami, do 80 cali, biały wysoki połysk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
741,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Zestaw narzędzi Delphi: pistolet do aplikowania piany montażowej o pojemności 600 ml – do kartuszy i opakowań, 10 dysz, rękawice ochronne
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
249,99 zł
Sprzedawca: iLogic
416,65 zł/1l
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Transparent Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,34 zł/1kg
Bestseller
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
59,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,27 zł/1l
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,53 zł/1l
Beko | Silikon Pro4 - 310 ml - Biały - Wysokiej jakości - Odporny na pleśń - UV-odporny
63,36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-25%
47,00 zł
Sprzedawca: Sanitas
151,61 zł/1l
SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZERWONY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l
SILIKON WYSOKOTEMPERATUROWY – kartusz gazowy 200 ml kolor CZARNY
38,19 zł
Sprzedawca: kamkazshop
190,95 zł/1l
Remmers MultiSil, kolor brązowy, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l
Remmers MultiSil, odcień średni brąz, 310 ml, silikon
63,50 zł
Sprzedawca: MasterBau
204,84 zł/1l
SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l
SILIKON UNIWERSALNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
27,32 zł
Sprzedawca: kamkazshop
136,60 zł/1l
SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor bezbarwny
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l
SILIKON SANITARNY – kartusz gazowy 200 ml kolor biały
28,43 zł
Sprzedawca: kamkazshop
142,15 zł/1l
Silikon Wysokotemperaturowy Czerwony 280Ml - Sil High 310
60,96 zł
Sprzedawca: MasterBau
217,71 zł/1l
Soudal Biały Silikon do Szkła 280 ml - Silikon montażowy, kolor biały
44,03 zł
Sprzedawca: MasterBau
157,25 zł/1l
Silikonowy spray do szkła Soudal 280 ml - przezroczysty z brokatem