Open Food 9002859056741, 1 kg, D, 394 kcal, 63,7 g, 6 g, 5,4 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

118,99 zł

118,99 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

czw. 8 – wt. 13 października
Nasze najlepszeoferty
Cukierki do żucia i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Cola Kracher 1,2 kg
Haribo Maoam Cola Kracher 1,2 kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Hitschies Sour Blue – cukierki do żucia w polewie o smaku malinowym, 140 g
Hitschies Sour Blue – cukierki do żucia w polewie o smaku malinowym, 140 g
56,93 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mamba® 119435 Mamba® BEACH STiCKS Kaubonbons 160,0 g
Mamba® 119435 Mamba® BEACH STiCKS Kaubonbons 160,0 g
34,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
74,65 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
74,65 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Woogie Toffee Mix 160 g
Woogie Toffee Mix 160 g
41,56 zł/1kg
6,65 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
155,11 zł/1kg
65,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Cool Soft cukierki do żucia o smaku owocowym 6 różnych miotów 3000g
Cool Soft cukierki do żucia o smaku owocowym 6 różnych miotów 3000g
40,40 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
121,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Open Food 4100250052296, 1 kg, D, 400 kcal, 67 g, 5,4 g, 3 g
Open Food 4100250052296, 1 kg, D, 400 kcal, 67 g, 5,4 g, 3 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
94,73 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Open Food 4009900456630, D, 397 kcal, 73,7 g, 4,2 g, 89,1 g
Open Food 4009900456630, D, 397 kcal, 73,7 g, 4,2 g, 89,1 g
130,45 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
69,40 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Open Food 4260024450199, 60 g, D, 401 kcal, 76,6 g, 1,7 g, 0,8 g
Open Food 4260024450199, 60 g, D, 401 kcal, 76,6 g, 1,7 g, 0,8 g
364,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
21,86 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Maoam Mao Mixx cukierki rozpuszczalne 70g
Maoam Mao Mixx cukierki rozpuszczalne 70g
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Open Food 4014400932485, 180 g, D, 1927 kJ, 460 kcal, 43,1 g, 20,3 g
Open Food 4014400932485, 180 g, D, 1927 kJ, 460 kcal, 43,1 g, 20,3 g
379,28 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
68,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Open Food 4001686535561, 25 g, 175 g, D, e330, e420, e420ii, e428, 1690 kJ, 400 kcal
Open Food 4001686535561, 25 g, 175 g, D, e330, e420, e420ii, e428, 1690 kJ, 400 kcal
47,77 zł/1kg
8,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
60,83 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
60,83 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Open Food 0071570004309, 70 g, B, e100, e150a, e171, e330, e901, e903, e904, 364 kcal, 61 g, 0,07 g
Open Food 0071570004309, 70 g, B, e100, e150a, e171, e330, e901, e903, e904, 364 kcal, 61 g, 0,07 g
413,29 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
28,93 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
177,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
44,36 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
197,08 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
49,27 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Open Food 4001686502396, 200 g, D, e420, e420ii, e428, e500, e500ii, e553, e553b, e901, 1707 kJ, 409 kcal, 69 g
Open Food 4001686502396, 200 g, D, e420, e420ii, e428, e500, e500ii, e553, e553b, e901, 1707 kJ, 409 kcal, 69 g
226,45 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,29 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla hitschler Hitschies Sour Mixpoliuretan (torebka 16X140g)
hitschler Hitschies Sour Mixpoliuretan (torebka 16X140g)
87,79 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
196,66 zł
Sprzedawca: Candyspot

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Pojemność:
1 kg
Eco-score:
D
Wartość energetyczna (na 100 g):
394 kcal
Zawartość cukru (100 g):
63,7 g
Zawartość tłuszczu (/100 g):
6 g
Nasycony zawartość tłuszczu (100 g):
5,4 g
Zawartość białka ( na 100 g):
0,2 g
Zawartość soli (na 100 g):
0,07 g
Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
84,7 g
Zawartość sodu (na 100 g):
0,03 g


Dla wszystkich, którzy kochają różnorodność: Woogie Toffee Mix oferuje kolorową różnorodność delikatnych cukierków do żucia w różnych smakach. Niezależnie od tego, czy są to klasyczne smaki karmelowe, kremowe czy owocowe, każdy znajdzie coś dla siebie. Cukierki do żucia są pakowane pojedynczo i idealnie nadają się do dzielenia się, podjadania lub jako słodka przekąska między posiłkami.

Zawartość: opakowanie 1 kg

Składniki: Cukier, syrop glukozowy, olej kokosowy, substancja zagęszczająca: guma arabska; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; aromaty, sól. Może zawierać śladowe ilości orzechów laskowych i mleka.

Informacja żywieniowana 100g:
Wartość kaloryczna: 1690 kJ / 398 kcal
Tłuszcz: 5,1 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 4,3 g
Węglowodany: 88 g
w tym cukier: 63 g
Błonnik: 0 g
Białko: 0 g
Sól: 0,1 g

Producent/Dystrybutor:
Gunz Warenhandels GmbH
Zollstr. 1, 6841 Mäder Austria
+43 (0)5523-636336 : [email protected]

Kraj pochodzenia: UNIA EUROPEJSKA

Opis handlowy: Mieszane cukierki do żucia o smaku owocowym

Przechowywanie : Przechowywać w suchym, chłodnym i chronionym przed ciepłem miejscu.

Aktualne towary z hurtowni - Brak pozostałych zapasów - Data przydatności do spożycia jak w handlu Nie ponosimy odpowiedzialności za poniższe informacje. Należy zwrócić uwagę na datę przydatności do spożycia podaną na opakowaniu.
Należy również sprawdzić informacje na opakowaniu. Tylko one są wiążące.
Uwaga: Ilustracja może różnić się od rzeczywistego wyglądu produktu.

Lista składników
Cukier, syrop glukozowy, olej kokosowy, substancja zagęszczająca: guma arabska; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; aromaty, sól. Może zawierać śladowe ilości orzechów laskowych i mleka.
Informacja o wartościach odżywczych
Informacja o wartościach odżywczych na 100 g: Wartość kaloryczna: 1690 kJ / 398 kcal Tłuszcz: 5,1 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 4,3 g Węglowodany: 88 g w tym cukier: 63 g Błonnik: 0 g Białko: 0 g Sól: 0,1 g
Alergeny
Brak alergenów
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
Nazwa handlowa
Mieszane cukierki do żucia o smaku owocowym.
Producent
Open Food
Numer producenta
0086564
EAN
9002859056741

Lista składników
Cukier, syrop glukozowy, olej kokosowy, substancja zagęszczająca: guma arabska; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; aromaty, sól. Może zawierać śladowe ilości orzechów laskowych i mleka.
Informacja o wartościach odżywczych
Informacja o wartościach odżywczych na 100 g: Wartość kaloryczna: 1690 kJ / 398 kcal Tłuszcz: 5,1 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 4,3 g Węglowodany: 88 g w tym cukier: 63 g Błonnik: 0 g Białko: 0 g Sól: 0,1 g
Alergeny
Brak alergenów
Waga
1000 g
Firma spożywcza
Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
Nazwa handlowa
Mieszane cukierki do żucia o smaku owocowym.
Producent
Open Food
Numer producenta
0086564
EAN
9002859056741
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg
Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg
118,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Open Food 9002859038884, 3 kg, D, 394 kcal, 0,03 g
Open Food 9002859038884, 3 kg, D, 394 kcal, 0,03 g
75,66 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
226,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Woogie Toffee Mix 160 g
Woogie Toffee Mix 160 g
41,56 zł/1kg
6,65 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
74,65 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
74,65 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
155,11 zł/1kg
65,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Cool Soft cukierki do żucia o smaku owocowym 6 różnych miotów 3000g
Cool Soft cukierki do żucia o smaku owocowym 6 różnych miotów 3000g
40,40 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
121,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
56,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
125,42 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
0,03 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
31,19 zł
-7%
28,98 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
60,83 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
60,83 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla hitschies Softi Juizzy Mix cukierki do żucia z płynnym środkiem 90g
hitschies Softi Juizzy Mix cukierki do żucia z płynnym środkiem 90g
279,22 zł/1kg
25,13 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
197,08 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
49,27 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 820
144,99 zł
-14,36 zł
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Magiczna Mata Dwuwarstwowa pod kuwetę | Canadian Cat | Nowy projekt 2021| biała
Magiczna Mata Dwuwarstwowa pod kuwetę | Canadian Cat | Nowy projekt 2021| biała
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
219,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Zdjęcie produktu dla Skittles 456361 Fruits Kaubonbons 136,0 g
Skittles 456361 Fruits Kaubonbons 136,0 g
55,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Organizer na drobiazgi z 5 szufladkami, 13 x 16 x 26 cm
Organizer na drobiazgi z 5 szufladkami, 13 x 16 x 26 cm
3,2Średnia ocena: 3,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
29,36 zł
Sprzedawca: Fernity
Zdjęcie produktu dla Bonbons Sweet Mix 170g
Bonbons Sweet Mix 170g
39,59 zł/1kg
6,73 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla ANTTEQ  AB32D1  Telewizor 32 cale (TV 80 cm), Dolby Audio, LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, cyfrowe wyjście audio, w tym tryb hotelowy
ANTTEQ AB32D1 Telewizor 32 cale (TV 80 cm), Dolby Audio, LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, cyfrowe wyjście audio, w tym tryb hotelowy
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 67
965,10 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Grill węglowy SunJas – grill turystyczny, grill stołowy, grill kempingowy, o wymiarach 27 x 35 x 19,5 cm. Przenośny, składany grill. Grill do użytku na zewnątrz, grill do ogrodu, grill w walizce
Grill węglowy SunJas – grill turystyczny, grill stołowy, grill kempingowy, o wymiarach 27 x 35 x 19,5 cm. Przenośny, składany grill. Grill do użytku na zewnątrz, grill do ogrodu, grill w walizce
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 83
227,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Hailo AS Duo 3416101 kosz do zabudowy 2x8 l stal czarny
Hailo AS Duo 3416101 kosz do zabudowy 2x8 l stal czarny
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
256,52 zł
Sprzedawca: kuechenmarkt
Zdjęcie produktu dla Stolik kawowy Lärketorp, 115 x 55 x 31 cm. Stolik pomocniczy, stolik do salonu, stolik do siedzenia, stolik kawowy. Kolor: biały
Stolik kawowy Lärketorp, 115 x 55 x 31 cm. Stolik pomocniczy, stolik do salonu, stolik do siedzenia, stolik kawowy. Kolor: biały
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
379,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl
Zdjęcie produktu dla Podłoga winylowa 'Vanola' laminat 0,975 m² samoprzylepna dąb nordycki
Podłoga winylowa 'Vanola' laminat 0,975 m² samoprzylepna dąb nordycki
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
167,19 zł
-13,56 zł
153,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl
Zdjęcie produktu dla Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
80,87 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
62,27 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Hitschies Crunchies – mieszanka kwaśnych cukierków 75 g
Hitschies Crunchies – mieszanka kwaśnych cukierków 75 g
455,47 zł/1kg
34,16 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla LEADZM, pawilon składany 3x3 metra, pawilon typu pop-up z 4 ściankami, wodoodporny, z ochroną UV, pawilon ogrodowy, kolor: szary
LEADZM, pawilon składany 3x3 metra, pawilon typu pop-up z 4 ściankami, wodoodporny, z ochroną UV, pawilon ogrodowy, kolor: szary
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
430,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Remmers biały RAL 9016, wiadro 5 litrów
Remmers biały RAL 9016, wiadro 5 litrów
76,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 66
381,67 zł
Sprzedawca: Artisan
Zdjęcie produktu dla Zewa 43220 Wipe&Way 8Ro
Zewa 43220 Wipe&Way 8Ro
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
71,59 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 205
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL
Zdjęcie produktu dla AERSON Wentylator cokołowy Wiatrak Chłodnica powietrza Oscylacja 50W Czarny
AERSON Wentylator cokołowy Wiatrak Chłodnica powietrza Oscylacja 50W Czarny
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
179,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Zdjęcie produktu dla Kinder bueno White 6 pojedynczo pakowanych batonów waflowych z nadzieniem 132g
Kinder bueno White 6 pojedynczo pakowanych batonów waflowych z nadzieniem 132g
358,63 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
41,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 9 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mentos Mini Mint 120 pastylek do żucia o smaku miętowym w puszce 1260g
Mentos Mini Mint 120 pastylek do żucia o smaku miętowym w puszce 1260g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
73,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Stripes cukierki do żucia częściowo z colą worek 7kg
Haribo Maoam Stripes cukierki do żucia częściowo z colą worek 7kg
344,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Cola Kracher 1,2 kg
Haribo Maoam Cola Kracher 1,2 kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla The Jelly Bean Factory 36 Gourmet Flavours Jar Geleebohnen 1400g
The Jelly Bean Factory 36 Gourmet Flavours Jar Geleebohnen 1400g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
155,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAOAM 10004196 MAOAM Joystixx Kaubonbons 325,0 g
MAOAM 10004196 MAOAM Joystixx Kaubonbons 325,0 g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
14,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maoam Bloxx 10x5 indywidualnie pakowane cukierki do żucia 5 różnych 220g
Maoam Bloxx 10x5 indywidualnie pakowane cukierki do żucia 5 różnych 220g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
7,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
32,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAOAM 10054723 MAOAM Brause Pause Kaubonbons 200,0 g
MAOAM 10054723 MAOAM Brause Pause Kaubonbons 200,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cool Soft cukierki do żucia o smaku owocowym 6 różnych miotów 3000g
Cool Soft cukierki do żucia o smaku owocowym 6 różnych miotów 3000g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
121,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Bloxx Eisdiele, opakowanie 5 sztuk, waga 110g
Haribo Maoam Bloxx Eisdiele, opakowanie 5 sztuk, waga 110g
3,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Kracher TwoFruits – drażetki do żucia, opakowanie 200 g, Obraz wygenerowany przez AI
Haribo Maoam Kracher TwoFruits – drażetki do żucia, opakowanie 200 g
8,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
44,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Maoam Kracher Berry Shake Limited Edition Packung 200g
Haribo Maoam Kracher Berry Shake Limited Edition Packung 200g
8,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
44,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
8,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maoam Mao Mixx cukierki rozpuszczalne 70g
Maoam Mao Mixx cukierki rozpuszczalne 70g
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz antygrawitacyjny Nawilżacz z kroplami wody Cicha praca Drobne nawilżanie Odporne na wycieki Nawilżacze mgły zasilane przez USB Zielony
Nawilżacz antygrawitacyjny Nawilżacz z kroplami wody Cicha praca Drobne nawilżanie Odporne na wycieki Nawilżacze mgły zasilane przez USB Zielony
157,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Vanilla miękkie słodycze karmelowe 1000g
Fudge Old English Toffee Vanilla miękkie słodycze karmelowe 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
50,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Vanilla - miękkie słodycze karmelowe 300g
Fudge Old English Toffee Vanilla - miękkie słodycze karmelowe 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Open Food 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, Strawberry, E100, E901, E418, E414, E330, Juice, Starch, E473, Citrus Fruit, Fruit Juice,..., 389 kcal, 71 g
Open Food 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, Strawberry, E100, E901, E418, E414, E330, Juice, Starch, E473, Citrus Fruit, Fruit Juice,..., 389 kcal, 71 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
87,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mentos Mint Dragees chrupiące cukierki do żucia o smaku świeżej mięty 38g
Mentos Mint Dragees chrupiące cukierki do żucia o smaku świeżej mięty 38g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
3,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,68 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mamba® 119442 Mamba® Beach SURFER Kaubonbons 160,0 g
Mamba® 119442 Mamba® Beach SURFER Kaubonbons 160,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
34,13 zł/1kg