5,0



Na podstawie 11 opinii
Musztarda Maille Dijon z miodem – delikatnie pikantna, kremowa, klasyczna, 200 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
20,65 zł
103,25 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Musztardy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Block House Original drobno starty chrzan naturalnie ostry 90g185,56 zł/1kg
16,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kühne musztarda średnio ostra klasyczna kremowo-pikantna 250ml opakowanie 10 sztuk48,08 zł/1l
120,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Bautzen musztarda średnio ostra kremowo-pikantna w praktycznym wiaderku 1000ml14,15 zł/1l
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Musztarda Maille Dijon Oryginalny unikalny mocny smak 200ml72,90 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaiers sos delikatesowy musztarda miodowa w wyciskanej butelce 225ml
37,29 zł/1l
8,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen musztarda średnio ostra klasyczna w niebieskim naczyniu 200ml
15,75 zł/1kg
3,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Thomy Delicatessen 100ml
64,90 zł/1l
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maille musztarda oryginalna Dijon 215 g
32,22 zł/1kg
11,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pommery Moutarde de Meaux Francuska musztarda ziarnista w glinianym naczyniu 500g
124,96 zł/1kg
62,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier średnio ostra musztarda w butelce Vegan 400ml
36,67 zł/1l
14,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MUSZTARDA ŚREDNIO OSTRA BEZGLUTENOWA200 ml - BYODO
48,20 zł/1l
9,64 zł
Sprzedawca: taleoo

Domowa musztarda Händlmaiers słodka w wyciskanej butelce Vegan 400ml
46,70 zł/1l
18,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Lion średnia w garnku ze 100% naturalnych składników 250ml
42,36 zł/1l
10,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Amora Dijon Mustard Fine et Forte - Mocna i pikantna musztarda Dijon 430g
54,81 zł/1kg
23,57 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Musztarda Händlmaier Dijon z chili, super ostra 200ml
47,50 zł/1l
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Dijon, 100 ml | NATURATA
98,20 zł/1l
9,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Zwergenwiese Ganzkorn Senf 160ml 1 Glas
45,00 zł/1l
7,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Händlmaier Sos Musztardowy Koperkowy Wegański Łagodny Pikantny Butelka 225ml
37,29 zł/1l
8,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda "Moutarde Violette de Brive".
175,65 zł/1kg
35,13 zł
Sprzedawca: artbook-service

MUSZTARDA DELIKATESOWA BEZGLUTENOWA160 ml - ZWERGENWIESE
45,00 zł/1l
7,20 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Musztarda dijon z miodem Maille – delikatnie pikantna, kremowa, klasyczna, 200 ml
Opis produktu
Musztarda dijon z miodem Maille to delikatnie pikantny, kremowy produkt o klasycznym charakterze. Połączenie typowej musztardy dijon z łagodną nutą miodu zapewnia zrównoważony smak i wszechstronne zastosowanie w kuchni. Musztarda nadaje się do dań na zimno i na ciepło, uzupełniając potrawy harmonijną równowagą pikantności i delikatnej słodyczy.
Najważniejsze cechy musztardy
Musztarda Dijon z miodem wyróżnia się kremową konsystencją oraz subtelnym połączeniem ostrości musztardy i miodu. Smak jest wyraźnie pikantny, ale nie dominujący, pozostawiając miejsce na wyrazisty smak składników. Receptura jest klasyczna i uniwersalna. Musztarda Maille Dijon z miodem to stała jakość i niezawodny smak.
Wskazówki dotyczące stosowania
Musztarda doskonale pasuje do drobiu, wieprzowiny i serów. Można ją również wykorzystać do wzbogacenia sosów sałatkowych, marynat i sosów. W daniach na ciepło zapewnia łagodną pikantność z delikatną nutą słodyczy. Doskonale sprawdza się również jako pasta do smarowania pieczywa lub dodatek do zimnych przekąsek.
Często zadawane pytania dotyczące musztardy
Musztarda Maille Dijon z miodem nadaje się do dań na zimno i na ciepło. Ma kremową konsystencję i łatwo ją dozować. Smak jest delikatnie pikantny z łagodną nutą słodyczy. Po otwarciu musztardę należy przechowywać w chłodnym miejscu, aby zachować jej jakość i aromat.
| Składniki | |
|---|---|
| Cukier, woda, ocet spirytusowy, NASIONA SMAKOWE, miód (8%), sól, przyprawy, barwnik: E 150c, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: CALCIUM METABISULFIT. | |
| Informacja o wartościach odżywczych na 100 g | |
| Energia (kJ) | 1000 kJ |
| Energia (kcal) | 240 kcal |
| Tłuszcz | 7.0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0.5 g |
| Węglowodany | 36.0 g |
| w tym cukier | 34.0 g |
| Białko | 5.0 g |
| Sól | 3.0 g |
| Zawiera alergeny | |
| Dwutlenek siarki i siarczyny; gorczyca i produkty pochodne | |
| Opis: | Musztarda miodowa Maille Au Miel (200 ml) |
| Waga: | 200 ml |
| Okres trwałości i przechowywania: | Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
| Kraj pochodzenia: | Francja |
| Składniki: | Cukier, woda, ocet spirytusowy, NASIONA MUSZTARDY, miód (8%), sól, przyprawy, barwnik: E150c, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: CALCIUM METABISULFIT. |
| Dodatki do żywności: | z barwnikiem, z konserwantem |
| Alergeny: | Gorczyca i produkty pochodne, dwutlenek siarki i siarczyny i produkty pochodne |
| Dystrybutor / podmiot działający na rynku spożywczym: |
Wartości odżywcze:
średnia Informacja żywieniowa: | na 100g |
| Wartość kaloryczna (kJ/kcal): | 1000 kJ / 240 kcal |
| Tłuszcz: | 7,0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | <0,5 g |
| Węglowodany: | 36,0 g |
| w tym cukier: | 34,0 g |
| Białko: | 5,0 g |
| Sól: | 3,0 g |
| Błonnik pokarmowy: | b.d. |
Maille - musztarda Dijon z miodem
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 0.2 l
- Lista składników
- Składniki: cukier, woda, ocet spirytusowy, ZIARNA GORCZYCY, miód (8%), sól, przyprawy, barwnik: E 150c, kwas: kwas cytrynowy, środek konserwujący: metabisulfit potasu
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj: 1000 Węglowodany: 36g Tłuszcz: 7g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,5g Cukier: 34g Białko: 5g Sól: 3g
- Alergeny
- Gorczyca i produkty pochodneDwutlenek siarki i siarczyny
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- La Maison Maille Unilever France, 23 Rue François Jacob, 92500 Rueil-Malmaison, Frankreich
- Nazwa handlowa
- Musztarda Maille Dijon z miodem 200mi
- Producent
- Importhaus Wilms/Impuls
- Numer producenta
- s23468
- EAN
- 3036810204014
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 0.2 l
- Lista składników
- Składniki: cukier, woda, ocet spirytusowy, ZIARNA GORCZYCY, miód (8%), sól, przyprawy, barwnik: E 150c, kwas: kwas cytrynowy, środek konserwujący: metabisulfit potasu
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj: 1000 Węglowodany: 36g Tłuszcz: 7g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,5g Cukier: 34g Białko: 5g Sól: 3g
- Alergeny
- Gorczyca i produkty pochodneDwutlenek siarki i siarczyny
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- La Maison Maille Unilever France, 23 Rue François Jacob, 92500 Rueil-Malmaison, Frankreich
- Nazwa handlowa
- Musztarda Maille Dijon z miodem 200mi
- Producent
- Importhaus Wilms/Impuls
- Numer producenta
- s23468
- EAN
- 3036810204014
Pasuje również do tego

Musztarda Maille Dijon Oryginalny unikalny mocny smak 200ml
72,90 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Maille w tradycyjnym stylu z białym winem, ziarnista, klasyczna, 200 ml
97,71 zł/1kg
20,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Allocacoc PowerCube Original, Wewnętrzna, Typu F, Czerwony, Biały, CE, 5 x gniazdo sieciowe, 16 A
95,01 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

[ROYAL THAI Długoziarnisty Ryż Pachnący (w całości) DE LUXE / Jasmin Biały Ryż Pachnący
21,59 zł/1kg
37,35 zł
-42%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

900 (18x50) kawałków drewna opałowego do grilla 50 kawałków o długości 20 cm
265,50 zł/1m
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Händlmaier Sos Musztardowy Koperkowy Wegański Łagodny Pikantny Butelka 225ml
37,29 zł/1l
8,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw generatora solarnego EASYmaxx 4500mAh
175,03 zł
Sprzedawca: Sotel

Terra Creta oliwa extra virgin Estate 5 l
71,09 zł/1l
365,88 zł
-10,44 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
355,44 zł
Sprzedawca: kreta24

Bomann PC-DKP 1211, Czarny, Stal nierdzewna, Blat, 64 cm, Ceramiczna, Szkło ceramiczne, 2 stref(y)
407,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Händlmaiers sos delikatesowy musztarda miodowa w wyciskanej butelce 225ml
37,29 zł/1l
8,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Vileda Looper Elektryczny mop obrotowy ze spryskiwaczem 169835
659,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Samsung Galaxy S10 SM-G973F, 15,5 cm (6.1"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 9.0, Czarny
3 033,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics

ProfiCook PC-FR 1200 H, Frytkownica na gorące powietrze, 11 l, 200 °C, Pojedyńczy, Czarny, Stal nierdzewna, Dotyk
627,81 zł
Sprzedawca: GaladorEU

Homcom HOMCOM wielofunkcyjna ławka treningowa do 120 kg czarna A91-062
337,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g
37,92 zł/1kg
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Physionics Stojak na sztangę i przysiady, nośność 100 kg
502,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Bautzen musztarda średnio ostra klasyczna w niebieskim naczyniu 200ml
15,75 zł/1kg
3,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten czekolada mleczna 100 g
83,27 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Tempo 830489 Tempo Taschentücher Original 100 Tücher
50,19 zł
Sprzedawca: somnia24

La Comtesse Masło orzechowe Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
72,91 zł/1kg
25,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke 129310004 Śmietanka do kawy Pyszne mleko kawowe 8% - 170 ml
43,76 zł/1kg
7,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

zestaw 2 puszystych poduszek ze sztucznego futra Miękka poduszka ze sztucznego futra Puszysta poduszka z futra Dekoracyjna poszewka na poduszkę na sofę Sypialnia 43x43 cm
85,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Zestaw 2 hantli Yaheetech 30 kg z regulacją, 16 talerzy, z blokadą gwiazdową i antypoślizgowym uchwytem
167,09 zł
Sprzedawca: Yaheetech

HOME DELUXE - Zestaw mebli łazienkowych - WANGEROOGE biały - Duży - zawiera umywalkę i kompletne akcesoria - Szerokość umywalki: ok. 60 cm I Meble łazienkowe umywalka Zestaw mebli łazienkowych
1 393,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Zapalniczka Plazmowa Dotyk Xtech Elektryczna Usb
197,24 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: UniMarket

Lekki aluminiowy rollator AREBOS | Składany rollator podróżny z 6-stopniową regulacją wysokości | Z uchwytem na laskę i torbą na zakupy | Pomoc w chodzeniu czarny
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Maestro MR-1787G, Prostokątny, Szary, Monochromatyczny, 290 mm, 195 mm
81,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Hela Gewürz Ketchup Curry delikatny oryginalny z mniejszą ilością cukru 800ml
18,75 zł/1kg
18,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samsung EE-UC10J, Adapter USB, 3,17 g, Biały
8 674,00 zł/1m
86,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

CASARIA Zestaw stołowy do ogrodu, składany, 170 cm, dla 8 osób, 3-elementowy
485,00 zł
Sprzedawca: Jurhan
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Z przyjemnością ponownie
Wszystko bardzo dobrej jakości i punktualne dostawy
Oceniono dnia 8 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Musztarda
Super musztarda, dziękuję.
Oceniono dnia 30 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło naprawdę dobrze
Po prostu smakuje bardzo dobrze.
Oceniono dnia 2 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Block House Original drobno starty chrzan naturalnie ostry 90g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
185,56 zł/1kg

Yildriz Mosterd-Dillesaus 265 ml – Pikantny sos musztardowo-koperkowy do ryb i sałatek
95,40 zł
Sprzedawca: Kpictiah
360,00 zł/1kg

Mostarda z mieszanych owoców 400g - Vergani



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
87,47 zł/1l

Musztarda American Classic Street Food 200g ROLESKI
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
13,71 zł/1kg

Ubena Rub malina musztarda przyprawa preparat pikantna ostrość 650g
102,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
157,06 zł/1kg

Develey American Style Yellow Mustard in der Squeezeflasche 250 ml
8,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,60 zł/1l

Kühne musztarda średnio ostra klasyczna kremowo-pikantna 250ml opakowanie 10 sztuk
120,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
48,08 zł/1l

Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tubka 100ml opakowanie 20 sztuk



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
129,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1l

Grashoff Quince Mustard Sauce słodko-pikantna musztarda delikatesowa 125ml
28,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
225,04 zł/1l

Grashoff morelowy sos musztardowy przyjemnie pikantny przysmak musztarda 125ml
25,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
202,96 zł/1l

Grashoff Sos musztardowy z zieloną figą do serów i dań mięsnych 200ml
25,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
128,80 zł/1kg

Develey – klasyczna, delikatna i pyszna musztarda do monachijskich białych kiełbasek, 500 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
94,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
18,86 zł/1l

Sos figowo-musztardowy Lacroix



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
102,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,52 zł/1l

LOEWENSENF Extra gorący w wiaderku gotowy do podania 5000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,73 zł/1l

Clovis Dijon musztarda biała ostra mocna fine tuned w słoiczku 850g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,34 zł/1l

Thomy Delikatess musztarda średnio ostra pikantna tuba 200ml 12 pack



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
101,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,38 zł/1l

Musztarda Thomy hot extra spicy classic w tubce 200ml opakowanie 12 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
102,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,50 zł/1l

Średnio ostra musztarda lion w kremowym, pikantnym wiaderku 5000 g
121,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,35 zł/1l

Händlmaiers domowa musztarda słodka saszetka 15ml 200 szt
125,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,98 zł/1l

Develey słodka biała kiełbasa musztarda saszetka 200x15ml opakowanie 3000ml
109,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,40 zł/1kg