5,0



Na podstawie 3 opinii
TEEKANNE 6984 Teekanne Heißer Hugo
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
52,50 zł
1 050,00 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Teapot 2781464008 Selection Box - 12 herbat, 180 torebek443,81 zł/1kg
169,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
TEEKANNE 7952 TEEKANNE Alpine Bergkräuter Tee 18 Portionen498,06 zł/1kg
17,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Teekanne Tee Sternenleuchten 7504 20St.372,80 zł/1kg
18,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Czajniczek multiwitamina z 10 witaminami z wybranych owoców 60g261,67 zł/1kg
15,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teapot White Tea Jasmine łagodny smak z naturalnym aromatem 25g
509,20 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek Cheeky Flirt owocowy granat z jeżyną 45g
310,36 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 6311 Czajniczek Little Sin 20 Bt.
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne 15309, Herbata owocowa, 50 g, Jabłko, Hibiskus, Cytryna, Owoc dzikiej róży, Miodowy, Laktoza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
1 048,80 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Teapot 6875 Herbata Chińska Sencha - 20 torebek
1 498,29 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
1 048,80 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek 6992 Czajniczek Pers.Granata. 20 Bt
1 165,33 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

12 sztuk zestawu do parzenia herbaty 6423, herbata miętowa marokańska - 20 torebek
1 456,67 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 5977 Czajniczek Hot Love 20 torebek
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
398,44 zł/1kg
17,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 7178 Teekanne Blueb. Muffin 18 Btl
1 348,15 zł/1kg
54,60 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek Serce Herbata Wiśniowa Romantyzm z całą jego słodką różnorodnością 45g
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek do herbaty 6576 Turkish Apple 20 szt./opak.
953,45 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek Princess Lillifee Truskawka Malina Herbata owocowa 55g
310,36 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek 6774 Herbata Hiszpańska Pomarańcza - 20 torebek
1 424,40 zł/1kg
71,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Czajniczek pikantna malwa hibiskus herbata cenna przyjemność natury 40g
335,50 zł/1kg
13,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Czajniczek Hot Hugo o delikatnym smaku czarnego bzu i limonki 45g
Daj się skusić TEEKANNE Hot Hugo - pysznej owocowej kompozycji herbacianej z delikatnym aromatem czarnego bzu i limonki.
Pij ją na ciepło lub na zimno - to wspaniała herbaciana przyjemność.
Ciesz się smakiem TEEKANNE Hot Hugo!
Kevelaerer Str. 21-23
40549 Düsseldorf
Zanurz się w świecie pysznych herbat owocowych TEEKANNE. Daj się uwieść TEEKANNE Hot Hugo - pysznej kompozycji herbat owocowych z delikatnym aromatem czarnego bzu i limonki.
- bez alkoholu
- świetnie smakuje na ciepło i na zimno
- Dwukomorowa torebka pakowana pojedynczo
Firma spożywcza
Nazwa: TEEKANNE GmbH & Co. KG
Adres: D-40526 Düsseldorf
Kraj pochodzenia/Miejsce pochodzenia
Niemcy
Przyjemność picia herbaty w najlepszym wydaniu: owocowa herbata TEEKANNE o smaku czarnego bzu i limonkiZawsze prawdziwa uczta: pyszna herbata TEEKANNE to markowa jakość, której można spróbować. Zapakowana w praktyczne torebki, jest przygotowywana w mgnieniu oka i zawsze idealnie porcjowana. Oto jak to działa: Weź 1 torebkę na filiżankę i zalej ją wrzątkiem. Pozostaw herbatę do zaparzenia na tak długo, jak wskazano - lub zgodnie z osobistymi preferencjami. Zrób coś dobrego dla siebie i ciesz się pyszną filiżanką owocowej herbaty TEEKANNE o smaku czarnego bzu i limonki każdego dnia! Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.Informacja żywieniowa na 100gEnergia 8/2 kJ/kcalTłuszcz < 0,1 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe < 0,1 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 0,3 gw tym cukry 0,2 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 0,2 gsól 0,01 gWitaminy i minerały -
Teapot Hot Hugo bez alkoholu 20 torebek (opakowanie 45 g)
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Jabłka, słodkie liście jeżyny, biały hibiskus, skórka pomarańczy, mięta zielona, środek zakwaszający: kwas cytrynowy, aromat czarnego bzu, aromat limonki
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 50 g
- Zawartość kofeiny w 100 ml
- 45 g
- Firma spożywcza
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Aromatyzowana herbata owocowa o smaku czarnego bzu i limonki
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 6984
- EAN
- 4009300011934
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Jabłka, słodkie liście jeżyny, biały hibiskus, skórka pomarańczy, mięta zielona, środek zakwaszający: kwas cytrynowy, aromat czarnego bzu, aromat limonki
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 50 g
- Zawartość kofeiny w 100 ml
- 45 g
- Firma spożywcza
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Aromatyzowana herbata owocowa o smaku czarnego bzu i limonki
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 6984
- EAN
- 4009300011934
Pasuje również do tego

Czajniczek do herbaty 6576 Turkish Apple 20 szt./opak.
953,45 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
1 048,80 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
398,44 zł/1kg
17,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tea house jeżyna malina herbata owocowa świeży smak 90g
166,78 zł/1kg
15,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
183,38 zł/1kg
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Czajniczek 6774 Herbata Hiszpańska Pomarańcza - 20 torebek
1 424,40 zł/1kg
71,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Czajniczek multiwitamina z 10 witaminami z wybranych owoców 60g
261,67 zł/1kg
15,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teapot White Tea Jasmine łagodny smak z naturalnym aromatem 25g
509,20 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

12 sztuk zestawu do parzenia herbaty 6423, herbata miętowa marokańska - 20 torebek
1 456,67 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Teapot 6875 Herbata Chińska Sencha - 20 torebek
1 498,29 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek Cheeky Flirt owocowy granat z jeżyną 45g
310,36 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne 15309, Herbata owocowa, 50 g, Jabłko, Hibiskus, Cytryna, Owoc dzikiej róży, Miodowy, Laktoza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
1 048,80 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 6311 Czajniczek Little Sin 20 Bt.
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek Serce Herbata Wiśniowa Romantyzm z całą jego słodką różnorodnością 45g
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajniczek 6992 Czajniczek Pers.Granata. 20 Bt
1 165,33 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajniczek Sweet Kiss herbata owocowa o smaku wiśniowo-truskawkowym 45g
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 5977 Czajniczek Hot Love 20 torebek
284,50 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 7070 Teekanne Caram.ApplePie 18 Bt
1 296,30 zł/1kg
52,50 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 7240 Teekanne Strawb. CC 18 Btl
1 296,30 zł/1kg
52,50 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 7178 Teekanne Blueb. Muffin 18 Btl
1 348,15 zł/1kg
54,60 zł
Sprzedawca: somnia24

Teekanne Tee Süßer Bratapfel 7234 20St.
374,40 zł/1kg
18,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata owocowa Meßmer Zimtschnecke o smaku cynamonowym 45 g
395,78 zł/1kg
17,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Himmelszauber herbata owocowa o smaku moreli i migdałów 55g
19,33 zł
-76%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teapot 7502 Szwedzka herbata jagodowa - 20 torebek
1 165,33 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Merry Christmas Minis 10005708 100x10g
72,54 zł/1kg
72,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
285,90 zł/1kg
66,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kalendarz adwentowy HARIBO 10041344 300g
276,57 zł/1kg
82,97 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 6168 Teekanne 8 Kräuter
1 268,00 zł/1kg
50,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Pusty folder - 24 strony (432 karty) - Idealny do zbierania zdjęć/kart - Neutralny kolor
54,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

JURA Latte Macchiato, Przezroczysty, Szkło, Okrągły, 2 szt., Przezroczyste, 109 mm
112,87 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Świetnie smakuje i można się nim cieszyć w każdej chwili.
Oceniono dnia 14 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 31 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
257,00 zł/1kg

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg

Czarna herbata Meßmer Earl Grey o delikatnym aromacie 43g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
382,40 zł/1kg