Panealba Crostini, Chrupki, 100 g, Okrągły, 1 szt., Sztuczny smak, Type "0" soft wheat flour, 40% whole wheat flour, 13% olive oil, sunflower seed oil, brewer's...
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
7,97 zł
72,45 zł / 1kg
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
McVitie's Digestives Milk Chocolate, Ciastko, Czekolada mleczna, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g89,20 zł/1kg
17,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Jules Destrooper płatki migdałowe Belgijskie ciasteczka maślane z migdałami 100g137,20 zł/1kg
13,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kruche rogaliki waniliowe rafinowane cukrem pudrem 1800g65,99 zł/1kg
118,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Matilde Vicenzi 8000350007935, Ciastko, Cytryna, 135 g, Orzeszki ziemne, Orzechy, Musztarda, Okrągły, 539 kcal88,07 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

OREO Choc'o Brownie 154g, Ciasteczkowy, Kakao, Okrągły, WHEAT FLOUR, sugar, palm oil, rapeseed oil, low-fat cocoa powder 6.6%, WHEAT STARCH,..., 473 kcal, 1983 kJ
81,30 zł/1kg
12,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TastyBasics Low Carb High Protein Multi-Seed Cracker 200g – Chrupiąca przekąska wieloziarnista
149,55 zł/1kg
29,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Schnitzer 4545, Ciasteczkowy, Wanilina, Okrągły, 401 kcal, 1679 kJ, 4,8 g
150,00 zł/1kg
10,50 zł
Sprzedawca: taleoo

Frusano Bio: Herbatniki masłowe z pszenicy spelty, 120g
575,08 zł/1kg
69,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Schnitzer 4544, Ciasteczkowy, Czekolada, Okrągły, 1813 kJ, 6,3 g, 45 g
13 950,00 zł/1kg
13,95 zł
Sprzedawca: taleoo

Schär 5647 Schär Soft Cookies DOUBLE CHOCOLATE Kekse 210,0 g, 1 St.
84,00 zł/1kg
17,64 zł
Sprzedawca: taleoo

Werz Amaranth Cocoa Talar organiczny 125g
143,20 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Bahlsen Finest Butter Speculoos Crispy Shortbread 200g
70,55 zł/1kg
14,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Piernik Elisen - migdałowy - 3 sztuki 225g
194,91 zł/1kg
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo

Divella Ottimini riso e mais, Ciasteczkowy, 400 g, 13,5 g, May contain traces of milk, soy, mustard, almonds and hazelnuts., Wheat flour, sugar, sunflower oil, fresh eggs 10.5%, corn flakes 6% (corn flour 5.3% on the..., 463 kcal
22,97 zł/1kg
9,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

OREO Original, Ciastko, Kakao, Wanilina, Okrągły, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g
675,59 zł/1kg
148,63 zł
Sprzedawca: Candyspot

Cantucci z migdałami - ciastka migdałowe 150g | LA SELVA
142,47 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: taleoo

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
65,50 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciasteczka migdałowe Amaretti Bonomi 200 g
88,60 zł/1kg
17,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kookie Cat Chia Lemon, Ciastko, Cytryna, 50 g, Okrągły, CE, 473 kcal
157,00 zł/1kg
7,85 zł
Sprzedawca: taleoo

Kookie Cat Cacao Nibs Walnut, Ciastko, Migdał, 50 g, Okrągły, CE, 488 kcal
160,60 zł/1kg
8,03 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Chrupki
- Pojemność:
- 100 g
- Kształt:
- Okrągły
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Nie zawiera:
- Sztuczny smak
- Skład:
- Type "0" soft wheat flour, 40% whole wheat flour, 13% olive oil, sunflower seed oil, brewer's yeast, salt, malted wheat flour.
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 491 kcal
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 2058 kJ
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 23 g
- Nasycony zawartość tłuszczu (100 g):
- 5,2 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 58 g
- Zawartość cukru (100 g):
- 3,2 g
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 11 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 1,7 g
- Kraj pochodzenia:
- Włochy
Grzanki Crostini z oliwą z oliwek do sałatek 100g - Panealba
Chrupiące, ale nie twarde włoskie grzanki do sałatek i zup. Grzanki posmarowane oliwą z oliwek i lekko posolone.
Składniki: Mąka pszenna, olej palmowy, oliwa z oliwek (6,5%), olej słonecznikowy, sól morska, słodowana mąka pszenna. Może zawierać sezam, soję, gorczycę Informacja żywieniowa na 100g: Energia 2058kj/491kcal Tłuszcz 23g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5,2g Węglowodany 58g, w tym cukier 3,2g Białko 11g Sól 1,7g Masa netto: 100g Kraj pochodzenia: Włochy Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego Data ważności:- Lista składników
- Składniki: mąka pszenna, olej palmowy, oliwa z oliwek (6,5%), olej słonecznikowy, sól morska, mąka ze słodu pszennego. Może zawierać nasiona sezamu, soję, gorczycęWartości odżywcze w 100g: Energia 2058kj/491kcalTłuszcz 23g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5,2gWęglowodany 58g w tym cukry 3,2g Białko 11gSól 1,7gMasa netto: 100gKraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 110 g
- Firma spożywcza
- Panealba
- Nazwa handlowa
- Grzanki Crostini z oliwą do sałatek 100g delikatne małe kosteczki Panealba
- Producent
- Panealba
- EAN
- 8002333009486
- Lista składników
- Składniki: mąka pszenna, olej palmowy, oliwa z oliwek (6,5%), olej słonecznikowy, sól morska, mąka ze słodu pszennego. Może zawierać nasiona sezamu, soję, gorczycęWartości odżywcze w 100g: Energia 2058kj/491kcalTłuszcz 23g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5,2gWęglowodany 58g w tym cukry 3,2g Białko 11gSól 1,7gMasa netto: 100gKraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 110 g
- Firma spożywcza
- Panealba
- Nazwa handlowa
- Grzanki Crostini z oliwą do sałatek 100g delikatne małe kosteczki Panealba
- Producent
- Panealba
- EAN
- 8002333009486
Pasuje również do tego

Grzanki Leimer z ziołami
60,80 zł/1kg
6,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
10,58 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Helcom Grzanki pszenne z oliwą z oliwek i solą 100 g
57,20 zł/1kg
9,22 zł
-37%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,72 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Mini ciasteczka maślane, bezglutenowe i bezlaktozowe, torebka
214,60 zł/1kg
21,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Leimer grzanki cebula czosnek delikatnie opiekane białe pieczywo 100g
60,80 zł/1kg
6,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Biszkopty Bonomi Savoiardi kruche 200 g
42,95 zł/1kg
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Coppenrath Wiedeńskie krążki biszkoptowe z kruchym miękiszem 200g
49,45 zł/1kg
13,46 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,89 zł
Sprzedawca: Katomix

Schulte Herbatniki anyżowe Drobne herbatniki o smaku anyżu 150g
84,53 zł/1kg
12,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tarta Crostata Riso e Gianduia 240g - Falcone
42,82 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciasteczka migdałowe Amaretti Bonomi 200 g
88,60 zł/1kg
17,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kruche ciasteczka Bonomi 135 g
46,36 zł/1kg
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

CIASTKA OWSIANE Z MIGDAŁAMI I CZEKOLADĄ BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE 150 g - PURE&GOOD
81,67 zł/1kg
12,25 zł
Sprzedawca: Katomix

Ciasteczka jajeczne Coppenrath z lekkiego i puszystego ciasta jajecznego 200g
39,15 zł/1kg
7,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Passata al pomodoro 400gr Mutti
16,72 zł/1l
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Inne, Sól, Rozmaryn, Mąka pszenna, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
53,15 zł/1kg
6,91 zł
Sprzedawca: Katomix

Ciastko proteinowe brownie Frank & Oli 50 g
87,80 zł/1kg
4,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Bahlsen Leibniz Minis herbatniki maślane oblane czekoladą 125g
130,80 zł/1kg
16,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pieczone wyciskane precle Elephant z solą morską 180 g
129,72 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Leimer Natural Croutons Bon Appétit 100g
60,80 zł/1kg
6,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,19 zł/1kg
142,85 zł
Sprzedawca: somnia24

LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Ciastka czekoladowo-maślane „CHOCO VOLLMILCH”, 125 g
465,33 zł/1kg
69,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Rabat 5% od 2 szt.






Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Bestseller
Bestseller





Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,30 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
422,00 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg

Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19 990,00 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg

OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
276,63 zł/1kg

Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg

Oreo Choc Milk,264g
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
257,77 zł/1kg

OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,97 zł/1kg

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,44 zł/1kg

Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg

Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg

Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,32 zł/1kg

Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,76 zł/1kg

Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,33 zł/1kg