5,0



Na podstawie 1 opinii
Herbatniki Manner plasterki cytryny 207201000 400g/opak.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
39,50 zł
98,75 zł / 1kg
+ 24,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wafle i gofry i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Karlsbader Schnitten - wafle z nadzieniem z orzechów laskowych (65%) - smak waniliowy.468,17 zł/1kg
81,93 zł
Sprzedawca: LaProve

Więcej informacji o reklamie
Wafle waniliowe De Beukelaer Premium148,00 zł/1kg
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Loacker Quadratini wafelki z kremem orzechowym86,50 zł/1kg
22,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Roshen Konafetto Rurki Waflowe Z Mlecznym Nadzieniem 140 G380,50 zł/1kg
53,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Manner chrupiące owocowe świeże gofry z nadzieniem cytrynowym 75g
75,73 zł/1kg
5,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Manner Gebäck Knuspino Haselnuss 233241000 110g
235,73 zł/1kg
25,93 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Manner Zarties chrupiące wafelki z delikatnym kremem nugatowym 200g
142,00 zł/1kg
28,40 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Manner Gebäck Knuspino Limette 233281000 110g
71,55 zł/1kg
7,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chrupiące gofry z masłem 165g
97,33 zł/1kg
16,06 zł
Sprzedawca: taleoo

Loacker Lody cytrynowe w rożku chrupiące wafelki z kremem cytrynowym 150g
115,73 zł/1kg
17,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wafle orkiszowe nugatowe 100g
139,20 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Neapolitańskie chrupiące wafle z kremem z orzechów laskowych 65g
52,31 zł/1kg
3,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Byodo 234040, Ciastko, Naturalny, Okrągły, 385 kcal, 1635 kJ, 7,8 g
53,80 zł/1kg
5,38 zł
Sprzedawca: taleoo

Herbatniki Manner plasterek cytryny 14411000 12szt
884,72 zł/1kg
796,25 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Rosengarten Dinkel Waffelröllchen, Zartbitter, 150g (12)
160,01 zł/1kg
288,01 zł
Sprzedawca: taleoo

Wafle truskawkowo-waniliowe Schulte 175g
69,03 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kanjers Stroopwafels 15 x 80 g (wafle z syropem karmelowym)
1 170,75 zł/1kg
93,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Wafle orkiszowe - ciemna czekolada 150g
170,40 zł/1kg
25,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Ciastka ryżowe - pełnoziarniste z solą 130g
75,54 zł/1kg
9,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Ciastka ryżowe - pełnoziarniste bez soli 130g
75,54 zł/1kg
9,82 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Chrupiące wafelki Manner z kremem cytrynowym 400g
Chrupiące warstwy wafli o orzeźwiającym cytrynowym smaku
- Pięć warstw chrupiących wafelków wypełnionych owocowo-świeżym kremem cytrynowym
- Idealna równowaga między lekką słodyczą a orzeźwiającym cytrusowym smakiem
- Idealne na gorące letnie dni lub jako orzeźwiająca przekąska
Doskonałe na każdą okazję
- Idealne do kawy, herbaty lub jako chrupiąca przekąska między posiłkami
- Idealne w podróży, w biurze lub jako słodka przekąska
- Chrupiące, przewiewne i pełne cytrynowego smaku
Jakość z tradycją
- Wyprodukowane zgodnie z wypróbowaną i przetestowaną recepturą dla prawdziwej przyjemności z wafelków
- Bez sztucznych barwników i konserwantów dla czystego smaku
- opakowanie 400 g - idealne do dzielenia się lub na zapas
Manner Lemon Wafer Slices - idealne połączenie chrupiącej przyjemności i orzeźwiającego kremu cytrynowego!
Manner Josef & Comp AGMax-Planck-Str. 35
50858 Kolonia (D)
Pysznie owocowe połączenie cytryny i gofra! Podobnie jak klasyczne gofry Manner - oryginalne gofry neapolitańskie - gofry cytrynowe Manner są ulubieńcem młodych i starszych od dziesięcioleci! Pięć warstw chrupiących wafli wypełnionych owocowo-świeżym kremem cytrynowym zapewnia wyjątkową przyjemność.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy.
- Lista składników
- Cukier, MĄKA PSZENNA, tłuszcze roślinne (kokosowy, palmowy), syrop glukozowy, sok cytrynowy w proszku (odpowiednik 1,6% soku cytrynowego w śmietanie), emulgator: lecytyny (SOYA); naturalny aromat cytrynowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu; sól
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (KJ) 2104 KJ Energia (kcal) 503 kcal Tłuszcz 25,0 g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 21,0 g Węglowodany 66,0 g Węglowodany, w tym cukier 46,0 g Białko 2,9 g Sól 0,1 g
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodneSoja i produkty pochodne
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- Manner Josef & Comp AGMax-Planck-Str. 35 50858 Köln (D)
- Nazwa handlowa
- Gofry z kremem cytrynowym
- Producent
- Manner
- Numer producenta
- 20720
- EAN
- 9000331607207
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy.
- Lista składników
- Cukier, MĄKA PSZENNA, tłuszcze roślinne (kokosowy, palmowy), syrop glukozowy, sok cytrynowy w proszku (odpowiednik 1,6% soku cytrynowego w śmietanie), emulgator: lecytyny (SOYA); naturalny aromat cytrynowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu; sól
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia (KJ) 2104 KJ Energia (kcal) 503 kcal Tłuszcz 25,0 g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 21,0 g Węglowodany 66,0 g Węglowodany, w tym cukier 46,0 g Białko 2,9 g Sól 0,1 g
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodneSoja i produkty pochodne
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- Manner Josef & Comp AGMax-Planck-Str. 35 50858 Köln (D)
- Nazwa handlowa
- Gofry z kremem cytrynowym
- Producent
- Manner
- Numer producenta
- 20720
- EAN
- 9000331607207
Pasuje również do tego

Wafle truskawkowo-waniliowe Schulte 175g
69,03 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teleskop Bodenwischer Classic XL z mikrofibry
117,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Wafle cytrynowe Schulte 200g
65,60 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Manner Zarties Milky Vanilla chrupiące wafelki z kremem waniliowym 200g
72,05 zł/1kg
14,41 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Manner 921758 Manner Cocos Schnitten Kekse 400,0 g
137,30 zł/1kg
54,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Manner Zarties Salty Caramel chrupiące wafelki z karmelem 200g
72,05 zł/1kg
14,41 zł
Sprzedawca: LAVONIO

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
123,02 zł/1kg
123,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Manner Mozart Mignon plastry z nadzieniem migdałowo-orzechowym 300g
105,17 zł/1kg
31,55 zł
Sprzedawca: LAVONIO

HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
65,39 zł/1kg
88,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
97,90 zł/1kg
29,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Manner 445100008 Ciastka Manner Wiener Gruß 400,0 g
52,77 zł/1kg
21,11 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Mr Brownie Galactic Brownies z czekoladową soczewicą pakowane pojedynczo 200g
84,35 zł/1kg
18,05 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,87 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,29 zł/1kg
143,04 zł
Sprzedawca: somnia24

Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 szt.
244,67 zł/1kg
22,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Manner Törtchen czekoladowe brownie waflowe z nadzieniem kakaowym 400g
98,75 zł/1kg
39,50 zł
Sprzedawca: M_plus_L

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
49,82 zł
Sprzedawca: VISO

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,57 zł/1kg
187,72 zł
Sprzedawca: somnia24

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw ogrodowy z polirattanu 200181, zestaw mebli ogrodowych z sofą, stołem i 2 stołkami, 228 x 178 x 80 cm
2 118,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kiełbasa wątrobiana Palatinate - słoik 160g
103,63 zł/1kg
16,58 zł
Sprzedawca: taleoo

ültje 442704 ültje Studentenfutter 20x 50g
145,88 zł/1kg
160,47 zł
Sprzedawca: somnia24

Kiełbasa wiedeńska 180g
44,61 zł/1kg
22,39 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,95 zł
Sprzedawca: taleoo

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Jacobs 403052, 500 g, Ciemna palona
108,56 zł/1kg
54,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bahlsen 40770 Batonik PICK UP! minis 100 sztuk
174,88 zł/1kg
185,37 zł
Sprzedawca: somnia24

Duplo White 40s (40x18,2g)
104,49 zł/1kg
76,07 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Loacker Quadratini wafelki z kremem orzechowym
22,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
86,50 zł/1kg

Loacker Peanut Butter, Kruchy wafel, Masło orzechowe, 175 g, Pomarańczowy, 175 g, 1 szt.



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,80 zł/1kg

Ziegler Käsetaler gofry z serem oryginalne chrupiące pieczone 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
11,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
73,67 zł/1kg

Chrupiący wafelek Loacker Gardena Peanut Butter z kremem orzechowym 38g
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,25 zł/1kg

Loacker Lody cytrynowe w rożku chrupiące wafelki z kremem cytrynowym 150g
17,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
115,73 zł/1kg

Loacker Gran Pasticceria Kokosowe ciasteczka waflowe z kremem kokosowym 100g
23,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
232,20 zł/1kg

Manner chrupiące owocowe świeże gofry z nadzieniem cytrynowym 75g
5,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
75,73 zł/1kg

Manner Gebäck Knuspino Limette 233281000 110g
7,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,55 zł/1kg

Neapolitańskie chrupiące wafle z kremem z orzechów laskowych 65g
3,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,31 zł/1kg

Karlsbader Schnitten - wafle z nadzieniem z orzechów laskowych (65%) - smak waniliowy.
81,93 zł
Sprzedawca: LaProve
468,17 zł/1kg

Kellogg's Pop-Tarts z polewą czekoladową i kawałkami czekolady 96 g
71,52 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,46 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
70,27 zł/1kg

Wafle waniliowe De Beukelaer Premium



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
148,00 zł/1kg

DeBeukelaer Decor on DeBeukelaer Decor on Ice rożki do lodów 8 sztuk 112g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
10,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96,61 zł/1kg

Wafle waniliowe Schulte 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,60 zł/1kg

Wafle truskawkowo-waniliowe Schulte 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,03 zł/1kg

Roshen Konafetto Rurki Waflowe Z Mlecznym Nadzieniem 140 G



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
53,27 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
380,50 zł/1kg

ANDRUTY MIODOWE32 g (8 szt.) - BIOMINKI
6,81 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
212,81 zł/1kg

De Beukelaer Lody na waflach ChoViva, krem bez kakao, opakowanie 50g
6,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
127,60 zł/1kg

7Days rogaliki morela o smaku owocowym 4x60g opakowanie 240g
14,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,92 zł/1kg

7Days croissanty z kremem orzechowym 4x60g opakowanie 240g
13,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,25 zł/1kg