5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
ReConvales Tonicum Cat, 6X45 ml TON
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
200,63 zł
743,07 zł / 1l
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Karmy specjalistyczne i dietetyczne dla kotów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
EASYPILL RENAL COMFORT dla kotów - OSALIA2 437,50 zł/1kg
146,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Eukanuba Veterinary Diet Intestinal, Dorosły, 12 kg13,15 zł/1kg
157,85 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Royal Canin Persian, Dorosły, Drób, 400 g163,35 zł/1kg
65,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
TRIXIE 4225, Kot, Kocimiętka, 20 g1 619,50 zł/1kg
32,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Recoactiv Tonik immunologiczny dla kotów 90 ml
204,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Easypill Cat Gingiva - Pasta Dentalna Dla Kotów
2 183,33 zł/1kg
131,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Canine Cat-Felltop-Gel 100ml
46 540,00 zł/1kg
46,54 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Easypill Cat Hairball 40g
5 963,75 zł/1kg
238,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Easypill Cat Smectite 40 g
116,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Recovital Tonicum – dietetyczna karma uzupełniająca dla kotów, 6 x 45 ml
552,63 zł/1l
149,21 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Beaphar 15191
51,08 zł/1l
127,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Specyficzne Kocie Fpd 2Kg
238,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Specific Feline Senior Fgd 2Kg
112,70 zł/1kg
225,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Sanfter - M.s.d.
111,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Specific Feline Adult Fxd 2Kg
117,10 zł/1kg
234,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

(DLA KOTA) PASZTET Z KURCZAKA I INDYKA Z ALOESEM100 g - YARRAH
99,00 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Royal Canin Babycat Milk, Kocięta, 300 g
378,97 zł/1kg
113,69 zł
Sprzedawca: VISO

Revelations Huhn 57 g 4 szt. Gourmet
22,52 zł/1l
56,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

EASYPILL CAT RESOLVIN – suplement dla kotów wspomagający zdrowie stawów
3 751,17 zł/1kg
225,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

EASYPILL Komfort dla układu moczowego kota - Osalia
3 410,33 zł/1kg
204,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
ReConvales Tonicum Cat, 6X45 ml TON
PZN: 10172630
Reconvales Tonicum dla kotów 6X45 ml - Dawkowanie: Tonik - Obszar tematyczny: Artykuły weterynaryjne
- Waga
- 772 g
- Zawartość
- 0.27 l
- Zawartość wilgoci
- 83,4%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- EAN
- 426021571108504260215711085
- Numer producenta
- 10172630
- Producent
- Alfavet
- Numer zezwolenia
- DE SH 1 04001
- Waga
- 772 g
- Zawartość
- 0.27 l
- Zawartość wilgoci
- 83,4%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- EAN
- 426021571108504260215711085
- Numer producenta
- 10172630
- Producent
- Alfavet
- Numer zezwolenia
- DE SH 1 04001
Pasuje również do tego

TRIXIE 2908, 250 ml
85,28 zł/1l
21,32 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Drapak FEANDREA, drapak L, z 2 domkami, 80 cm, kompaktowy, jasnoszary
307,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kuweta WISFOR Kuweta dla kota z szufelką Kuweta z pokrywą Składana kuweta z kapturem, 41×51×38 cm
58,10 zł/1kg
149,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Drapak FEANDREA 3 miejsca do leżenia i jaskinia, zmywalne poduszki brązowe
406,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

SAVIC ASEO Kuweta dla kota biało-szary 2E(rant)
61,37 zł/1kg
44,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Canosan vet, 30 tabletek
115,46 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

SodaStream 1100065490, Butelka karbonizowana + ładowarka saturatora, Wielobarwny, Szkło, Plastik, Stal nierdzewna, 60 l, 1 szt., CE, FCC
276,21 zł
Sprzedawca: Sotel

SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
349,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Yaheetech drapak drapak dla kota 87 cm drzewko wspinaczkowe z platformą widokową leżąca pusta jaskinia dla kota sizalowe pnie, jasnoszary
199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Sofa "Erligheim" wykonana z imitacji skóry w kolorze kremowej bieli. Wymiary (dł/szer/wys) 168x77x66 cm
888,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: vidaXL

Ścianka wspinaczkowa Leżanka dla kota Leżanka dla kota Legowisko dla kota Półka ścienna XXL 9965
471,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QLSHandels

Joyor Y8-S, Hulajnoga, Czarny, 20 km/h, 120 kg, 2 szt., Aluminium
2 579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

Kerbl Wandkratzbaum Dolomit Tofana (Farbe grau, Höhe 168 cm, platzsparend) 81540
434,30 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Yaheetech drapak drzewko dla kota pluszowe drzewko do wspinaczki drapak dla kota z miejscem do leżenia i jaskinią meble dla kota wysokość 96 cm jasnoszary
175,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Kerastase Genesis Serum do włosów, 90ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3 133,33 zł/1l
282,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
61,47 zł/1kg
209,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

ProfiCare PC-LR 3075
372,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

Philips 3000 series Odkurzacz bezworkowy PowerPro Compact FC9333/09, 900 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, HEPA
457,00 zł
Sprzedawca: Warehouse

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Drapak FEANDREA, drapak dla kota, mebel 2 w 1, duża górna półka, poduszka
369,00 zł
Sprzedawca: homerci

Pulmo alfa vet, 100 ml FLU
1 135,10 zł/1l
113,51 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
360,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bionic

Chińska palma konopna 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrozoodporna
241,66 zł
-68,64 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
173,02 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

SodaStream SODASTREAM DUO TITAN UMSTEIGER SodaStream Duo Titan Umsteigerset ohne CO2 Zylinder
899,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Gorenje NRM8182MX, Wolnostojący, Drzwi francuskie, Szary, LED, Stal, Szkło
7 705,07 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: LVS-Handel

Elektroda do twarzy Darsonval GESS o wysokiej częstotliwości do usuwania trądziku
301,87 zł/1kg
241,50 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: GESS

Samsung Galaxy S22 SM-S901B, 15,5 cm (6,1"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 12, Schwarz
1 449,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Smartiee

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 217,00 zł/1l
310,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Do nakarmienia!
Mój kot (12 lat) był w trasie przez 10 dni w trasie w tym upale. Stracił 2 kg, a następnie złamany ząb, który jest teraz pełen ropy. Dostałem lekarstwo od weterynarza. Zapłaciłem 17,65 euro za 1 butelkę! Jest naprawdę świetny! Uwielbia go i już przybrał na wadze. Muszę uważać, aby moje inne koty nie śliniły się przed nim. Gorąco polecam! Kupię go ponownie!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Eukanuba Veterinary Diet Intestinal, Dorosły, 12 kg
157,85 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
13,15 zł/1kg

Royal Canin Veterinary Urinary S/O 3,5kg Sucha Karma Dla Kotów Na Kamienie Struwitowe



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
138,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
39,69 zł/1kg

Royal Canin Sterilised 7+, Dorosły, Każda rasa, Drób, 3,5 kg, Zawiera przeciwutleniacze
145,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
41,71 zł/1kg

Royal Canin Kitten, Kocięta, Drób, 4 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
123,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
30,95 zł/1kg

Royal Canin Gastro Intestinal, Dorosły, 2 kg, Zawiera przeciwutleniacze



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
112,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
56,49 zł/1kg

Royal Canin Persian, Dorosły, Drób, 400 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
65,34 zł
Sprzedawca: superbrandshop
163,35 zł/1kg